Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Rekoh vec....prekinuti svaki vid "saradnje", kontakta sa fss, ciganima i medijima....

@Matke22

Lepo ja rekoh liga evrope a u basketu evrokup.. U ligama sta uradimo uradimo. Momci nemojte klonuti duhom liga nam je potrebna radi forme! Vratice se to sve jednog dana ili mozda vec ove sezone u grupi a kasnije i nokautu.



A kako da dodjemo do te evrope ? Izborom za mis, najlepsi fudbaler...kako ?

A oko UEFA-e.....oni se ne mesaju u unutrasnje stvari ili bar, ne mesaju se u prvenstvo gde stankelina ekipa igra...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Скандирање ће имати када на стадиону буде 20 000 људи. Онда је то права порука. Овако док ради то 100 људи, док Југ скандира небитним људима, исток опет о нечему другом среће нема.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.332
Reaction score
10.993
Локација
underground
Nije resenje slati samo ovo sa zadnjih utakmica,nego sve iz prethodnih godina,ali ajd da bar nesto rade,najvise me ubija,kad se ne radi nista po ovom pitanju,i mi navijaci treba da saljemo i da ih zatrpamo,da "nateramo" neki svetski medij,da pise o cirkusu u Kim Dzong ligi.Samo Nikolicevih bisera na njihovim utakmicama ima mnogo,a da ne govorim o ovom kad bi slali,sto je bilo sa TSC,prekjuce i takve stvari.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Sramota sta se radi, sramota!
Tačno, ali ,,cigani,, ne znaju šta znači reč sramota!
Još da nam stave trake oko ruke i to je to.
Ja sam i 2017.-e predložio da sami stavimo traku oko ruke, kao vid protesta...niko nije bitno primetio moj predlog, ja sam sam stavio belu traku na nadlakticu i nosio je na JNA i na one poslednje utakmice te naše ,,duple krune,,...
Zašto baš belu? Pa, imao sam belo platno, a malo je komplikovano bilo da napravim crno-belu...a i belo je svetla boja, solidno se vidi...
Мислио сам да су два пенала против Инђије врхунац, али преварио сам се по хиљадити пут кад су циганска говна у питању.
,,ciganska,, govna uvek prevazilaze sebe kada su krađe, laži i otimanja u pitanju...
ljubav prema klubu mi ne mogu uzeti
Ljubav, pa i ljubav prema klubu često ne moraju da imaju bilo šta racionalno - ljubav je iznad toga, ne traži nikakve razloge da bi bila ljubav, naši sportisti i sportistkinje gube ili dobijaju utakmice, osvajaju ili ne osvajaju trofeje, neki odlaze iz Partizana, neki u njega dolaze, ali mi Partizan, kakav je takav je, kakav god da je - i dalje volimo...
Setite se samo one navijačke podrške klinaca a kasnije i 20 000 klinaca koji navijaju za Partizan, setite se kakva je samo fešta kada naši košarkaši odu negde gde ima naših i kako dobijaju poklone, setite se onog dečka što bez neke sume novca ide kilometre i kilometre po zapadnoj Srbiji (ako se dobro sećam, biciklom!) samo da bi uživo video Partizanove fudbalere na pripremama, setite se i mnogih drugih, i mnogo čega drugog...

Mene je ova represija prema Partizanu, samo podstakla da taj naš Klub počnem da ,,pratim,, i na neke druge načine, da idem na utakmice ,,manjih,, klubova, da pravim tamo foto-reportaže, da probam da bojama naslikam i oslikam nešto inspirisan Partizanom, u planu su i neki fanzini, itd, itd, itd...

Samo još jače nastavite da volite Partizan i biće sve u redu!

Pa mi bismo se STIDELI da uzimamo bodove i titule na način kako to čini ,,stub srbstva,,!
To je BITNA razlika!
Ne mogu tri boda i ukradena titula da budu važniji od toga da li si čovek ili nečovek!
Ljudi to je pitanje ČASTI! Imaš li iole neku čast ili je nemaš ni malo?!

