Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
A ni Natho se baš ne lomi oko defanzivnih zadataka, da budemo iskreni.

Не ломи се уопште. Ни у Европи, а камоли овде. Против АЗ-а имао једну одузету лопту од 22 тимске одузете лопте. Пресечене 1/8 (у односу на тим), расчишћене 1/26, ваздушни дуели 0/11. Против Манчестера 1/40 одузете лопте (Шћекић нпр. 11/40), пресечене 0/17, расчишћене 0/7, блокови 0/15, ваздушни дуели 0/10. Био је најгоре оцењен по whoscored-u на целом терену. Још кад му придодамо Суму, кога исто заболе за дефанзиву, није ни чудо што примамо 3 гола од Напретка.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Не ломи се уопште. Ни у Европи, а камоли овде. Против АЗ-а имао једну одузету лопту од 22 тимске одузете лопте. Пресечене 1/8 (у односу на тим), расчишћене 1/26, ваздушни дуели 0/11. Против Манчестера 1/40 одузете лопте (Шћекић нпр. 11/40), пресечене 0/17, расчишћене 0/7, блокови 0/15, ваздушни дуели 0/10. Био је најгоре оцењен по whoscored-u на целом терену. Још кад му придодамо Суму, кога исто заболе за дефанзиву, није ни чудо што примамо 3 гола од Напретка.
protiv Lucana Spartaka Vozdovca Macve i Napretka ZBIRNO 1 oduzeta lopta.

Nije stvar u lomljenju nego prosto je toliko spor da ne moze da stigne da oduzme loptu, ali da nije toliko spor igrao bi nekom jacem klubu nekom jacem takmicenju, isto vazi i za Sumu, da ne gubi toliko lopti po utkamici igrao bi negde gde i Natko..

ali, posle Pantica Jevtovica Babovica Ozegovica sramota ko nam igra za klub (FOTO VIDEO)
daj vise da dovedemo neke fudbalere od 10+ miliona, pa da vidis!

a trener Ser Alex iz penzije (i po njemu bi srali pojedinci)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovi sto tek malo vise utakmica imaju (verovatno i godina), su nasli sebi neke zrtve da li Sadika Sumu pre njih ove, a pre ovih one. Klasicni navijaci PSG, ni Nejmar ni Mbape im ne bi valjali, jer gospoda ocekuje najmanje iste u Partizanu. Vrsni skauti i PremijerMenadzeri znaju oni tacno u zlu paru kakvih se igraca moze naci po svetu i TACNO ZNAJU da ti isti odma igraju bolje od ovih sto su doveli tamo neki mentoli koji se bave fudbalom ceo zivot.

Ja se pronalazim u ovom delu tvog upisa, zbog Sadika i Sume.

Za Sadika sam i sam pisao da je nebrušeni dijamant ali on kao takav netipičan špic kojem nije primarna vrlina davanje golova mora uz sebe da ima krila koja znaju dati gol! On da ima takva krila pored sebe ne bi sad pričali o njegovim promašajima protiv Lučana i Napretka. To je prva stvar koju zameram, druga stvar je neozbiljnost struke koja je trebala upravu uceniti alo gde sa 1 špicem da krenemo u borbu na tri fronta? I pri tome taj špic nema realizaciju i nije odigrao nijednu sezonu sa ovakvom ulogom glavnog špica... Gde je Vojvoda sada da mi kaže alo majstore dao je het trik jel smo gledali istu utakmicu, došla je utakmica u kojoj nismo dali 6 golova i u kojoj nismo pobedili a taj njegov izlet 1 na 1 nas je koštao bodova. Ovo je već druga utakmica gde umesto da uzmemo 3 uzimamo 0, zbog njegove loše realizacije! Problem je taj što se on uči na nama a mi nemamo odgovarajući tim za njega koji bi nedostatak njegove realizacije pokrio. I ne sumnjam da može da postane solidan igračić, ja mu neke njegove druge vrline ne osporavam, ali malo realnosti nekih članova nije na odmet. Ako mislimo Sadika kupovati moramo kupiti adekvatno krilo

Šta reći o Bambiju sem da sam i u prošloj sezoni želeo da ne igra, on sad zaslužuje nekih 15 tak minuta da uđe sa klupe. Ta plata koju on prima naspram njegovog celokupnog angažmana je sramotna.

Suma nadam se da će produžiti ugovor i da ćemo ga prodati u letnjem prelaznom roku.

To što sam za Sadika napisao poduži tekst znači samo da uz adekvatne saigrače može biti mnogo korisniji.

Natko ne mora ni jednu loptu da oduzme, meni je njega žao kad vidim sa kim igra..

A za dolazak na stadion ako se neko prošle sezone nagledao fudbala na JNA to sam bio ja, po meni jedna od većih sramota su navijači koji se busaju u grudi po forumu i ostalim društvenim mrežama a stadion zvrji prazan. A vamo ne valja nam uprava ne valja nam vlast, a bunt se izražava preko foruma pa i nismo za bolje.

