Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
...zameram samo ono kad Madar ima priliku da šutne, pa onda uvali loptu Dangubiću koji promaši...pa dobro mali, jesi ti bolji šuter ili on? Pa šutni je ti pizda joj materina...isto i Smailagić - imaš bre dete otvoren šut za tri, ti nećeš, pa oćeš, pa šutneš i promašiš - pa šutni je bre odmah kad si sam, jebem ti i tu loptu, pa čega se plašite?
Svako ima svoju ulogu,nisu Kuruc,Smajlagić ili Madar nesigurni u svoj šut...Već su nesigurni u svojoj odluci koja je odstupila od originalne zamisli trenera za taj napad...koja prema trenutnoj postavci igrača u napadu u slučaju promašaja ne osigurava brzi prekid tranzicije i lakih poena na drugoj strani.
Kredibilitet za uzimanje takvih šuteva ima samo Panter i niko više.
Takve šuteve je uzimao Trifunović i Zagorac i Madar u početku ... i popili roditeljsku vaspitnu .
Da bi dobili taj luksuz moraju imati dozvolu...A dozvola se dobija kada na osnovu pruženog stekneš kredibilitet.
Ova utakmica je bila odlična u tom smislu za Madara koji je odigrao vrhunski,i za njega i za Kuruca vreme radi na bolje.
Takoda veruj u budućnosti ćeš se nagledati plesa mladog izraelca.
Za razliku od njih koji imaju tu vrstu nesigurnosti ,Dangubić ima tu iskonsku nesigurnost kojom prebojava svaki pokret i potez
i samim tim se reflektuje na celu ekipu
Ovom prilikom se nadam da će Dangubiću zabraniti šut za tri poena jer bez obzira što su "svi na svojim mestima"
bolje mu je da bude na klupi.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.125
Reaction score
14.682
Локација
Kipar
Tesko se izlazi iz mulja u kojem smo bili godinama.
Ovo je bila jedna od onih utakmica gde se postaje igrac. Nazalost Zagorac je potrosio sve kredite I verovatno igra poslednju sezonu u Partizanu. Kao I Mur koji je bio ubedljivo najgori veceras. Avramovic razocarao iako nije mnogo igrao.
Raduje igra Madara koji je jedini koji moze nesto da iskreira.
Sve u svemu ovde se nije ocekivala pobeda sto zahvaljujuci jacini Huventuda sto zahvaljujuci slaboj formi u kojoj se tim trenutno nalazi.
Zato idemo dalje, bice bolje a mrtvi se broje na kraju. Imamo Zeljka, talentovan tim koji ce biti doselektiran sto je dovoljno za nadu da dolaze bolja vremena.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Ne mogu da se otmem utisku da imamo previše igrača sličnog kvaliteta i da jednostavno nema dovoljno prostora za sve u rotaciji. Rekao bih da samo Panter i Lidej znaju svoje uloge, za sve ostale zavisi od Željkovog raspoloženja i njihove igre u datom trenutku. Mora se znati ko nam čini najbolju petorku. Kao rezultat svega toga deluje mi da se i Željko izgubi s vremena na vreme, i igrača koji odigra odlično zaboravi na klupi i ubaci ga kad je prekasno.

ps. Kuruc mora igrati u prvoj petorci, ma koliko znao da napravi amaterske greške. Kada šutne za tri, pogodi uvek. Pritom, igra odličnu odbranu. Očiglednu mu nedostaje samopouzdanja, što može povratiti samo većom minutažom.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.769
Reaction score
22.905
Локација
Beograd
Nema gorih cigana od španaca, gori su mi od smrdljivih engleza.

