Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Vrlo dobro znas, na sta se odnosi ta prva recenica. A i svakako, sam napisao.. Al' ajde.. Okej je, kad nemas sta da kazes, onda spinuj.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Aj sad ozbiljno izguglaj kontekst i spin.
Ti si napisao da je poboljšao igru bez ikakvih smajlija uzročno posledničnih rečenica, zapete, zavisne rečenice i kompletan post nastavio u tom fazonu.
Sad mi nije jasno jel se ne slažeš sam sa sobom odnosno nije poboljšao igru ili se ne slažeš sa mnom pa je poboljšao igru, ali onda ne vidim svrhu ovih premetačina s kontekstom i spinom.
Ja ne mislim da je išta popravio, naprotiv i to je moj stav. Možeš da ga ubaciš u kakav god hoćeš kontekst i spin ostaće takav.
Da se slažemo ne slažemo možemo to nije problem, al da se za jasne citate onog što si napisao frljaš sa očigledno tebi nepoznatim pojmovima je problem.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
U tome je stvar, jer ja nigde nisam napisao da smo poboljsalii igru. Vec, da je poboljsljenje to sto smo vezali 6 pobeda protiv nekih ekipa, od kojih smo u proslosti gubili bodove. I iz tog razloga sam rekao, da mi citiras ceo post, gde sam naveo da je to napredak, a ne sama igra.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne znam stvarno dal si ti neorganizovan u mislima ili pišeš bez reda.
Šta je onda poboljšano ako ne igra, jel smo tih 6 pobeda vezali boljom igrom ili slučajnošću?
Uostalom sad kao ne pišeš o igri a nastavljaš se na Lazara koji piše o igri, jedino ako nas sve kolektivno zajebavaš.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
341
Reaction score
840
Локација
Kraljevo
Najuocljivija razlika u odnosu na period pod Savom jeste da sada u organizaciji napada imamo mnogo vise igraca ispred lopte, mobilniji smo i lopta brze ide. Ovo se odnosi na fazu napada.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Ja u klin, ti u plocu.. Brate, procitaj ponovo moj post. Lepo sam napisao, da je poboljsanje to sto smo vezali pobede, protiv nekih ekipa gde to ranije nije bila praksa. Lepo sam naglasio, na sta sam mislio.. Da ne kazem, nacrtao. Druga stvar je sto ti to, ne zelis da vidis.
Dosao je da poboljsa, sto je i ucinio. Vezali smo 6 pobeda, protiv ni malo lakih protivnika. (Metalac, TSC i Cuka.. Pa cak i Spartak, tamo kod njih.). 2017. Godine smo zadnji put dobili u Subotici... U svakom slucaju, to je napredak u odnosu na ono od pre.......
Ne razumem, sta ovde nije jasno. 2x sam naglasio..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Neocekivano dobra vest. Kad bi izvukli bar jednu njegovu godisnju platu na konto tog transfera bilo bi dobro. Mada sto se para tice ispada svejedno jer one ispare ovako ili onako. Ne treba da zauzima mesta klincima (Stojkovicu, Colicu, Pavlovicu) jer on nije fudbaler vise. Nikad nema formu niti ce je ikada imati s obzirom na hronicne probleme koje ima u vezi povreda....
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Rak rana Partizana, pored uprave odnosno VVV tria i onog sto lebdi stotinjak metara nize su razni "Partizanovci i veliki Grobari". Konkretno, pa skoro svi povratnici. Tako godina za godinom ( sve ludji sam za tobom) caste nas potpisom i prisustvom. Vratili se i to je to od njih.
Tu dele krivicu sa trenerima koji su ih prihvatali, u kakvom god da su stanju.

Najsvezije, Bambi Tosic & Lazar Markovic.
Po imenima, ovi linglongasi sto su ih cuvali na terenu, mogli su samo da traze dres ili autogram. Al', avaj. Sacuvase ih skoro na svakoj utakmici. Prvom, najbolji potez sto je nagovorio Natha da dodje u Partizana a Markovicu valjda sto pomaze finansijski saigrace ( to radi i Lola). Uz mozda 30kvalitetnih minuta na terenu od 900 provedenih.
Jojic ima eto zimsku pauzu da pokaze da ce da se razlikuje...

Pa zaboravlja se, "Markova" sezona je pocela na potpuno isti nacin, samo je ipak tu bilo prevremene reakcije i uprave i trenera.
Krenulo se sa povratnikom, strelcem gola protiv Dnjepra, legendom Legije. Mire Radovic...na terenu nista. Sreca, vratio se tamo gde ga vise cene. Pored njega- opet veliki grobar, Djurdjic.
Ako nisam prezupcio rezultat je ispadanje od mocnog Zaglebje. Tek posle dolazi Djurdjevic, koji bi da radi sa Nikolicem + Leonardo.

Te sezone najmanje "jakih" imena.
Dupla kruna i piskenje po ciganima na terenu, na tribinama.

