Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Najbolje da se odmah ugasimo.

Samo kazem da ja alarmantno ko nas vodi i cemu sve vodi( ja sam imao lepu nadu kako je sve islo sa timom, Iliev radi dobar posao, ali ovo sad sa izbacivanjem, potonuo sam skroz) i da je jedna titula tu najmanje bitna.

Al na ovom forumu kao i u drzavi, bezmozgasi i kompleksasi jednostavno preovladavaju, tako nas treniraju valjda, tako da ocigledno sve vise ljudi gubi volju da pise ista.

I da, trebalo bi uvesti neki osnovni test inteligencije, samo koliko da se moze znati da ako vec znamo da svi imaju pravo da pisu, tj oni koji su platili(novac je danas mnogo pogresan modus vrednovanja, uglavnom ga vise imaju oni koji u svakom moralnom i duhovnom smislu najmanje vrede, cast izuzecima), ok logicno znaju i da citaju, pa i da pisu ali da znamo da iole mogu da razumeju napisano, da imaju proste, prostoprosirene, slozene recenice, da se komentar tice napisanog).
Ja sam neke osnovne testove inteligencije radio na poslovima i to bas zadnjih godina i radio sa inteligentnijim od sebe i nisam imao problem u razumevanju, ni u jednom smeru, ali van je mog dometa da dokucim vezu izmedju mog pisanja i cigana, vodje ili cega vec.

A sad da vam ne remetim mir i ja cu se povuci do dajnjeg ionako i nije ostalo s kime vise diskutovati.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne pada mi na pamet da branim ovu upravu, uvek sam opozicija svemu i dežurni kritičar, ali:

Kako mislite da bilo koja uprava vrati đurine dugove u rekordnom roku? A pri tom hoćete i pojačanja i da svi ostanu i da se niko ne proda, a živimo u državi gde se ne zarađuje od TV prava, država nam ne da sponzore, itd... Pa nama na stadionu, na sajtu, na panoima, tokom utakmice na reklamama idu sponzori koji doniraju 25.000€ godišnje U ROBI! U ROBI!
Jedini ozbiljan sponzor je mts, a te pare otprilike odu na održavanje stadiona i Zemunela.
Odakle klub da dobije pare? Pri tom, toliko nam je liga devalvirana, i naši igrači su jako sumnjivog kvaliteta (Lazar, Andrija, itd..) da niko više neće da plati više od 2-3 miliona za igrače koji su kod nas bogovi fudbala.

Nemojte dolaziti na stadion, nikad! Ili kupujte karte od tapkaroša ili vođa navijača sa 0.00 dinara po punoj ceni pa njima pomozite. Kad ćete na utakmice ako nećete sad? Kad se oženite, dobijete decu? Nemam ništa protiv gledanja utakmice na TV-u, nekome je to ugođaj, zoba čips, kokice, pije kocu ili pivo, fotelja ili kauč, milina, ali nemojte onda ni da kenjate i solite pamet po forumima nama kojima je svaki gol protiv Javora skoro jednako bitan kao i svaki drugi u Evropi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.850
Ova uprava je znala da nam preti opasnost od izbacivanja iz evrope. Novac je bio smesan za nase uslove, ali ga nisu platili. Kakve veze ima mutavi snajder sa kaznom uefe?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne pada mi na pamet da branim ovu upravu, uvek sam opozicija svemu i dežurni kritičar, ali:

Kako mislite da bilo koja uprava vrati đurine dugove u rekordnom roku? A pri tom hoćete i pojačanja i da svi ostanu i da se niko ne proda, a živimo u državi gde se ne zarađuje od TV prava, država nam ne da sponzore, itd... Pa nama na stadionu, na sajtu, na panoima, tokom utakmice na reklamama idu sponzori koji doniraju 25.000€ godišnje U ROBI! U ROBI!
Jedini ozbiljan sponzor je mts, a te pare otprilike odu na održavanje stadiona i Zemunela.
Odakle klub da dobije pare? Pri tom, toliko nam je liga devalvirana, i naši igrači su jako sumnjivog kvaliteta (Lazar, Andrija, itd..) da niko više neće da plati više od 2-3 miliona za igrače koji su kod nas bogovi fudbala.

