Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Било рата или не, Мореира ће скоро сигурно напустити Партизан на зиму. Једноставно више ту нема хемије нити ће је бити.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
А и Ватерполо клуб Партизан врши упис нових чланова. :D
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/peticija-dalje-ruke-od-moreire-14010.html

Jedini razlog zasto je Moreira jos u klubu, mozda je bolje da je otisao! Sada se svi bavimo posledicama a ne i uzrokom.

Slazem se sa gazdom, ako je u pitanju njegov inat, a izgleda da jeste, ni ja ne podrzavam takvo ponasanje, ali ne treba da budemo zaboravni (i ako ponavljam to nije opravdanje za njegovo ponasanje) svi znamo kako je ovo pocelo.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Za stolice se prica da su dobijene od Arkana. Zato i jesu u boji Obilica.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ja se i dalje nadam da ipak postoji makar mala sansa da se sve ovo preokrene i da ponovo gledamo naseg starog Doktora, nadam se da ce Sale uspeti u tome, to bi nam bilo najvece pojacanje. A malo je postalo vec uobicajeno da se ,,situacija? oko Moreire zahuktava i pokrece iz novina kad god mi imamo najvaznije meceve u sezoni, Anderleht, pa evo sad, ne sumnjam da ce tako biti i pred utakmice sa Bragom i Sahtjorom kad se budemo (nadam se) borili za drugo ili trece mesto u grupi.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Ja sam jedan koji podrzava Mo-a, evo zasto:

Mene, kao i sigurno mnogo mnogo drugih, je fascinirala njegova borbenost.
Kad je uvalio Gol ciganima u finisu utakmice; Drugi igraci skacu, raduju se da smo izvukli remi, on trci u gol, uzima loptu i dere se na njih, da se vrate na pozicije i da idemo na pobedu.
Kad je igrao protiv APOEL-a, i ako mu je majka umrla, uvalio im gol u 2-3 minutu i na kraju utakmice samo sto nije zaplakao na intervjuu.
Taj covek sto je uvek dao 100% na terenu, koji se borio ko lav na terenu, koji je vodio nasu igru, sad odjednom nece da igra za Partizan? Zna da ga Grobari vole, obozavaju ga, i siguran sam da on to ceni ko niko drugi i da mu to daje dovoljno energije da ignorise Djuru i kompaniju, i opet, neigra za Partizan.

Ja sam ubedjen da je Mo dobar covek, jedan koji bi u 4 ujutro ustao da ti pomogne za bilo sta, zato sam skoro 100% siguran da se ovde radi o privatnim problemima. Ako Stanojevic kaze, "Meni Mo treba, on je bitan igrac za ovu ekipu" onda tu djura nema sta da se mesa i da pusti Moa na miru. Mozda je nesto u vezi familije, mozda nesto u vezi njegovo buducnosti, to neznam, ali sam ubedjen da Mo to neradi iz nekog inata prema Aci Stanojevicu, Djuri ili nekom Nadju.

Covek igra ovde 3 Godine i vise, pokazao je on u toku tih 3 godina kakav je on covek, DOBAR covek, i sad mu se od jednom sve smucilo i radi u inat svima a i sebi? Ako to verujete, izvolite, ja to necu i nemogu da verujem.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/peticija-dalje-ruke-od-moreire-14010.html

Jedini razlog zasto je Moreira jos u klubu, mozda je bolje da je otisao! Sada se svi bavimo posledicama a ne i uzrokom.

Slazem se sa gazdom, ako je u pitanju njegov inat, a izgleda da jeste, ni ja ne podrzavam takvo ponasanje, ali ne treba da budemo zaboravni (i ako ponavljam to nije opravdanje za njegovo ponasanje) svi znamo kako je ovo pocelo.


Znaci sad treba da postavimo novi peticiju, VRATITE NAM MOREIRU, ili Mo Izjasni se... pa da budemo mirni. Meni iskreno ovo ide na onu stvar. Pa covjece nije Moreiri ovo CUKARICKI pa da moze tako da zeza trenera boli me noga i ti fazoni. Ako je stvarno povredjen u sta sumnjam nakon ovakvih izjava Stanojevica, onda u redu, al nek izadje onda neko i kaze MOreira je povredjen, dovidjenja i zdravo... a ne ovo... Uopste ne prilici klubu ovo sto se desava, a steta, sad kad imamo stvarno jak tim, Moreira i Ilic na sredini, milina bozija, ne mozemo da uzivamo ko ljudi... uzas...
 

PxFxCx

Početnik
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
8
Reaction score
0
Moreira se nije radova najveceg uspeha Partizana u novije vreme. Nek ide sto pre iz Partizana i sve najbolje u sledeci klub. Stranci se kupuju isklucivo sa ciljem da budu NAJBOLJI!!! To je cela filozofija fudbala, pogotovo srpskog fudbala. Svaki drugi stranac koi dodze u Partizan je "legenda kluba". To je VELIKA greska i ne dozvolimo to da se ponovi sa Kleom. Partizan ima samo jedna legenda - Dragan Mance i to je to!!! (za sada)
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Cestitke Kleu :napred Partizan Ako ja dobro ovo razumijem, Kleo nam ostaje sigurno i posle zime, a vjerovatno ce i sledece sezone predvoditi nas napad!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ma znam brate i meni je zaista zao jbga, on je nas najbolji igrac... bar je bio do ovog sranja....

