Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.631
Reaction score
8.492
Локација
Македонија
Lep dan danas :D
Cergari popisani uz to par njih dobilo i par vaspitnih. Dr Terzioni place kako im sudija partizanovac ponistio gol kuka kako je ulozio 30 mil u tim a onda grobari ih poprskaju lagano. Sneza kaze da voli jos jace i zesce :D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Hajde ljudi, mora neko da zna koje je ovo smeće od novina. Ovako nešto moram imati iako novine ne kupujem 10+ godina.

index.php
Alo ili Kurir. Dobar materijal za kupatilo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nas drugi gol.. Bambi ide duboko u prostor, molodi Pavlovic ga nalazi dijagonalom sa 50m (Natkov pas), Bambi prima mrsi daje u noge najblizem do sebe, ovi krecu napred uz levu aut, Asano udvaja, Celavi uzima kratko do Bambija on samo postavlja nogu za kratak trening pas do Scekica, Svekic dize glavu brzo jos u prijemu, do Sume, Suma isto gleda oko sebe, prati, okrece, daje Rajku, Rajko gleda gleda.. mislim da hoce Asanu ali ide u tu liniju kretanja i Bambi ga daje... pogledajte!

Fudbal ljudi, igramo fudbal!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.927
Nisam bio siguran da je on. Vidim hvale ga zbog izjave, a on se psuje sa navijačima.
Ako se dobro sećam, provocirao je i u dresu radničkog, zajedno sa onim njihovim golmanom.
Stvarno karijera za primer:
Vojvodina, radnički, pa czv. Svaka čast!
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
459
Reaction score
1.260
Što se tiče novina i rezultata odbojkaške utakmice gde su cigani razbili nas Čehe sa 3:0:buhahanavodno u pitanju je blic, neko je okačio na netu još u nedelju pre podne.

Što se tiče rumenog pankova, u suzama je pozivao grobare sa Istoka na obračun :picka-ciganska: malo mu je bilo što je od Ćelavog dobio po pičci.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.951
Reaction score
27.046
Mogu misliti kako je tvorzanu bilo nakon derbija, u neko doba noci, nakon sto je dosao sebi nakon visesatne terapije vodja je pozvao tvorzana,i rekao: sine tvorzane, sta da ti radim, evo reci sam, ja nisam pametan...

A kad je vec pomenuo tvorzan koliko su ulozili u obestecenja, koliko odvajaju za plate, mozda i da nam objasni kako je moguce to obezbediti sa dugom od 45 miliona? Unapred hvala.
Mozda bi te ideje mogao da preuzme doktor mali, i da pljune jos jednu doktorsku disertaciju. Greota ne iskoristiti takve sposobnosti menadzmenta zvezde, i primeniti na drzavu.

I jos nesto, jel moze neko da nas podseti koliko je zlezda bila kaznjena nakon derbija 2000 kad su nam lincovali igrace i ovu kreaturu na mestu selektora koja im se sad uvlaci u bulju?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.426
Reaction score
38.085
Pa to je ista ona računica kada smo se mi prvi put borili i izborili da uđemo u LŠ, a onda nam Zeka objasnio da su nam rashodi par hiljada evra manji od prihoda. U prevodu, pare nisu problem, para nema ,pa otuda ni smanjenja duga. :D
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Posle nekoliko ("nekoliko" :whistling:) odgledanih snimaka najbitnijih detalja sa derbija, jedna stvar mi je posebno zapala za oko vezana za Asana. Ako je neko spomenuo već, duboko se izvinjavam.

Dečko definitivno nije ni blizu onoga što mi od njega očekujemo, ali... Juče se borio, prvi gol je delimično njegova asistencija i to sa zemlje, a tek sad primetih koliko je on potegao da ispravi Bambijev katastrofalan pas, u čemu je i uspeo jer su na njegov presing izgubili loptu i primili drugi.

Odavno govorim da igrač može da ne zna, ali ne može da se ne bori. Za trud i borbu, jedno veliko :clap za našeg samuraja. Još samo da dođu golovi.

Slažem se sa svakim slovom, ali ne bi smele da mu se dešavaju ovakve stvari kao na slici, to je bilo rezervisano za #51
Samo da je bocnuo loptu Nathu, da nije krenuo u dribling ovog ispred sebe (i izgubio loptu), verovatno bi bio gol... a nekad je to jedini gol na utakmici.Screenshot_20190922-185343_EON.jpg
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.514
Reaction score
23.454
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ Oplenac

Ne duguju oni 45 miliona, duguje država njima, verovatno....

Još me drži euforija od sinoć, nije dugo ovako, a kad vidim kako nariču, još mi draže.

Ja to njihovi narikanje ovako tumačim "naši navijači su glupi kao k ajmo im opet servirati sranja koja oni s apetitom gutaju".

Ovi obraza nemaju, ljudski talog + ovi glupi kao k = cigani.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Па чекајте да се уиграју заједно, побогу, па не играју заједно већ годинама па да већ по аутоматизму остави у страну јер зна да ту има убојитог Натха.

Асано зна фудбала, пребрз је, још само да се уигра и биће убица.
А види се и да му радне етике не недостаје, тако да очекујем да уз квалитетан рад стручног штаба постане још бољи.

Нисмо ми државна мезимица па да бацамо милионе на просечне играче. Сигурно да је Саво трипут мерио, једном секао када је у питању конкретно његова куповина.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Каже Терзић: "Партизан био мало мање лош и зато нас добио :buhaha:buhaha
Број странаца је напад на ЦЗ јер се Партизан није бунио пеотив ФСС.
Ми нисмо покрали Инђију, Партизан покрао нас."
Људи ко има времена нека погледа да насмије као човјек.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Na istoku lep transparent-"STOP NASILJU PREMA ZENAMA"(nema veze sto je zvezdica opajdara,i to se racuna u nezniji pol) al ova STOKA GROBARSKA NE HAJE ZA TO,MALTRETIRA zvezdicu.
Necu vise,avatara mi.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Evo i da se ja samo javim na žurku. Juče sam bio baš u Nirvani. I da je ostalo 0:0 ne bih bio razočaran.
Najvise mi je srco puno što je mali Stevanović dobio mesto u startnoj postavi. Mi sa decom, oni jadni ne mogu sve te silne strance da ubace zbog zlog FSSa.
Znači nema dalje,....
Savo udara temelje nekog novog modernog Partizana. Nadam se da će ostati što duže i mešati se u posao i u mlađim kategorijama. Uvek na gol više, uvek na pobedu.. To mora da bude naša filozofija zauvek.
Tvorzan je na 5 minuta od početka nove "kampanje" protiv slavise kokeze. To je dobar znak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Taj pankov koliko ima obraza akcijao je firmase dok je igrao za Vojvodinu sa svojim cergarima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top