Sada se ovde kopaju rovovi ko je bolji po Partizan, Milosevic ili Stanojevic. Prvi relativno a drugi potpuno prihvatio ova izvikana imena. Obojica prosuli previse bodova uz suvise bledu igru u VUlingCIClong ligi.
Niti je Miloseviceva tranzicija dala rezultata niti je Stanojevicev posed.
Sad eto vezasmo neke pobede, osiguravamo drugu poziciju. Strava i uzas u Humskoj ulici.

Sto sam sve ovo napisao, nemam pojma, temu sam skoro sigurno promasio. Tako mi doslo, jebi ga.
Resenja nemam. Odnosno imam, ali sepsa ga nece.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Marković me podseća na povratak Ćirića u Partizan. Jedva hodao onomad. Sećam se zagrevanje pred CSKA a Ćirić zaostaje za grupom koja trči istok - zapad. Ali je on tada već bio u fudbalski poznim godinama.
Bilo kako bilo mi svake sezone menjamo sastav češće nego garnituru dresova. Partizan treba druge ljude u upravi (izlizana priča jer ništa ne možemo da promenimo), da bi napravili neki pomak...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Prvom, najbolji potez sto je nagovorio Natha da dodje u Partizan

Учествовао је у сва три гола против Молдеа и начео Скендербег две године пре тога, уз горе поменути гол у дербију има неки доказ да је био ту, са остатком поста се у потпуности слажем.

Тренутни повратници у тиму : Стојковић, Миљковић, Брежанчић, Обрадовић, Светозар Марковић, Смиљанић, Јојић, Лазар Марковић. Сем Свете Марковића сви су освајали лигу са Партизаном, али су тад (сем Стојковића) били играчи без репутације и више жељни доказивања што им је даље и дало трансфере у јаче лиге. Враћамо их тако што их вучемо за рукав и понављамо изјаве како су сви добродошли и како је Партизан породица и њихова кућа. Не знам зашто је та породична прича утихнула када је Драман, ког су са 19 година довели из Африке и дали му четворогодишњи уговор, напустио клуб после нешто више од годину дана јер седам месеци није добио плату па је услед тога избачен из стана? И све то дан након Ивицине изјаве да је у његовом мандату ушло у клуб 20 милиона евра само од трансфера.

Одлазак Марковића само значи да новац који нисмо плаћали њему сад нећемо плаћати неком следећем играчу са вероватно сличним учинком. Нешто попут славља што је Ивановић отишао па онда чекања да се неко од ових што су остали сети да по фудбалским правилима сме да упути шут ка противничком голу и кад је ван 16 метара.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Pa zaboravlja se, "Markova" sezona je pocela na potpuno isti nacin, samo je ipak tu bilo prevremene reakcije i uprave i trenera.
Krenulo se sa povratnikom, strelcem gola protiv Dnjepra, legendom Legije. Mire Radovic...na terenu nista. Sreca, vratio se tamo gde ga vise cene. Pored njega- opet veliki grobar, Djurdjic.
Ako nisam prezupcio rezultat je ispadanje od mocnog Zaglebje. Tek posle dolazi Djurdjevic, koji bi da radi sa Nikolicem + Leonardo.

Tada je Tomic bio trener, posle ispadanja dolazi Nikolic, ako se ne varam.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Драман је био један од оних раритета којег, чак и после чувене ,,пробе,, у Земунелу нису одмах одбацили као непотребног...

После недавних ,,изузетних,, искустава са нашом децом асовима повратницима, предлажем за евентуалне следеће такве исту методу утврђивања фудбалских тренутних способности - ко ,,прође,, пробу у Земунелу, може у Партизан...

Само да упозорим заинтересоване да су такву ригорозну пробу, у последњих једно 20 година, досад прошла само једно три фудбалера...ако је било и толико? :D
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ne prodjose probu onomad ni onaj dvojac iz Boke. Uz ugovor o saradnji izmedju klubova. Uvek smo imali smek putujuceg cirkusa. Doduse, bilo bi nekad puno zabavnije da su desavanja u nekom drugom klubu a ne Partizanu. Pa procitas sta rade, pa se nasmejes.
Ovako, vinjak/pivo, dva bromazepama, pa info o klubu- onda sve nanovo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Dvojac iz Boke i reprezentativac Brazila.
Al šta ćeš kad nisu ,,naša deca,, pa ko ih ,,šiša,,...

Često nam ,,domaći,, zameraju da više volimo strance, ali nije stvar u tome ko je stranac, nego kako ko igra fudbal...

Domaći igrači ređe ,,vuku,, Valjak nego stranci, i domaći igrači igraju ovde samo kad su premladi za ozbiljan fudbal ili kad im je karijera u zalasku...a stranaca imaš i u najboljim fudbalskim godinama i formi (Leonardo, Rikardo, npr...)
Retko koji domaći igrač je bio bolji igrač ili u boljoj formi od onih stranaca koji su u svoje vreme ,,vukli,, Valjak ka pobedama...

Jovetić je, iako mlad, već bio igrač, Mitrović...Markec je (kao klinac) puno obećavao, Đurđević se ,,trkao,, sa Leom oko golova...
A ,,s druge strane,, - Everton, Žuka, Moreira, Dijarrrra, Kleo, Tejgo, Rikardo, Tavamba, Suma...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top