Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Какво црно штимање утакмице. Први наш го, одбрамбени играч Војводине стартује на Стевановића као да је живот у питању. Други го, оно ко наштима ја га пољубим гдје га никад нико није пољубио. Онакве маказице нисмо видели још од Клеа. Искључиво је пресудила мотивација. Њихова наложеност до максимума, и наша курцобоља од првог минута. То је то! Друга је прича што нас све боли пораз па сад тражимо длаку у јајету. Кривци ВВВ, Саво, Играчи и то баш тим редом, уз опаску да смо ми навијачи можда понајвише криви јер смо упали у неку летаргију. Треба тачно да се зна кад је клуб заслужио безусловну подршку, кад мотивацију, кад да се бодре и после пораза, а кад свима од реда треба да се јебе све по списку( на жалост ово је таква ситуација)!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
http://instagr.am/p/CB1ZgOnliYc/
Ovo je ono o cemu pricam, pogledajte reakciju Save, EJ COVECE, TVOJ TIM JE U FINALU KUPA IZJEDNACIO NA 2 2 I TI OVAKO REAGUJES??? Razumem ja da si ti gospodin, da hoces da vodis ekipu ''gospodski'', ''fudbalski'', ali zaboravio si da je ovo jebena Srbija, i da momci koji su govna i koji imaju mentalitet poput Lalatovica uvek prodju bolje. Ja od tebe trazim samo da ako mozes nekako pokusas da promenis ovo drugo kod sebe. Dobar si trener, ali ovo ti je jedna od najvecih mana. Toliko od mene.
Nije samo Savo, ceo strucni stab stalno nesto smiruje ekipu......protiv Alkmara vodimo oni "mirno", povedemo 1-0 protiv cigana, cigani u kanalu, a svi oni sa klupe "mirno, mirno"......nema mira Partizan je u fudbalskom ratu ako niste primetili, a tu nema milosti i tu se ne propusta prilika da se protivnik dotuce, kakav crni mir kad si u fizickom sukobu sa drugim ljudima makar se taj sukob zvao "fudbal"..... Skapirao sam ja Sava i Stojanovica da je stres najveci faktor zamora kod igraca itd itd ali treba i Savo da skapira da bez adrenalina i uzavrele krvi ima da mu se i njemu i nama ponove novi Alkmar i sve ostalo sto je bilo negativno ove sezone......cak i da si Ronaldinjo ili Maradona ne mozes fudbal da igras bez strasti !
Sta mi sami sebi uradimo to ne moze niko da nam uradi...ne mogu da spavam jebem ti fudbal.....
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Nije samo Savo, ceo strucni stab stalno nesto smiruje ekipu......protiv Alkmara vodimo oni "mirno", povedemo 1-0 protiv cigana, cigani u kanalu, a svi oni sa klupe "mirno, mirno"......nema mira Partizan je u fudbalskom ratu ako niste primetili, a tu nema milosti i tu se ne propusta prilika da se protivnik dotuce, kakav crni mir kad si u fizickom sukobu sa drugim ljudima makar se taj sukob zvao "fudbal"..... Skapirao sam ja Sava i Stojanovica da je stres najveci faktor zamora kod igraca itd itd ali treba i Savo da skapira da bez adrenalina i uzavrele krvi ima da mu se i njemu i nama ponove novi Alkmar i sve ostalo sto je bilo negativno ove sezone......cak ni ako si Ronaldinjo ili Maradona ne moze fudbal da se igra bez strasti !
Sta mi sami sebi uradimo to ne moze niko da nam uradi...ne mogu da spavam jebem ti fudbal.....

