Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Navodno smo zainteresovani za Sanicanina iz Vojvodine, koga takođe žele Zvezdan&Kostadin.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Zar ne rekose prije samo par nedjelja da u Srbiji nema igraca za Partizan? Kakav crni Sanicanin.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Dobar je Sanicanin, ja bih ga doveo bez obzira da li Markovic ostaje.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Наредни летњи прелазни рок и уопште дешавања у клубу током тог периода ће да одреде судбину Партизана у наредних 5 година (најмање).
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ma jes, ko i svaki put.
Sve je uvek rešivo jednim prelaznim rokom.

Primer: 2007. u leto od očajne ekipe do šampionske (Juca, Diarra, Mo...)
Primer: 1998. od jedne od najgorih ekipa koja je gubila derbi 4:0 (+ poništeni golovi), napravljena šampionska ekipa koja izbaci Newcastle i Lazio zamalo.

Ovde ne postoje ni presudni prelazni rokovi, ni utakmice decenije, to su samo floskule.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Sanicanin je imao onu jednu polusezonu dobru, kad sam mislio da ce da ga prodaju vani, ali nista. Ruku na srce, totalno sam zaboravio na tog lika.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Наредни летњи прелазни рок и уопште дешавања у клубу током тог периода ће да одреде судбину Партизана у наредних 5 година (најмање).
Nama je tako svaki prelazni rok i svake kvalifikacije
Tako ce i biti sve dok nas govna vode
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Izvini, ali meni ovakvo razmišljanje nikako nije jasno (ne kad je u pitanju Stanojević, nego generalno). Znači ne treba smjeniti nekoga za koga znaš i dokazano je da je kastrofalan, jer, eto, može doći neko gori? Valjda je poenta da se stvori sistem u kome ćemo smjeniti svakoga ko ne valja i da će taj odgovarati za svoje postupke. I onda opet smjeniti i te nove, ako nisu dobri.

Ponavljam se, ali moram opet da kažem da, sa ovakvim razmišljanjem, imamo i vlast i upravu kakvu zaslužujemo.

Naravno da treba da se menja, ali konkretno menjas jednog coveka drugim, i imas neki cilj, neku ideju sa njim.

Menjam Stanojevica za Ivica. A ne, menjam Stanojevica, a dalje? Dalje ne znam, kako bude.

Uostalom to je samo moje misljenje
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ma jes, ko i svaki put.
Sve je uvek rešivo jednim prelaznim rokom.

Primer: 2007. u leto od očajne ekipe do šampionske (Juca, Diarra, Mo...)
Primer: 1998. od jedne od najgorih ekipa koja je gubila derbi 4:0 (+ poništeni golovi), napravljena šampionska ekipa koja izbaci Newcastle i Lazio zamalo.

Ovde ne postoje ni presudni prelazni rokovi, ni utakmice decenije, to su samo floskule.
Nama je tako svaki prelazni rok i svake kvalifikacije
Tako ce i biti sve dok nas govna vode
Мислим да је због свега што се дешава и у свету и у држави и у клубу ово тачка након које ће стварно бити или - или. Никад ситуација по клуб није била овако лоша на општем, државном и унутрашњем плану за клуб као што је то у овом периоду. Тако да до сад смо могли све да пегламо после 1-2 прелазна рока али ако сад упрскамо то нећемо успети да испегламо много дуже..... Циганима је требало дуже од пола деценије да се дигну и то су на крају успели сви знамо како и знамо да нису ни промил били оволико саботирани за то време колико је сада саботиран Партизан. Колико ће нама требати да се дигнемо ако наредни прелазни рок не одрадимо најбоље могуће ? Већ годинама ходамо по жици и сад смо дошли до тога да ћемо или дати гас и истрчати на други крај жице или ћемо пасти и из те провалије нећемо изаћи годинама. То је сад овај период и то је то и цигани то знају и зато најављују регуларну лигу јер рачунају да ћемо коначно пасти са те жице и да неће више бити потребе да се компромитују да би били први.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ako je neki prelazni rok bio vazniji od ostalih, to je bio prosli ljetni prelazni rok.
Bodovni zaostatak u prethodboj sezoni, pravilo o broju stranaca, bonus igraca i, prije svega, novi sistem evropskih kvalifikacija su nalagali da se tim prilagodi i ojaca kako bi se maksimalno ozbiljno napala titula.

Umjesto toga, mi smo doveli Banjaka (koji je bio 5.stranac) i Lalatovica.

Naravno da je i ovaj sad bitan i da su nam neophodna ozbiljna pojacanja ako mislimo naprijed. Ono sto sam rekao za Savu kada je izjavljivao da je zadovoljan timom, vazi i z Stanoja - majstore, sad se boris za svoj status i svoju buducnost, a ne kad pocne sezona. Ako si zadovoljan ovakvim timom, sigurno necu suzu pustiti kad govna tobom obrisu patos.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Dok smo čekali da stigne Leonardo, dočekali smo Petera Handkea.
Tako je to kad imamo predsjednika starijeg od Sovjetskog saveza.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.454
Локација
Македонија
PARTIZAN: V. Stojković - Miljković, Marković, Vujačić, Urošević - Zdjelar, Šćekić, Natho, Jović, Jojić - Holender

Klupa Popović, Banjak, Pavlović, Živković, Suma, Ostojić, Štulić, L.Marković, Stevanović, Lutovac, Smiljanić
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
U kom ovo kontekstu provlačiš Handkea svega ti? Znaš li ko je čovek uopšte?
Ne da znam ko je, nego sam ga čitao. Kontekst je da nas predsjednik koji je zarobio klub, dovodi nobelovca u klub koji nema uslove da redovno daje zarade fudbalerima, i to traje već nekoliko godina, a nakon decenijske bruke sa Asanom, baca spinove sa Leonardom, koji utihnuse najednom, i naposletku Peter Handke.
Veliki dogadjaj za Partizan, ovo naravno u posprdnom smislu.
 
  • Like
Reactions: MAK
Статус
Затворена за писање одговора.
Top