Kao sto rekoh uz svo duzno postovanje prema njemu, daleko bilo da ga omalovazavam jer za mene je on najbolji stranac u nasem dresu ikada( Ovo bih rekao i za klea da je malo duze s nama, al sacekacu) , al on dugo vec nije na nivou koji ocekujemo. DALEKO OD TOGA da ga treba oterati iz kluba, da ga treba odstraniti, ja bih bio presrecan kad bi se ovo resilo i kad bi opet zaigrao u paru sa saletom u veznom redu. Zamislite to, moreira u formi+sale u formi, to bi bre ljudi bilo fenomenalno.

Ali ako sale kaze da ga pita svaki dan dal moze da igra, pa dajte, nemojte da se zajebavamo. Pa ne moze to tako. Uostalom partizan je postojao i pre moreire, postojace i posle njega. ja samo ne bih voleo da se ovo zavrsi na krv i noz, al bice sto mora. zao mi je zbog saleta najvise, ja mislim da je njemu najgore u ovakvoj situaciji.

Zbog ovoga na prvom mestu treba jebati mater ovoj nasoj upravi. nije da pravdam moa sto se sad duri, al samo da su ga smradovi ostavili na miru da igra o ovome mi ne bi ni diskutovali, nego bi on sutra istrcao na teren protiv spartaka.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
@ PxFxCX

Sva sreca pa si nam ti otvorio oci :pop

@ Neni

Lepo je covek rekao. Zar nije malo cudno da se Moreira tako odjednom promeni i pocne da bojkotuje i sl? Svedoci smo svega sto je uradio za nas klub, ok, ja se izvinjavam svima, ali ne mogu da verujem da on moze da bojkotuje ekipu a da tu nema nekog mnogo jaceg i dubljeg razloga nego sto je inat i sl.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
@ espinosa, ima samo mali problem, povreda ne postoji.
Sto se tice toga da je Legenda kluba, svaki stranac ce nam postati legenda luba, svaki drugi igrac nam postaje legenda.... Za mene je jedina legenda u poslednje vreme Sasa Ilic...

U zadnjih dvadest godina jedina prava igračka legenda jeste Saša Ilić i potpuno je apsurdno Moreirin učinak i porediti sa Saletovim.


Meni samo nije jasno kako neki ljudi ne mogu da vide da čovek više nije ono što je bio i da je svojim ponašanjem posrao sve ono lepo što je uradio za nas i naš klub. Mene ovo liči na ono dam ti ruku da se ne udaviš pa onda rešim da tvoj život pripada meni.
Žao mi je zbog svega ali Doktore niko nije iznad kluba, a ti si zbog toga bio jedinica za meru kvaliteta kako je jednom jedan pametan čovek ovde rekao.

Ja ne mogu da dočekam 19 h sutra. Kako volim polu prazan JNA i naše na vrhuncu moći kako kidaju i deru sve redom. Pravi odmor za dušu i telo.
 

PxFxCx

Početnik
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
8
Reaction score
0
@ PxFxCX

Sva sreca pa si nam ti otvorio oci :pop

@ Neni

Lepo je covek rekao. Zar nije malo cudno da se Moreira tako odjednom promeni i pocne da bojkotuje i sl? Svedoci smo svega sto je uradio za nas klub, ok, ja se izvinjavam svima, ali ne mogu da verujem da on moze da bojkotuje ekipu a da tu nema nekog mnogo jaceg i dubljeg razloga nego sto je inat i sl.
Ovo je forum i svi iznesuju svoje stavove, pa i ja moji. Nikome nisam hteo da otvorim oci, a pogotovo ne takvih kao ti!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
stvarno je sramota sto nisu sredili wc na jugu :banghead

ne mogu da verujem da su to ostavili u onakvom stanju !!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.539
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Partizan ima samo jedna legenda - Dragan Mance i to je to!!! (za sada)

Ne kapiram šta mu onda dođu recimo Bobek,Šoškić,Vladica,Moca i ostali koji su mnogo mnogo dali za klub.Kapiram da je Mance u prednosti u odnosu na sve ostale zbog nesretnog okolnosti i jeste istinska legenda,ali čemu omalovažavanje i ostalih igrača koji su fudbalski i više dali i dublji trag ostavili.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
@Magnifico
Tacno tako, glup je izostaviti druge nase klupske legende. Mislim Mance je specifičan slučaj, on je koliko sam ja shvatio iz priča mog oca i drugih matorih grobara, je više legenda po svom odnosu s navijačima, ponašanju van terena, jednostavno jedan od onih igrača koji i kad očajno igraju su voljeni. A takav šmeker se samo jednom radja i to je činjenica. To je bar neko moje mišljenje. I ja recimo nisam nikad mogao na saleta ilića da se ljutim , čak i kad očajno odigra ili kad promaši kolosalnu šansu kao protiv reala. Jednostavno ga obožavam i to je to.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
kad vec pricamo o stolicama na ovoj temi nije mi jasno zasto barem ne sklone one zute i ostave barem samo bordo plave pa barem da imamo boje naseg nekada rezervne kombinacije
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top