Bas jebem ti fudbal, oka necu sklopiti veceras... Savo nas polako priblizava evropskim klubovima( bar sto se igre tice) i to je plus ,ali jebem mu mater, pa eksplodiraj i ti jednom, zavedi red, izderi se, pokazi neke emocije, a ne da smirujes stalno nesto. Okej, zaveo si porodicnu atmosferu u timu, ali mora tu da ima i malo (vise) sportskog bezobrazluka, neki mentalitet jebenih ratnika, da kao kod Marka Nikolica svaku utakmicu igramo na noz. Gledam ceo strucni stab danas posle 2 2, Djumi non stop smiruje, Savo nesto kao dize ruke, raduje se, kao da ga je sramota ili mu je glupo da pokaze emocije... Pa sve to utice na igrace, budi i ti malo paljevina, promeni se ako je moguce. Nema mirno, sad kad si vec krenuo kreni jos jace da zgazis i dokrajcis protivnika.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Savi je takav fudbalski DNK, on sigurno neće trčati do korner zastavice kao Murinjo posle gola. Jebes Murinja, meni smeta sto ne reži pored aut linije kao jedan Ćelavi. Kada Ćelavog vidis pored klupe da se napržiš na max. To čak i ova raspala slanina ima pored aut linije, na stranu to sto je dotični zreo za Lazu, plus je zaslužio veceras pa bar jedno 4 žuta kartona.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Savi je takav fudbalski DNK, on sigurno neće trčati do korner zastavice kao Murinjo posle gola. Jebes Murinja, meni smeta sto ne reži pored aut linije kao jedan Ćelavi. Kada Ćelavog vidis pored klupe da se napržiš na max. To čak i ova raspala slanina ima pored aut linije, na stranu to sto je dotični zreo za Lazu, plus je zaslužio veceras pa bar jedno 4 žuta kartona.
Ma ne mora ( i ne treba ) da se ponasa kao onaj narkoman, ali nek bude bar priblizno kao celavi, da igraci osete da je on tu. On je sa igracima vrlo blag i to je jedan od problema.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sta reci a ne zaplakati?
Prvo,koji kurac se pljue struka i igraci a posle derbija haos. Izgubili smo na penale,igrali smo lose,ovi cekali kontre i to je to. Ipak 2-2, tipicno emotivno partizanski,da zaseres na penale. A i da smo dobili, jebiga odbrana je kiksnula par puta zestoko, samo bi slavili i to kako!!! Ova govna su cisti cigani. Na kraju pozdrav Drincica, treba i to reci :)
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Баш тако, Марко Николић или Александар Станојевић
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Daj ljudi jebite se,slobodno mi dajte poene ili me banujte.Svrsavamo svi zajedno prije petnestak dana kada smo cigane urisali sa istom postavamo a sada svi pljujemo kada smo ciganski izrodak oducili od fudbala.Da smo ih uzeli na penale dizali bi ih u nebesa a sada niko ne valja.Ovo je veceras bila fudbaska nesreca i nista vise.VOLIM PARTIZAN...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne treba biti beliki prorok i vidjeti unaprijed 2 kiksa u prvih 5 kola sledece sezone. Mi igramo vruce hladno i to nikakva diskusija ovdje nece promijeniti. Ova uprava svakako ne zeli titulu a Savo je nekako idealan lik da je izgubi sa stilom uz dobijeni derbi. Gledacemo identican scenario sljedece sezone.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Primili smo dva kiks gola od ekipe koja nije prešla pola za 120 minuta.
Promašili smo puno šansi.
Produžetke nismo mogli da igramo jer nemamo snage.
Sa golmanom nam se sprdaju sa penalima.
Onaj drugi penal je pokazao da mu je vreme za penziju.

Slažem se da je i Savo kao trener delom odgovoran za ovo, ali sigurno da nije među najvećim krivcima.

Dok je on na vlasti mi titulu nećemo videti.
Neće nam dozvoliti, sve i da nam je i Mourinho na klupi.
Pustio nas je te godine jednom i to ga jako boli.
To će biti sve gore i očiglednije u sezonama koje nam dolaze.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Igra na momente dobra , ali vecinom staticna. Miletic najgori na terenu, drugi Pavlovic nista pokazao ove godine nije, stranci standardno najbolji. Ako ce nam ovi igrati u odbrani i sledece sezone bice mnogo kikseva. Jos jedna neuspjesna sezona za FK. Rjesenje je promjena uprave i dovodjenje jakog sponzora sto je nemoguce u ciganskoj drzavi. Sledece sezone da jako podrzimo cijelo SD i da im svima opstimo sa majkama.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Takođe vredi napomenuti da je danas taktički a i motivaciono nadmudrio našeg trenera.

