Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Previse se mraci ovde, zato sam ja namestio sebi beli stil foruma :D

Posle prespavane noci mogu sledece da kazem: Prso sam i ja sinoc, bio sam spreman sve i svasta da napisem ali kad se covek ohladi, vidi neke cinjenice. Cinjenica je da odavno nismo igrali tecno kao sinoc, cinjenica je da odavno nismo videli takvu borbenost, zelju, cinjenica je da mi u 2 utakmice u razmaku od 3 dana trcimo kao navijeni svih 90min. To ko moze da ospori, neka izvoli. Prema tome, svi ovde koji napisu nesto negativno, su prosto vise nervozni jel vec nekoliko sezona unazad gledamo isti scenario. Ali treba prosti biti objektivan i pored svih negativnih stvari uporediti sadasnju sa ostalima. Nije uvek sve crno ili belo.

Zelju i borbenost kod igraca se nece ugasiti nekom nespretnom izjavom Save (da pazi sta u buduce prica). U ovakvoj atmosferi u drustvu moze samo da bude veca. Ja se bar nadam. Nista jos nije izgubljeno a i neka ide sve u tri lepe ako smo mi kao navijaci dosli do toga, da ne verujemo. Koji to navijac Partizana jos nije navikao da mi moramo uvek tezim putem?

I da, sad cu nesto reci sto nije ni malo navijacki i za sta ce me mnogi osuditi ali mi je sinoc jedno 5 puta prosla kroz glavu: Voleo bih da iz tog kupa ispadnemo sto je pre moguce! Au pm vise sa tom alibi pricom. Kad se gine, neka izginemo sto pre i da vec na zimu znamo na cemu smo. Ova govna iz uprave drugacije nece otici! To bi bila jedina (gora) razlika ako bi uporedjivali sa proslim sezonama.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Da li je neko, iskreno, ispratio dalji tok karijere Jovanovića ili svi pričaju napamet?
Jbt otisao u Lokeren i pustili ga na free posle 6 meseci, on otisao u špansku drugu ligu.
Zadnjih godinu dana ima samo jedan gol postignut!
Nemojte preterivati. Ništa on ne bi bio bolji od ovih... da smo o njega ogrešili pokazao bi valjda nešto posle nas. Ne bije ga uzalud glas da je lenj i buntovan.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Uopšte se ne radi o tome.
Nije se snašao u inostranstvu, u Partizanu je bio mnogo bolji, to je ovde bitno. Niko, u trenutku kada su ga najurili, nije pričao o ponašanju, lenjosti i buntovništvu, tako da odbijam da verujem da je to istina.
Čak i da su rekli, da li treba da verujem Ivici i Đukiću?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
Krenula sam danas da čitam redom šta ste pisali i posle 3-4 strane me muka uhvatila... svaki upis kao preslikan prethodni (bar to što sam pročitala). Savo od junaka, majstora do teranja. Pa zar nisu to isti trener i isti igrači koji su ušli u grupe LE i za koje ste se ovde ložili prethodnih 7 dana kako će da oderu utd?
Isto koliko lako padate u euforiju, toliko lako padate u defetizam.
Jbg, ima utakmica gde neće pa neće. Savo sinoć jedino što je mogao je da se on skine i uđe da da gol. Verujem da ima razlog zbog kog Fića nije ulazio sinoć i kao što ima razloga što je neke utakmice igrao.

Naravno da nisam zadovoljna sinoćnim ishodom. A ta Savova poruka je pre poruka za upravu, bar je ja tako tumačim, kao pritisak da se dovede napadač.

Da bismo ostali u trci za titulu, posle derbija mora biti -1. Ukoliko ne bude, tek tada možemo da pričamo da li je titula već izgubljena.
Do tada, malo pozitive ne bi bilo na odmet.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Апропо нападача из омладинске школе :



Душан Влаховић прешао у Фиорентину 25.06.2017.-е, учинак у Партизану 27 мечева (525 минута) и 3 гола.
Ђорђе Јовановић прешао у Локерен 02.08.2018.-е, учинак у Партизану 26 мечева (476 минута) и 4 гола.