Šta pomisli ,,ciganski,, sudija kada uveče ode da spava? Ako već nema časti, ponosa, stida, da li se bar plaši ili bar upita da li bi to što nečasno radi, na bilo koji način nekada, jednog dana, možda - ipak moglo da mu se ,,obije o glavu,,?

Ljudi, nije ovo samo pitanje sporta, ovo je pitanje nekih osnovnih ljudskih vrednosti! Da li imaš čast, da li imaš slobodu, da li imaš ponos!

Naši fudbaleri (i ostali sportisti i sportistkinje Partizana) bore se ne samo za pobede, nego i za čast, slobodu, ponos, istinu, ravnopravnost među ljudima svih naroda i religija, nisu to male stvari budite PONOSNI na Partizan! Uradite nešto DOBRO za taj naš Partizan! Bilo šta!

Da li neko misli da preterujem?! Da se ,,frljam krupnim rečima,,?! Znam da imam opširne komentare, ali evo i ,,pojašnjenja,,:

1. Nije li ČAST da ne želiš da daješ golove iz gol-auta, da ti sviraju penale van 16m, da ne želiš da (bukvalno!!!) kradeš pehar na dodeli trofeja i nosiš ga na tribinu da ga tamo drži tvoj kapiten?!

2. Nije li svako od nas PONOSAN što nikada nismo bili takvi, niti ćemo biti, nije li svako od navijača i sportista Partizana ponosan na to što zna da je sve što je osvojeno, osvojeno krvavim radom, borbom i zasluženo, a ne zato što smo imali nekakav ,,vetar u leđa,, od svakojakih nameštenih vanterenskih ,,pojava,,...

2. Nije li borba za ISTINU i SLOBODU to da na terenu pokažeš da je MOGUĆE pobediti čak i tim ,,koji nikada ne gubi,, - samo zato jer samo za njih važe ,,druga pravila,, fudbala dok su svi drugi klubovi u ,,ropstvu,, FSSa i sudijskog saveza?!
I uprkos lažljivim medijima koji neprekidno ,,pumpaju,, izveštaje o njihovim pobedama i snazi, neprestano umanjujući naše!

3. Nije li borba za RAVNOPRAVNOST svih ljudi, rasa, religija to što se u Partizanu ne gleda ko je koje boje, vere ili nacije, niti će to njegovi navijači ikada uzimati kao bitan podatak, i to što recimo sad u Atletski Klub dovodiš muslimanku (što bi naravno svuda trebalo da bude najobičnija stvar), dok SVI internet mediji u Srbiji dozvoljavaju da u tamošnjim komentarima svakodnevno idu pogrdni komentari - i prema toj muslimanki koja se takmiči sa maramom na glavi, i, prema SVIM sportistima i sportistkinjama Partizana koji NISU Srbi ili pravoslavne vere!!! I prema samom celom Partizanu koji je tako ovde, u Srbiji i Beogradu, neprekidno ,,označen,, kao nekakav ,,hrvatski, muslimanski,, pogrdno ,,jugoslovenski,, itd. klub...

S jedne strane dozvoljena medijska (i opšta) mržnja prema svima koji nisu ,,pogodne,, vere ili nacije (ali uglavnom samo ako su u Partizanu!!!), dozvoljene laži i ,,štimovanja,, istine u istim tim medijima, dozvoljene sudijske krađe i nepravde na utakmicama, nedozvoljeno da IKO pobedi ,,državni projekat finansijskog rebalansa i galaktičkih fudbalskih uspeha,, u vidu nekakvog opštesrpskog fudbalskog kluba kome se klanjaju tenk, garda i reprezentacija jedne (jadne) države - s druge strane MI.

