Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Kako mislis da Vukic bude spreman za sledecu sezonu, ako ne igra sada? Njemu i treba kontinuitet igara, da bi sledece sezone moglo ozbiljno da se racuna na njega.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja nisam optimista po pitanju Vukica, on jeste imao neki statisticki ucinak na ovim malim utakmicama, dao i golove i asistencije, ali meni to sve izgleda jako kilavo.
On tu loptu svaki put kao da oshamari, a one sanse u Jagodini :pop

Ja mu zelim sve najbolje, da bude i najbolji igrac od leta, ali nesto ne verujem da on moze imati neku zapazenu ulogu u bitnijim mecevima u Evropi... I daleko je on od legende kluba, kao sto su mu neki pripisivali taj epitet ovde na forumu.
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ja ne znam za vas, ali ja Djuricu nista zivo ne verujem. Jos se ja secam bombasticnih naslova u novinama, prvo o Tosicu i Ljajicu, pa o spremnim krilnim igracima za januar, o dovodjenju Zabije, o pocetku gradjenja internata, pa posle 2:0 u kupu nad cergom "kako su Tejgo i Adjija buducnost Partizana" (a sada svi zivi pricaju o tome kako za Tejga nema para).
I kako ja sada da verujem tom coveku???
Prevari me jednom- ti si kriv, prevari me dvaput- ja sam kriv!
Nemam vise snage nikoga da pljujem iz uprave, jednostavno sam razocaran.
Mi svake godine krpimo kraj sa krajem, i kao takvi nema sanse da cemo ikada napredovati u evropski okvirima. I to samo zbog nesposobnih ljudi iz uprave.
Jedino sto vredi u nasem klubu i koga cenim je sportski sektor i trener Stanojevic. Ali hajde mlad sam, tek 21 godina, mogu da zamislim koliko ste vi stariji forumasi doziveli razocarenja sa nasim Partizanom. Uglavnom to nece smanjiti moju ljubav prema klubu. Nadam se da ce jednom da se desi neka pozitivna promena, ali do tada ce dosta vode proci Dunavom!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ovi potezi su veoma dobri. Odličan rad uprave, ali samo ako nastave ovako. Kao prvo da se ove prodaje isplate i da zadržimo Tejga, ako prihvati neku normalnu ponudu, a ako ne, srećan mu put. Nadam se da ostaje kod nas barem još godinu dana.
Samo neka se ovako nastavi!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Savic za 10miliona +jos sledeca sezona u Partizanu? Sta nama vredi 10 ma i 20 i 30miliona...prodali igraca za milion ili 10miliona nasa politika u prelaznim rokovima je poznata...sta nam vredi sto smo 'osvojili' lovu od LS...da nece deo neocekivanog priliva recimo 30...40...50% da se potrosi na pojacanja?...najpametnije bi bilo(mada je to nemoguce da nasi urade) da kazu od svakog prodatog igraca npr. 20% od cene transfera odvojiti za pojacanja...od svakog neocekivanog priliva para(kao ove god LS) odvojiti 20% za pojacanja....sa samo ovom promenom klub bi bio u stanju da se isprsi jako kvalitetnijim igracima od onih na koje smo navikli...zaista ne vidim logiku da se ovakav sistem ne uspostavi....sta rade nasi...za ma koje pare da prodaju igrace,ma koliko para da dodje u klub oni daju isto para za transfere igraca...pa cekaj gde je razlika?Ponasas se ISTO kada ti u klub udje 'sica'(2miliona) od LE i 'gromada'(7.1+profit od ulaznica) od Lige Sampiona...gde je razlika koja ocigledno postoji?Da postoji gore pomenut sistem da se odvaja 20% od transfera pa i da se cimamo da li ce Savic otici za 1,5 ili 10miliona....princip ne postoji tako da svejedno je za koliko ce otici jer 'mi' te pare necemo videti