@PARTIZAN INSTITUCIJA tako i treba da bude, neka dovede igrače koji mogu da odrade njegove zamisli. Sramota je velika što smo cigansku krađu legalizovali našim glupostima.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da, inace je on poznat po tome sto je buntovnik i protivnik svake vlasti. Moguce da je zato i dosao na klupu Partizana.

Rešenje je dakle > FK PARTIZAN BEZ TRENERA JER JE SVAKI GOVNO POŠTO RADI SA OVOM UPRAVOM!

S tim što se ova uprava slabo razlikuje od one prethodne, pa i one pre, pa i one od pre Hrista.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Matke22 ja sam te ipak svrstao u deo onih koji znaju malo vise a slabije pisu.
Mislim da ne gledas fudbal ipak tako povrsno.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Sokantno! Sumina kurcobolja (FOTO VIDEO)
Sramni Savo prihvatio klupu Partizana kad niko to nije hteo (FOTO VIDEO)
Sadik pobegao iz sume (FOTO VIDEO)
Vrsni poznavaoci fudbala osuli paljbu na forumu a onda se desilo OVO

"Врсни познаваоци фудбала" су ваљда они што критикују Партизан који је иза цигана, Војводине и Чукаричког на табели, а игра "атомски фудбал"? За цигане да разумем, јер краду свако коло. Бити иза осталих је срамота. Да те Напредак из доњег дела табеле надигра, са неписменим тренером који не зна да споји две реченеце, спакује ти три гола (а могао је 5) плус нам признају први гол из офсајда, је срамотно. Очигледно је Милошевић погубио конце у свлачионици јер је нема дисциплине на терену. Сам Милошевић је то исто рекао после утакмице. Против АЗ-а нас је лично он уканалио изменама (два лева бека, три штопера, три задња везна). Једино позитивно што је донео Партизану је то што је довео добар стручни штаб. Ауторитет и тактика, ту је танак. Зато му је више лежала улога директора селекција него тренера. Најбољи могући потез је да га преместе на место СД, а доведу Николића.

По мени је ово срамотно :

Capture.png


На 18 утакмица 6 киксева (1/3), а од тога чак 4 пораза (Напредак, Чукарички, Вождовац, Лучани). Циганка на +11, сезона реално завршена. Четврти нисмо били ни кад је играо Бабовић и те играче што наводиш. Николић је нпр. 2 пораза имао на 34 утакмице са Партизаном, и то их је доживео у прва 4 кола од доласка (Војводина други дан по доласку и 3 кола касније, Спартак). Онда је утегао екипу, и драо све редом. Иначе није била то машина од екипе. Била је раштимана док је водио Иван Томић. Нисмо могли Бачку да добијемо. Томић је сличан Милошевићу по томе што је добио прилику да се учи над првим тимом Партизана. И то ми реално иде на курац. Управа се крија иза гробарских имена, док се они уче над клубом. Тим који жели резултате не доводи аматера за тренера.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
И Зидан је био аматер у тренерском занату, па је освојио три Лиге Шампиона за редом.
Не мора то апсолутно ништа да значи, није као да је Саво фудбалска аналфабета, па онда и да кажеш аматер, био конобар, па постао тренер, него је био директор млађих селекција, аналитичар у УЕФА, а пре свега тога врстан нападач.

Још једном бих вам свима који га критикујете саветовао да се мало присетите како нам је изгледала екипа и игра за време сењор Ђукића и Бате Мирковића.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.372
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad moras da branis nesto neobjasnjivo najlakse je napisati nesto ovako i totalno izbeci odgovor.
Ja ne znam ko je rekao onu čuvenu "nema glupih pitanja", ali tvoj prethodni post je svakako primer jednog i razlog zašto smatram da je ta izreka netačna...
Otprilike kao da ja kažem za Slavka Vraneša da nije visok kad spava jer mu je glava metar od zemlje. To da li je Savo generalno racionalan čovek nema veze sa tim da li je bio neracionalan u nekim situacijama. I ja znam da zamenim gumu pa nisam vulkanizer, mogu još ovakvih glupih i banalnih primera da navedem, da bih obesmislio raspravu što se ti zdušno trudiš.
A to čega ću ja da se držim niti je do tebe da me savetuješ niti da se brineš, ja bih ti rekao da se držiš izvlačenja situacija gde Urošević greši, ali ni to ne umeš da uradiš kako treba, jer ni ne znaš kad greši a kada ne greši.
A sad mi se skini, pošto kao što rekoh postoje ljudi koji lični animozitet iznose sa nekom simpatičnom dozom posvećenosti poput Allboy s kojim se možda i ne slažem ali mi ne smeta, i postoje neobjektivne škrabotine koje mogu samo jače da prikažu nepoznavanje sporta uopšteno kao timske discipline.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Savo ostaje trener, ali sledi cistka u zimskon prelaznom roku, prenosi Telegraf.

