Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Vremena je sve manje, i manje... A mi smo sve gori i gori! Boze spasavaj nas...
 

vancouver

Početnik
Учлањен(а)
26.11.2006
Порука
9
Reaction score
0
Moze li iko da mi kaze ko su ova dva lika desno od djure
 

Прилози

  • 17791.jpg
    17791.jpg
    76 KB · Прегледа: 139

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
vancouver, to su nova pojacanja za sredinu terena,...a izvini...pregovori su jos u toku pa nije ni to sigurno haha


inace za celu ovu situaciju i nasim porazima,...neznam cemu briga...za evropu nemamo tako i tako nikakve sanse i to svi znamo a za nasu cirkus ligu smo i u ovom stanju najbolji jer su drugi jos gori, verovali ili ne...ali nivo lige nam je ravan 5. u nemackoj pa samim tim cemo tu opet biti na vrhu, nebitno ko igra i kako igramo...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Jasno je i Stanojevicu sa kim ima posla.Hoce gospoda kao KK,hoce da podmlade.Pa bre oni jos nisu kompletirali sastav a kamoli da se taj isti sastav uigra.

Sad je realnost da Bane Jovanovic igra zadnjeg veznog!Kizito koji je u autu sto se forme tice a jos i nespreman ce da nam bude bek.Stevanovic zbog povrede ne igra vec 2 utakmice.
Spica nismo doveli....

Ovako nisu dezorganizovani ni seoski klubovi,selo gori a baba se ceslja.

Nadj je opusten kao da je do meca ostalo jos 45 dana,shodni tome su i potezi kluba koji izgleda pojacanja planira da dovede u septembru.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Citat:
Srednjoevropski kup
Prvo kolo, 23.6.1956: Vaker - Partizan 1:1
Prvo kolo, 1.7.1956: Partizan - Vaker 1:1
Prvo kolo, 3.7.1956: Partizan - Vaker 4:0
Drugo kolo, 8.7.1956: Partizan - Vašaš 1:0
Drugo kolo, 14.7.1956: Vašaš - Partizan 6:1
Da li je to isti taj?

Mislim da nije, ovaj Vaker sto smo juce igrali je nekadasnji Tirol koji je pre 10-ak godina bio najbolji tim Austrije pa je bankrotirao i fuzionisao se s nekim, a ovaj sto si ti naveo mislim da je Vaker iz Beca, koji se sad zove Admira Vaker (isto se desila fuzija 2 kluba).
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ja za razliku od vecine uopste ne brinem za nasu igru.Ja sam ortacima ciganima rekao:Dok je Moreira u Partizanu vi titulu osvojite necete!Ostajem pri ovoj tvrdnji :) Imam osecaj da ce bez obzira na ocajne rezultate u pripremnom periodu Partizan da igra lepo,da kida i razvaljuje protivnike...jedino ali ponavljam jedino sto me brine je mesto golmana...Radisa ilic je doveden da brani a ne da sedi na klupi.Meni je u onoj prosloj utakmici bio katastrofalan a kako je mesto golmana jako osetljivo mogli bi tu da imamo problem.Jedina mogucnost da Radisa ode na klupu a da brani neko drugi je da kao startni golman napravi par katastrofalnih reakcija,bude glavni krivac za pogotke i kao takav Stanojevic ga posalje na klupu...mislim da Stanojevic nema hrabrosti da presece i stavi Zivkovica u stratnih 11 od starta sezone
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad sam slusao stanojevicev brifing i vidi se da je i on kivan na taksistu i kordinatora sto mu nisu obezbedili jos neko pojacanje:banghead

On je bio kivan na njih još kad su se sastali prvi put po pitanju dolazeće sezone, par dana posle završetka prvenstva. Tad je prvi put provalio u kakvim smo finansijskim govnima i šta ga očekuje u prelaznom roku. A mogu da zamislim kako tek sad pizdi...nije lako čoveku, stvarno mu nije lako. Njegovo dupe je u procepu, a njegov poslodavac (klub) mu ne pruža adekvatne uslove za rad (tu ne mislim na sjajne hotele po Austriji, dobre terene, hiperbarične komore i slične kurce i palce, nego na kvalitet tima). A dupe mu je automatski u procepu jer se od Partizana uvek očekuje puno. Uvek.

Da barem izađu svi zajedno (ovi iz uprave) i da imaju muda da kažu: "Stanojević nema nikakvih obaveza u Evropi!". Ali jok. Ne smeju. Nemaju muda. I fino su u zavetrini. A trener je na vetrometini. Tužno...