Sto se tice ovog "motivaciono" nadmudrio naseg trenera...Sta to uopste znaci?
Igras utakmicu finala kupa, pobeda u toj utakmici ti donosi trofej, i sta sad? Treba ti da te trener motivise da das sve od sebe?! Wtf?
Ako igracu bilo kog kluba, u takvoj utakmici treba motivacija, onda on nije za sportistu uopste.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.145
Reaction score
27.947
Локација
Из Чикага (моји...)
Milošević mi tokom utakmice deluje kao neko ko je došao da obiđe i vidi šta su uradili i šta rade majstori na kući, i vidi da izgrešili i da je zid pomalo kriv ali nema herca da im bilo šta kaže nego stoji sa strane i ironično se smeška. Depresivo la korunja izbija.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Savi se ima šta zameriti, oscilacije ekipe prije svega ali kad vidim da mu "jug što budi se" kači glavu teleta po društvenim mrežama i kreće sa seljačkom hajkom odmah posle utakmice, ideja je jasna. Struka je problem, Vazura i Vučela cool. Savo ostani i jebi "šampione" i dogodine. U ova vučija vremena, meni dovoljno
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Znači teorija o nameštenoj utakmici je sledeća:
1. Strahinja Pavlović, dete Partizana, je namerno pustio 2 gola.
2. Fića je dao gol "da se Turci ne dosete" ili nije bio obavešten, a onda je isti taj Strahinja zakucao one makazice slučajno, jer nije hteo da da gol, nego je ne znam ni ja zbog čega, proveo zadnjih 10 minuta regularnog dela utakmice u špicu.
3. I onda je Vitas namerno omašio preko gola, a Zdjelar, eeeeej Zdjelar, isto tako namerno pogodio prečku.

Jesam dobro razumela da je to ta teroija i scenario kako se sve izdešavalo?

Jbg, igrali smo i izgubili smo i šta sad. I ovakve stvari su sport. A vi ako ste Partizanovci, a niste već imali ovakvu sezonu sa Partizanom - onda ste mnogo mladi i mogu vam reći da vam je onda ovo samo jedna od mnogih.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Sa ovim se ne slažem. Niko nas nije pustio te sezone da osvojimo.
OTELI smo titulu smrdljivim sektašima i izopačenom sistemu!!
Pogrešno si shvatio moj post.
Mislio sam na to da je pustio da prvenstvo bude regularno, a ne da je nas pustio da uzmemo titulu.
Jer kada je prvenstvo regularno, normalno je da mi uzmemo titulu.

Naredne sezone možemo imati 10/10 pobeda oni će u 11-toj napraviti novu Inđiju, a ovi naši kad vide opet će da ih boli ona stvar da igraju.
Savo će kao i ove sezone izjaviti da je nemoguće uzeti prvenstvo u ovim uslovima i doviđenja.
Uostalom Inđija je bila prelomni momenat ove sezone, zar ne?
Ustvari Krusevac je bio.
 
Последња измена:

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Ne znam sto vise branite ovo sto vise ne moze da se brani.Dokle vise da trpimo ovo i stalno neka pravdanja"Nije Savo kriv" "igraci dali maksimum" Prvo slazem se 1000% da trio vvv mora da se najuri.Nama je u genima titula kog briga za dobru igru...veliki broj sansi...Znam gde zivimo i sa kakvim manijakom imamo posla.Savo po meni nije zreo da vodi Partizan.
Zasto volim Marka Nikolica,Stanoja...imali ljudi rezultate i onu stvar.Jebe mi se za igru.
Bilo je i kod njih kikseva ali nikad predaje.Sta je Savo reko posle 10 utakmica da je prvensvo rešeno.A posle derbija od 2:0 doso na bod od ovih.Sta ovog nameštaja protiv nas nije bilo 2017!?Pa umirao sam 10 kola bilo samo bod iznad govana.A on se čovek predao...Ne samo Savo i vvv puno igrača,ko god ih doveo nije normalan.Matic!?Vitas!?Miletic????Neki su ranije bili ok ali ih vreme pregazilo prvi Stojković.Puno losih procena kod dovodjenja igraca zato vvv mora napolje.
Pohvaljujem Sadika i mislim da vise nije "drvo" mali Fica se vec dokazao...ovo ostalo
da ne pisem.I jos o odbrani...oni su toliko limitirani da samo durisu loptu kao 8 engleska liga.
Od ovakvih ljudi od kojih nas vode i koji su nametnuti zna se od koga vi se nadate nešto!?Postali smo kao ova govna preko "fk sledeca sezona" čitajući komentare po fejsbuku sinoć hteo sam da umrem...mnogo gorčine sam prosuo al srce me boli...dokle više ovako!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top