Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.467
Reaction score
4.907
Jbg. ili ne znam da pustim ili ne radi kod mene :(
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vidi ovako ukucaj na fb searchu Partizan video materijal live prenosi. I onda udji u najsveziju objavu i tu ces videti linkove imas ih nekoliko ja sam usao u prvi i meni radi.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
E jebem ti i arenu i sbb i mts i linkove, pa mogu da se gledaju utakmice druge jebene alžirske lige, a ova ping pong liga zaštićena ko beli medved, mater vam jebem monopolističku.
Prijatelju, instaliraj najnoviju verziju programa KODI(mislim da je 18 poslednja verzija) i uz ovaj tutorijal instaliraj tkzv. ADDON za sve žive moguće kanale ex-yu a i šire, tu imaš i sve moguće Arene i ostale programe tako da više nećeš imati probleme sa traženjem linka...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.546
Reaction score
38.895
Ogromna pobeda, bravo! :clap

Velike ekipe se poznaju po tome što pobeđuju i kada ne igraju dobro. Tri boda upisana, ja zadovoljan. U ovom trenutku to je jedino bitno.

Nekoliko detalja bih izdvojio posebno:
  • Stojković "odradio" premiju od vikenda.
  • Markovićev potez krajem prvog poluvremena kraj desne aut linije. :clap Majstor fudbala.
  • Sadikov "prijem" trenutak kasnije. :buhaha:buhaha:buhaha
  • Lutovac za malo pogodio... satelitsku antenu na krovu iza gola.
P.S. Jednu stvar sam zaboravio. Sadikov menadžer je jebeni Gandalf, Dambldor, Merlin... svakako najveći čarobnjak svih vremena.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.784
Reaction score
19.556
Локација
Nickname
Tradicionalna 2 gola u Ivanjici. Sad me puca nostalgija zbog nečega što se pre 2 godine nakon pobede u IC desilo na krovu tržnog centra.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bravo za pobedu.Videli smo i Gigića koji ima štofa da igra i bude bar u rotaciji, ima povratni pas, najzad imamo špica koji ume glavom
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.291
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Веома важна победа без неких од најважнијих играча у тиму.
Наставак победничке серије и веома битна утакмица пред теже гостовање у Нишу.

Страхиња нам је много фалио, но, Стојковић је одлично бранио тако да смо ово добили сасвим солидно, како смо и навикли у Ивањици.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Stojke nas sacuvao jurenja rezultata. Dobro ispade. Napred Vozdovac.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zadovoljan pobedom. Drago mi je zbog Lazara Markovića ima itekako fudbala u njemu biće pojačanje. Spremiti se za nedelju da se potvrde ove dve pobede.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top