...i bolje bi bilo da je bar drugi deo vesti tacan tj da Savic ostaje jos jednu sezonu...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.536
Reaction score
1.404
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ja ne znam za vas, ali ja Djuricu nista zivo ne verujem. Jos se ja secam bombasticnih naslova u novinama, prvo o Tosicu i Ljajicu, pa o spremnim krilnim igracima za januar, o dovodjenju Zabije, o pocetku gradjenja internata, pa posle 2:0 u kupu nad cergom "kako su Tejgo i Adjija buducnost Partizana" (a sada svi zivi pricaju o tome kako za Tejga nema para).
I kako ja sada da verujem tom coveku???
Prevari me jednom- ti si kriv, prevari me dvaput- ja sam kriv!
Nemam vise snage nikoga da pljujem iz uprave, jednostavno sam razocaran.
Mi svake godine krpimo kraj sa krajem, i kao takvi nema sanse da cemo ikada napredovati u evropski okvirima. I to samo zbog nesposobnih ljudi iz uprave.
Jedino sto vredi u nasem klubu i koga cenim je sportski sektor i trener Stanojevic. Ali hajde mlad sam, tek 21 godina, mogu da zamislim koliko ste vi stariji forumasi doziveli razocarenja sa nasim Partizanom. Uglavnom to nece smanjiti moju ljubav prema klubu. Nadam se da ce jednom da se desi neka pozitivna promena, ali do tada ce dosta vode proci Dunavom!

:clap:clap

Ja se sjecam da je Djuric dao izjavu za Zurnal da je sve gotovo sa Djenovom, da Kleo ide sigurno tamo, da je sve dogovoreno....i sta se desilo? Otisao je u Kinu.

Tako da....dokle god se nesto prakticno ne dogodi, ne vjerujem ljudima iz uprave.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мислим да по мало претерујете (не односи се ни на кога лично, већ кажем онако у глобалу)! Не желим овим постом никога да браним, нити да кривим, већ морамо ситуацију сагледати мало објективније! Савића смо кад тад морали продати! Ипак такав потенцијал мора да заврши у неком од великана! Ми смо уграбили најбољу прилику! Једна сезона код нас и још десет милки, за веома младог штопера, то је одличан посао!
Са друге стране гледајте ко долази код нас! Рецимо тај Волков! Ваљда свима треба да буде јасно да је лик већ слетео тамо где је слетео а да смо га ми вратили у авион.. Знате ли да то има тежину, поготову када се зна да су нам и много мањи клубови до сада узимали играче испред носа, а ми били невероватно немоћни у таквим ситуацијама. Сада се мало променило, па ми узимамо сада испред носа некоме играче, и то не било каквим тимовима, већ ипак звучним тимовима. То је нешто!
Искрено не могу да кажем, и ја сам кењао по управи милион пута, али мислим да када се ради добро и у интересу и нас и Партизана првенствено то мора да се поздрави и похвали!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nece se videti razlika u finansijskoj situaciji ovako laicki gledano sa strane ni da udjemo 5 godina za redom u LS...zasto? pa zato sto nije Djuric tu zbog Partizana, zato sto je ceo zivot proveo na JNA ili zato sto oseca neizmernu ljubav prema crno belom dresu...Licni interesi preovladjuju, muljator je to nevidjeni. Ali neka, kakav god daje, svima je super dok su tu titule, a cim je ne bude bilo, nastace kolaps, pocece da se javljaju svi oni kojima se duguje, redjace se jedan po jedan...Onaj ko je upucen malo bolje u stanje u klubu, zna da finansijska situacija nije nimalo vesela. Pa pazite ljudi dug za Vasingtona od par desetina hiljada je morao da izadje u novine, jos dugujemo Banatu za Tosica (navodno ne mogu da im legnu pare na racun)...sponzora nigde nema, i nijednog ozbiljnijeg nece ni biti dok se u Evropi ne dogura malo dalje...jer u nasem klubu ocigledno nece da potpisuju ove zgoljave ugovore oko generalnog sponzorstva, nego oce da ih lupi jedno 10 miliona godisnje od neke strane kompanije, a ako moze da mi nista ne ulozimo u stvaranje tima pre toga. Partizan na terenu nije u krizi, ali Djura na svom igralistu jeste.

I da, ova poseta Milanu je dobra stvar, ono sto je sigurno da ne moze da skodi. Mora malo da se saradjuje i sa nekim velikanom. Ne verujem u ovu cifru sto se barata sa njom oko prodaje Savica, iskreno ne verujem da je ona uopste definisana, a i voleo bih da nije, jer u slucaju da sledece godine odigramo dobro u LS, njegova cena ima da predje i 12-13 miliona. Pazite Dvid Luiz je prodat Celsiju za 25 miliona + 2 igraca...A Savic je sigurno najbolji igrac Evrope za svoje godiste na svojoj poziciji. Bitan je samo uspeh u Evropi i prema tome se i formiraju cene.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
:clap:clap

Ja se sjecam da je Djuric dao izjavu za Zurnal da je sve gotovo sa Djenovom, da Kleo ide sigurno tamo, da je sve dogovoreno....i sta se desilo? Otisao je u Kinu.

