Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Prvi tim otputovao danas u Sloveniju gdje ce biti do 13.jula. Sjutra se timu prikljucuje novi napadac Umar Sadik, a u 18 sati Partizan ce odigrati prvi prijateljski mec. Protivnik je ekipa Beltinci(3.tim druge lige Slovenije). Bilo je planirano da rival bude Rogaska (10.tim druge lige Slovenije) ali je doslo do promjene. :napred-partizan:
http://partizan.rs/212966-crno-beli-stigli-na-pohorje/

Mozzart pise da Djerlek ipak ide u Sloveniju, stize danas.
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Citam sad Savin intervju na mozzartu,cini mi se da pametno govori o fudbalu,pitanje je koliko se on pita za selektiranje ekipe.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Za manje od 1h igramo prvu prijateljsku utakmicu u Sloveniji. Prenos na Tv Partizan.
Partizan: Aleksandar Popović, Dominik Dinga, Periša Pesukić, Igor Vujaačić, Zlatan Šehović, Milan Smiljanić, ivan Milosavljević, Aleksandar Lutovac, Filip Stevanović, Lazar Pavlovic,Đorđe Ivanović

Klupa: Nemanja Stevanović, Nemanja Miletić, Svetozar Marković, Strahinja Pavlović. Slobodan Urošević, Saša Zdjelar, Aleksandar Šćekić, Zoran Tošić, Sejdub Suma, Nikola Lakčević, Ognjen Ožegović, Slobodan Stanojlović, Ivan Momčilović, Strhainja Jovanović
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Na poluvremenu vodimo 2:0 protiv slovenacke ekipe Beltinci, strelci Ivanovic i Dinga. Na onom raspalom Partizan TV nema prenosa naravno, iako je najavljeno.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Bilo je 15 minuta i onda je zbog vremena prekinut prenos. Ono sto sam uspio da vidim za tih 15 minuta - Ivanovic drvo, Lutovac jako agilan i Milosavljevic mi se svidio. Naravno malo je to vremena za neku ocjenu ali to je neki moj utisak.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.777
Reaction score
19.481
Локација
Nickname
Šta sve treba da se poklopi da naprave prenos kako valja!? Sobna temperatura i krov na stadionu?
Daj onda da neka odrade pripreme u bilo kakvom balonu u Srbiji i ćao.
Stvarno počinjem da mislim da ih je sramota da nam puste utakmicu pa nakon meča možemo da vidimo samo pozitivne stvari koje su naši fudbaleri napravili.

P.S. Hvala marketingu na 720p, jako lepo od njih.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne priznajem ništa ispod 1080p... a mi pričamo o FK Partizan? Onda ok.

Da se vratimo na temu. Pobeđen Beltinci sa 6:0. Prejaki smo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ovi slovenački nesrećnici nisu nikakvo merilo, ekipa iz sredine tabele 2. slovenačke lige, pa to bi nas 11 propalih fudbalera sa foruma lagano oprali. Pritom rezultat u pripremnim utakmicama je nebitna stavka, to sam pričao i kad smo gubili u ovom periodu.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
I Savo naglasava da mu je nebitan rezultat. Ja koliko sam ga shvatio oni rade iskljucivo na fizickoj pripremi igraca. Ako je bar nesto pozitivno u ovom nesrecnom Partizanu to je da su ovo ljeto treninzi jaci nego ikad. Proslih godina su igraci na pripremama dobijali svako malo slobodan dan da se odmore. Ove godine toga nema. Svaki dan 2 treninga. Kad je utakmica radi se jutarnji trening kao i obicno(proslih godina nije se treniralo na dan utakmice) i nakon meca opet imaju trening. I pored svega toga nema nijedne povrede?! Tek se sad vidi i tek ce se vidjeti koliko je onaj nesretni Misa Filipovic imao negativan uticaj. Ove sezone vjerujem da igraci nece disati na skrge poslije 60.minuta.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
A šta koji kurac još uvijek Miša pilates radi u klubu?

Čovjeka kad slušam pomislil jbt ovaj je baš edukovan, ali praksa mu je go kurac. Pametnjaković.
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Misa pilates je sad kao potrcko :buhaha. Ali ozbiljno ovaj Stojanovic je glavni a Misa samo pomaze. Nema neku bitnu ulogu sad ,hvala Bogu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top