Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.342
Reaction score
11.104
Локација
underground
Niko ovde ,ne moze nista da uradi,osim da se ljudi pobune,i da na svakoj utakmici skandiraju,Vucicu pederu,jer to ga jedino nervira.Ne znam,da li ce to promeniti sta,mozda i nece,ali kad vec on nama nanosi ovakvu bol,trebamo uzvratiti,a ne cutati,pa sta god posle toga bilo,mi nemamo sta izgubiti,a on ima.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Danas su pokazali izvršnu moć, posle Inđije, namestili su Napredak. Nama su sjebali igrače u mozak sviranjem onog penala. Teško se podići kada doživiš nervni slom.
Sramota me je gde živim jer se sve loše iz države koju vodi psihopata prenelo i na sport. Mi bi rutinski izneli meč sve i da smo primili gol posle greške Uroševića, samo da onakve provokacije nije bilo.

Za kraj -
Hoćeš da vodiš decu na utakmicu, da zavole sport, da žive zdravo, a onda dodje psihopata i demonstrira kako stvari stoje.
VUČIĆU PEDERU!
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Izbacili bi nas iz lige najopuštenije uz podršku svojih drugara iz uefe,a navijači bi se podelili oko toga da li je to ispravno ili ne i posle mesec dana bi se sve zaboravilo i većina bi rekla kako je to “samo fudbal” i kako smo postpili nenormalno,kao što su već zaboravljeni penali Indjiji.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
А како и да се тргну кад судија прекине игру два-три пута по 6-7 минута.
И онда надокнади 9 мин.

Pa tako sto upravo za vreme tog prekida treba da se pogledaju u oci medjusobno i shvate da se utakmica sama dobiti nece. Da jedan drugog "isprase" i kazu sta imaju pa krenu napred. Siguran sam da bi posle za tih 9 minuta nadoknade dali 2 gola..
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Nisam gledao utakmicu. Video sam samo sažetak.
Po onome što sam video sve je čisto. Sami pali, sami se ubili. Ovo je sudbina kluba koji mora da gura mlade i neiskusne igrače da bi ih izbrusili i prodali.
Bude tu veličanstvenih predstava gde svi budemo fasciniran, ali bude i ovakvih kikseva. Oscilacije su velike.
Meni nije jasno zašto se mnogi ovde ponašaju iznervirao ako im je već odavno jasan poredak stvari u domaćem fudbalu?
Samo sam hteo da igramo fudbal, napadački i bez straha. Hvala Savo!
Jedino se brinem da ovaj trenutak ne skrene karijeru malog Sehovica u pogrešnom smeru. Za Urosevica se ne brinem. Šta je sve pregurao I uzdigao se jači, opet će.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Okolnosti nisu lake, koliko se vozdovac sklanjao ciganki toliko je grizao protiv nas, a sudije su vec posebna prica. Mileticu treba odmor, a drugog desnog beka da valja nemamo, to sam istakao kao glavni problem jos prije pocetka sezone, kao i za centralnog veznog, ne daj Boze da se Natko povrijedi, jer nema ko da igra. Nismo mi ciganka da imamo 4 centralna i 2 zadnja vezna. Kad na to dodas da je i stadion skoro pa prazan, onda je veoma tesko doci do pobjede.

