Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nema prolema nek sam ja kratkovid ali ako ti je pored uprave on najveci problem ti si jebeni idiot.

Slobodno dajte poene ali nemogu svaki dan da trpim ovu barabu koja konstantno trova I botuje.
Namerno si preskočio postove gde sam pisao da moraju i uprava i trener da idu.To govori mnogo o tome kakva si osoba, uzimaš samo šta ti odgovara i izvrćeš iz konteksta.
A nemam problema sa ovima što pišu da sam cigan.Ja idem od 1997 sam na utakmice Partizana.Svako od njih ko sumnja ko sam, može dobiti moje podatke u privatnopj poruci a prvo ću poslati ovom gore što je tu nebulozu napisao.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Nema potrebe za privatnim diskusijama. Ne koristim face tako da mi tvoj profil ne znači ništa.

Nije poenta samo pročitati nešto nego to isto i shvatiti. Ne možeš da kažeš da je nebuloza nešto što je činjenica. Činjenica je da tvoj nadimak na forumu navijača Partizana isti kao naziv ciganske navijačke grupe. Tu nema prostora za svađanje i diskusije. Kao što ne možeš da kažeš da je 2+2=4 nebuloza tako ne možeš ni za ovu činjenicu isto to reći.

Nisam rekao da si ti cigan, kao što možeš pročitati a prostora za slobodu interpretacije ostavljam drugima. Ipak svako ima pravo na svoje mišljenje kao što sam napisao u prethodnom post-u.

A da ti je svaki post u principu isti, je tačno. Ti ovde ne diskutuješ, kao i drugih par članova, nego pričaš istu priču bez obzira na odgovore drugih i tako guraš u nedogled.

Pa naravno da je največi problem, za dva prelazna roka je osakatio klub.

Ako je tebi najveći problem Sale Stanojević, pored govnjivog julovca, iglice, svinje i naravno prvorođenog šta više ima da pričamo?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa moj nick je svetski izraz, i nije nikakvo vlasništvo cigana a i slučajno je uzet jer su par bila zauzeta, mada si u suštini u pravu i ako može promeniću.Pa što onda spominješ moj nick u kontekstu cigana kad si kao znao da nisam cigan?
Pa za upravu se svi slažemo da mora da ode.Ako vam je lakše pored trenera spominjaću i da uprava mora da ide.
Više sam proveo na istoku i severu nego na jugu godina zbog razhih uprava i podela.
Ali za Stanojevića se ne slažemo.A po meni on mora da ide pre ovog prelaznog roka, isto sam pisao i pre zimskog, nisam promenio mišljenje.
Čovek je imao 2 prelazna roka i nije doveo pojačanje.Da li ste svesni šta to znači?
Kako vi garantujete da će u sledećem prelaznom roku da dovede dobra pojačanja da se plasiramo u grupnu fazu, pobedjujemo cigane, napadnemo titulu?
On je bio zadovoljan timom pre zimskog roka, ne treba mu ništa, doveo je 7 igrača kako kaže i to je to.
Zbog njega igramo bez napadača od jesenas.Izabrao od ponudjenih najgoreg i isti odigra 1,5 utakmicu od tada.Umesto da prizna grešku i da dovede pravog napadača još zimus, on ništa.Nije priznao grešku ni za ostala pojačanja.
Sujetu ne može da trpi Partizan.
Nama sada treba 7,8 novih igrača zbog toga.Izgubili smo Asana i Sumu(njegovom krivicom) i sada imamo par igrača kvalitetnih za Partizan.
Mi za 2 meseca počinjemo kvalifikacije, čak nismo ni sigurni nosioci u PO, prvi smo ispod crte za sada a izvlačenje za PO je posle 2 kola.
Neuspeh u kvalifikacijama nas srozava.
Ako je za vas uspeh, nebitan niz pobeda gde smo realno samo 5,6 utakmica odigrali zaista kvalitetno a ostale mnogo ispod tog nivoa, a izgubili ili odigrali nerešeno sve najvažnije utakmice, onda se mi razlikujemo mnogo u pogledu na to kakao Partizan treba da izgleda.
Onaj derbi od jesenas nikad mu neću zaboraviti.To je najgore odigran derbi koji sam gledao.
Moje mišljenje je da sadašnji trener nije doraso da vodi Partizan.Nema kvalitet i nema viziju što je najvažnije.
A ako gledamo unapred, cilj režima je da se ugasimo i nikad nije bio bliži tom ostvarenju nego danas.
Nemamo igrače koje da prodamo, dugovi rastu, koeficijenat pada i još jedan neuspeh u Evropi srozaće nas na nivo cigana iz Novog Sada.
Zato nam je pre svega potreban moderan trener sa vizijom, ma koliko uprava šikanirala trenera i radila protiv kluba, dobar trener sa vizijom bi nas izvuko iz ovog problema i finansijski i igrački.
Sadašnji nije kalibar to da uradi, a vi se možete ljutiti koliko želite.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.278
Reaction score
7.090
Neko napisa da trebamo povuci ekipu ako puste govna ciganska na stadion, usnija bi ustrojila i udbasa i svinjsko mladunce. Drugo, mi kao klub, u stanju u kojem jesmo, ako ovaj prelazni rok bude los, crni dani nam slijede, nemamo mi ni para, ni uslova da masimo sa pojacanjima. Svaku takvu gresku od ”pojacanja” skupo placamo godinama. Trece, ako se nada ulasku u Evropu, da bi se finansirali, ja sam za to da se sve rastjera i fakat da samo klincadija igra, pa bar ce ova govna pokvarena sama otici kad para ne bude. Mi nikakvu strategiju za finansije nemamo, sem toga ”ako udjemo u Evropu”.
P.s upravi porucujem da umjesto tompusa, mogu da grobarske kozne frulice metnu u usta, pocrkali svi od reda.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stojkovic, Miljkovic, Sveta, Vujacic, Obradovic, Jojic, Lazar Markovic.

