Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
@Direktor_Grobar ,

Neću ja ništa zameriti, nego oni tamo u Japanu znaju da se ubiju kada im voz zakasni za sekund, pa reko' da ne izazovemo poneki sepuku, harikiri, ako ne preciziramo tajmnig gola? Ili to važi samo za vozove...? :icon-rolleyes:

Da i meni niko ne zameri štogod, ja to ponekad umislim da sam čak i duhovit...
:ziveli
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Čvrsto sam ubeđen da će baš njemu to da se desi.

Nek grmi sa svih strana na na na na na, za Takumu Asana na na na na na. O kakva igra, Asano sve redom dribla, o kakva igra, to je naša plava čigra.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Kad smo kod Asana - The awesome Soccer Samurai is back, and this time he’s fighting ninjas in Manchester
...a za utakmicu na JeNeA zaduzujem Sadika :ziveli

Ali polako, prvo Lucani pa onda priprema za utakmicu decenije. Cela i Tatko su odigrali svih 90 min u obe utakmice za reprezentaciju i mislim da bi Tatko trebao da preskoci Lucane jer nam protiv MU treba u punoj snazi, a pre reprezentativne pauze je odigrao 90 min i u Astani i sa Vozdovcem.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Asano: O tome kako sam prihvaćen u Srbiji i Partizanu znaju svi u Japanu

Asano se sada nalazi u avionu za Beograd, a u glavni grad Srbije trebalo bi da sleti danas popodne, posle čega će se odmah priključiti radu sa svojim klupskim kolegama. Ipak, Japanac otkriva da ga od dolaska u Humsku muči stopalo, zbog čega još nije uspeo da pokaže 100 odsto mogućnosti...
"Od kada sam došao u Partizan imao sam problem sa stopalom i nisam mogao sve da iznesem na terenu kako sam želeo, a zbog velikog broja utakmica nismo imali ni vremena za odmor iako smo terapije radili svaki dan. Sada je sve iza mene, dobro se osećam i spreman sam za nastavak sezone".
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo

Пише Циганспорт да Марковић повредио адуктор (скуп мишића са унатрашње стране препоне) и да је могућа операција и пауза од неколико месеци.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Isto, još razmišljam kako će tokom pauze da udje u još jači trening... :(
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
To je to pojacanje za Ligu Evrope.
Sampion uzimanja love i neigranja. Nije on kriv, njemu svaka cast.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Lazareva krivica je jedino sto je dosao kad ga na kraju niko nije hteo(ako je istina da je kontaktiran dosta pre kraja prelaznog roka). Da je dosao na pocetku mozda bi bio spremniji i nebi bilo povrede. Ovako morace cekati prolece i igranje nokaut faze LE, ocekujem da nas onda povede jos koji korak dalje :šal :napred-partizan:
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Pa kaže da nije on kriv..
Vjerovatno misli na upravu koja ga je dovela :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mladost Lucani - Partizan

- Od 2001 godine do danas imamo sledeci skor u Lucanima: 9 utakmica, 6 pobeda, 2 remija i 1 poraz uz gol-razliku 17:9 u nasu korist

- U poslednjih 5 utakmica u Lucanima skor je sledeci: 3 pobede, 1 remi i 1 poraz uz gol-razliku 7:4 u nasu korist

- A u poslednjih 5 meceva i u Lucanima i u Beogradu skor: 3 pobede i 2 remija uz gol-razliku 7:4 u nasu korist

- Porazeni smo 2017 (1:0) a igrali smo nereseno 2015 (2:2) i prosle sezone (1:1)

- Kad smo dobijali tamo uglavnom smo znali da primimo gol, najcesce je bilo (1:2), samo jednom smo dobili bez primljenog gola tamo (0:2)

* Savo je najavio najjaci sastav tako da ocekujem nas ozbiljan pristup i da dobijemo jer prava na kiks vise nemamo ako mislimo da ostanemo koliko-toliko ( svi znamo sta se desava ) u borbi za titulu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top