Kad je neko cigan, igra agresivno, sudije su na njihovoj strani, tolerišu provokacije i takvu igru, pa jbm mu mater, ako nemaš već košarkaško znanje, kvalitet da mu pariraš, onda ga štipaj, zabij mu lakat u rebro, uveći mu uši, diskretno ga pljuni, provociraj duplo više, napravi se lud i udari u toku akcije šimpanzu trenera na klupi španskih cigana, izazovi reakciju, napuni se samopouzdanjem i ne dozvoli da brišu pod sa tobom.

Kvalitetniji jesu, nemaju Dangubiće, Zagorce, Avramoviće u timu, ali moglo je ovo bolje
Serem celo veče, oni su i u Bg sve vreme sudije smarali, onaj ševđanin na petu ličnu izlazi napolje, dobijena utakmica, on sere sudiji.
Uz masu naših loših stvari, ne može niko da me ubedi da ovo nije pljačka, kao na istom mestu prošle godine, kao na dugme, ceo kriterijum je promenjen. Druga četvrtina, izašli su iz bonusa nakon 3,5 minuta, a onda do kraja iste faul nisu napravili, ili u trećoj, prvi faul u šestom minutu, pa jebote, nerealno... Prvi put sam video da su Panter i Ledej vidno poludeli(ajde za Lesora očekivano)...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
U ovoj nasoj grupi svi sem ovih badalonskih cigana se bore za drugo mesto, o cemu svedoce i ostali rezultati u grupi. S obzirom na povampirenje nemaca i na huventudov raspored, ja se ninod prvog mesta nisam oprostio.
Mada je meni optimizam dijagnoza, a ne pogled na svet.
Govna usrana su pogodila 7 trojki za redom, sa zemlje, iz skoka, preko ruke, sa lukom do plafona, sa jedne noge jednom rukom u padu.
Ko kad cigani na vasaru naprave ekipu da na ringispilu skidaju patku,pa ne znaju da stanu dok gazda ne iskljuci struju.
I dalje verujem, u skladu sa svojom dijagnozom, da cemo dovesti pleja koji ce se popisati u facu ovakvim napaljenim odbranama.
Secam se kako su Vujanic, Bo, pa i Kamings i Palasio resavali, svaki na svoj nacin ovakve njuske.
A mi odmah dva koraka u nazad, cim se seljoberi razmasu rukama.
Panter, Ledej , Lesor i Kuruc su odradili svoje veceras .
Odradio je i Rade, ali nesto sasvim sboje sto je samo njemu jasno.
Dajte pleja jebemu mater, nema vise bensedina bez recepta, mislite o tome.
A gde je plej tu je i krilo, kad se vec otvaramo.
Zalivaj ruze Zeljko, ili ih seci motornom testerom, od februara krecu ozbiljne zajebancije.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Niko nije najavio osvajanje evrokupa ove godine. Prvo, naša ekipa nije ni blizu najjača u EC, a drugo naš trener je najuspešniji u Evropi, ali trenutno nije najbolji trener. Tako da, budimo realni. Mi nismo favoriti ni u ABA i KLS.

Osvajanje EC-a niko nije najavio? Ne bih rekao... Rečeno je: "Cilj je da se Partizan vrati u EL...". Pa sad, ako nisu mislili na EC, onda su sigurno mislili na osvajanje ABA lige... Ili ipak možda računaju na neku WC varijantu usled proširenja EL /što je mačka u džaku/...

Naša ekipa nije bila ni blizu najjača u EL 2010. pa smo polufinale izgubili na jednu loptu /i to ne jednu čistu loptu već "air ball" cigana/. Da ne govorim o '92 kada na papiru nismo bili ni blizu najbolji pa osvojismo. Šta hoću reći? To da nismo najjači je normalno, isto koliko je normalno i da takvi osvajamo. Nema alibija, druga je stvar hoćemo li uspeti ili nećemo...

