Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Живим за дан када ћемо играти једноставан фудбал, да не глумимо Марадоне по терену. Ово што је урадило Заглјебе је час како је игра фудбал.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.536
Reaction score
4.204
Локација
Ljubljana
Ode u qurac i sezona i koeficijent i sve... Besan sam :mad::mad::mad:
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Sve sto je godinama stvarano ovi su uspjeli da uniste za sedam dana.

-napravili smo parking ciganima
-zahvali se ciganu
-poveli cigana
-nismo uspjeli da igramo
-od amatera ispali

ivane tomicu idi i nemoj se vracati, hvala za sve u proslosti, ali se sad nisi proslavio, cak sta vise, obrukao si nas, pocev od igre bez napadaca, pa do ove igre pickaste

da se malo dotaknemo i sudije, jebo te onaj ko ti dade da sudis

obicno strancima cestitam kada prodjemo, ali ovi su me nervirali od prvog minuta, razumijem ja sve i da si slabiji, ali ovakve debile odavno nisam vidio, ubijaju, na svaku se ljute, nesto se cude, ma mars u picku materinu

bagro iz kluba, pokupite sto imate para i idite, dajte nekom sa bar malo obraza da vodi ovo sto je ostalo
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Najgore od svega kada počne da mi se raspada celo telo od same pomisli da ću do kraja sezone pratiti ovaj sns ciganski Partizan.. razum kaže kreni da pratiš malo više sopstveni život ali duša vuče ka ovom zlu zvanom Partizan.. mislim da se u poslednjih 10god nisam ovoliko upucao :(
Bolje da sam se napio i da sam prespavao meč..
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.109
Reaction score
1.521
Локација
Topèidera lepša strana

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Бабињо би овде 'ладно изгледао к'о да има и леву и десну ногу.
Сад Зека Бјека Апотека да смућка неки еликсир за опоравак.
Уосталом увек куп може да спаси сезону. Само да грофица не пожели дуплу круну.
До тада Томић да напише и прочита есеј о ономе што се догодило.
Кокеза кад је већ тамо да каже пар бираних речи утехе.
Илиев нека само ћути.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Samo jedna recenica za ove stoke veceras,ali prvo mislim na kompletnu SNS upravu a onda na ove vezonemce u kopackama:
Jebem li vam sve da vam jebem!!!!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
DanasConferences
DanasConferences5 minutes ago
Nije sramota samo po sebi ispasti od trećeg tima Poljske, problem je glavni ovde, što ja prosto ne mogu da verujem u kojoj fazi mi dobijamo ovakav tim, to nije Kairat, Poljska nije Kazahstan, mi smo trebali da igramo sa Maltom, Lihtenštajnom, takvim timovima u ovom kolu, mi igramo sa timom koji je treći u Poljskoj i dva puta jači od ovih Danaca koji kao dolaze u sledećem kolu. Niko na svetu ne tempira formu za početak jula, a Partizan je umesto da ih uništi u Beogradu, ovde uvučen u opštu tuču i rvanje po terenu i sada prosto džaba kukati. Pojačanja su dovedena na vreme, osim Leonarda koji realno nije nikada ni bio planiran da igra u ovoj fazi, Tomić je imao tim koji tražio onda kada je tražio, što nijedan trener u poslednjih deset godina nije, ali prosto leka nema za sreću, koju imate ili nemate, u ovom dvomeču je nismo imali ni na žrebu, ni na terenu i prosto to je to.

Sram bilo UEFA-u sto nam je u ovoj fazi poslala tim iz Poljske umesto sa Zelenortskih Ostrva.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Ma kako to, reče Gmazura da Evropa nije bitna nego domaća titula, sada ćemo da renoviramo ceo tim, kao cigani prošlog leta.

Naravno, milostivi premijer će da nam uplati 4-5 državnih miliona da dovedemo donalde, le taleke, ibanjeze, i vijere. A vazura će kao budući sns doktor da namakne isto toliko od marketinga i prodaje karata. Kao njegove napredne kolege ćoki i tvorza.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
srecom, tu je brasanac. Vratio bih ga do smrti da igra za teleoptik.

To je to! Kaze neki pametnjakovic ovde da je odnos navijaca prema njemu (tj. kako pisemo) etalon kakvi smo navijaci postali. Mamicu mu njegovu, nije mu bio dovoljan Augsburg, vec ovo... Covece, mislio sam da cu ga pamtiti po toj svinjariji nakon koje se drznuo da odgovori Saletu Ilicu, ali ne, veliki lazni fudbaler se potrudio da je smesti pod oblake...

