Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
162
Reaction score
207
Локација
Beograd
Ti si moronska debilčina, pavijane jedan neopevani. D, da je MORAO da bira između sebe i Partizana, izabrao bi Partizan. Čobanine jedan, smrdljivi. Sisaj kurac od ZatucanogIstočnjaka, somino



Ti si lažovčina. Blok70 ti je objasnio



Istina



Ne, mi smo prvi u fudbalskoj ligi, a četvrti smo u srBskoj ligi. Razumeš? Nije liga od dva "tima", već su dve lige - jedna samo za nas i jedna za cigansku pičkoustu naprednu i svaku drugu srBiju, kakva je oduvek, uostalom



Uvek sam govorio da si ti jedna, jebena, kraljica
Svoju negativnu energiju usmeri na cigane a ne na ljde sa foruma
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
@Djuradj89

Ja koliko se secam Marko je ispustio to prvo mesto(na koji nacin vec je druga prica).
Vuk je smenjen kao prvi na tabeli.

Јесте. Моја грешка. Проверио сам, прво коло кад нас је преузео одиграо 0:0 са Пазаром и ту смо изгубили прво место (16. коло 22. фебруар 2014).

Capture.png


Са друге стране, Николић је вероватно наш најбољи тренер, бар од кад се бележе резултати. Eво табела наших тренера поређаних по броју освојених бодова у мандатима у Партизану :

Capture1.png
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.922
Reaction score
21.650
Ranije su se za pobedu dobijala 2 boda, tako da nije baš pošteno poređenje...
Nevezano za to što ovde ima nekih smešnih grešaka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.022
Локација
Žrnov
Mi smo titulu 2017 osvojili jer smo bili bolji a ne zato što je neko nekog drkao.
nije niko nikoga drkao nego je voždovac drkNuo cigane. mogli smo sve da dobijemo do kraja, da onu tu nisu izgubili, ne bismo bili prvaci. u momentu kad je bila podela bodova, cigani su nam bežali 9 bodova... ako se ja dobro sećam. i zato neće dozvoliti da im se to ponovi i zato zatvaraju sve što mogu, što ne mogu - odrade sudije.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Kokiko se dečam bežali su nam 6 bodova.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.452
Reaction score
41.022
Локација
Žrnov
@Limun85 u pravu si.... svakako stoji da nam naša pobeda protiv njih ne bi bila dovoljna za titulu
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Kokiko se dečam bežali su nam 6 bodova.

6 бодова. Кад се поделе били су на 3 :
Capture.png


У првом колу смо их добили и имали по 40 бодова. Не знам како се гледало, да ли међусобни дуели или гол разлика. Углавном, добили смо све утакмице у плеј-офу и на крају Звезду у финалу купа. Њих је зезнуо Вождовац.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.922
Reaction score
21.650
Gledao se plasman pre podele, valjda je tako još uvek, samo što se bodovi ne dele...
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
@Limun85 u pravu si.... svakako stoji da nam naša pobeda protiv njih ne bi bila dovoljna za titulu
To je bila sezona kada su nam dali gol posle metra iz auta, završilo 1:1, gubili od slaninara na poluvremenu 2:0 tamo i okrenu na 3:2, ovde slaninarima koji su ih razbili, sudija (obradović?) isključi igrača jer je, navodno, na pet metara opsovao nekog cigana, a posle svirao penal gde se i (beše kanga ili boaći smejao...) celo prvenstvo je bilo namontirano, skoro kao i ovo (ovo do sada ipak u istoriji naših prvenstava nije viđeno)... Čak ih je i cigan Anđus zajebavao kako su izgubili kupljeno prvenstvo...
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Судећи по новој Пантићевој емисији, постоји сукоб на релацији управа - Саво Милошевић. Набраја му Пантић грешке, од Гигића, Пешукића, и других, преко измена, до тога што стално спомиње да га нико неће терати и да ће сам отићи. Спомиње Пантић да су слободни Николић и Пауновић. Ко хоће да погледа, ево линк :

 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

jako jako POUCAN tekst, pogotovo ako se gleda kroz prizmu danasnjeg vremena!

Inace jedan drugi trener Partizana je dobio zvanje Doktor Fudbala, i za mene on je najveci svih vremena (pogotovo posle tekstova koje sam citao o njegovim projektima u Turskoj).
Mislim cak i nepravedno malo znamo koliko je taj covek bio ispred svog vremena.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kada bih mogao da biram igrača kojeg bih doveo u Partizan rekao bih: ˝Neka, ne mora niko da dođe 3 godine samo Željka Pantića udaljite od kluba˝!

Veću štetočinu nismo imali. Čovek drkao na Marka Nikolića, kad je došao Đukić drkao na njega a Marka pljuvao najstrašnije, onda je krenuo da pecka Đukića isto ovako kao Savu sad. Sad bi opet da se grli i ljubi sa Nikolićem kao trenerom ali za svaki slučaj da ostane nekako dobar sa Savom pa kao neka on bude SD.
Prelazni rok pred početak sezone, ide priča da se nudi Lazaru Markoviću ugovor. Pantić objavljuje na svom Instagram profilu najgore bljuvotine za njega. Napisao da je odbio ugovor, da mu je Partizan bio šansa da oporavi karijeru, nešto je pisao u fazonu ˝nekom je bitan Partizan a nekom pare˝ jer se tada Dinamo Zagreb dovodio u vezi sa njim, pa onda tipa ˝čuvaj nogice˝ i te fore... Posle 2-3 nedelje Marković potpisuje ugovor sa nama, Pantić sav happy, kezi se, fotka se... Blam ne poznaje! Za Sadiq-a non-stop piše pozitivno ali ga uvek između ostalog oslovljava sa ˝DRVO˝! Koliko god neko to govorio, čovek iz kluba non-stop to da potencira je bezobrazno. Em provocira, em taj Sadiq to vidi, vidi da ga neki smatraju za nebitnog igrača a ovaj potpaljuje vatru konstantno.

Većeg licemera, veće zlo mi imali nismo! Čovek je hodajuća negativna energija! Ne postoji jedan jedini razlog da on bude u klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top