P.S. Zaboravih za Žoca. Nema se čime izmeriti da li je on u "ovom trenutku" najbolji trener. Da je prihvatio ponudu Fenera ili koga god, u ovom trenutku bi igrao EL - kako bi prošao, ne zna se... E sad pošto je prihvatio da igra EC sa Partizanom /koji je ma koliko velik ipak debelo limitiran u odnosu na samog Žoca/ ne možemo ga staviti u kategoriju "merljivog" u pogledu "ovog trenutka". :ziveli
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Dajte ljudi manite se priča o suđenju i atmosferi, kada mi divljamo u Pioniru onda je navijanje i podrška, a kada protiv nas divljaju (mada nije bilo ni D od divljanja) onda nam je ciganska atmosfera, sudije lopovi,...

Prosto i jednostavno, prebili su nas kao malu decu, nismo se prilagodili kriterijumu, u svakom trenutku su išli u meso. Za takvu igru, pored muda, treba ti i snage i mozga, a kod nas uvek nešto od toga fali. Nama eto prilike da vidimo šta nas čeka u nastavku i u odlučujućim utakmicama.

Inače, daću sebi za pravo da prokomentarišem, Kuruc i Ledej apsolutni promašaji za ovaj nivo takmičenja.

A možda sam propustio priliku da ćutim.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Ne mogu da se otmem utisku da ova selekcija igrača jako loše podnosi gostujući teren i pritisak…. Mi cele sezone nismo dobili utakmicu na strani a da nismo imali dominantno navijanje grobara koji su od gostujuceg terena pravili domaći… Ne računam Splitove, Krke i ostala cipiripi gostovanja… ispravite ako grešim.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Наш распоред:
Андора 6-5 (можемо слободно рачунати 7-5 имају заостали меч кући против Сласка који је отписан)
Леитакабелис 6-6
Метрополитан 7-5
Слакс 2-9
Локомотива 8:4
Тренто 1-11
Болдоване утакмице су кући и биће тешке утакмице плус гостовање у Литванији. Буквално не смијемо пораз имати.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Vidim niko nije komentarisao zašto su dva igrača celu utakmicu presedeli na klupi? Balša i Glas?

Bukvalno ekskurzija za njih dvojicu.
Ja se ne sećam kada smo mi koristili svih 12 igrača na terenu i eto zbog čega loša odbrana, ljudi se previše troše. Nije ravnomerno rasporedjeno.
Nije u redu držati na klupu sve vreme igrača i tek ga uvesti u treću četvrtinu, hladan kao špricer i očekuješ od njega da dominira (Mislim na Smajlija).

Nama je hitan potreban plej, kao lebac, ne mogu Avram, Panter i Mur da budu plejmejkeri, oni su oni treba da šutiraju najviše a ne da se troše u prenošenju lopte i organizovanju napada.

Vidite svaka ekipa koja je do sada igrala protiv nas ima dva pleja, ako jedan zakaže, tu je drugi da pokrije dok se ovaj ne smiri u glavi i ponovo kasnije udje.

Nadam se raskidu ugovora Zagorca i hitno dovodenju pleja i to iskusnog, kalibra kao što je bio Bo Mekejleb. Treba nam vodja ljudi, vodja, lija reč ima da se poštuje na terenu, kao kapiten Božić Pera što bio, kakvi lonci i poklopci zagoreli.

Ovako ja vidim tim, onaj pobednički, za Eurokup prvenstveno.

1.Madar
2. Drugi plej
3. Panter
4. Mur
5. Avram
6. Tristan
7. Trifunović
8. Glas
9. Smajli.
10. Ledej
11. Koprivica
12. Lesor