Tako da....dokle god se nesto prakticno ne dogodi, ne vjerujem ljudima iz uprave.
Pa sačekaj, je li Đurić otjerao Klea u Kinu? Kleo je dobio ponudu kojom se obezbjedio do kraja života i zato je otišao.
Ti bi izgleda više volio da je otišo u Đenovu za 4 miliona za koje nisu dali garanciju, koje bi vidjeli kao i one od smiljanićevog transfera u Espanjol.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Svaki igrac koji pokaze nesto kod nas zna se da ce ici samo pitanje je koliko brzo.
Ako vec treba da ide onda je bolje u neki veliki klub,samo i ako je tacna ta informacija da ostaje godinu dana,ne znam zasto se zurilo sa takvim informacijama i odakle je informacija dosla vjerovatno iz naseg kluba sad dok je sve dobro najbolje je progurati takvu informaciju,+5,Babic,Volkov pa onda to za Savica.

Sjetite se samo Race kako su ga svake sedmice seljakali u neki evropski klub pa se i njemu na kraju smucilo i vjerujem da je i to uticalo na njegove losije partije na pocetku sezone.
Svaka cast Savicu ali decku je 20 godina i sad se javi ta prica da ide u Milano za godinu dana,ako su vec zavrsili posao mogli su cekati do zime da momka ne izlazu dodatnom pritisku,vjerovatno je tesko u toj situaciji ostati pribran i na zemlji sa obje noge.
 

Ignore

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2007
Порука
115
Reaction score
2
Локација
JNA
Неко је поменуо овде пре једно пола месеца да јуримо 100 голова ако се не варам и да ће неки медиј то да му украде.. То се и догодило.. Журнал је објавио..
Не могу да нађем на Журналовом сајту али у новинама на другој страни стоји натпис Партизан јури стотку..
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
:clap:clap

Ja se sjecam da je Djuric dao izjavu za Zurnal da je sve gotovo sa Djenovom, da Kleo ide sigurno tamo, da je sve dogovoreno....i sta se desilo? Otisao je u Kinu.

Tako da....dokle god se nesto prakticno ne dogodi, ne vjerujem ljudima iz uprave.

Овде се уопште не слажем са тобом, на жалост! А ево и зашто... Било да је у питању Клео, или неко тамо леви или десни, свеједно је, када одлази из Партизана ту се не гледа ни како се зове ни шта је дао Партизану, већ колико ћемо ми да зарадимо његовом продајом. Простије речено све је у интересу Партизана! Да ли ће он отићи у Шпанију, Енглеску, Немачку, или можда Кину, Индију или Сибир то није ни моја ни твоја, а ни наша ствар! Мени су Кинеских и Италијанских 5 милиона исто! Али исто тако ми је кинеских 4,5 милиона више него италијанских 4 милиона! Поготову ако нема неких процената од следећих продаја а још играч жели тамо, може да иде где хоће!
Што се тиче обећања, то што је обећао, не значи да је то аутоматски боља понуда, искочила је боља и нормално јје да се определио за њу!

