Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
"Dule Vujosevic je hteo da izgubi ali NE UME" :)
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Okupili se Roger Federer,Cristiano Ronaldo i Dule Vujosevic..
Kaze Roger 'Mene je Bog poslao da budem najbolji teniser svih vremena'.
Kaze Cristiano 'Mene je Bog poslao da budem najbolji fudbaler danasnjice'..
i dodje red na Duleta ' sta se lozite vas dvojica, nisam ja nikog poslao !!!

:buhaha
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Dok napolju sneg veje, Duletova armija Vas greje!
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
lik sa facebooka u status stavio: "Vujosevicu skidaj gace, ja sam na kolenima!" :buhaha
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dule Vujosevic je odbio glavnu ulogu u filmu Terminator pod izgovorom da je lik koji bi tumacio suvise feminiziran :D
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Дуле Вујошевић је лобовао противника на стоном тенису!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dule Vujosevic je jedini trener na svetu koji sigurno nece osvojiti ULEB kup. Da bi ga osvojio, morao bi da se takmici u njemu. Da bi se takmicio u njemu, prvo bi morao da izgubi titulu, a to je ipak nemoguce.
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Joj, kakav je kralj nas Dule... Ne mogu da zamislim KK bez njega na klupi...

Dule, 1000000000 X :respect...... za sve....

Nego, da li imamo neki transparent sa Duletovim likom? Ako nemamo, a nisam vidjao na utakmicama, red je da ga napravimo...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
e sad sam se setio neceg zanimljivog za duleta.prosle god dolazim ja na tekmu partizan-olimpija i negde sat i po pre meca vidim duleta kako ulazi u pionir i nosi u kesi burek i jogurt u casi.jbg utakmica bila malo ranije(mislim oko 18) pa nije stigao kuci da ruca.tako da je to mozda objasnjenje sta dule radi u svlacionici 10 min posto igraci izadju na zagrevanje
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Dule dobija na mecu sa Barsom priznanje Dragan Mance legenda juga....... Ma treba i bistu napraviti za Dula......
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ljudi ,imam jedno pitanje.Možda će zvučati smešno ,ali u ovoj zemlji navikao sam na svašta...Naime na zadnjoj strani današnjih novosti ,stoji naslov ‚‚Sledeća je Barselona‚‚ ,a ispod ,pod naslovom ‚‚nije za novine‚‚ ,piše kako se navijači ciganije zalažu da se uvede pravilo da u našoj ligi klub ne može da ima trenera više od 10 godina ,aludirajući na Duleta!Sad da li ih i oni jebu ,ili stvarno ima nešto???Ne volim kad se neko šali sa Duletom ,makar bilo i ovako nebulozno.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Najebace hahaha ... Ovo samo ide nama u korist jer ce Dule onda iz inata da potpise dozivotni ugovor hehehe
 
Top