Dangubić, Zagorac, Miletić, nisu kalibar za Eurokup a ni za Aba. Žao mi što oterasmo Dreksela. Njega smo prosledili da bi imalo mesto za ova dva balvana.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ако се не варам до 15ог је регистрација у ЕК, и да дође плеј не може играти АБА, тако да ту прича завршена то је то што имамо. Свакако вјерујем у Жељка и екипу и да можемо се докопати ЕЛ или кроз ово такмичење или кроз ЕК или на неки трећи начин.
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
Najgore je što sam se ponadao posle prve četvrtine da možemo da pobedimo, posle toga pomračenje,
ima i do sudija, do toga što ih je srao šut,
al opet fali ta odbrana koje nema nigde...
Zbog čega Koprivica i Glas nisu igrali?
Koprivica je mogao da proba da se posiba pod kosem,
Glas je možda i najbolji nas suter za tri, a i ne verujem da bi više štete naneo u igri nego neki,
Neću prezaliti Pejdza sto je pušten tako lako bas zbog suta za tri koji nam evidentno škripi opasno,
Panter ne bi trebalo da se troši u prevođenju lopte...
Imali smo mi i sreće dosta sa porazima ostalih protivnika za vrh tabele, do kraja ispade Huventud najozbiljnija ekipa, a svi smo Lokomotivu predviđali...
Sreća pa igramo kući protiv Lokosa, Andore i Metrololitana,
Nisam optimista sto se tice trofeja ove sezone, ne vidim da možemo da se posibamo ni u aba ni u eurocupu, ali nadam se da grešim...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.548
Локација
Novi Beograd
Stvarno ne bi trebalo da se piše ružno o Huventudu, jer će oni uvek biti jedno od naših najlepših sećanja. Uz to, tu je i Željkov trofejni put, a ne treba zanemariti ni izjave Djuran Djurana i Ribasa nakon naše pobede, gde se videlo oduševljenje povratkom Partizana na šampionske staze kao primarni utisak nakon prvog ovosezonskog meča. Oni su Španci i njihovi navijači će uvek biti cigani, tu nema apsolutno ništa lično.

Ono što ne bi smelo da se dešava, to je suđenje, ali jebi ga, liga je "njihova", i to je nešto na šta bi trebalo da budemo spremni. Motiv više da se spremamo i da karamo ove domaće, iskonske cigane.

Nisam nezadovoljan, jer i dalje smatram da ima prostora za naš ogroman napredak do kraja sezone. Nosioci su "odradili" svoje, ali nedostaje doprinos "omladinaca". Ne znam zašto je Željko redukovao minutažu Smajliju, Glasu i Koprivi. Bez njihovog učinka, mi nemamo šta da tražimo kad je borba za trofeje u pitanju, i baš zato smatram, ako smem, da bi njih trebalo forsirati. Isto važi i za Madara, potreban nam je plej, igrao bi mi 30 minuta protiv npr. Krke, ne bi li se razigrao.

Uz omladince, mi imamo ozbiljan problem na poziciji 3. Dangubić je igrač manje u napadu, osim možda kad je sam u ćošku (i kad mu ne isklizne lopta pri šutu), ali u igri kad napadamo, veći doprinos ima centar koji izađe u blok, nego dangubić. Čovek nema dodirnih tačaka sa košarkom i ne znam kako on čistog obraza uopšte ide na trening.
Slab sam na Zagorca, pa ću ga preskočiti.
O Trifi nemam mišljenje, osim da bih voleo da čujem zašto se nije zadržao u Megi ili zašto inicijalno nije počeo da igra za "odmrznuti" klub, s obzirom na njegovo prezime. Daleko od toga da mu zameram nešto, štaviše simpatičan mi je, ali dovoljno dugo je kod nas i ne vidim da je pokazao nešto više od potencijala.
Tu dolazim do najveće enigme zvane Kuruc. Jebo te, zver vrišti u njemu, ali on ima takvu blokadu da to nije normalno. Prostim rečnikom, on mora da "iskulira". Ima mekanu ruku, iako možda ne izgleda tako. Nekad doslovno ubije saigrača svojim dodavanjem, kao da ga "gađa". Ili ga lobuje. Sređivanje njegove glave nam je prioritet broj 1.