На крају све, али све и буквално све мора да буде у интересу Партизана, а не појединца играча или нечему томе слично, ма како се он звао! И још једном да кажем кад год се тако нешто ради поздрављам! :respect
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Nije meni problem za Klea, on je izabrao Kinu zbog stvarno fenomenalne ponude i ja mu zelim sve najbolje. Mnogo nas je zaduzio, a bogami i mi smo njega!
Ja samo govorim o previse datih obecanja koja nisu ispunjena. Nikoga ne pljujem, ali niko me nemoze naterati da verujem Djuricu, a jednostavno ne verujem mu!
Naravno da cu da ih pohvalim za dovodjenje Volkova, svaka cast na tom potezu, plus doveden je pre pocetka priprema, imace dosta vremena da se upozna sa timom, uigra itd.
Mene konstantno iritira cinjenica da smo mi svake sezone na "pozitivnoj nuli".
I imam osecaj i da osvojimo Ligu Sampiona, i dobijemo silne novce, da bi se opet nasao neko iz uprave da kaze da zivimo od prodaje igraca, da smo opet na pozitivnoj nuli itd. Nikako da napravimo pozitivan korak napred.
I uveren sam da neko to ne zeli u nasem klubu, da postoji neko kome odgovara da smo mi na toj "pozitivnoj nuli".
I da, smatram da uprava radi los posao u marketingu, dovodjenju sponzora itd.
Znam iz pouzdanih izvora da cigani imaju vrlo dobar priliv novca od marketinga, da im taj sektor dosta popunjava budzet. Kleut je tu po meni uradio vrlo dobar posao. Ali boli mene za cigane, ja samo kazem da smo to isto mogli i mi da uradimo, samo da je bilo volje, znanja i malo ulozenih sredstava. Ali ne, nasi ljudi iz uprave bi se pre obesili nego li ulozili neke pare.
A dok se neke stvari ne pokrenu , i dok neko ne uzme govnjivu motku i rastera ljude koji nista ne rade, na odredjenim mestima u klubu i dovede sposobne ljude, mi cemo svake godine ziveti od "prodaje igraca".
I ovde zavrsavam sa "kukanjem" o upravi, ipak treba da se veselimo, na korak smo od cetvrte uzastopne titule!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Неко је поменуо овде пре једно пола месеца да јуримо 100 голова ако се не варам и да ће неки медиј то да му украде.. То се и догодило.. Журнал је објавио..
Не могу да нађем на Журналовом сајту али у новинама на другој страни стоји натпис Партизан јури стотку..
Taj sam, mene su "pokrali"...:D
Ma ok je, neka "kradu" takve pozitivne stvari i "štancuju" ih u svojim novinama gde god hoće i koliko god hoće, nemam ja ništa protiv...Ali bi bilo još lepše da takve stvari novinarima "došapnu" ljudi iz kluba, oni koji su plaćeni za tako nešto (promocija Partizana na sve moguće načine), a ne ja!
Trenutno smo na 97 datih golova. Dabogda tu stotku "dojurili" već u sredu!
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
@grobar032

Milion evra je milion evra odakle god da legne ali ima i druga strana nije isto kad neki nas igrac zaigra u prvenstvu Kine ili u jednoj od najjacih liga na svijetu i nastupa na utakmicama koje gledaju stotine miliona gledalaca pa se neko zapita koje taj,odakle je dosao.

I druga stvar niko nije vjecan pa ni Djura ili bilo ko u Partizanu,stare legende ce jednog dana otici u penziju a naslijedit ce ih neke mladje i onda mi je u tom slucaju draze da je to neko koje igrao u jakim evropskim ekipama i vidio kako to sve funkcionise i zna sta je moderan fudbal nego neko koje igrao u nekoj azijskoj ekipi bez podcjenjivanja.

I samo cu ponoviti ono stoje Je-Ne-A potencirao par puta u svojim postovima da se nadam da ce ovog puta SS biti odlucniji u svojim zahtjevima i mislim da to mora uraditi i radi sebe,radi PARTIZANA i svih navijaca,ne znam koliko je prelaznih rokova proslo od tad ali od te price o 3 prelazna roka koja su potrebna da se napravi ekipa koja ce biti konkurentna na evropskoj sceni nema nista,sa ovakvom politikom ne moze planirati ekipu za pola godine a o planovima za godinu,godinu i po je smjesno pricati.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Nema sta,misija putovanja u Italiju uspela.Sta ste vi mislili,da je Djuric otisao da razmeni iskustva u marketingu?Nema iskustva i privatne firme pa ce mafijas Galijani i mafijaski klub Milan da ga uci kako se posluje. Covek je otisao da zalivadi i ono malo sto vredi u klubu.Milan nema pametnija posla nego ce nama da prenese iskustva o vodjenju kluba.Samo gledaju kao i svi ostali klubovi da ocerupaju i ono malo sirotinje sto vredi.Jbt nikada se mi necemo promeniti.Ovde svi pametujete kako treba da se promeni politika kluba,da se uzima novac od marketinga i na drugim mestima ,a ne da glavni izvor bude svaki prelazni rok prodaj sta mozes, a onda na prvu vest kako cemo uzeti 5-6 miliona za defanzivca skacete od srece.Gadjate se milionima,pozdravljate svaki transfer.....Pa gde su silne pare od prodaje igraca,ulaska u ligu sampiona?Jer se ulaze u klub ,u nove igrace pa da treba da se radujemo.Nema sta,ovako rade veliki klubovi .........Brzo ste zaboravili Klea i obecanja da nece otici ispod 10 miliona i kada bude odlazio da ce biti jedan od najvecih transfera u nasem fudbalu,a na kraju je zavrsio u raspaloj Kini.Da ne pricam o Tosicu i Ljajicu....O Nastasicu i pricama da je laz da ce u Fiorentinu ne treba ni trositi reci.Svima koji ovu politiku kluba podrzavaju zelim da se Bjeka,Zeka,Cure i kompanija vrate iz ladovine i ponovo pocnu da jasu,jer takvi navijaci zasluzuju takvu upravu.