...jedino ali ponavljam jedino sto me brine je mesto golmana...Radisa ilic je doveden da brani a ne da sedi na klupi.Meni je u onoj prosloj utakmici bio katastrofalan a kako je mesto golmana jako osetljivo mogli bi tu da imamo problem.Jedina mogucnost da Radisa ode na klupu a da brani neko drugi je da kao startni golman napravi par katastrofalnih reakcija,bude glavni krivac za pogotke i kao takav Stanojevic ga posalje na klupu...mislim da Stanojevic nema hrabrosti da presece i stavi Zivkovica u stratnih 11 od starta sezone

Mene brinu i druge pozicije a ne samo golman, ali zato mislim da nam je mesto golmana "najgorućiji" problem...Za razliku od tebe, ja ipak očekujem da će Sale na kraju preseći tako da "mali" Živković startuje kao prvi golman. U fazonu "kad mi već niste doveli pojačanja za tim kakva sam hteo, e onda ću na primeru golmana najpre da pokažem da ću da forsiram decu"...A onda samo da se pomolimo Bogu i poželimo da "mali" Živković ima dobar start, da ga ne "ubije" neki žešći kiks...

Ево голови на СОС. Први кикс је био Јовановића, у ноге је предао лопту, тако да не морамо Миљковића да пљујемо толико. Код другог га је неки отресао играч, док је овај покушао главом да врати лопту . Иначе 2 лепа гола после акција по крилу , штета што није тај ритам могао да буде 90 минута.

1. primljeni gol: Jovanović bukvalno kao početnik, Radosavljević smešan. Stajati na 5 metara ispred gola i dozvoliti da ti ga čovek metne sa te udaljenosti a da lopta uopšte nije išla u ćošak je smešno za golmana Partizana.
2. primljeni gol: Miljkovićeva katastrofalna reakcija...kao najbolji asistent protivnika...
3. primljeni gol: Ne vidim ko je onaj naš ko kao june bleji dok mu igrač skače pored njega i daje gol. Ustvari dvojica naših su izgledali kao junad u tom trenutku...
4. primljeni gol: Lazevski otresen na strani bukvalno kao slina...

Ali da završim ipak sa pozitivnim tonom, sa našim drugim golom: SJAJAN PAS I PREGLED ŠĆEPOVIĆA U TOM TRENUTKU! Fenomenalno i pravovremeno je video i uposlio Klea koji se stuštio onda...Cela ta kontra je izvedena sjajno...Eto, makar nešto pozitivno...
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Да додам за први гол да је Миљковић центрирао Клеу , прави центаршут после ко зна колико времена да видим.

Није баш све тако црно , али мора много много боље. Некако ћемо прегурати Пјуник, али за даље једноставно нема оптимизма уз још једног нападача и везног играча.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Prosto mi je zao Stanojevica kad ovako kuka da mu se dovedu pojacanja.... steta, ne bih voleo da unistimo karijeru jos jednog mladog trenera...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Mene brinu i druge pozicije a ne samo golman, ali zato mislim da nam je mesto golmana "najgorućiji" problem...Za razliku od tebe, ja ipak očekujem da će Sale na kraju preseći tako da "mali" Živković startuje kao prvi golman. U fazonu "kad mi već niste doveli pojačanja za tim kakva sam hteo, e onda ću na primeru golmana najpre da pokažem da ću da forsiram decu"...A onda samo da se pomolimo Bogu i poželimo da "mali" Živković ima dobar start, da ga ne "ubije" neki žešći kiks...
Amin!
Gde su sad svi oni koji su se kleli u Radisu i njegove kvalitete?

Covek je primio 4 komada od Insbruka?!

Jasno je da su i tome poprilicno doprineli kiksevi (najblaze receno-kiksevi) pojedinaca ali i golman mora ponekad da "izvuce" ekipu a ne da ocekuje da ekipa izvlaci njega...

E u tome je razlika izmedju vrhunskih golmana i "onih drugih"

Ja cu uvek ostati pri svom stavu da je on jako los izbor!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Čovek nije primi 4 od Insbruka nego 2...prva 2 je primio Radosavljević...