Do tad, stvarno mislim da bi trebalo više poverenja dati Glasu. Dečko se sam izborio da bude maltene prvi među jednakima, a to ne bi trebalo da bude slučajno. Isto važi I za Smajlija, njegove partije s početka, naročito nakon pripremnih utakmica, nisu slučajne.

Posebno bih pohvalio Matijasa Lesora. Cenim da će uskoro u radnjama, kad kupi dva ista proizvoda, dobiti i treći gratis, 2+1.

Nadam se da ćemo u najskorije vreme "iskristalisati petorku". A onda, nakon finala, da poželimo Huventudu da nam se one tamo godine pridruži u Evroligi..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.927
Reaction score
7.856
Nista se ne brinite, dogodine u Fibinoj Ligu Sampiona, mada i tamo ce vremesni Tofas i Tenerife da remete skup placenika.

Da ovaj tim je skup placenika, koji su dosli da zgrnu love, na grb Zeljka naprave neki transfer i nakon 3 sezone stave katanac klubu, posalju ga u stecaj.

Dosta smo magle prodavali, neko mora da snosi odgovornost za ovaj kriminal, NIJEDNA teska utakmica nije dobijena ove sezone, o kom projektu mi pricamo.

Toliko se osecam tuzno i mucno, gledam kao da igramo protiv Bostona, tacno znam da smo bez sansi i na rezultat 16:29.
Ventura, Birgander, Vives, Vilis izivljavanje klasicno...

Smailagic i Kuruc pogubljeni, a Zagorac je ono sto je Lola u Fk-u.

Poslednji pozdrav Evrokupu, ko razume shvatice, mi cigansku ekipu spansku na stranu dobiti necemo, sudjenje bruka, kao da nam je na klupi Filipovski.

Ovo sto igraju spanci, igraju limeni, jos cvrsce i grublje.

Mrzim iz dna duse ove spanske timove, ali koliko vidim finale Huventud/GranCa-Valencia.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Овај тим има гомилу клинаца, овај може да не успије ове сезоне али овај тим опет може опет и да итекако успије. Такође овај тим није прављен за једну сезону. Такође ми немамо неограниче буџет као неки, у АБА лиги минимум 2 клуба имају јаче буџете а вјероватно три. У ЕК сви Шпанци, Локомотива, Будућност вјероватно и Цедевита имају јаче буџете. Ко је гледао емисују пред почетак у многоме му може бити јасно зашто је ова екипа овако састављена.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovaj tim nije pravljen na jednu sezonu, pravljen je na duže staze ali sa prvim ciljem da se plasira u EL odmah u prvoj godini /ili da bude pozvan/. Ako to uspeju ide nadgradnja, ako to ne uspeju, ide RAZGRADNJA.

Nije problem vremenski okvir niti godine igrača, važno je koliko će oni tu zaista i ostati. Duži ugovori mogu da znače i pokušaj da se zaradi na obeštećenjima. Šta se valja iza brda, ostaje da se vidi...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Партизан је клуб који не купује екипу него је ствара, тако је увијек малтене било. Три утакмице јако битне које морају добити, а већ од купа почиње полако расплет сезоне. Такође круже озбиљне приче о 20 или 24 екипе у ЕЛ у циљу смањења броја утакмица па можда имамо и обећања за позивницу итд. Ми после Дулета смо лутали, па сезона са Тринкијерим која је прекинута јесте обећавала али опет питање шта би било. Једини проблем овог пројекта Партизан је што за нас навијаче долази јако касно.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Kada ekipa kao sto je Huventud dobije sudijski tretman kao veceras, ovo je logican ishod. Nismo bili losi, ali moze i mora to i bolje.