Kad procitam ova imena u sastavu, najvise sto mogu ocekivati od ovih igraca je da nas cigani ne deklasiraju. Koliko smo mi bili jaci igracki od njih 16/17 sad su oni za toliko jaci od nas. Sve osim rutinske pobede cigana, bice iznenadjenje.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Tabela nosioca u ligi konferencije, ažurira se svakodnevno.Za sada smo prvi ispod crte, valjalo bi da nam se poklope neki rezultati i da budemo nosioci u PO.
Žreb za 2 kolo je 16 juna, prvu utakmicu igramo 22 jula, za 2 meseca.
Ako budemo nosioci u PO ne bi trebalo da bude problema da se plasiramo u grupnu fazu.Protivnici su na nivou 3 kola lige Evrope od prošle sezone.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
599
Reaction score
854
Локација
Beograd
da li znas ovako napamet sta treba da nam se poklopi...jer mislim da ne igranje makar te evrope bi bila propast,a koliko sam video ako ne budemo nosioci opasne ekipe nam padaju
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.193
Reaction score
7.039
Локација
NbG
Ako budemo medju nosiocima pojacanja nam ni nisu potrebna, to je vazda bila logika nase uprave. Plus obavezno nekog od nosioca igre da prodaju par dana pred odlucujucu utakmicu.
@Matke22 cemu toliki defetizam, ok ekipa nam je puna rupa al razmisljanje pred derbi da ce cigani da nas rutiniraju je meni nepojmivo, pa cak i za objektivnog navijaca Partizana. Ne znam mozda je do mene al moja ocekivanja pred bilo koju utakmicu sa garavima su da samo pobeda dolazi u obzir. Sto oni jaci bili i imali jacu pratecu masineriju uz sebe to su mi i ocekivanja veca- da ih jebemo (da proste dame) da boli!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Imam strah od nasih igraca nabrojanih.