To je jedino zdravorazumsko resenje. Menjati vozaca, a ostaviti automobil sa istim ostecenjima ne moze da donese nista pozitivno vec naprotiv, automobil ce da bude sve manje funkcionalan. Selekcija igraca je problem, a ne sastav strucnog staba tako da odatle i treba da krenemo. Ozbiljna cistka da se napravi pa kad selekcija bude formirana prema viziji strucnog staba onda mozemo da sudimo o njima jer ovaj strucni stab je do sada pokazao da zasluzuje takvu vrstu poverenja i takvu sansu.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo

Oде ти у Југославију. Ја говорим о данашњој лиги у којој реално играју два клуба. Чука, Војводина, Раднички, немају ни пети део нашег буџета.

И Зидан је био аматер у тренерском занату, па је освојио три Лиге Шампиона за редом.
Не мора то апсолутно ништа да значи, није као да је Саво фудбалска аналфабета, па онда и да кажеш аматер, био конобар, па постао тренер, него је био директор млађих селекција, аналитичар у УЕФА, а пре свега тога врстан нападач.

Још једном бих вам свима који га критикујете саветовао да се мало присетите како нам је изгледала екипа и игра за време сењор Ђукића и Бате Мирковића.

Јесте само што је тај Зидан од 2010. до 2016. помоћни тренер Мурињу, Анћелотију, водио Реал Мадрид Кастиљу (резервни тим Реала), па је тек 2016 добио прилику да води први тим. Нешто слично као Александар Станојевић код нас. Иначе то што је неко врсан играч не значи да је врсан тренер. Сењор Ђукића смо довели после серије очајних резултата у предходим клубовима, на основу неке тупаве емоције. Бата Мирковић је добио тим да се учи као Томић и Милошевић.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Велика је разлика између посла асистента и главног тренера - менаџера тима, вероватно ту негде у равни са разликом између посла директора и аналитичара, што је Саво био и главног тренера - менаџера.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Иначе, чика црни је слободан, тако да, ако већ мењамо Сава, знате како кажу, трећа срећа.

Погледајте прилог 7827

Знам да се шалиш, али ако потајно страхујеш, да те охрабрим. Слушао сам га скоро, рекао је да му не пада напамет да ради у нашој лиги. Ако му се укаже прилика за неку зараду у иностранству, прихватиће. А ако не, рачуна да је у пензији.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Djuradj89 i u toj Jugoslaviji Partizan je bio prvi ili drugi klub!
ja govorim o tome da je Partizan iznad svakog rezultata, ako te mrzi pogledaj rezultate samo 2 sezone nakon ovih i tada “skandaloznih” 891FDCBD-B6EC-43F5-A683-AA38450305B4.jpeg
Sta da kazu navijaci Milana Manchestera Hamburga.... i opet ih ima 40-50-60-70 hiljada na stadionu!

Kao da je meni svejdno na kom smo mestu?
Znas kad sam bio klinac, doziveo sam “pravilo” - Igracu Partizana se ne zvizdi!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ништа онда, добио је Јешић отказ пре неки дан, и њему би био трећи пут, па да завртимо коло среће.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Oде ти у Југославију. Ја говорим о данашњој лиги у којој реално играју два клуба. Чука, Војводина, Раднички, немају ни пети део нашег буџета............
...............................
.........................
Cuka, Vojvodina i Radnicki niti igraju LE niti ih sudije saplicu svuda plus imaju obavezu da se sagnu pred sampiJonom univerzuma (zbog cega verovatno dobiju negde "gratis" bodove).....a dva od ta tri kluba je nas strucni stab rastavio ove sezone. Rastavio je jos jedan klub ali ga sudije sastavljaju iz kola u kolo. Nas nema ko da sastavi i ako krenemo da se rastavljamo medju sobom iznutra nema nam spasa makar doveli u strucnom stabu konzorcijum najboljih trenera sveta. Bez promene u selekciji igraca nema svrhe obavljati bilo kakvu promenu u strucnom stabu, a nema nikakve logike da dovedemo novi strucni stab jer u tom slucaju ce trebati mnogo vise promena u samoj selekciji zato sto bi taj novi trener imao ceo put pred sobom, a Savo je vec na pola puta da ostvari zamisli. Strucni stab koji onako nakanta drolju iz kolektora treba uvek imati podrsku i sansu i da iz te dve utakmice Savo nije izasao kao apsolutni pobednik ne verujem ni da bi imao ovoliku podrsku sada, a u poslednjih nekoliko godina je postala tradicija da samo trener koji onako gazi cigane moze da zadovolji nivo FK Partizan.

Mozda ce izgledati kao da mesam babe i zabe ali bacite pogled na tabele nekih evropskih liga koje su u nasem rangu pa vidite koliko kikseva ima prvoplasirani na tabeli, koliko drugoplasirani itd...... Samo jedan klub u evropi je nepobediv, a tom nepobedivom klubu je ovaj strucni stab jebao mater i zato cu da ih podrzim do kraja.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Статус
Затворена за писање одговора.
Top