Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Само једно бих волео да кажем а да нема везе са вечерашњом утакмицом: мултипрактик председник - премијер - портпарол свега и свачега нема никакве везе са скидањем суспензије УЕФА. Заслуга му је 0,00 % процената.

За играче, за цео стручни штаб, за сваког човека који је данас био на стадиону, и за сваког навијача који се нервирао јурећи стримове - једно велико браво :clap!

Шта ти је фудбал, омаши Леонардо оно главом, ја попиздим, када после 30 секунди мајстор реши утакмицу.

Ништа није готово, има још паклених 90+ минута до краја, нервоза као прво полувреме у Нишу нам никако не треба. Треба честитати и комшиници, изједначили су сопствени рекорд, 14 пенала у првенству и 4 у Купу, за укупно 18. Још само један - и они су нешто успели ове сезоне.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Asistencija Lea za Djurdjevica i njegov gol je definicija lepote fudbala.

Dati sve od sebe da se ovaj tim zadrzi do kvalifikacija, a onda ce i sami ostati ako se domognemo grupa.

Neprejebiv osecaj...Na poslu, upaljen youtube i slusalice u usi. Sad da se otvori stadion mamu im cigansku i njima su prosle godine otvorili.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Srce puno, glava ne može sebi da dođe, još se tresem.... hvala momci, hvala do neba.
Nemate pojma koliki kamen mi je pao sa srca.
Mogu samo da zamislim kako je Marku i momcima.
Nego, da se mi sutra pakujemo i krenemo put JNA, pa onda samo produžiti prema septičkoj jami na redaljku.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Valjda je gmaz hteo da kaze da ne vredjamo predsednika? Ili je on premijer sada? Istovremeno je i premijer i predsednik? Znaci trebao je da nam kaze da ne vredjamo ni premijera ni predsednika. Mozda je ipak trebao da kaze da ne vredjamo bivseg premijera, a sadasnjeg predsednika?
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ovo je bio zadnji pokusaj jer smo igrali van Bg sa ciganskom produzenom rukom i bivsin podpredsednikom ciganke a sada predsednikom Radnickog, zatvorili su igrace Radnickog u karantin da ne vide svjetlost dana...mada su oni realno vec znali nakon sto smo uzeli Vozdovac..da nismo to uzeli danas ne bi autobus stigao u Nis.

Inace zalili smo se za stadion pa cemo vidjeti jer se cetvrtkom disciplinska govna sastaju redovno.


Uh ne smijemo se nikako opustati. Oni ce sigurno pokusati da nas zakolju na spavanju. Sve sto su probali u Nisu, probace i na JNA. Jedna odluka moze sve da poremeti. Doduse, vracaju se Everton i Ostoja, konacno cemo biti kompletni posle duze vremena.

Prenose li se kartoni iz prvenstva u finale kupa?
Prijeti li nekom suspenzija osim Urosa?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@el mago govorim o nefudbalskim stvarima, ako ne mozemo bod da izvucemo makar na grubu igru i misice onda nismo ni zasluzili titulu. Jebe mi se ko ce da sudi. I dalje se nadam da ce skinuti zabranu na stadion.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
https://www.youtube.com/watch?v=X10UrGX-Rms

Imam veliki problem sto ne znam da se radujem, tj. da ispoljim srecu kako dolikuje :( U trenutku davanja golova mogao bi i Gmazuru da izljubim u dupe, ali samo sat-dva posle utakmice, istorijske utakmice, sasvim sigurno jedne od najvecih u Partizanovoj istoriji, ja sedim i izgledam kao da se nista specijalno nije desilo. A u meni vri!

Ovo ce biti 18. titula koje se secam i kojoj sam licno prisustvovao, za prethodne znam iz prica i dokumenata. Odgovorno tvrdim da znacajniju nismo osvojili. Ovo sto smo ove sezone uradili granici se sa nadrealnim.

Stoji cinjenica da nije jos sve gotovo i da treba odrzati budnost na najvisem nivou, ali zaista mislim da je to puka teorija i da se vec moze reci da je Partizan novi sampion.