Pogledajte drugo poluvreme prolecnog derbija i nas problem prilikom presinga na nasu zadnju liniju, konkretno na Vujacica.

Koliko smo lopti prodali prilikom iznosenja iz zadnje linije i prilikom slanja dubinskih napred.

I onda mi neko pise pozitivno o Vujacicu i Markovicu, hvala Bogu ovaj drugi ide sigurno, ovog prvog jos da uvalimo nekom i da se dovedu krsteni stoperi.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Tabela nosioca u ligi konferencije, ažurira se svakodnevno.Za sada smo prvi ispod crte, valjalo bi da nam se poklope neki rezultati i da budemo nosioci u PO.
Žreb za 2 kolo je 16 juna, prvu utakmicu igramo 22 jula, za 2 meseca.
Ako budemo nosioci u PO ne bi trebalo da bude problema da se plasiramo u grupnu fazu.Protivnici su na nivou 3 kola lige Evrope od prošle sezone.

Да ли може неко да уради скриншот табеле и да објави? Не могу да отворим ову табелу.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
da li znas ovako napamet sta treba da nam se poklopi...jer mislim da ne igranje makar te evrope bi bila propast,a koliko sam video ako ne budemo nosioci opasne ekipe nam padaju
Pa ovi što nisu podebljani još nisu osigurali plasman, na primer Kopenhagen ako bude drugi onda umesto Midjitlanda ide Kopenhagen a mi idemo jedno mesto gore.
Ako Mehengladbah prestigne Union Berlin mi opet padamo.
Dobro bi bilo da Lask predje u ligu uefa i tad idemo jedno napred.Nama odgovara i Sturm i Rapid da budu četvrti a nikako Lask koji ima najbolji koefijenat.
Sasulo ako prestigne Romu i tad idemo jedno mesto gore.
Najrealnije je da Plzen ispadne iz trke u poslednja 2 kola i tad idemo jedno napred.
Ima sigurno još opcija, čak mislim da nije kod nekih timova dobar bod poena i da nije ažurirano, više ćemo znati ovog vikenda.
Mogao bi momak od prošle godine, @Petar-Skopje da otvori temu on se odlično razume u ovu problematiku.
@Навијач Партизана mislim da sam i ja imao isti problem al da sam nekako otključao te stranice.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Pa ovi što nisu podebljani još nisu osigurali plasman, na primer Kopenhagen ako bude drugi onda umesto Midjitlanda ide Kopenhagen a mi idemo jedno mesto gore.
Ako Mehengladbah prestigne Union Berlin mi opet padamo.
Dobro bi bilo da Lask predje u ligu uefa i tad idemo jedno napred.Nama odgovara i Sturm i Rapid da budu četvrti a nikako Lask koji ima najbolji koefijenat.
Sasulo ako prestigne Romu i tad idemo jedno mesto gore.
Najrealnije je da Plzen ispadne iz trke u poslednja 2 kola i tad idemo jedno napred.
Ima sigurno još opcija, čak mislim da nije kod nekih timova dobar bod poena i da nije ažurirano, više ćemo znati ovog vikenda.
Mogao bi momak od prošle godine, @Petar-Skopje da otvori temu on se odlično razume u ovu problematiku.
@Навијач Партизана mislim da sam i ja imao isti problem al da sam nekako otključao te stranice.
Снашао сам се ипак некако. :D
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
ovako se klub ne vodi i tu se svaka prica zavrsava
igrana je prosle sezone evropa prodat kalaba ode i sadik ode i fica i ?!
ne da se nismo pojacali nego para opet nema pa sad po 107 put moli boga da te pogleda zreb i da na neke guzove se dokopas trecerazrednog evropskog takmicenja
zasto
pa da bi uzeo neku kintu i prodao nekog
zasto
pa da se opet ne bi pojacao
zasto
pa da bi opet po 108 put molio boga da te pogleda zreb i da na neke guzove se dokopas trecerazrednog evropskog takmicenja
zasto
pa da bi uzeo neku kintu i prodao nekog
...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top