Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Naravno! Pa nije on kriv sto nasi ne mogu da izvedu 5 sekundi loptu i sto onaj drzi Kinzija sa dve ruke i bukvalno ga nosi do nase polovine. Neki se ponasaju kao cigani prema ovom coveku koji je najzasluzniji sto nam je cetvrtak omiljeni dan!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Sabane, nekoga drugog ces nazivati ciganinom!

Dule je izgubio ovu utakmicu i samo slepac to nece i ne zeli da vidi.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Moze da se kaze da se Dule kockao i izgubio, ali treba imati na umu da je Milutinov imao 5 faula, a Kinsi, Milosavljevic, Lovernj i Gagic po cetiri. Uz Bogdana koji nije potpuno fit Dalo koji skoro nije ni ulazio i Tepica koji je odradio tek par treninga, pitanje je koliko bi rezonski bilo ici na produzetak...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Duletov poraz je 100% i to nema veze sa zadnjim napadom i faulom ili ne, nego sa poslednjih 5 minuta i jos nekih par crnih serija pre toga.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Cak i da izuzmemo dva faul kosa uz poluprazan reket u trenucima kada cedevita ne moze vola da ubode ni da se sastavi, i da izuzmemo onaj faul 6 sekundi pre kraja, da li je moglo bolje da se organizuje ono izvodjenje iz auta?

Svakako ima greske i izvodjaca koji je bio neodulucan, ali ono je moralo bolje da izgleda....
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Trener je uvek kriv kada se izgubi egal utakmica. Uzmite sedativ, ili otrčite par krugova oko zgrade, korisnije bi vam bilo.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Nema dileme da je Duletov poraz, necemo pricati ili cutati zbog starih zasluga... Ako je neko pogresio sto da se to ne kaze, necemo ga lincovati... Nema potrebe za Duletovim braniteljima, bar ne od nas Grobara. A i centarska linija nam je krajnje diskutabilna...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ej ljudi, ja razumem nervozu i bes posle ovakvih utakmica...ali zesce smarate sa ovim!
mislim, ne razumem, jel to postao neki novi trend da kad god izgubimo neku utakmicu se pokrene prica na ovoj temi o Duletovoj krivici?

Ne vidim potrebu da se ovde otvara diskusija o tome kada se vec o tome pise na aba ligi. Al kontam da kao posto je ovo tema posvecena njemu mora da se dodje i posere jer moguce da to ima vecu tezinu i ozbiljnije izgleda kad se obratimo "direktno Duletu" u njegovoj temi
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jasno je kao dan da je vujosevic kriv za ovaj poraz i to ne samo zbog onog faula.
nude nam se nekoliko napada da povedemo, a mi ne znamo da organizujemo krsten napad
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Klasično teško gostovanje, i meni nije delovala pametna odluka faulirati 8 sek. pre kraja utakmice, ali od nerešenog rezultata ne bi imali ništa, svi su nam imali po četiri lične.. imali smo tajmaut za poslednji napad na njihoj polovini, ali nismo ubacili loptu sa strane, ne vidim zašto je to tolika greška Vujoševića ali okej.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
jasno je kao dan da je vujosevic kriv za ovaj poraz i to ne samo zbog onog faula.
nude nam se nekoliko napada da povedemo, a mi ne znamo da organizujemo krsten napad

Ако је Дуле крив то није због оног фаула него због акције после истог.
Зато што је увек логично ако желиш да будеш доминантан да не браниш ситуацију из које је максимум продужетак, него да нападаш опцију из које можеш да победиш.
Огроман проблем је наша акција из аута с којом кубуримо још од оног гостовања Барселони.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
STOJANCE ja ne pamtim da smo nekad dobili posle onakvog faula.
za aut si u pravu
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nije baš da treba momcima uskratiti podršku u Pioniru i Areni ali makar možemo u znak protesta ostati budni dok Vujošević ne prizna grešku.
Znam da se igračina ne postaje u produžetcima ali hoće li neko objasniti Vujoševiću da mi nemamo Vujanića,Kecmana,Đorđevića...I što probati kad ga uvek isprdimo.:confused
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Stojance po meni je neigranje Tepica poslednjih 5 minuta kljucni period meca. Tu smo mogli da ih prelomimo, a nismo nekim svojim glupostima. Isto tako ih je vracao u veliku prednost nekim petorkama koje su bile jako impotentne napadacki.
Ali nebitno je sve to za ovu temu, da se ja pitam kaznjavao bih komentarisanje Vujosevica na ovoj temi posle utakmica, posto je uglavnom zlonamerno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Инжењер, на прву лопту ево ова, било их је још али ове сам се прве сетио
http://www.youtube.com/watch?v=mapBif-u-4E


Симке
Слажем се за Тепића, али опет тако нешто са сигурношћу не могу да напишем, пошто не знам каква је ситуација с њим, пошто није дуго у тренингу и акцијама...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Stojance, da se ne lazemo, Bogdan i tvoj brat nista nisu mogli da kreiraju i uglavnom su bili u kontra ritmu kad su obojica zajedno na parketu bez Tepica. Uglavnom su se ti napadi zavrsavali sa zvukom sirene, bacene lopte u bunar, nabijanje pod kos i ispicavanje. Koliko smo popili banana i prodali lopti u tih 5 minuta? E sad, veliki je problem sto je Bogdan igrao u kontra ritmu i u odbrani, ali ni to mu ne zameram.

Druga jako bitna stvar je Milutinov. Znam ja da se igrac ne pravi protiv Ergonoma, ali isto tako se ne pravi i ako zbog njega gubis gomilu utakmica vezanih.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Jebe se nama sto nam trener ima zdravstvenih problema,bitno je da li ima pojedinacnih karata.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
kao stari skeptik po pitanju D.Vujosevica i njegov dezurni kriticar na forumu (uglavnom vezano za nenastavne aktivnosti), osecam potrebu da mu kroz sajber prostor pozelim dobro zdravlje.
Ne pisem cesto na kosarkaskim temama, iako sebe smatram pasioniranim ljubiteljom ovog sporta i KK Partizan.
Detaljno sam upoznat sa visedecenijskim hronicnim zdravstvenim teskocama DV i koliko rizikuje svojim vodjenjem naseg trofejnog kluba.
 
Top