Od Mihajlovica, cenim da nijedan normalan navijac Partizana nije ni ocekivao da ce realizovati penal. To je to. Mozemo da ugasimo klub bez problema... Bas mi je drago sto je Tomic pokazao kakva je trenercina. Da ispadnes od ovih mesara... Do jaja! Idi i ubij se.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.730
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa ljudi su došli da sruše sve negativne rekorde, prošle godine bodovi na tabeli, sad ispadanje u prvom kolu, stvarno ne znam kako to nekima još nije jasno :confused

Jebo vas kokeza i njegov, a i vaš šef, bagro izdajnička (upravi naprednog Partizana)!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
DanasConferences
DanasConferences5 minutes ago
Nije sramota samo po sebi ispasti od trećeg tima Poljske, problem je glavni ovde, što ja prosto ne mogu da verujem u kojoj fazi mi dobijamo ovakav tim, to nije Kairat, Poljska nije Kazahstan, mi smo trebali da igramo sa Maltom, Lihtenštajnom, takvim timovima u ovom kolu, mi igramo sa timom koji je treći u Poljskoj i dva puta jači od ovih Danaca koji kao dolaze u sledećem kolu. Niko na svetu ne tempira formu za početak jula, a Partizan je umesto da ih uništi u Beogradu, ovde uvučen u opštu tuču i rvanje po terenu i sada prosto džaba kukati. Pojačanja su dovedena na vreme, osim Leonarda koji realno nije nikada ni bio planiran da igra u ovoj fazi, Tomić je imao tim koji tražio onda kada je tražio, što nijedan trener u poslednjih deset godina nije, ali prosto leka nema za sreću, koju imate ili nemate, u ovom dvomeču je nismo imali ni na žrebu, ni na terenu i prosto to je to.

BOLEST !!! :banghead :prekrsti :puke

i ti se teraj u pi..u lepu materinu idiote jedan !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Ocigledno niko! Debelo sam precenio pojedine fudbalere.

Bez obzira kako se završi, nadam se da je Tomić već večeras bivši...

Nisi jedini. Do danas je kod mene imao kredita i kakvu-takvu podrsku, ali jos veceras ocekujem i trazim ostavku... i njegovu i Ivicinu.


Ja ovo ne mogu da shvatim...

Prilicno je jasno... nismo dali gol za oko 220 minuta, a mogli smo dati bar 5-6.

Ovo je karma. Pa nek se nastavi promocija snsa, zahvaljivanje njihovim kadrovima, i slično.

To bi odprilike bilo to! Bolji jesmo, imali smo pet puta vise i bolje prilike, ali neko sve to odozgo gleda, belezi i deli po potrebi.

Neka mi jos neko kaze kako je Brasanac odlican i koristan fudbaler. Mihajlovic, mali fudbaler za male utakmice. Nikad od njega nece biti klasa!

Hmm.... zasto nisam tuzan posle ove blamaze!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.921
Reaction score
13.832
DanasConferences
DanasConferences5 minutes ago
Nije sramota samo po sebi ispasti od trećeg tima Poljske, problem je glavni ovde, što ja prosto ne mogu da verujem u kojoj fazi mi dobijamo ovakav tim, to nije Kairat, Poljska nije Kazahstan, mi smo trebali da igramo sa Maltom, Lihtenštajnom, takvim timovima u ovom kolu, mi igramo sa timom koji je treći u Poljskoj i dva puta jači od ovih Danaca koji kao dolaze u sledećem kolu. Niko na svetu ne tempira formu za početak jula, a Partizan je umesto da ih uništi u Beogradu, ovde uvučen u opštu tuču i rvanje po terenu i sada prosto džaba kukati. Pojačanja su dovedena na vreme, osim Leonarda koji realno nije nikada ni bio planiran da igra u ovoj fazi, Tomić je imao tim koji tražio onda kada je tražio, što nijedan trener u poslednjih deset godina nije, ali prosto leka nema za sreću, koju imate ili nemate, u ovom dvomeču je nismo imali ni na žrebu, ni na terenu i prosto to je to.
Niko osim poljaka picka ti materina !!! Tempiram ti ja mater...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Sad lagana komocija na istoku. Kup je naš
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
986
Reaction score
2.021
Da je srece da vam neki grom sprzi avion govna jedna
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top