Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
jedino sta mene plasi u vezi stanojevica je to da nije ostao u tom periodu pre 10 godina..kada djura nije hteo da da novac za pojacanja i dovodio razne polovne igrace...a posto je ova uprava svakako skrta i jedva ceka da ukrade mozda im nece traziti nekog novog asana natka ili sl a oni jedva docekati...a ko zna mozda je postao i moderan trener mozda ce traziti dobre skuplje strance....mislim da milosevic nije stvarao pritisak da se dovede asano ili neko ranije suma da ne bi ni doveli
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Mnogo mi se svidja sto nema euforije, sto nismo puni sebe i sto ne ocekujemo da nam svi padnu pod noge, a uplasio sam se da ce toga biti kad sam video da je Stanoje novi trener. Nas mentalitet ne trpi takve stvari i cim krenemo da dizemo nos gubimo korak bez obzira da li su ispred nas moldavci ili spanci. Rad-Moldavci-Zlatibor....pa ako to uspesno prebrodimo ceka nas pravi ispit i mislim da je nepravedno da pre ovih utakmica sudimo Stanoju voleo ga neko ili ne. Ipak nismo mi plitkoumni kao oni sa druge strane brda pa da vlada jednoumlje i da se namece jednoumlje....partizanovci su posebni, svako ima svoje misljenje, svako je jedinka za sebe i zato se nekad i zakacimo ali kad se slozimo u strasti prema Partizanu to je nesto posebno i nema pandan nigde u svetu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
meni samo nije jasno kako nemaju stida ovi nasi iz uprave pa cak i ovi iz fss i klubovi
kada se ciganka bunila i kasnili sa pocetkom utakmice da bi oterali toleta isto su ih svi podrzavali a tole da bi im se dodvorio nije im oduzimao bodove i ako je trebao...sada opet svi uz kokezu i navodno poboljsao srpski fudbal...u cemu,gde?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
^
Pa kao sto rekose vise golova na utakmicama :buhaha prvak se zna vec posle par kola. Pa jel ima to negde? U ostalim prvenstvima da navijas za neki klub ne znas do polovine drugog dela ko osvaja i ko ispada, i onda racunaj tu povisen pritisak , problemi sa srcem kod tih navijaca. :D Za zdraviju naciju :clap Sprdam se naravno da neko ne shvati ozibljno ovo
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Žvalavi neandertalac je krunski dokaz da je covek postao od majmuna. Pravda za Kokezu - da se razumemo ne mislim na fizicku slicnost sa šimpanzom vec na intelektualnu.
Doduse kakav je on preCednik fss isti takav je i nas Vazura samo on ,po babine linije ,vuce poreklo od nerasta
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Marko Stanojević ostaje kondicioni trener!
Odlicno, mislio sam da ce Filipović opet vaskrsnuti na tom mjestu. Nije mi jasno kako taj čovjek obitava tolike godine u klubu. Ogromna neznalica...
Stojanovic :D Odlicna vest. Covek je vrhunski potencijal, a vec sada ima ogromno znanje koje je izaslo iz domacih okvira. Omoguciti coveku sve uslove koji mu trebaju da ostane dugo godina i da kasnije dodju mladji treneri koje ce on da usmerava kad je u pitanju fizicka priprema. Mnogi ljudi ne shvataju ili ne znaju da je covek sportski naucnik kod nas, a ne klasican trener. Od njegove uloge koristi moze da ima i omladinska skola, a ne samo prvi tim. Covek ima znanje i za kosarkasku fizicku pripremu, a ne samo za fudbal. Mogao bi da bude jedna od glavnih figura "iz senke" u nasem sportskom sektoru u godinama koje dolaze.

Mir braco, samo jedan je Partizan!
A kurvi je mnogo.
 
Последња измена:

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Gledam sad reprizu na areni protiv slanine, i stvarno se nadam da Stanoje ,ako nista drugo, nece dozvoliti da ove seljacke kurvine konkubine istresaju kurac na nama. Samo taj pomak da vidim i bice sasvim dovoljno za pocetak.

Kad ce vise ta subota !
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top