Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Direktor_Grobar osim protiv TSC sve utakmice smo odigrali katastrofalno i jedva pobedili uz dozu sreće.To su činjenice.Tačno 6 igrača je danas igralo na koje Partizan naredne godine neće da računa.Stojković, Natko, Obradović, Miljković( svi su na kraju karijere) i dva bonusa(nisu naši igrači).
Na osnovu ovoga jasno se vidi da trenera zanima samo njegova karijera i da ga ne zanima Partizan i budućnost kluba.
Njegova priča da igraju nasjpremniji u datom momentu, apsolutno nema veze sa istinom.
Naravno da su pobede važne.Ali važno je da naš Partizan ima lepu igru, da gradi lepe akcije, da vidimo šuteve, poteze.Nema ništa od toga, gledamo mučenje.A zbog mučenja i na svaku utakmicu imamo proteste trenera.Danas i ne znamo za šta je protestovao kod sudije.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.991
Локација
Žrnov
@nasa stvar pa recimo da je protestvovao jer je onaj magarc iz Čuke trebalo da dobije žuti, pa bi mu posle taj koji je dobio - bio drugi. na primer...
Već neko vreme čitam šta pišeš i prosto je neverovatno da nijednu jedinu pozitivnu stvar do sada nisi napisao. Sad ne valja ni Ntho što je igrao? Stevanović je, ako se ne varam, i dalje naš igrač.

Bolje je znači da odigramo lepršavo i uz dozu nesreće da izgubimo?

A tom tvojom logikom, kakve koristi imamo što je Sadik igrao, kad nije više naš igra?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@JasminaT prvo ne razumeš osnovne stvari.Sadik je bio na pozajmici sa pravom otkupa.Razumeš?A ovi dvojica nisu naši igrači.Natko meni ne smeta ali on ne igra ništa već godinu dana.Pozitivno nema šta da se napiše kad igramo katastrofalno.Jeste, i prošlu je protestovao i tražio nepostojeći penal.Svaku utakmicu samo što ne uđe u teren.
@Direktor_Grobar ne osvajaju se brate ovako titule i ti to odlično znaš.Titule se osvajaju kad im daš 2,3 komada i stvoriš još toliko izglednih prilika.A mi to ne radimo.Čak nam protivnici stvore više mrtvih šansi na svakoj utakmici.
Dok ima vremena da spasimo šta se može.
Pojedinci ne shvataju da mi nemamo nikakvu budućnost sa ovim igračkim kadrom i trenerom koji insistira na ovakvim pojačanjima.Duša me boli šta se radi.Posledice biće nesagledive ako se ne dozovemo pameti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.991
Локација
Žrnov
@nasa stvar prvu i osnovnu stvar da ti objasnim, Sadik je bio naš igrač jer smo za određeni iznos otkupili njegov ugovor od Rome.
Što znnači da ima u klubu potpuno isti status kao i Stevanović. Razumeš? Ili možda bolje: (z)nate?

Ti očigledno imaš neku dublju, ličnu frustraciju Stanojevićem. Ne zameram, imaš pravo na to... nisi jedini.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja ne razumem šta ti pišeš?Stevanovič je prodat, nije naš igrač.Sadik je bio na pozajmici sa pravom prvenstva otkupa!To nisu iste stvari.Jedino da ti nacrtam.
Frustracije, xaxaxaxa.Pa svako vidi da je naša igra katastrofalna, šta treba da ga veličam?Ti slobodno ga veličaj.Ali činjenica je da čovek došao ovde da ubode neki ugovor preko (sam je izjavio) i sada je naš klub taoc toga.Ja to nikada neću podržavati.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Direktor_Grobar sad dobro igramo a?Šta je konkretno dobro?Odbrana, napad, veza, tranzicija, zona, formacija?