Hvala ti na statistici, bas sam se nasmijao grohotom uz kafu i praline.
Ako pogledamo broj minuta i broj utakmica Vlahovic je igrao u prosjeku 19 a Jovanovic 18. Otpisani.
Fica juce ni minut nije igrao (prvi strijelac ekipe do sada i jedini koji zna sta sa loptom) izgleda da ga spremaju za tepsiju ribe.
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
Ne znam cemu pljuvanje ovog tima i igraca. Sinoc smo odigrali korektno, igra je mnogo bolja u odnosu na primer prosle ili pretprošle godine. Natko je odlican, takav kreator nam je falio. Suma sinoc los, vraca se na svoju staru igru, ali se nadam da je ipak do umora. Asano solidan ali i sebican. Naravno najvise skripi na mestu napadaca i desnog beka. Koliko god da volim Miletica, on je daleko od dobrog densog beka. U defanzivi dobar, ali u napadu igramo bez beka. Vise je on za nekog klasicnog stopera.

Sve u svemu, posle pauze ocekuju nas najbitnije utakmice. Titulu ne bismo osvojili i da sve dobijemo, sto ej nemoguce jer nijedan tim osim ciganske kurve ne moze 37 utakmica da odigra i ne kiksne nikad. Treba pobediti sad Proleter, pa onda Az i u derbiju pokazati da smo jaci.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mozemo mi da osvojimo duplu krunu, da prezimimo u Evropi, ali nedopostivo je da u jednom Partizanu napad predvode Sadik i onaj ciganin. Takav netalentovani spoj odavno nije vidjen. Od Bobeka, Mancea, Mijatovica, Milosevica, Kezmana, Lazovica, Klea, Djurdjevica, do ove dvojice amatera. To je sramota za klub koji sebe zove velikim. Nije taj Lutovac klasa, nije ni taj Scekic, nije ni Urosevic, ali niko nije tolika neznalica kao ova dva amatera. Za mene Partizan mora da vodi racuna ko igra za taj dres, nije problem promasiti zicer, imati los dan, napraviti penal, dobiti crveni karton. Ovdje je problem kad ih vidis iz aviona vidis da to nije to. Da su casceni nasim dresom. Zato sve najgore Ivici Ilievu i Vazuri, stetocine.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Od pljuvanja koje se sad dešava do pohvala koje bi padale, deli nas možda 20cm.
Toliko je falilo u par situacija da bude gol.

I onda bi kao preslikani bili komentari:
Ekipa ima karakter. Okrenuli opet iz minusa. 73% posed, 17 šuteva, realno gazimo sve, proleće u Evropi, dupla kruna.

Ovako:
Sumu oterati, Natho nije imao 100% tačnih pasova, Sadiq žirafa, Asano nije džaba odigrao 3 utakmice u Evropi, da valja ostao bi u Arsenalu, itd...

A u pitanju su bili santimetri. Normalno je da se kiksne. I Barsa ga izduva, i City nekad ne može da ga da iz 20 šansi.

Da se u Srbiji igra regularna liga, ne bi to bilo tragično, jer bi svi imali bar 4-5 kikseva, pa ko manje, šampion. Ovako mi okrenemo leđa našim igračima i treneru, zato što ciganska govna od 2014. igraju nameštena prvenstva od prvog do zadnjeg kola.


Ako je teško toliko i nepodnošljivo, malo iskulirajte, pa ćete opet poželeti Partizan. Kad nabijemo AZ, dobijemo derbi, eto opet euforije.

Pozdrav.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Pa i da 8:0 dobijemo cigane sta to mijenja? Ljudi su konstantno nezadovoljni i posle toga ce biti. S pravom! Svima su dokurcili Vazura, Vucelic, Iliev i njihovi puleni Suma, Ozegovic, Sadik. Mi smo vec 3 sezonu zrtve prelaznog roka Ivice Ilieva i gore navedenih "igraca".
Partizanu su potrebni Sasa Ilic, Ivan Tomic, Marko Nikolic, Stanojevic, kad vec ne mogu Jokan i Mijatovic. I nije problem biti iza cigana. Partizan sluzi za pranje novca, za dugogodisnje izvlacenje para. Diktator nas poredi sa hrvatima, iznosi lazi, niko ne reaguje, zahvaljuju mu se. Upravi odgovara podjela navijaca i da sto manje ljudi dolazi. Nikakav pobjeda protiv holandjana i cigana nista ne mijenja.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Kad će ljudi već jednom shvatiti da Stanojević i Nikolić (mislim i Jokanović) ne žele da imaju više ništa sa srpskim fudbalom... ne biste hteli ni vi da je vas i vašu porodicu posećivala mafijaška ekipa... barem dok ne postanemo normalna država - znači nikad.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemojte da napišemo šta je Žarko Zečević radio 30 godina u Partizanu i koliko je mogao da unapredi Partizan, da mu njegovo dupe nije bilo prioritet. Ne bi spavali 7 dana.