Nemojte dolaziti na stadion, nikad! Ili kupujte karte od tapkaroša ili vođa navijača sa 0.00 dinara po punoj ceni pa njima pomozite. Kad ćete na utakmice ako nećete sad? Kad se oženite, dobijete decu? Nemam ništa protiv gledanja utakmice na TV-u, nekome je to ugođaj, zoba čips, kokice, pije kocu ili pivo, fotelja ili kauč, milina, ali nemojte onda ni da kenjate i solite pamet po forumima nama kojima je svaki gol protiv Javora skoro jednako bitan kao i svaki drugi u Evropi.
To je SNS prica, a i prica svake vlasti.
Pa kako mi, pogledajte sta nam je prethodna vlast ostavila.
Sloba, Kostunica, zuti itd...
Za razliku od ovih poltroncina, prethodna uprava je otvoreno krala od Partizana ali nije davala to sto krade ciganima, smeli smo da osvojimo titule u nizu, smeli smo da igramo Evropu, ne da prodajemo cele sezone itd...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Mare, ne razumeš, liga je nameštena kada smo mi prvaci, a kad su cige sve je regularno. E sad videćemo, da li će sve biti pošteno i oni biti prvaci ili ćemo mi da ''ubrzamo'', a oni da ''uspore'' i tako ukrademo još jednu titulu.
Mamicu vam pokvarenu, šta se piše ovde, na našem forumu!

Ovo nešto na moj račun degenu ?

Gde sam ja rekao da je naša titula nameštena a njihova nije ? U upravi nam sede ljudi koji imaju više krivičnih dela nego što sam ja promenio čarapa i takvi će da vode sportsku priču ,moralno poslovanje i vođenje kluba ? Ja ne znam kako ovde neki ljudi ništa ne kapiraju ,sva javna preduzeća u državi su ista ,ogladela bukvalno.
Kako se dve sns uprave dogovore takvo će prvenstvo i biti ,ko to ne shvata ja mu pomoći ne mogu.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Kako se dve sns uprave dogovore takvo će prvenstvo i biti ,ko to ne shvata ja mu pomoći ne mogu.

Prošla sezona je primer ovoga što si rekao. To je skroz jasno. Nažalost. Da li i ove sezone ima dogovora i, ako ga ima, kakav je, ne znam. Informacije su oprečne. Treba biti dobar "čitač između redova" ili imati baš pouzdane informacije. Ja se nadam da je dopuštena kakva - takva sportska borba, odnosno da je bar nama dozvoljeno da igramo i pobeđujemo i možda i uzmemo titulu, koliko god oni nameštali i zatvarali svoje utakmice. Pokušavam da verujem u to. Ali, u isto vreme, poučen iskustvom, ne bih ni da budem naivan i zatvaram oči pred nekim eventualnim činjenicama koje na prvi pogled mogu delovati kao obične teorije zavere. Ako neki obostrani dogovor i ove sezone postoji, ne bih se stideo da nam po tom dogovoru vrate ono što su nam uzeli. Jer to je naše. Pa kad prođu ova mutna vremena, da se stvari vrate u kakve - takve sportske okvire. (Možda već od ovog proleća, ko zna...) Ali da do tada budemo kvit, a ne da oni veštački naprave opet razliku u titulama, koje smo im mi prepustili zato što su nas pritisnuli nekom višom silom ili zato što nam titule nisu bitne jer su obesmišljene u ovakvom trulom sistemu (Zašto ciganima nisu obesmišljene, već ih, naprotiv tako grčevito otimaju i prisvajaju, a samo nama jesu obesmišljene? Ok, nismo isti, to su cigani, ali opet... Ako sam se ijednoj tituli iskreno radovao, a jesam itekako, onda se ne odričem nijedne sledeće, a pogotovo da je tek tako prepustim gorima od sebe.) ili zato što će nam to povećati dug (Ima logike, ali kažem već, taj dug je jedna velika manipulacija.).
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Prvo poluvreme osim jedne (polu)sanse Gorice nista vredno pomena.
Drugo je vec druga prica...
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Zaslosno je kako bedan strim na YT Partizan TV drugo poluvreme skoro celo nije moglo da se pogleda... Dal je realno Mihajlovica da hoce da prodaju za bednih 1.5 miliona, a decko je nas najskuplji igrac prema Trasfermarktu??? :pop
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Igleda da nije najskuplji... Sad ce oni Vlahovica da utope.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da li bi kod Đurića Leonardo,Everton i Đurđević bili i na proleće u Partizanu ?
Koliko bi se kod ovih danas zadržali Moreira, Diara, Žuka? Duže od Škuletića i Abubakara?
Ne nuzno, Tosic, Fejsa, Raca, Djole Lazic, Neca, Jovetic su bili prvoligaski ili drugoligaski igraci, tek kasnije su dostigli svoju vrednost, Dijara je dosao preko Bosne, jedino mozda Zuka i Moreira su imali plate u rangu danas Bozinova i Evertona.