Igramo uze, zgusnutije, pa nam je samim tim i odbrana dosta bolja (broj primljenih golova prosto je cinjenica), a imamo loseg desnog beka na desnom beku sto se pokazalo dosta bolje nego sa dobrim stoperom na desnom beku.
Napad, pa sad.. tesko je jos reci jer eto taj predvidjenu spic ne igra, golove dajemo, ali ne sa lakocom, dosta se mucimo, napad nije bolji i nije dobar, ne jos
Veza sa Zdjelarom i Scekicem defanzivnije mnogo mnogo sigurnija, opet izgubili smo na kreativnosti, sli su nam sve linije tima dosta ukljucene u gradjenje igre, “not good not terible”
Tranzicija je negde zbog profila igraca ostala dobra, be transforimisemo se toliko brzo kao kod Save ali nam to posle omogucuje presing sa vise igraca na zadnju liniju, sto i radimo uspesno, pogotovo u poslednjih 20min protiv Cuke i Tsc-a, to je vec odlicno!
Zona? igraci koji pokrivaju prostor defanzivno (Scekic Banjak Markovic Miljkon) rade to dobro, kako kad ali uglavnom dobro.
Formacija sustinski se nije menjala, menjao se tip igraca, a upravo kolicinu igraca vidim kao najveci problem, mnogima fale minuti.
Baebek ce nazad u spic, Holender ce “morati” da igra, Suma, Asano, Natho, Fica... guzva je.
Neki ce sigurno na zimu da se pozdrave, sto zbog plata, sto zbog minuta.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.402
Локација
.
@Direktor_Grobar osim protiv TSC sve utakmice smo odigrali katastrofalno i jedva pobedili uz dozu sreće.

Ali smo na žalost Pantića i njegovih sledbenika pobedili. Tačno u inat njemu i mentolima koji ga slede ima da branim Stanojevića na svakom koraku. Ne mislim konkretno na tebe, da se razumemo odmah.
Vezali smo 5 pobeda sa samo jednim primljenim golom, uz kurčevu igru doduše. Tim je takav da u ovom trenutku ne može bolje, a krivac za to sedi u loži a ne na klupi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@kujblo70 pa kako dobro pokrivaju prostor kad non stop nam protivnici stvaraju mrtve šanse?Samo cigani iz Niša su nam dali gol iz jedne šanse, sve ostale ekipe su se ispromašivale.
Danas je protivnik imao 4 odlične prilike, a mi samo 2 šuta sa distance.Ne pije vodu da smo dobri i odgovorni i igramo na rezultat.
Presing nam je katastrofalan.Ej ti ne možeš da odigraš presing protiv Bačke, Zlatibora, Mačve.Svi timovi na svetu igraju presing, uzimaju loptu, daju dva gola i posle mogu da kruže oko gola i završe meč.
Desni bek je desnokrilni napadač.On ima svu slobodu, to je očigledno a protivnici tu stranu i ne čuvaju takoreći.Tu se slažem.
Ne igramo uže ni zgusnutije ili kako već pišeš, to se zove sporo i bezidejno dodavanje, ja tebi, ti meni i u krug, pa opet nazad.Umesto da vezni igrači menjaju mesta, ulaze izmedju linija, stvaraju višak.Ili dodaju ka napadaču, danas je to lepo Štulić odigrao sa par povratnih.
Al dobro, ispada da nema smisla pisati šta ne valja.Pošto svako kad napiše to, odmah je sledbenik Pantića.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Direktor_Grobarne osvajaju se brate ovako titule i ti to odlično znaš.Titule se osvajaju kad im daš 2,3 komada i stvoriš još toliko izglednih prilika.A mi to ne radimo.Čak nam protivnici stvore više mrtvih šansi na svakoj utakmici.
Dok ima vremena da spasimo šta se može.
Pojedinci ne shvataju da mi nemamo nikakvu budućnost sa ovim igračkim kadrom i trenerom koji insistira na ovakvim pojačanjima.Duša me boli šta se radi.Posledice biće nesagledive ako se ne dozovemo pameti.

Bez namere da omalovažim tvoje upise -

Prva stvar

Titule se ovako i osvajaju. Idi izvuci listing mečeva kada je Nikolić bio trener, 1:0 i 2:1 smo dobijali kao dobar dan u najsladjoj tituli u istoriji kluba 2016/17. Uostalom imaš i sliku table gde Ostoja upisuje svaki rezultat. Jel treba da poništimo titulu jer nismo svaku utakmicu guzili 3+.

