Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ajde upravo potpisuj ugovore sa Trbom, Tešovićem i Kostićem i ostatkom ekipe.

U slučaju da me ne poslušate, ništa vam se neće desiti!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Od svih trenera koji se pominju samo Nikolic je resenje, a ovo ostalo je sposobno samo za gasenje svetla..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upisujem sebi pet kaznenih poena za skretanje sa teme, ali šta mogu kad sam kompleksaš!

KURAC LIGA ŠAMPIONA, ALE ALE ALEEE

Jebote... danas gde god da se okrenem samo lepe vesti.

- Na ulici nađem $50.
- Odigram sjajnu partiju golfa.
- Cigani izgubili.
- Sada i ovo za novog trenera.
- Večeras nosim teleskop van grada. Verovatno ću i vanzemaljce da uslikam

Ah Yes. Life is good!
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Jel to provereno da je Nikolic trener? Mani da me (nas) lozite! Lepo mi je, ali potencijalno moze da mi bude jos lepse!!!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.517
Reaction score
4.794
Локација
Na vještičinoj sisi
Izvinjavam se zbog kontaminacije foruma sa Ludogorecom, ali je to bilo jace od mene...
Gazda, mnogo si mracio veceras, bio sam kao na iglama, vjerujem i mnogi, kostao si me zivaca, ali sve je ok na kraju. Neka Marko donese titulu!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Cim je gazda mracio, dobro je. Rekao sam ja, ako on mraci, dolazi Vermalen u odbranu :D
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Gledam ove Bugare veceras i ljudi konstantno napreduju. Lagano su svemirski brod za nas.
Inace...
Wanderson koji je metnuo cigama 3 komada dosao iz Portuguese-150 000evra
Bog otac Marcelinho iz Bragantina-120 000 evra
Miletic iz Javora Ivanjica-260 000 evra
Vizija i skauting na nivou :D
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Taj Miletic je bio jedan od najboljih igraca na pripremama, za Bogosavca je Roberto Karlos.Tvrdim - Prvi put kad dobije pravu sansu, vise nece ispasti iz ekipe.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Ali koliko nas je Tomic ukanalio nemam reci. A po mom skromnom misljenju uopste nema losu ekipu. Bilo je i mnogo gorih pa nikad nismo izgledali ovako jadno. E sad posto ne verujem da nas je namerno sabotirao mora da se drogira. Ja drugo objasnjenje nemam.

Nadam se da ce marko uspeti da ispravi ovo sto je gospidin sa pederskom jaknom uspeo da namerno ili slucajno sjebe...
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
@ Tolle

Ma, ok. Nemam ja nista protiv Miletica, nadam se da ce decko nesto pokazati u nasem dresu.
Nego, dovedes njega, a imas Subica i Bogosavca koga forsiras. Puknes pare za igraca koji ti uopste ne igra, ali zato ne mozes napred da das gol, jer smo smesni sa Tomicevom vizijom.

Da ne ispadne da samo pljujem. Imao je Ivica i dobrih poslova. Everton pre svega, tu cemo se svi sloziti.
Djurdjic, ako ne pokaze nista, ne bih za njegovo dovodjenje pljuvao Ilieva. Igrac je koji ima kakvu takvu reputaciju i vecina navijaca ga je zelela.
Jankovic solidan za sada. Leo ce nadam se pokazati kvalitet.
Gogua toplo-hladno, ali uvek sam pre za takav pokusaj, nego za nekog matorca iz nase lige.

Koncepcija tima je pogresna i to je greska. Za nasu ligu govorim. Mnogo su nam ofanzivni igraci mekani za igru sa domacim drvosecama. 4-4-2 sa snaznim spicem (tipa Skuleta), Mihajlovic i Jankovic da zalazu lopte ili ulaze u sredinu dok bekovi protrcavaju po boku. Kroz sredinu ne moze!
A Bugari su pokazali kako se mora u Evropi. Dva tehnicki odlicna igraca na sredini i brzanjci po krilima koji mogu 1 na 1, a non-stop pokusavaju da projure izmedju zadnje linije cekajuci dubinsku loptu/ pas u prazno.
Od Tomicevog mrsomudjenja i sablonske igre, nema nista.
Ako neko kaze da je Bugarima lako, jer eto placaju igrace milione (Cafu na primer), naveo sam u prethodnom postu da to nije bas tako.
Zelja za napredovanjem, bez ugradjivanja i dilova sa menadzerima, skauting gde se kupi ono sto promakne vecim klubovima i to je to.
Onda se probudim i shvatim u kakvoj "drzavi" zivimo :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jebote mi stvarno zavisimo od cigana.Dejo cigane jebo ti Kostakurta zenu nedaj Bukake tumbu Partizanu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nema od Tumbe ništa. Sneža više nije tu... Garant je sinoć navijao za cigane zbog Borjana. :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.104
Jebote mi stvarno zavisimo od cigana.Dejo cigane jebo ti Kostakurta zenu nedaj Bukake tumbu Partizanu.

Marko Simone, jedan je Marko Simone, Marko Simone, jedan je Marko Simone!:D

Tumbo, ODJEBI OD SVETINJE!! Sa ovim govnima si dosao pre godinu ipo dana, jedan si od krivaca sto nam je klub u kanalu!:angry
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Pa koga drugog mogu da dovedu? Ko ce nas drugi preuzeti u ovom trenutku?

Sa Tumbakovicem se lako dogovore, dobice ugovor na godinu dana, posle izbora ako Bik pobedi, nova uprava ce biti zarobljena sa Tumbinim ugovorom, oterace ga ali ce morati da iskesiraju ceo ugovor. U slucaju da ostanu ovi, Tumba ce da izgura ovu sezonu, na kraju sezone ce otici pod izgovor da ima reprezentativne obaveze sa CG, mi sa njim titulu necemo videti, mozda eventualno kup i to je u sustini to.

Daj boze da gresim za sve ovo
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Jel mogu i ja na licitaciju za trenera?
Dovoljno mi je 7 dana da budem trener Partizana...namestio bih im suve treninge da krv propisaju i sav viski kroz znojne zlezde izbace jebale ih teske noge posle priprema!
I dalje ne shvatam kako jebeni igrac Partizana nema snage da ore teren!!!

A poslednjeg dana trenerskog mandata - konferencija za stampu Stanoje style.
UPRAVO DJE SU PARE na lekove ih trosili....
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Taj izgovor "teske noge nakon priprema" samo mi srbi koristimo. To nigde drugo nisam ni cuo ni osetio na svojoj kozi.

Vise od 20 godina prolazim letnje i zimske pripreme i nikada posle tih istih priprema nisam osetio da su mi noge teske. Naprotiv, ako su pripreme odlicno odradjene tek onda imas snage da trcis ako treba i 2 utakmice.

U redu su utakmice bukvalno na pocetku priprema ali zato ni jedan klub ne igra prijateljske utakmice odma u prvoj ili drugoj sedmici kada krenu treninzi. Tada i jeste mozda jebeno ali sve posle toga treba biti lakse i lakse,...

kod nas se to i ne sme nazvati "pripremama" kada na svakoj drugoj slici vidis osmeh igraca, kupanje, stoni tenis, zezanje itd.

Kada se urade pripreme kao kod svabe onda im nece biti ni do zivota a kamoli za stonim tenisom i ostalim glupostima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top