To je sigurno bio jeftiniji tim, mozda i duplo, e sad sta nam to govori je upravo ono sto sam rekao pre nekog vremena, uvek bi pre prodao Leonarda nego Necu, ali nazalost velika vecina i oni koji se pitaju misle drugacije.
Tošić mladi reprezentativac, velike pare plaćene za njega, Fejsa 1200000 koštao transfer, takođe mladi reprezentativac, Đorđe Lazić realno više vredi nego ceo kombi letos napunjen od jls igrača.
Namerno si izostavio one najskuplje, Moreira, Žuka, Gavrančić, Kleo (koji je plaćen 400 000), Lomić... Ko u ovom timu može da ima jak ugovor osim Leonarda i Evertona? Đurević je doveden zahvaljujući Nikoliću, da mu se revitalizuje karijera. Sve ostalo je ciganisanje, odnosno svesno (ako je) prertplaćivanje igrača, da bi klub što pre skliznuo u provaliju.
Nema teoretske šanse da je ovaj današnji tim skuplji od bilo kojeg što je osvojio šest titula za redom, a pogotovo koliko se zaradilo od tih igrača, a koliko će od ovih sada.
Suštinska razlika je što su se onda dovodili najtalentovaniji igrači iz države (Fejsa, Petrović, Tošić...) a sada oni čija celokupna vrednost nije ni pola od jednog od nabrojanih bivših fudbalera..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Samo se vi nadajte da ce Partizan da ima koristi od tih transfera...nije ih imao ni kad nismo bili u ovolikim dugovima, a kamo li sada...POBUNA je jedini nacin, a ovo ostalo je pravljenje kase od mozga....al pobune nema svi se igraju football manager-a...

Posle izbacivanja iz Evrope neki minimum za lecenje grobarske duse su sve pobede u derbiju, titula i kup...Nikolic to moze. Da nas nisu izbacili iz evrope prezalio bih kup mozda....

Poruka svakoj naredonoj upravi od prethodnih otimaca je:

Gde ja stadoh ti produzi, sto sam duzan ti oduzi...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Evo sad gledam ovaj Partizan TV i ide intervju neki sa ovim malim Bošnjakom... pa jebem mu mater jel moguće da nema niko u tom jebenom klubu da nauči decu da je Marakana u Brazilu?!?!? Pa pizda vam materina mala i vam i marakani i trenirma i klubu, i sve u kurac!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
I to, i da ne moraju jos i oni da ih dizu u nebesa i nabijaju im pritisak i utisak zvijezde a tek odigrao mec u prvom timu, i to na pripremama, koliko god se i meni svidjelo kako je odigrao.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ostajemo sa Milenkovicem, Ostojicem,Cirkovicem, i malim Bosnjakom na stoperu. Jedva cekam da vidim potonjeg malca u ligi, mislim da imamo novog bisera na stoperu.
Vidim Marko dao intervju za MoCZart, ne mogu da docekam i njega da vidim, u rupcagi protiv govana, prvi derbi tamo, jebace im mater brat celavi!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad pukne bomba...Voja Brisel ponovo u crno belom...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top