Druga


Ovaj kadar će pretrpeti promene. Sam je najavio promene u decembru jer nije mogao da igra sa dva napred a vidimo da mu je stalo do pobeda više nego umiranja u lepoti. Kad pobediš osetiš se bolje. Jebeš igramo lepo a onda iz jednog šuta primimo gol i padne sve u vodu.

Treća

Ne pravi se tim sada. Neophodno je da se postepeno menjaju pozicije. Da, imamo igrače koji sledeće leto ili čak ovu zimu neće biti tu ali to je u redu. Dati mu odrešene ruke za tim a onda suditi mu po rezultatima.

Poslednje, kažeš daj da spasimo što se spasti može ili su posledice nesagledive. Pa mora sa se šališ. Mi nakon odlaska Marka ne možemo da prismrdimo borbi za titulu, ja ne znam koje druge posledice mogu da vidim osim to što ovi jure lagano ka četvrtoj u nizu. Kao što ti Mali Dzin napisa, napadaš pogrešnog čoveka.

Ajde da kritikujemo kad ne valja, ali ne moramo baš posle derbija kola da pričamo o nekoj bednoj igri, ima vremena, kiksnućemo mi sigurno, nismo mi zatvorili prvenstvo, ali bitno je da se vidi pomak.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Matke22 zato što znaju šta sledi uz Stanoja. Mi ovde treba da ga kritikujemo kad zasluži, ali da ga teram, a čovek pokazuje da od ovog skarabudženog tima može da napravi pomak, onda znam da ima prostora i vremena da se to zategne pred sledeće kf u evropi i udje ozbiljno u trku sa ovim pacovčinama iz kolektora.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ljudi ovo ne valja. Razumijem, volite ser Alexa ili se palite kao izvjesna forumašica (uz dužno poštovanje) na njegovu navodnu veliku grobarštinu, jebavanje matere sudiji i igranje buldoga pored terena (što je legitimno) ali ovo ne valja. Tačno je da smo ušli u seriju pobjeda što raduje, ali sa svakim protivnikom je mučenje. Samo je pitanje dana kada će nas opet neko odvaliti. Ne treba nama lepršava igra, ali nam treba sigurnost. Mi ni u jednoj od ovih utakmica nismo bili sigurni u pobjedu do samog kraja. Nema tu nikakve čvrstine i kohezije kao što tvrdite. Skoro svi nam naprave par zicera. Jebeš takvu koheziju.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
679
Reaction score
4.479
Локација
Kosovska Mitrovica
Panticev duh lebdi nad forumom! Jako bih voleo da nam dodje Curcic, pa da proigramo, i da se nadajemo golova! Onomad, sa Savom smo igrali, zaista lep fudbal. Ali primali smo golove, samo tako.. Prosipali bodove itd.. Ako vam to vise znaci, onda daj da igramo lep fudbal, a nek' prosipamo bodove. Mozda tad budemo zadovoljni.. Stanojevic dosao da zabode ugovor u Partizanu? Da, resio covek da se obogati.. Svasta. Vezali smo 6 pobeda, ako se ne varam bez primljenog gola, i opet nesto ne odgovara. Jos jedna stvar, ne mozemo toliko leprsavo da igramo u ovoj nasoj ligi.. Ko jos igra lepo, protiv bunkera? Tako da, ocigleno vam je zao sto smo eto, pobedili.. I vezali par pobeda. Steta, i zvog vas i Pantica. Opet kazem, ne igramo leprsavo i sta ti ja znam kako.. Ali osvajamo bodove, i to je za sad jedino bitno. I da, ne primamo golove od svakoga kao onomad..

Ko je gledao prenos, video je koliko Stanojevic ucestvuje u mecu. Stvara atmosferu ozbiljnosti i profesionalizma. Covek je veliki profesionalac. Sad, ako to neko ne zeli da vidi. Jbg. Opet kazem, zaista zasto su ljudi toliko kivni na njega.. Pojma nemam. Sta da vam kazem drugo, gledajte DCC i sve najbolje.