Vucicu, jebem ti mater, pati i crkni sad u najgorim mukama, govedo cigansko usrano.
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Ljudi ne bi da unosim paniku ali zanima me nesto. Ono govno sa zvezdasport(arenasport)rece u toku prenosa da cemo tesko zadrzati Lea. O cemu se radi, zna li iko ili to cigansko govno samo priziva da ih ne bi Leo i Djuka silovali i dogodine?
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ja se i dalje osećam kao da sanjam. Ovo je stvarno Božja pravda! (Neka se ateisti ne naljute.:wink:) Hvala mu!

I da, kakva Liga šampiona, kakve lige petice, kakva Evropska i Svetska prvenstva, Olimpijade, Rolan Garosi, Vimbldoni, Superboulovi, Monce i ostalo... Titula fudbalskog šampiona Srbije (pa makar i ne donosila plasman u Evropu!), to je ono što meni treba, to je ono na šta se ja ložim, to je prioritet i osnova bez koje se ne može! Titula, titula, slaviće se titula! Partizan je šampion, peva cela Srbija!
Bravo, crno - beli! Hvala vam!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Raki valjda znas da je u Srbiji svako na prodaju. Da odigra makar kvalifikacije, ja sretan.
Mada mozda i ostanu radi mogucnosti igranja u LS, ko zna.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Velika pobeda je ostvarena. Znali smo da u regularnim uslovima sigurno pobeđujemo i to se i desilo. Lopta je kod Leonardovog gola tako pogodila neku džombu na terenu da mi se učinilo na trenutak da će promašiti. Sjajne dve asistencije Jankovića i Leonarda su rešile utakmicu.

Ćirković posle duge pauze nije bio loš, mogao je i gol da postigne u prvom poluvremenu, mada mora se priznati da nije ni bilo puno posla za naše štopere danas. Kosović mora bolje, pogotovo u prvom poluvremenu ga nije bilo nigde, a on je igrač koji bi trebalo da stalno traži loptu i otvara se. Čudi me da Mihajlović počinje utakmicu pre Đuričkovića koji je više igrao u zadnje vreme.

Nisam najbolje video zbog čega je Tavamba dobio žuti nakon našeg prvog gola? Sve u svemu zaslužena pobeda. Mora se zadržati ozbiljnost u preostale dve utakmice i na terenu i van terena pa će biti vremena za slavlje.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.629
Локација
tamo daleko...
Gmazura, govno mrtvo napredno, sta mislis da li moze da se desi da psihopatu na vlasti strefi neki srcani udar zbog ove nase titule?

Mozda ne sada, ali kada ih otkinemo u finalu kupa sanse ce biti daleko vece. Kako bi to dobro bilo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Photo of the day :D

DAD54rQXgAAGCib.jpg
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ljudi ne bi da unosim paniku ali zanima me nesto. Ono govno sa zvezdasport(arenasport)rece u toku prenosa da cemo tesko zadrzati Lea. O cemu se radi, zna li iko ili to cigansko govno samo priziva da ih ne bi Leo i Djuka silovali i dogodine?

Apsolutno nebitno u ovom trenutku.Bitna je titula.
Ali...Leo ima klauzulu u ugovoru da ako neko plati 2 miliona moze da ga nosi(sem ako on nece).To je to.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Zlezda juce je igrala trening utakmica tako ce biti i u nedelju, mozda ce Partizan malo se vise pomuciti ali titula ce u nedelju promeniti vlasnika. Dali ce nam pehar dodeliti u nedelju ili za finalnoj utakmici 27 maja?Nista nazalost nije novo svi nasi igraci su na kraju sezone na prodaju za neku nepristojnu ponudu. Tu je nas Bosko Buha (Ivica Ilijev) koj ce da nabavi prave bombe za narednu sezonu.
 

PFCIznadSvih

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
43
Reaction score
9

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
realni scenario sutrasnjeg dana finale kupa u rupi i otvaranje naseg stadiona protiv lucana.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Legendarna noc koja ce se prepricavati... Gomila pozitivne energije i vanserijski igrac poput Leonarda. Cestitke svima, ukljucujuci i svakog navijaca koji je bio u Nisu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
bravo za pobedu !

u nedelju MAKSIMALNO OZBILJNO od prvog minuta !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top