Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Djurdjevic 2 i Jevtovic, nema Evertona, u sredini u paru sa Jevtovicem izgleda igra Uros Damnjanovic, cini mi se da je on, tesko je razaznati sa ovakvog snimka, igra i Munir, Cirkovic, Neca, Tavamba, ne mogu da vidim ko je desni bek, desno krilo, desni stopper i golman.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.477
Reaction score
2.265
Sta je sa prenosom, da se kamera nije pokvarila?
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Ulazim na link utakmice i vidim Partizan krece sa centra 3 min, a do kraja poluvremena stoji 3-0 za nas :buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.788
Dug raste, skala samo vrti, otkucava, klupske protorije vata sve vreca prasina...a ovde se polemise samo o nekim kvazi pojacanjima i imenima na dresu.
Dobro...dosao neki tamo levi bek sto igrao u Jagodini, superligaski prosek (ali stranac pa "lepse izgleda") u fazonu daj sta das jer za bolje para nemamo i sta sad? Pokusavamo da mu nadjemo kvalitete beka premiejr lige i da mu nadenemo popularnije prezime ? EL Saravi npr? :confused
Umesto da se siri svesta kod navijaca o tome sta se desava u Partizanu i na kakvoj smo ivici i da se ljudi uzbune malo dignu glas, dobiju volju da dodju u halu stadion, akcija neka nesto, zabije se glava u pesak i teraj dalje valjda ce da bude dobro...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
Kada vidim onu špicu na TV Partizan,prisere mi se. Koji komunjarski rad debila Pantica, zar to nije moglo malo bolje, modernije jebote. Sa sve onom muzikom u toj špici, kao da treba da pocne Dnevnik 1 od pre 20 god.
Inace, lepa pobeda, fin početak.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
interesantno je posmatrati kako jedna recenica napali masu samo zato sto se glumi neka lazna tolerancija...ja sam jos uvek misljenja da njega nismo trebali dovoditi. cisto sumnjam da je toliko bolji od naprimer jednog miletica a na toj poziciji imamo 3 igraca. pored toga smo ostali bez evrope, dakle igraci nemaju veci napor ili vise utakmica pa da se mora na svakoj poziciji imati 2-3 rezerve. posle ce doci u situaciju da prodaju one najbolje da bi ove luzere mogli da plate i ovde ce se onda ponovo o tome pisati kao da je doslo iznenada...

Svrha tvog komentara nije bila u "previse levih bekova". Komentar je bio jasan, sto je vrlo tuzno. Ja sam rodjeni Zemunac iz mesovitog braka, ne glumim nista, samo se grozim takvih kao ti! Neki tvoji fudbalski stavovi su mi se svidjali, ali ovo je previse za moj stomak. Putuj Igumane sa sve svojim ikonama i ukrasenim vozom...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Koliko cuh elmonir je "vasarski" igrac sa kojim nikad ne znas kako ce odigrati.
Mada mi se cini da je dugo vukao neku povredu,mozda je i to uticalo jbg.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
I Djurdjevic bese cigan, i Leonardo promasaj u najavi..
Zasto ne bi smo ovaj put pricekali sa ocenama.. decko nije jos ni dosao kako treba.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.777
Reaction score
6.474
Meni je toliko bespredmetno komentarisati FK da je to neverovatno. Mi ovde trosimo energiju na razne analize, Marko pravi taktike, igraci se muce na terenu sve ne bi li nekim cudom uzeli titulu a onda dodju cigani u upravi i sve ucine apsolutno besmislenim.
Zar je bitno ko ce kako da odigra kad smo sabotazom uprave izbaceni iz Evrope koja je bila nasa jedina sansa da prezivimo ovu neman na vlasti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Zatisje pred Ivicinu bombu :D
Inace poruka za sportskog direktora ako cita:budi malo tisi kada pricas preko mobilnog o pojacanjima(da ne cuje terza).Cuo sam sve sinoc u garazi Delta City-ja sta si pricao preko telefona o opcijama koje imas. Dovedi ipak onu prvu opciju deluje mi bas ekstra iz price :D
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Zatisje pred Ivicinu bombu :D
Inace poruka za sportskog direktora ako cita:budi malo tisi kada pricas preko mobilnog o pojacanjima(da ne cuje terza).Cuo sam sve sinoc u garazi Delta City-ja sta si pricao preko telefona o opcijama koje imas. Dovedi ipak onu prvu opciju deluje mi bas ekstra iz price :D

To je uslovjeni dolazak, u smislu, cekamo neko da ode pa da ovaj dodje, ili dolazi u svakom slucaju?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Hahahha pa jbg ne znam stvarno nisam ja pricao sa njim,samo prisluskivao jer je isao iza mene sa nekim ortakom i pricao preko telefona pa nisam mogao da se umesam u pricu,a i zena me pozurivala(ajde bre jebo te taj tvoj Iliev polazi u kola) :D
Ali mislim da nije uslovljeni vec da ceka tu prvu opciju da se izjasni,nadam se da je pricao o stoperu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nama se klub raspada,a ovde se govori o pojacanjima(a postoji tema )...Za mene je to sokantno.Jug se raspao odavno,Istok se skoro raspao(svaka cast LJUDIMA koji idu tamo),klub PARTIZAN se raspada,a ovde se govori o Leonardu ili o...Mi smo svi nacisto poludeli.Jos da nam sutra naprave novi grb sa slovom P i da lentu sece srpski vozd Vucic.Pa da raspravljamo i o tome.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top