I na kraju krajeva, da je svo ovo tacno sto pricate.. Pa zar je moguce da je bas za sve, ali bas za sve kriv Stanojevic?



I da... Ovo se ne odnosi na vecinski deo foruma. Cast izuzecima, sto se kaze..
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Dzodzi

Onda si i ti zaboravio. Evo, kako se uzima titula. 16/35 (ne računajući derbije) smo igrali na mišiće. U dosta mečeva Djuka ili Leo ga stave u poslednjih par minuta. Dakle 46% duela te sezone smo igrali jako tesno a negde i izgubili bodove. Sećam se komentara na zapadu posle Vojvodine 1:3. Tada mnogima Nikolić nije valjao. Meni je smisao ovog sporta da pobediš i uzmeš trofej, ako to znači da ću 38 mečeva da gledam dramu i na kraju uzmem titulu, potpisujem odmah.

6F2CA2C4-15B9-4976-A1AC-EB39947BA35E.jpeg3AFC843B-5DBB-4E20-A521-F8CEBB3BFC8B.jpeg60A5A63E-10C4-46CE-80E4-DA956D8FFD80.jpegC472B748-3FFD-4B43-B7E5-527116805500.jpegBECB0B67-7BEF-4196-9D67-A2511019DFA7.jpegCB2963B9-6673-4FB0-9727-1236355AD2E7.jpeg
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Pa ko mu je skarabudzio tim, on ili...!?
Doveo brdo ovih kornjača sa Galapagosa, koje su po prirodi stvari ne samo spore i matore, nego su još i ispovređivane.
Neka radi šta hoće na kraju krajeva.
Pantić je nebitan tip, a ja nisam slep, i ne treba frustrirani isprdak da mi otvara oči svojim kompleksaškim komentarima o Stanojeviću. Isto tako, ne zanimaju me ni forumski "Saletovi svedoci".
Prosto, ne navijam za Mačvu, i neću da gledam ovako loš Partizan.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
@Dzodzi

Onda si i ti zaboravio. Evo, kako se uzima titula. 16/35 (ne računajući derbije) smo igrali na mišiće. U dosta mečeva Djuka ili Leo ga stave u poslednjih par minuta. Dakle 46% duela te sezone smo igrali jako tesno a negde i izgubili bodove. Sećam se komentara na zapadu posle Vojvodine 1:3. Tada mnogima Nikolić nije valjao. Meni je smisao ovog sporta da pobediš i uzmeš trofej, ako to znači da ću 38 mečeva da gledam dramu i na kraju uzmem titulu, potpisujem odmah.

Погледајте прилог 11076Погледајте прилог 11077Погледајте прилог 11078Погледајте прилог 11079Погледајте прилог 11080Погледајте прилог 11081
Osim protiv kurve. Nju smo tresli lagano.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.991
Локација
Žrnov
Ljudi ovo ne valja. Razumijem, volite ser Alexa ili se palite kao izvjesna forumašica (uz dužno poštovanje) na njegovu navodnu veliku grobarštinu, jebavanje matere sudiji i igranje buldoga pored terena (što je legitimno) ali ovo ne valja. Tačno je da smo ušli u seriju pobjeda što raduje, ali sa svakim protivnikom je mučenje. Samo je pitanje dana kada će nas opet neko odvaliti. Ne treba nama lepršava igra, ali nam treba sigurnost. Mi ni u jednoj od ovih utakmica nismo bili sigurni u pobjedu do samog kraja. Nema tu nikakve čvrstine i kohezije kao što tvrdite. Skoro svi nam naprave par zicera. Jebeš takvu koheziju.
Pa ovde niko nije pisao da je igra dobra i da je sve super. ISamo kažemo da je dobro što se pobeđuje i da to treba reći i zašto se ne i radovati pobedi. Ima vas raznih dzozija, ne znam ni ja čijih stvari, više posle poraza nego posle pobede. kao da jedva dočekata.
ne vidim da se iko ložo na njegovo grobarstvo. ali vidim da ima vas koji se ložite na željka pantića koji vam je isprao mozgove. s dužnim poštovanjem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top