Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Zli sale hvali stranca... Pantic na aparatima garant.
Nista panticu, menjaj taktiku. Obucavaj svedoke, ide zimska pauza, pa od proleca opet u napad.
Bilo bi jako lepo da sutra zavrsimo pobedom ovaj najuspesniji niz u zadnjih nekoliko godina. Nadam se da ce odbrana opet sacuvati nasu mrežu, a da ce se svi ofanzivni igraci upisati u strelce. Napred Partizan.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Danas igra Partizan....ćutimo nešto.. a nepuna 2 sata je ostalo do početka. Evo i danas lišeni usluga maestralnog Miljkovića...Neka nam je bog u pomoći
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@Saša Aleks

Mali off topic, kad vidim tvoj nick na forumu, odmah se setim legende Andjusa: "Mene ne zoves, ali zato zoves Sasu Aleksa".
Cuveno izlaganje o Bati Gasicu :D

Sto se tice Partizana, cekamo sastave pa da iznesemo svoj sud, da popljujemo malo
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
PARTIZAN:

Stojković – Banjak, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Natho – Asano, Suma, F. Stevanović – Holender.


Opala, nema Zdjelara
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ocekujem igru mucnu za gledanje i minimalnu pobedu.
Da upisemo jos tri boda, pa da se nadamo boljoj igri na prolece.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Ako Saše nema jer će malo da odmori (zasluženo) - podržavam.
Ako ga nema iz razloga vezanih za (ne)produženje ugovora .....

Ja, naprotiv, očekujem baš dobru igru, i malo više golova... da se Fića malo rastrči, Asano da nastavi niz, Holender da potvrdi da partije nisu bili slučajne, i da ga krene.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jbg, ne mogu da igraju i zdjelar i suma i natko i Saletov ljubimac jojic. Mora nekad neko da odmara, a mi ne moramo od toga praviti dramu.
Sto se meca tice, ocekujem i ja laganu pobedu, ali bas tri komada u pp... malo sam pogledao istoriju susreta i nikada im tri za poluvreme nismo dali. Nadam se da danas hocemo! :napred-partizan:
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Odlična igra i odlična pobeda danas! Ovakvim utakmicama se otvara i prostor za razvoj mladih igrača, davajući im minute.
Asano je naš MVP ove polusezone, Suma maksimalno motivisan i koristan.
Takođe, čini mi se da je Stanojević uspeo i da da motiva Lazaru Markoviću da se dokaže i da ostane u dresu Partizana, barem još neko vreme.

Što se tiče generalnog suda o Stanojeviću na kraju ove polusezone, u svetlu ovog dobrog niza od 7 pobeda, kao i sve bolje igre u poslednjih par utakmica, od mene je dobio kredita da odradi ovaj prelazni rok, da igrači prođu zimske pripreme, pa da onda konačan sud izreknem u drugoj polusezoni.

Ja bih bio najsrećniji kada bih na kraju ove sezone pojeo sva govna koja sam izasrao po našem treneru, a i po našim rekonvalescentima, koji, čini se, polako ulaze u formu. Tituli se potajno nadam, mada ne verujem da je to nešto preterano realna mogućnost u ovoj postavci stvari u srpskom fudbalu.

Napred Partizan!
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
To sam i ja hteo da pitam, ma mora nesto da me smori, sad je to prodaja Sume, oterajte sve dobro

Ovo vec lici na nesto.

Mali Stulic se opasno nosi sa ovim JSL stoperima, bas mi se svidja kako decko igra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top