To nam je sto nam je, momcima dati podrsku koliko je to moguce, nista nije gotovo, Napredak je danas pokazao da ima ekipa koje su spremne da zakinu ciganku za bodove i to ce neko naredno kolo da se desi, na nama je da nastavimo da napadamo i da do zime vratimo zaostatak na -1 ili -2, a u zimu uz 2 dobra pojacanja da jos jednom izjebemo kurvu i uzmemo titulu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Клуб треба писати за ово као у Крушевцу кривичне пријаве, знам да од тога нема ништа али може одјекнути. Нпр на почетку да спикер најави посмртни марш за српски фудбал итд. Иступањем из лиге губиш право на Европу, а њима дајеш побједу. Из ината се борити па нека намјешаљкама долазе до титула. Пао је један Јуве паднуће и они кад тад, ничија није до зоре.
А надам се да ово чита Саво и надам се да ће послушати ово. Никада али никада избацати лопту са терена док играчи из разних филијала фолирају и ваљају по терену.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ovu utakmicu, uprkos onom djubretu (nepostojeci penal, pred kraj iznose Asana sa dve ruke na 16m. a svira mu igranje rukom, igranje rukom u 95. sa mog mesta izgledalo kao penal, tolerisanje simuliranja dvadesetak puta...) su izgubili navijaci. Apsolutno me ne zanima ko je u kojog grupi ili sta ali prekidati utakmicu kada jurimo rezultat 3 puta ne moze niko ni polu-normalan da uradi. I drugo, u moje vreme se na utakmice dolazilo da se pomogne klubu a ne da se zajebava. I na Istoku i na Zapadu je uvek na ogradi visilo pedesetak momaka sa zakrvavljenim ocima i rezalo pomocnicima svih 90 a ceo stadion je glavnom i kevu i svecu za svaku odluku i kada nije u pravu i kada jeste. Sada se ovi okrenu ledjima terenu i pevaju budalaste pesmice, kao hor korejskih devojcica. Sta sviraju onoj nakazi od kluba iz Mateje Kezmana me slavno zabole, ali sto nas ovako kradu i to na JNA smo sami krivi. Savi i momcima puna podrska, ko su i sta su pokazali su u derbiju i u Evropi, ovde igraju koliko im se dozvoli i svaka im cast na tome. Ja to ne bih mogao ni u ludilu. Kolegi @El_Grande_Jokan svaka cast za inicijativu da se ide na profile igraca, posebno ovog malog beka sto je pogresio i da se podrze momci, da znaju da nisu sami...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.199
Reaction score
18.674
Локација
U Kinšasi
Ne nego da obezbede podrsku ekipi da sledecu utakmicu izadje i ne odigra

Npr
Ne postoji covek koji ovu drzavu i narod moze da zaustavi da ne srlja u propast. Vi ocekujete da dodje u upravu FKP neko ko ce da nas spasi. Pa pogledajte samo koje nase legende sluze tom FSS, Kokezi i Vucicu. Najvece. Nema nikog da nam pomogne, nikog. I onda mi analiziramo igru i sastav.
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Gde svi vidite da je Vozdovac grizao? Dali golove sa nepostojeceg penala i posle katastrofalne greske Sehovica, a poklon penalu prethodila greska Urosevica. Asano je stavljen na spica a ovi igraju bunker.. Minus je cetri boda a dva puta igramo jos sa kurvom. Nadam se da Natko a ni Rajko ni Tosic nisu ozbiljnije povredjeni. Sadikovi kriticari nadam se da su konacno uvideli koliko je bitan za nasu igru.. Idemo dalje!!!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Utakmice počinjali minutom ćutanja kojim se odaje pošta srpskom fudbalu.

Kakav bre minut cutanja, ne vidis da srpski fudbal cveta? Nikad bolji nije bio, napreduje iz dana u dan...

Sad kad sam zavrsio sa sarkazmom da iznesem svoje misljenje. Mene prvenstveno zanima sta smo mi to toliko gadno zgresili Bogu pa dozvoljava da ovo zlo vlada? Pa jbm ti zivot ovo nema nigde...Samo za vreme vladavine zvalavog mozemo napisati knjigu od tri toma o ciganskim kradjama, a kad bismo ukljucili tu i druge sfere zivota trebala bi nam citava polica za knjige...Nadam se da ce svi jednog dana dobiti sta zasluzuju, nista vise ne trazim.

Sto se tice Partizana, ne, nemojte biti bezobrazni prema Savi i igracima, oni to ne zasluzuju. Normalno je da timovi, cak i kad igraju dobro, gube bodove, pa pogledajte Bajern, Siti, Barsu...Na stranu sto ja stvarno ne mislim da je ovaj poraz posledica lose igre, igrali smo mi mnogo gore od ovoga pa smo pobedjivali...Nema to veze...Ovo je direktna posledica cinjenice da i igraci shvataju da u ovoj drzavi nema pravde...Kako oni da se motivisu kad vide da se drugima poklanja ono za cega oni prolivaju krv i znoj? A cak i kad to nesto zasluze da osvoje neko im ukrade i to direktno ispred nosa. Kako biste se vi osecali da ste na njihovom mestu? Jel mislite da biste ostali i fizicki i mentalno jaki do kraja? Nema sanse...

