Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ovo je najgluplji sistem u istoriji fudbala....zbog njega smo morali prosle sezone da pocnemo prvenstvo u jeku kvalifikacija sto nas je stavilo u situaciju da biramo izmedju dva takmicenja i izgubimo prednost u startu jer smo se jedva krpili i za Ligu sampiona (secam sam falili su nam zadnji vezni i napadac kao voda). Cigani ispali odmah naravno, a mi igrali 12 utakmica u evropi + prvenstvo....u evropi se dobro snalazili dok se nije desio augzburg ali nam je zato sve to naplaceno kroz prvenstvo i to debelo.

Moram jos jednom da postavim
fdkAkfl.png


:clap Potpuno se isto osecam

17125207_10210446245346673_318465827_n.jpg


Ocigledno je namerno dozvolio da se igra dalje....
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Pa pod pretpostavkom da su cigani prvi, a mi drugi, trebalo bi da se zna. Prošle sezone je treći derbi, 1:1 u rupi bio u 31. kolu, znači prvo kolo plej-ofa.
Markić, nemoj da me zezaš, pusti pretpostavke. Mi imamo bod više od slaninara, a još je šest utakmica do kraja ''ne/regularnog'' dela. Nadam se, da sledeće godine neće više postojati, ovaj nakaradni sistem.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nadam se, da sledeće godine neće više postojati, ovaj nakaradni sistem.

Pa naravno da nece postojati. Sto bi cigani igrali sa nama tri puta, kad mogu dva puta. Od toga nameste nas samo jedared, drugu zabunkerisu i odigraju rekreativu ostatak. To rade od 45-te. Za one sa kratkom pameci, sistem je uveden da bi cigansko prolece "sjalo" (mater vam) u punom sjaju. Medjutim, otkad je doktor zajahao, vratio se i kriminal, pa imamo serije pobeda i lakrdije kao juce. Naravno, mi smo saucesnici u svemu...

EDIT: @Dvoglavi

Welcome back!
 
Последња измена:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Markić, nemoj da me zezaš, pusti pretpostavke. Mi imamo bod više od slaninara, a još je šest utakmica do kraja ''ne/regularnog'' dela. Nadam se, da sledeće godine neće više postojati, ovaj nakaradni sistem.

Sistem jeste potpuno idiotski, ne vidim apsolutno nijedan plus kod ovakvog načina igranja. Zapravo, često se zapitam kako je takva glupost nekom uopšte mogla da padne na pamet...ne samo u kontekstu našeg prvenstva, nego nikako ne mogu da skontam šta je taj koji je ovo izmislio hteo da postigne.

Inače, i ako smo treći, opet igramo sa ciganima u rupi, samo ne u prvom kolu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Dobre slike, Urke bager, ne možeš ni da ga oboriš.
@mrzim sve
To i ja govorim, sistem je uveden, jer nisu mogli da nam prismrde, a lepo su pre toga mogli da se sete, da postave ova govna u našu upravu, da se ne muče.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Sistem jeste potpuno idiotski, ne vidim apsolutno nijedan plus kod ovakvog načina igranja. Zapravo, često se zapitam kako je takva glupost nekom uopšte mogla da padne na pamet...ne samo u kontekstu našeg prvenstva, nego nikako ne mogu da skontam šta je taj koji je ovo izmislio hteo da postigne.

Inače, i ako smo treći, opet igramo sa ciganima u rupi, samo ne u prvom kolu.
Taj neko je hteo da postigne da cigani sa realnim sansama za titulu udju u play-of jer su mislili da ce kao i prethodnih sezona zavrsiti iza Partizana posle 30 kola ali im je nasa draga uprava "pokvarila" planove svojim potezima....i naravno, muceni Milinkovic najebao sve palo na njegova nejaka pleca iako je uradio sto mnogi pre njega nisu (u pozitivnom i negativnom smislu istovremeno), a kreteni i dan danas u klubu....
Sistem se menja jer su shvatili da ipak ciganima ne odgovara....inace ga ne bi menjali nikad.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Nene, taj deo mi je jasan. Nije mi jasno o čemu je razmišljao taj neko ko je prvi smislio ovaj sistem, jer to nije prvo kod nas uvedeno, takav sistem postoji od ranije. Čuo sam najrazličitija opravdanja, ali mi nijedno nije zvučalo smisleno. Potpuna budalaština od sistema.....a zbog čega je kod nas to uvedeno je jasno ko dan.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@mrzim_sve

Hvala. Ja sam ovde samo zbog zatucane bagre i olosa koje od potpunog fasizma odvaja deklarativna naklonost prema Partizanu.

Inace, u slucaju istog broja bodova na kraju prvenstva, prvak je klub koji je bio bolje plasiran zakljucno sa 30. kolom i ne uzima se u obzir medjusobni skor.
Nemojte se jediti ako niste znali, ne zna to u okupiranom Partizanu ni onaj ko bi trebalo da zna.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Prosle sezone su se izvukli jer su namestili 14 bodova prednosti pred play of ali ove nece...ove cemo da im ga zavucemo kad mu vreme nije...osvajamo titulu, preracunali su se gadno.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
@mrzim_sve

Inace, u slucaju istog broja bodova na kraju prvenstva, prvak je klub koji je bio bolje plasiran zakljucno sa 30. kolom i ne uzima se u obzir medjusobni skor.
Nemojte se jediti ako niste znali, ne zna to u okupiranom Partizanu ni onaj ko bi trebalo da zna.
Uh, ovo nisam znao, recimo, podele se bodovi, olešimo ih u sledećem derbiju i oni su prvaci, ako osvojimo isti broj bodova na ostalim tekmama. Jebeno.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sledeće sezone ukidaju ovaj nakaradni sistem. Najavio je već FSS.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@Rub

Sada rodjendanski remi dobija pun smisao, zar ne?
Nema veze, stizu migovi, a treba nam i taj humanitarni derbi organizovati.
Sto se durimo bez veze?
Jedna je majka srbija.
Roditeljica nasa.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Jeste, dobija, piz.a mu materina. Majčica, nema šta.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Gde je onaj drugar sa sipke da mu cestitam one dimove koji su prekinuli nas najbolji ulazak u derbi od 2010?
Ah, da.
,,To se unapred dogovara, brate. Nismo znali da cemo ovako da krenemo na cigane".
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Evo je mašinerija...svuda se više priča o golu rukom!!!

Gebels je za cigane i pizdu je malo dete...Orvel bi bio u čudu!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kakvi spinovi... Još se sad hvataju za broj stranaca, kao ništa nisu pokazali, a nama igrali samo Leo i Everton (Tavambinih 7-8 minuta ne računam), a oni počeli sa 6 (ŠEST!), stub srBstva... I onda ide generalizacija, zašto Partizan i zvezda dovode toliki broj stranaca... Majku im jebem svima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top