E pa dobro...
Reči dalje nisu ni potrebne.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Видјећемо је ли ово уопште истина, ако јесте добар корак иако дебело закашњен. И наравно шта се даље планира?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Saša pa do evrope dođeš kao i prošle godine što smo došli. Ove godine kvalitetom odskačemo od svih i da su normalni uslovi sada ne bismo pričali o ovome već o tome kako smo prvi i kako moramo izvući što više bodova u dvomeču. Igramo pošteno pa bićemo drugi jebemu mater, svu snagu i energiju preusmeriti na takmičenje u kom se možemo takmičiti.
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Drugar je bio na predstavi(neki dan pre jucerasnjih utakmica) u kojoj je glumio Savo, i tu su bili neki momci iz kluba, i obratio se Brezancicu i rekao mu "Mi ocekujemo titulu, mi smo tu" i Brezancic mu je samo odgovorio "A i mi smo tu, ali.." i nasmejao se. Tako da je igracima veoma jasno, zamislite kako bi vama bilo da recimo na poslu biraju najboljeg radnika meseca, i da se vi trudite, dajete sve od sebe, i nagradu uzme sin vlasnika firme svaki mesec. Nije lako nositi se sa tim, ja sam ponosan na ove momke, i gledacu ih i ako budu 15.



Razumem ja i vas, samo pogledajte sa druge strane, normalno je da izgubimo, problem u psihologiji nasih navijaca zadnjih godina je to sto se zna da prekoputasi nece kiksnuti, i onda se svaki nas izgubljen bod mnozi sa 10. Da su okolnosti normalne, ovo bi bila samo jos jedna izgubljena utakmica, okrenuli bismo se sledecoj, ali problem je sto nam je uslo u psihu da moramo da pobedimo svaku, ovo je sport, i sami pricamo kada govorimo o njihovom nizu da nije realno da neki klub svaku pobedi.


Ako nista, igramo lepo, ofanzivno, dopadljivo, najzad postoji neki sistem, mladi igraci koji igraju fudbal (ne kao Djerlek) itd itd


Ziveo Partizan
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Šta postižemo sa trojicom sudija koje ćemo mi da angažujemo i platimo? I ako uvide nepravilnosti i sačine neki izveštaj ko su oni tj koje zvanično telo pa da možemo na osnovu toga da tražimo pravdu? cigani su 80% svojih planova sproveli u delo i jedina stvar koju sada možemo je da napunimo tribine, iskoristimo momentum da obejdinimo tribinu, odvrnemo inat na 300%, podržimo fudbalere i Savu do maksimuma i potrudimo se da za dešavanja u Srpskom fudbalu čuje čitav svet.


Poslednje kolo LL lige:
1.10. - Sastanak vođa Orban(kažu glavni finansijer TSC-a)
5.10. - TSC gubi i to vidi čuda primaju go iz penala
6.10. - Lakrdija u Kruševcu
6.10. - Sramota u Beogradu
....
Mnogo je slučajnosti.

Samo pun stadion i bitka do kraja!!!
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA !!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.332
Reaction score
10.993
Локација
underground
Nije naravno nesto,i nije nikakvo zvanicno telo,ali moze da ima uticaja da se neko zainteresuje,i upravo to,da za desavanja cuje svet,ako to budu uticajna imena bivsih sudija ,njihova ce rec imati tezinu,i drugo ,sad ce sudije znati da ih gleda neko sa strane,mozda,ali samo mozda ce neki odluciti da zbog toga ne pravi lakrdiju,svaki glas iz inostranstva o ovoj lardiji je dobro dosao.
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.257
Reaction score
2.982
Tzv ,,sudijski expert ,,Raka Djurovic,marioneta izlapela,kaze da su svi osteceni,i Partizan i zvezda i Napredak ,kao i Vozdovac.
Bravo!
Klasnicna srpska prica,pravis budalama ljude koji nisu slepi...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne nasedajte na ciganske spinove, ne citajte ciganske medije - a to su skoro svi mediji jer govna drze sve. Ne treba nama iskonstruisani Raka ili ciganski Mozzart Sport ili Zurnal da nam stvaraju price sta je bilo jer...