Ovi sad su mala deca za njega, a možda i dalje rade za njega.

Nenad Bjeković je poštenjačina za sve njih.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
koji Partizan gledas ti decko? ovaj iz Beograda? igra poslednje 2 lose, pre toga u ovoj sezoni ima gol/asistencija po mecu.
Malatja ovde? Molde ovde?
Sto trolujes vec treci upis?
Trolujem? Onaj Partizan koji sa vasim ljubimcem ne moze da pobedi nikoga u njiva ligi, dve godine je bio najgori, poslat na pozajmicu gde nije igrao jer je mnogo dobar, evo vratio se u najjacem izdanju, opet je najgori i opet gubimo bodove. Nije jedini krivac ali jedan od vecih jeste. I trol si sam i tebi slicni koji u njemu vidite ista fudbalsko i to ponavljate a bez ikakvog pokrica. Sta li vi gledete...
PS. Posto neko pita gde je bio najgori, skoro na svakoj, turci ovde izvukao ga penal, pre toga promsio tri mrtve sanse, turci tamo nigde ga nije bilo, norvezani tamo najgori na terenu, tsc sinoc najgori na terenu... ali ok, uzivajte u "velemsjstoru" i pitajte se sto gubimo bodove, krivi su marsovci verovatno...
 
Последња измена:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Нама је потребан штопер(чина матора намазана) пре него ли шпиц.

Под условом да Асано почне да игра за тим, а не за себе.

1567434204348.png
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ako izuzmemo Artmediju, meni su porazi na domacim livadama padali dosta teze nego evropski.
Evo od sinoc sam se sjebao totalno, prosto nemam volje da bilo sta komentarisem.
Izvinjavam se ovde svima ako sam iritirao "braneci" Ozegovica. Smatrao sam da se preteruje i uvek mi je zivce vadilo to prebrojavanje zrnaca.
Ipak, taj momak je toliko smece od igraca, da je prosto neshvatljivo koliko mozes biti netalentovan da imas onakva izdanja, sinoc + Molde. Idi i ne vracaj se ni kod nas ni u moj televizor.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
PS. Posto neko pita gde je bio najgori, skoro na svakoj, turci ovde izvukao ga penal, pre toga promsio tri mrtve sanse, turci tamo nigde ga nije bilo, norvezani tamo najgori na terenu, tsc sinoc najgori na terenu... ali ok, uzivajte u "velemsjstoru" i pitajte se sto gubimo bodove, krivi su marsovci verovatno...
napisao si :
" NAJGORI igrac u istoriji Partizana "
"nigde ga nema 89 minuta na SVAKOJ utakmici, niti da sutne niti da doda "
"pasovi protivnicima u noge za direktne kontre iz kojih primamo golove "
"Svaku utakmicu je igrac manje, ali bas svaku "
Na pitanje od uzorku od 6 evropskih utakmica :
-Dve utakmice sa velšanima i kod kuće sa norvežanima su ipak odigrane utakmice?
Protiv turaka ako neki fudbaler ima asistenciju takvu da te zalepi pred praznim golom a navijač Partizana to ne želi to da vidi ,onda definitino nešto nije u redu sa zaključkom .Pogotovo ako je argumentacija ona na dečijem nivou da je dao gol samo iz penala!?
A tek je onda teško ispraviti tvoju percepciju i za "nigde se nije video i bio najgori" za ove dve utakmice
Ali svakako se mogu pregledati golove koje smo primili u tim utakmicama .I videti "pasove za kontre iz kojih smo ih primili"
Zašto pobogu to radiš momčino?
Ajde,lepo je što imaš nas da iskoristiš svoju potrebu da više nikad nećeš upaliti televizor ili pogledati Partizan ako bude Suma igrao koji minut.
Pretpostavljam da si čovek od reči za razliku od stava koji varira od nikad ,skoro nikad i sl
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Početak utakmice - 7000 ljudi na JNA!
Kraj utakmice - 15000 ljudi na JNA!

Kako to? Pa pitajte upravu!
Kada na sve to dodaš da dve od tri frakcije prekidaju utakmicu dok fudbaleri ginu na terenu, karma ti donese jedan bod!!!

Nerešen rezultat nije katastrofa, pogotovo protiv tima koji zna znanje, ali je katastrofa u ovoj ligi, u ovoj zemlji, pošto glavnom konkurentu za titulu to NE SME DA SE DESI, ne njima već njihovim protivnicima!

Idemo dalje! Gledamo lep fudbal našeg Partizana a biće još lepši ako se pojavi neko ko će znati da daje golove...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top