Ono sto frustrira je to sto nam je pola suteva za 3 otislo na Smajlija i Dangubica, koji su ispodprosecni suteri. I to nije prvi put, redovno se desava da Avramovic, Dangubic i ostali igraci koji su slabiji suteri uzmu vise suteva od npr Mura. Kada je takva raspodela suteva, jako je tesko pobediti. Ne vidim koja je poenta uopste drzati Mura u igri, ako za 20 minuta ima samo 2 suta iz igre. Bolje onda povecati minutazu Madaru ili Avramovicu, koji imaju svoje ofanzivne probleme (narocito Avramovic i njegovo suludo donosenje odluka), ali su mnogo bolji defanzivci od Mura.

Takodje, cetvrtu utakmicu zaredom nas protivnici unistavaju sutem za 3, i ako se za mec protiv Krke moze reci da je to prosto bilo suterski kvalitet protivnika koji je pogadjao dosta teske suteve, ostala 3 meca smo glavni krivci za takav razvoj dogadjaja bili mi. Zbog cega je to tako, uopste mi nije jasno, jer nam je odbrana suta za 3 bila jedna od najjacih strana igre u dosadasnjem toku sezone, ali to mora da se promeni i verujem da hoce.

Ono sto bih hteo da vidim cesce je situacija sa pocetka utakmice, gde je u napadu Ledej bio prakticno 3, a Kuruc 4, i u tih par minuta je Kuruc dosta fino izgledao u napadu. To je pozicija na kojoj je igrao najbolju sezonu u karijeri, i pozicija na kojoj su njegove ofanzivne mane mnogo manje izrazene. Naravno, i Ledeju vise odgovara da bude 4 u napadu, tako da mora da se nadje balans kako da se iz obojice izvuce maksimum, a ne samo da Ledej ode spolja, a Kuruc unutra. Takodje, svidela mi se zamisao sa Lesorom koji je igrao skoro citavu utakmicu i punio njihove centre faulovima, pre svega Tomica koji je zbog faulova igrao samo 14 minuta. Taj njegov kvalitet nam moze biti jako znacajan protiv fmp na primer, jer je njima po onome sto sam video Kuzmic ekstremno vazan igrac, i njegovo izbacivanje iz utakmice bi nam znatno povecalo sanse za pobedu.

@Ilyasova nemoj da se ljutis, ali ne vidim koja je poenta za tolikom kuknjavom konstantno. Konstruktivna kritika, u redu, ali u ovim tvojim postovima ne vidim nista konstruktivno. Nazivas tim skupom placenika, naravno da je to tako, profesionalni smo klub, i njima je ovo posao. Nisu oni nista ni vise ni manje placenici od igraca bilo koje ekipe. Slazem se da svi zelimo da osvojimo sve trofeje, i da to i ocekujemo, i da smo mozda ocekivali malo vise nego sto smo dobili do sad, ali spominjati katanac i oprastanje od svih trofeja pocetkom februara je potpuno suludo. Pogotovo sto je Evrokup takmicenje gde svako moze da dobije svakog, a igra se i na jednu utakmicu, pritom samo 2 ekipe imaju bolji skor od nas. Uostalom, da ce klub propasti u slucaju ne ulaska u Evroligu, ne bismo u ekipi imali Smajlija, Balsu, Madara i ostale talente, vec azdaje od po 28 godina kao ostale ekipe. Neuspeh ove sezone bi bio veliko razocaranje, ali ne katanac i kraj citave ove price sa Zeljkom. Tako da samo malo optimizma, nije ni izbliza toliko crno kao sto mislis :ziveli
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Партизан је клуб који не купује екипу него је ствара, тако је увијек малтене било.

E vidiš u tome donekle i jeste problem. Vremenom, okolnosti se menjaju i ako želiš da ostaneš na vrhu moraš da se prilagodiš promenama.
Danas mlada ekipa ne može da napravi uspeh kao što je to nekad moglo. Jednostavno mora da se sačeka da odrastu za titule. I zato naš klub mora da izabere prioritete, pre svega za ovu sezonu, a onda i za naredne. Ne može se insistirati na vraćanju u evroligu ekipi koja u proseku ima 23-24 godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top