MI IMAMO OCI, MI VIDIMO STA SE DESAVA !!!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Uprava na sledecem mecu kad smo domacini da obezbijedi besplatan ulaz, pozove navijace, simpatizere, djecu, poznate partizanovce, bivse igrace, trenere, i da se jasno pokaze stav prema savezu, terzicu, i drzavi! Sve ostalo je sviranje kurcu.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sve mi se čini da je usnica odlučio da nam pokaže koliki je u stvari peder.
Jos su se ovi "nasi" drznuli da izađu u javnost koliku sicu dobijamo sve ove godine od države. Iako se on igrizao za jezik.
Živi bili pa videli.
Iza svega stoji samo ON.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Podrzavam slanje snimaka u UEFA i trazenje kontrole na svim utaknicama.
I na kraju bi ostalo kao deo borbe, ako i ovo sa UEFom i kontrolom utakmica od strsne njenih sudija ne da rezultate:
- Bojkot FSSa i svih njegovih selekcija od svih koji hoce da odbrane Partozan, do novog formiranja FSSa i sudiske komisije sa ravnopravnim clanstvom.
- Ako i ovo ne uspe, prikljucenje ligi nekoj od komsiskih zemalja.

Jer cigami su bas bahati i mnogo mnogo bezobrazni.

A za nas navijace sada je obaveza da punimo stadione i damo podrsku timu i guramo borbu do kraja.

NEMA PREDAJE, NEMA POVLACENJA, PARTIZAN MORA POBEDITI.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nadam se da nisam promašio temu.
Od tada se nije NIŠTA promenilo. Ali ništa.

Kao što je uprava radila protiv Stanoja, tako ova uprava radi protiv Sava, i to je činjenica. Ja znam da ovo nije popularno iskazati, ali se mora reći: Sva saopštenja i želje i neke primedbe koji oni imaju ne vrede ni jedan posto. Svako ko njima veruje ili ko im aplaudira ili apeluje da oni nešto urade je ili nenormalan ili takav da mu je mozak potpuno ispran. Kukamo za rezervnim desnim bekom koliko dugo? Očajnički govorino kako nam treba prava rezerva... tačno je da govnari kradu, ali mi sami sebi ne pomažemo. Ne treba da im se aplaudira što su došli i Natho i ostali jer im je to posao. Njihov posao je da obezbede finansije za trenera koji zajedno sa njima bira ono što mu treba. Nobelovu nagradu da im dodelimo zbog prelaznog roka za koji su Tošić i Savo zaslužni bar 90%? E pa, ne ide.

Ovo ne bi ni bio problem da se ne gura neuhranjeno krilo u sred bunkera, da se plemeniti igrač kome je slaba noga NAJVEĆA mana gura van pozicije, i tako dalje.

Sami smo krivi što trpimo ova tri goveda koja bi u normalnim okolnostima imali spremnu reakciju već sinoć. Sami smo krivi što smo im dozvolili da potpuno razjebu Nikolićevu ekipu i da sve rasprodaju po pola cene ili po najmanjoj ceni, kao što su i ovu ekipu hteli da razmontiraju prodajom nekih bitnih igrača, pre svega Stevanovića i Pavlovića. Da nije bilo njihovog neodgovornog ponašanja, ne bi bili u finansijskom kurcu nego bi bilo za sve što treba. I bio bi tu pravi desni bek, i razbijač od napadača.

Igračima i Miloševiću bezrezervna podrška, imaju probleme sa svih strana.

Dokle god svoje dvorište ne sredimo, neće nam biti bolje. Oni će krasti. To im je u genima. Nama nije u genima da budemo pičke koje neće reagovati. Ali dokle god riba smrdi od glave, rep neće moći da se mrda, ma koliko pokušavao.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Sledecu utakmicu odrzati minut cutanja u cast preminulom srpskom fudbalu.Da li je moguce ovo predstavljamo drzavu u evropi na najbolji moguci nacin,a ona nam na ovakav nacin vraca?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.190
Локација
ante portas
Ovo može da se reši samo i isključivo na ulici (pritom ne pozivam niti mislim na nasilje).
Kako?
Tako što će se pojaviti 30.000 Grobara ispred FSS i zahtevati hitnu i neodložnu smenu onog teleta.
Vučić se samo toga plaši.
Ulice i njenih zakona.

Tako su ovi preko puta izvršili desant na fss kad je Tole bio predsednik ,zaboravlja se.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.394
Reaction score
37.900
Jedino mesto na kome su cigani oštećeni je mozak.

@Vlad
Zato je vlast rešila da na platnom spisku drži navijačke grupe, zlu ne trebalo. Mora se priznati, učili su iz grešaka prethodnika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top