Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
24
Reaction score
103
Локација
Južno
Nadam se da će im Željko jebati mater za ovu igru na kraju regularnog dela utakmice. To nije stav za Partizan, ono je džukelisanje.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Nabijem na kurac svakog ko pljune po Zeljku.
To sto je neko ocekivao da cemo guziti Bursu 30 razlike je njegov licni problem i to ozbiljan.

Imate zivog Ostoju Mijailovica, sta treba vise da se desi da sns govedo koje nista nije osvojilo otkako je u klubu odjebe iz istog?
Ustedeo si nekoliko meseci centarske plate pocketino. Tvoja jedina institucija je ovo frstimpresn stvorenje koje juri igrace sa kamerom. Lepo je igrati u Areni posle par meseci neigranja u istoj, nabijem te na kurac. Sad moze da sluzi Lukasu Aci i Diznijevim junacima.
Tebe treba da bude sramota...ovde je krivica trenera i igraca a ne predsednika kluba ili nekog drugog
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Оваквим уплашеним приступом и менталитетом се не осваја ни куп локалне задруге, а камоли Еврокуп. У неку руку је и добро што смо испали, јер би Цедевита нас овакве одвалила. Грешке Мадара и Аврамовића су слика и прилика све незрелости овог тима.

Освајање АБА лиге је тренутно за мене и ван домена научне фантастике, јер стварно не могу да замислим да тим са овако лузерским односом освоји било шта, али буквално било шта.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.801
Локација
JNA
I šta kažete braćo grobari, već na poluvremenu vodimo 30 razlike protiv Tuti Fruti Burse? Prošli smo i Cedevitu, samo još Granka da izgubi i eto nas u finalu. Eeeej smejemo se ciganima, a nas jebe mrtvi Alimpije sa mrtvom Bursom pred 20k grobara u Areni. Baksuz od kluba
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja i dalje mislim… ubedjen sam da ova ekipa moze mnogo…

Ali ima problem sa ocekivanjima… od navijaca od igraca od trenera…

Ubedjen sam u to…

Da sam na njihovom mestu veceras bi plakao… i ovo ce bas bas da boli, ali mora samo jos vise da se trenira…

Realno, cigani spustaju formu i tempiraju je za finale play offa, mi cemo se sad bas muciti… al rekoh… rad rad i samo rad
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Ispadnes od Burse…e jbt.Samo mi nije jasno cime su ovi kosarkasi Partizana zasluzili ovoliku podrsku, a fudbaleri nisu.I kako da znaju da su debelo usrali ako im se stalno peva?Ovo je ozbiljan tim, napravljen za velika dela koji je debelo podbacio u svim bitnim utakmicama, a najvise danas.I sta cemo sad?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Najpre da prođe večerašnja utakmica pa da onda krenemo u rušenje neke vrste loše tradicije. Prvo odvaliti COL mutanta po cenu svega na svetu, napraviti im PAKAO i to onaj nesnošljivi kakav samo mi znamo napraviti. Posle toga i Žoc da skine "prokletstvo" igranja u BG-u. Najpre, dobijao ga je Partizan sa DV i izbacivao ga iz EL sa Panatinaikosom. Zatim, ono odvratno EP 2005 godine, pa onda i ona sezona EL čiji se F4 igrao u BG-u.

Nije možda dobar trenutak za pominjati sve ovo ali ipak... Treba jakooo skupiti muda i dobijati tekmu po tekmu. Ovi konjušari su baš zajeban protivnik Partizanu. I zapravo, sada je jakooo dobro što imamo ekipu bez "recidiva" u glavi, ove momke zabole šta je i kako je bilo. Važno je samo da se svaka tekma odigra sa 200% snage i sve će biti dobro.

Huventud kakav god da je, nije sigurno lošija ekipa od ULMA. Dakle, igrali su protiv slabije ekipe od sebe, na domaćem parketu koji neguje dobru atmosveru, veliki su klub, nekadašnji šampion EL, finalista... Imaju i ime i tradiciju. Gledao sam celu tekmu na TV-u, a opet mi i dalje nije jasno kako su uspeli ono da izgube. Odvalio ih Ulm koji je u nedelju igrao 2 produžetka i tesno izgubio. Ovde nema racionalnog objašnjenja osim da su se USRALI ko grlice. Da odigraju još 10 tekmi uzastopnih sa Ulmom mislim da bi ih sve dobili.

Na kraju, ovo je sport. Nema ekipe koja se reda radi plasirala dalje, pa je sad spremna unapred da se spakuje zato što "nema ambicije" da osvoji EC. Takmičenje ne igraju samo 4 ekipe koje pretenduju na titulu, već igra mnogo više njih i niko neće unapred da se preda. Veoma zajeban sistem u kome nema druge tekme. Igraš, pobediš ili izgubiš - nije važno da li si nominalno bolji ili lošiji.

Kao što već jednom napisah: Treba ove momke ubediti da su NAJBOLJA ekipa u EC-u i istovremeno ne dozvoliti da ikoga potcene. Biće ovo sve pakleno teško. Ako GK kiksne, vratiće nam se deo izgubljen koronom, kada smo na parketu zaslužili domaći teren do kraja. Ako dobijemo večeras, pa potom COL, vratićemo neke stare dugove /veoma pamćene i bolne/. A onda još dve tekme za sve novce...

Virtus je po meni još jedan od ozbiljnih favorita i veoma su zajebani za dobiti. Ali polako, videćemo ko će tu sve da preživi do kraja. Naš je posao da Partizan preživi a ostali neka se poređaju kako im je volja :D
Jesam sitnicar, ali na tom Ep Zoc nije ni stigao do Bg, do nervnog sloma subg
Ovo je onaj trenutak kad kazem sebi nije uvek lako ali je uvek lepo navijati za Partizan
I kad se pitam da li da skocim sa mosta ili sa zgrade.
Prednost u finali domaceg PO i utakmicu sezone gubimo jer ne umemo da izvedemo loptu ispod kosa.
Utskmica od prve sekunde pokazala u kom pravcu ide. 20 000 ljudi opterecenje, a ne vetar u ledja. Protivnik legija stranaca koja nema sta da izgubi. Prosrao ih sut od pocetka.
Ne zameram individualno nikom osim Panteru i Zeljku, mada nije Zeljko mogao da kuca umesto Avrama, ili da pogodi umesto Pantera. Ali morao je da smisli nesto jer smo to od njega navikli. On je taj koji uvek nesto smisli i na kraju pobedimo.
Ovo veceras je kosmar iz kog se tesko budi.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Pre mesec i po dana napisah ovo. U međuvremenu smo malo proigrali i bio sam srećan što ću na kraju priznati da sam pogrešio. Na žalost, nisam...
Rekao sam pre dva meseca da nešto debelo nije kako treba i da ove sezone nećemo ništa osvojiti. Nadao sam se da strašno grešim, verovao onima koji su pisali da ćemo biti pravi kad bude najpotrebnije. Nema od toga ništa. Stvarno ne znam gde je problem, trener, igrači, selekcija, loša vođenja utakmica. Šta god da je, ova sezona je propala... ako se ne desi neko čudo nad čudima.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Utakmica izgubljena kad je avramovic na 5 razlike i minut do kraja krenuo na zakucavanje 15 sekundi pre kraja napada….
Ako ne možemo da dobijemo Bursu u areni sa dva igrača koja su igrala f4 eurolige i najboljim centrom EK prošle godine o čemu da pričamo…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top