A inače, verovatno će i Ilić i Radosavljević na klupu...jer ovo je očaj kako njih dvojica brane...
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
@PAKY

Radosavljevic je branio a ne Ilic.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Moreira od pre tri godine i ovaj u zadnjih godinu dana to nije isti fudbaler. I ako sam apsolutno protiv ove uprave, u ovoj situaciji ih podrzavam maksimalno! Ja razumem da coveku nije sve jedno da bude konstantno na ledu, ali on je profesionalac u najboljim godinama i mora da se odnosi profesionalno prema obavezama! Moje je misljenje da je vreme za rastanak!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
OK, izvinjavam se, bio sam brzoplet i besan jer sam bas neposredno nakon odgledanog snimka sa golovima odmah dobio zelju da napisem koju lepu rec o golmanu, odnosno - golmanima

Onaj prvi gol - najblaze receno - mogao se odbraniti, ali o Radosavljevicu ne treba trositi reci...:D

Sto se tice Ilica, ostajem pri svom stavu da je covek los golman jer je i on mogao bolje da reaguje kod primljenih golova

A kad pocne ova nasa budjava liga u kojo sve ekipe protiv nas ne prelaze sopstvenu polovinu i kada nas golman za citavo prvenstvo intervenise onoliko puta koliko Kasiljas intervenise na jednoj utakmici, onda ce poceti da se golman od strane nekih uzdize do nebesa i da se u medije plasiraju informacije kako je uprava jos jednom "pogodila" u proceni kvaliteta kupljenog igraca, odnosno golmana
 
Последња измена:

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Jbg valjda je svima jasno ko treba da igra za Partizan a ko ne, nadam se da ce jos neko doci da se ove rupe popune.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Da makar imamo tim pa da mu trenutno ne ide ali mi nemamo ni tacan sastav.Em lose igramo em nemamo pola sastava.

Ne moze opusteno da se vodi posao,ali dobro kad nam klub vode raznorazni koordinatori,taksisti itd. nije ni cudo.

Kvalifikacije na pragu a oni opusteno letuju u Zedfeldu.Nemamo spica a oni mrtvi hladni lade jaja.
Zadnjeg veznog nemamo oni jos nesto kao vecaju koga ce,a na kraju nece nikog ni dovesti,igrace Bane.

Umesto da su na pocetku doveli igrace i zavrsili posao,sad ce dovesti neke polovnjake,dan pred utakmicu.

Zalosno zaista,sta su se guzili sa Karleusom,sto odmah nisu doveli Kizita ako su ba sto hteli.

Da se osvrnem i na slaninare,hahahahah ulepsali su mi dan ,taman kad pomislim da nema dalje,ima slanina pomera granice!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Kvalifikacije na pragu a oni opusteno letuju u Zedfeldu
Ma boli ih kurac, oni letuju u Zedfeldu i to je najvaznije... Na zimovanje ce u Dubai i puca im kurac:banghead

Jbt, pa ako nemaju para za pristojno pojacanje, zasto onda nisu otisli na Zlatibor na pripreme a ne u jebeni Zedfeld, ne razumem!

Da je u pitanju motivacija igraca, razumeo bih, ali to svakako nije, nego bas naprotiv, oni umisle da su nekakve zvezdice jer letuju u Zedfeldu, a onda kada dodje na crtu iole prosecan klub, isprasi ih bez ikakvih problema... Jebao ih Zedfeld!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljudi nista ovo ne mirise na dobro,Stanojevic kuka za pojacanjima,koordinator i predsednik lade jaja u Austriji, prvi daje nebulozne izjave umesto da dovodi igrace,a drugi se fenserise u smesnim bojama umesto da obezbedi pare za pojacanje.....Slanina nas zeza za Kizita,Karleusa pravi debile od nas,nijedan igrac ne prolazi probu ,a ovi nece da dovode igraca dok ne prodje probu ???!! Za mesto prvog golmana nam konkurisu dvojica koja ni u prosecnom superligaskom klubu ne bi smela da budu nista vise od 2 golmana....Prvi bek nam je presedeo sezonu u Sosou ,njegova zamena je presedela sezonu u Metalcu, levi bek nam nije igrao fudbal godinu ipo dana ,njegova zamena u epizodu igrac Partizana 5 put .....

Samo ako se u slucaju losih rezultata sa juga bude culo"Sale odlazi",a ne "uprava napolje",za mene FK PARTIZAN nece postojati jedno vreme sve dok koordinator i predsednik u veselim bojama(sada bih svasta napisao,al pocelo je pedagosko dejstvo visemesecnog bana :D ) ne odu iz kluba...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mi u ovoj trenutnoj situaciji imamo čak 4 igrača u najboljoj formaciji koji jednostavno NE SMEJU da se ne daj Bože povrede, ili da pauziraju zbog kartona. To su Robi, Krle, Bane i Kleo. To jedan ozbiljan klub sebi ne sme da dozvoli, pa čak ni onaj koji je ozbiljan a koji ne igra kvalifikacije za LŠ.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top