Nista za dodati.Samo ovo:Neki ljudi kao da su hipnotisani,ne pamte da smo zaradili od evrope,Klea,ranije ljajica,nekoliko manjih transfera.I i dalje gutaju ovu pricu.I tako iz godine u godinu.Stalno lazi.A neki odbijaju to da priznaju i tese se kako su drugi u jos goroj situaciji.Stvarno ne shvatam.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јесте потписао је. Биће и на званичном полако ...




Taj sam, mene su "pokrali"...:D
Ma ok je, neka "kradu" takve pozitivne stvari i "štancuju" ih u svojim novinama gde god hoće i koliko god hoće, nemam ja ništa protiv...Ali bi bilo još lepše da takve stvari novinarima "došapnu" ljudi iz kluba, oni koji su plaćeni za tako nešto (promocija Partizana na sve moguće načine), a ne ja!
Trenutno smo na 97 datih golova. Dabogda tu stotku "dojurili" već u sredu!


Па сад и нису те покрали зависи како ко. Ево Новости још 22.марта 2011 су најавиле стотку ,чини ми се први , изгледа да су добри математичари тамо :D



http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:323888-Nadj-Imamo-problem



“VALjAK“ JURI 100 GOLOVA U SEZONI
ZAVISNO od učinka u revanšu polufinala Kupa, Partizan će do kraja sezone odigrati još 11 ili 12 takmičarskih utakmica. I imaće lepu priliku da prebaci broj od 100 postignutih golova na svim frontovima, što odavno nije uspeo! Crno-beli su na Banjici stali na sumi od 82 pogotka.

Gledajući unazad, Partizan je na sva tri fronta postigao ukupno 93 gola, godinu ranije 87, u sezoni 2007/2008. stao je na 93 dok je sezonu pre toga bio daleko ispod, sa svega 61 golom.
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Slažem se sa @Nikola G,previše olako mi dajemo nekome epitet legende kluba.
Zvone jeste bio odličan igrač,čak je i Sale kapiten bio u njegovoj sjeni dok je igrao,ali,
jedno je odličan igrač,drugo je legenda kluba kalibra Partizana,pogotovo danas kad je u sumnjivoj formi,da budem blag.

Volio bih da Zvone bude opet što je bio,da odigra sezonu-dvije kako zna,pa da mu se ja prvi klanjam.

A nadam se da će ubuduće Partizan funkcionisati na osovini Stanojević-Krstajić-Ilić,predsjednik je nebitan,ako ih pusti na miru.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@dane_grobar

Vi klinci, generalno, imate ludu srecu sto imate ovako bezbrizno detinjstvo, jer Partizan gazi, ubija u svim sportovima...dakle svim redom. Tu negativnu energiju koju imate u sebi bilo bi najbolje kanalisati na stadionu direktno, dodjete malo da galamimo, jer je stadion jedino mesto gde direktno mozemo uticati na stvari. Ovo se mozda ne odnosi direktno na tebe, mozda si redovan necu da gresim dusu, ali na tvoju generaciju svakako.

Kleut kome si uputio pohvale, nicim izazvane niti zasluzene, je gane toliko unazadio da se to recima ne moze opisati, hajde znam da nije tema ali bih ti sada mogao pisati referate ko je KK Partizan a ko je KKSS, na stranu to sto je njihovo dvoriste njihova stvar. Rezultati, samo rezultati.

Ovi potezi su veoma dobri. Odličan rad uprave, ali samo ako nastave ovako. Kao prvo da se ove prodaje isplate i da zadržimo Tejga, ako prihvati neku normalnu ponudu, a ako ne, srećan mu put. Nadam se da ostaje kod nas barem još godinu dana.
Samo neka se ovako nastavi!

Nije problem u parama, niti jednog trenutka, Partizan ima da da Tejgu 1.200 000 godisnju platu, ali glavna prepreka je kako ce na to reagovati svlacionica i momci koji imaju jednak ucinak pa i veci, koji su zasluzni za nase prethodne rezultate a imaju 6 puta manju platu.

Jednom kada narusis atmosferu medju igracima i pocnu podele, ukratko se mozes jebati a to nam u zivotu najmanje treba sad, i potpuno dijametralno od toga, ja sam pre da se ostali nagrade, bas oni koji su u drugom redu i ne izlazu se previse u javnosti niti su prihvatali neke zasluge.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top