Jedini savet koji bih mogao da im dam jeste da nastave ovako i da sto vise igraju fudbal i uzivaju u igri, onako za svoju dusu i za nas navijace...Jer sve ce se ovo jednom lane zvati...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
citiracu jednog naseg vrlo uvazenog clanа .... jednom ne tako davno posle jedno od najbolnijih poraza u istoriji KK napisao je neponovljivo pismo, za sva vremena....usudicu se da kopiram par recenica... :

".....Ове ноћи изгледа да је никад тамније и мрачније и да није сасвим извесно ни да ли ће уопште бити дана.

У том мраку једино се чини да је могуће јасно видети како је нешто готово, а да се опет ни не назире како би нешто ново могло да почне, ма колико се напињали да то разазнамо у тмини.

Што не боли то није живот, што не пролази то није срећа....."


морамо бити уз наш ПАРТИЗАН, наш вољени клуб, наш живот, наш клуб вредан свих наших суза и достојан сваке наше љубави......
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Prvo pozdrav za sve nas napaćene partizanovce. Ovo je bio baš težak dan. Smirite strasti, kakvo crno istupanje iz lige? Ako želite što brže uništenje našem klubu, to je pravi recept.

Dalje pozdrav za sve ciganske goste, ne brinite, smijaćemo se mi opet, a vas će zaboliti, kao na derbiju :D


Utakmica u kojoj smo izgubili mnogo. Bodove, samopouzdanje, vjeru da se stvari u ovoj usranoj ligi i zemlji mogu promjeniti, tri povrede igrača, suze na licu mladog momka. Katastrofa.

Nema se šta mnogo reći, Savo je pokušao nešto kombinovati, ispalo je loše. Urošević na desnom beku a (uz dužno poštovanje) invalid je u desnu nogu, kao i ja u lijevu. Pri tom je i krivac za gol. Od ostalih igrača, Asano nula bodova, nikako da se trgne. Tošić slab, Stevanović neprimjetan. Jedini Laki nešto odigrao prema naprijed. Pozitivna ocjena za cijelu utakmicu. Pavlović pokidao, Natho nadam se budući kapiten, sve za ekipu. Svaka čast.


Mi generalno imamo jedan problem. Imaš brzu, potentnu ekipu, kad ima prostora i kad protivnik želi da se iole nadigrava, ta utakmica je naša. Kad igraš protiv bunkera onda svaku šansu moraš koristiti jer ne možemo tako lako probiti. A realizacija nam je upitna. Zvuči čudno ali zato mislim da će nam biti lakše igrati u Evropi jer imamo puno više prostora.

Što se sudije i cijele te klike tiče, ne znam kako vi ali ja sam već oguglao. Nema tu revolucije, otpora i nerviranja. Može samo srčka da se dobije. Na nama je samo da se borimo na terenu i da budemo uz momke koji su nas toliko obradovali ovih dana. A ne da ubacujemo baklje i prekidamo utakmicu u jeku naših napada kao neki.

Jebiga, idemo dalje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Прије свега ми морамо:
1. ујединимо навијаче, како не знам, али за било који револт то мора.
2. Пун стадион и не дозвољавати нашој управи да нас уништава изнутра.
Ово је услов свега.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Sad je na redu uprava :

Bez komentara, saopstenja bilo kakvog kontakta sa spoljnim svetom.
Kupiti Savi SVE sto hoce u zimskom prelaznom roku, a Sava i igraci da se pogledaju na sastanku i da donesu odluku da pobede sve utakmice do kraja prvenstva. Za Savu i igrace sam siguran da to mogu da urade. Za upravu nisam, ali se nadam da hoce, jer je, za mene, to poslednja sansa, slamka spasa....

Bukvalno sami protiv svih !!!
Eeeee to je Grobarstvo.
Svaka utakmica na krv i noz. I tako do kraja prvenstva.

Sami protiv svih.
Bez komentarisanja bilo cega. Bez izjava bilo kojih, bilo kojem mediju, u vezi bilo cega....Niko ni rec. Nemamo komentar nikakav nizasta. Konferencija za novinare pre utakmice LLSL .... - cutanje, nemamo sta da kazemo. Posle utakmice, tisina...- nemamo sta da kazemo, nemamo odgovor ni na jedno pitanje novinara...KZS u evropi, pricamo o toj utakmici i protivniku, na pitanja nasih novinara nemamo ni jedan odgovor....

Jedino tako.

Sami....

Da ponovim.....To je pravo Grobarstvo !!!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ovom karačinom smo stvorili prostor da izgubimo još četiri boda, a da ipak uzmemo titulu.

Osim ako ponovo ne promene pravila takmičenja.

Pravila, očigledno još uvek nisu promenili, niti je tako nešto očekivano.

Sada imamo prostora da izgubimo još samo dva boda, a da ipak uzmemo titulu (u gornjem upisu mi je matematika bila pogrešna). I uzećemo je, tvrdim.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.195
Reaction score
28.260
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
А смијешни сте ми са овим ''десни бек, задњи везни, требао је саво ово требао је оно, јанковић,стевановић,ђорђевић''...па, зар не видите да је њихов циљ да не постојимо? Или да постојимо, односно само егзистирамо да би дали привид некакве ''регуларности''? Зато нам понекад и тутну неки динар чисто да би рекли ''ево вам, слепци, шта би ви без нас''. Након оваквих дана ми се чини да би репрезентација Јевреја у нацистичкој Немачкој имала равноправнији статус. Погледајте шта се нама издешавало у претходних неколико година...сви облици крађа и превара који су познати и нису познати у спорту. Не само у фудбалу. Па, какво је то првенство о којем мораш да имаш све побједе? Па, Бајерн овдје не би имао шансе..Погледајте оног кепеца ивана ивановића...као против педера а кад краде и доноси титуле то је супер. То су они. Енциклопедија бешћашћа и лицемерства.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Večeras smo vidjeli da je logistika koja stoji iza tebe očigledno mnogo bitnija od sile kojom ti kao jedinka raspolažeš.
Otprilike kao šiptari na Kosovu.

Urošević baš nije imao svoj dan, kao ni Šehović, očigledno.
Asano možda i najlošiji naš igrač na terenu. Nadam se da će Savo od njega da iščupa nešto, ali sve manje vremena imamo.
Ostatak ekipe se borio, ali nažalost nije uspio da ostvari pobjedu ovaj put. Niko im ne zamjera tako nešto.

Poraz je sastavni dio sporta, ništa novo. Međutim, ovdje nas bole zakulisne radnje, koje su, nažalost, takođe dio današnjeg sporta,
Odavde nema nazad. Ili gazimo do kraja, ili se predajemo.
I dalje možemo uzeti prvenstvo, ali nemamo više prava na grešku, jer je cigani sigurno neće napraviti.
Stoga je apsolutni imperativ da dobijemo apsolutno baš sve. I znamo da ćemo igrati protiv 12, 13, 14, pa i više igrača istovremeno. I znamo da je tako nešto nemoguće, ali da je jedino ispravno. Baš zato, treba da stisnemo zube i da pokušamo, jer svaku utakmicu počinjemo sa 1 ili 2 gola manje, možda čak i igračem manje.

Čekam narednu utakmicu, makar to bila i evro utakmica, da čitav stadion punog srca i iz sveg glasa zapjeva "vučiću pederu", da ga čuje njegov smrdljivi duh iznad one septičke jame. Egzorcizam na licu mjesta!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Bolje posteno izgubiti nego kao cigani pobediti. Za njih to nije problem jer oni obraza nemaju, a za sramotu ne znaju. Igraci i Savo glavu gore i igrajte svoju igru. A za kolege sa foruma i navijace na tribinama koji se pecaju na ovo "Kokeza picko..." razmislite malo svojim glavama i manite tu kosku koju nam je sluzba sa juga podmetnula. Znamo svi pravu adresu, kao sto znamo zasto je oni ne pominju. Ne tako davno su i zavodili red po ostalim tribinama zbog iste. Pa kad sledeci put pokrenu taj "bunt" sa juga, a vi im odgovorite kako treba...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top