Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako je ovo poslednji Partizan stavljaj katanac i gasi sve.
Ova ekipa je u svakom takmicenju u kojem je nastupila imala krompir. Ispali iz grupa kao treceplasirani, izgubili finale kupa protiv ekipe koja je bila samo jaca na poziciji golmana, i zavrsili prvenstvo u novembru.

Poslednji Partizan je iz sezone 16/17, sve posle toga je ikebana od ekipe. Prosle sezone smo bili ni tamo ni vamo. Ni totalno losi, a ni dobri da uradimo nesto vise, tacno po ukusu kvinslinga iz uprave.

Puca mi ona stvar za prodaje igrace i pravljenje igraca ako se pre toga ne napravi rezultat. Nismo mi Cukaricki i jebena Mega da budemo razvojni tim, jebote jel vidite u sta smo se pretvorili, poceli smo se zadoviljavati prodajama i pirovim pobedama kao da smo Hajduk iz Splita...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.951
Reaction score
21.903
Moras da ispadnes iz grupe par puta da bi prosao, nego, nebitno...
Ispred stadiona sam oko 7 pa ako ima nekoga da otpevamo koju
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nas bre boli kurac za Partizan!

navijaci jebenog Cukarickog!!!

KAD SMO ISPRED STADIONA GROBARI? PARTIZANOVCI?

ima li nekoga?

Koji cemo kurac ispred stadiona? Je l' smo promenili nesto kad smo se skupljali i za stanoja i duleta? A to je jos bilo vreme kada ova drzava nije bila u potpunosti okupirana od strane mafije i cigana. Cak i da se okupimo, da li bi doslo nas stotinak? Pa kad smo se okupljali za duleta nije bilo hiljadu ljudi. Covece, nama je juzna tribina pretvorena u ogranak mafije. Nas stadion je sluzio za sastanke ubica, mucitelja i kriminalaca. Ko da se okupi ispred stadiona? Ko sme da se suprostavi mafiji iza koje stoji drzava?

Ljudi treba sto pre da shvate da se borba za Partizan vise ne vodi po stadionima i halama, vec iskljucivo na izborima. Izbacite sebi iz glave decije fantazije da na celo Partizana, u postojecem sistemu, moze doci bilo koja osoba koju ne aminuje pickousta psihopata. Ne moze. Ne da. Mi jedino sto mozemo da radimo je da nastavimo sa ovom farsom, da se pretvaramo da ce naredna sezona biti bolja, da ce prelazni rok promeniti sve, da ce novi trener i uprava doneti titulu. Jer je alternativa dizanje ruke od Partizana i potpuna apatija
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jebo lep fudbal i kad sudija spasava Mancester u Beogradu ili kad Stojkovic unisti sve lepo u Hagu u 87’.

fudbal je kad pravis nizove sumnjivih pobeda pa ti dodju cigani i restartuju niz, pa onda ga opet krenes pa ga prekinu neki evropski amateri, pa ga opet pocnes i gazis sve do prve utakmice sa ciganima, pa ga opet podudlas u slast.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Partizan je institucija!
Partizan uvek mora da se bori za titule i osvaja ih, da pobedjuje derbije, da igra Evropu, da se ravnopravno takmiči i prolazi grupe.
Ovima što danas vode Partizan samo je stalo do prodaje i uzimanja novc tj. kako od nekog klinca napraviti igrača za prodaju i uzeti pare za njega. Ustvari cilj ljudu iz kluba je razvojni Partizan a rezultati im u nekom drugom planu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne moramo provokacije. @kujblo70 ima dobru poruku, generalno smo kao narod pasiva. Mi treba da se organizujemo u vidu mirnog protesta ispred stadiona. E sad, da je tribina normalna kao ona na kojoj sam ja rastao pre 15+ godina onda bi i otišao. Ovako zamisli mi odemo tamo a onda se pojave ovi sa “juga” i uguse nas protest tako sto krenemo da se mlatimo sa istima. Kada jug digne protest tad znam da smo ozdrabili, do tada mogu samo na tastaturi da iskaljujem bes
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ne brate mogu da udjem na isti u gotovo svaku kancelariju osim vuceline kad hocu, na kuc kuc dobardan ja dosao, oterao sam ih sve u kurac!

I da na kraju cu sam da idem da pevam uprava napolje!

Prvo, niko nije sekao glave na stadionu batali snsmedije!
Drugo, negde mora da se zakuva da bi ljudi uopste imali ideji da izadju na te izbore i glasaju za? Partizan? nema tamo Partizana brate! Partizan je u Humskoj 1, gde i imi treba da budemo.


ja sam samo pukao vise od anemije! boli me kurac bas i za Jug i za ove druge! Ima nas 3 puta vise od njih zajedno da se skupe! Ili cemo biti bucni ili? Nova sezona sa Vucelom i Vazurom? pa jel stvarno ne mozemo ni da pokusamo?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.277
Reaction score
7.075
Evo realno, ko i da dodje i da preuzme Partizan u ovim vremenima? Buckasti Profesor? Sale? Dule? Mijat? Kakav god da je i koliko god da mi se gadi, jedini koji dize glas je taj profa. Koji su njegovi motivi da sere u tanjir iz kojeg je jeo, ja to ne znam, ali jedino njega vidim i cujem da zeli nesto i da se protivi ovom zlu. Kazu da je ljudski da se covjek pokaje, na kraju tako nam je i ”kapiten” uradio. Svako moze da pogrijesi, ali zelim konkretno da vidim sta ce on sa Partizanom ako ikada opet dobije sansu. Bilo bi dobro da se javi na forumu i da obrazlozi neke stvari. I ne samo on, nego bilo ko, daj da vidimo jasno i transparentno, sta kako i na koji nacin to mozes pomoci Partizanu i vratiti mu slavu koju zasluzuje. Profesionalni klub ne smije da zavisi od igranja u Evropi, mora biti neki plan, cilj i finansijska konstrukcija, a ne od danas do sutra. Mi to nemamo i ne pamtim kad i ako smo imali. Ima ovdje forumasa koji su eksperti u ekonomiji, oni bi sigurno objasnili kako se prave dugogodisnji planovi za razvoj i budzet neke firme.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Za saborce sa Instagram nalogom, pogledajte objavu Nikole Rokvića (ovi malo vičniji mogu i da share-uju)...

Kapiten(i) nam slave duplu krunu i dele moralne lekcije bezobraznom japancu...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Zuull_PFC samo su Nikola Rokvic i Vladimir Stojkovic zvezdasi na fotografiji.. (dobih bodove zbog *igani a ne mogu napisem romi da me ne optuzi neko za rasizam)
5A4458A2-CFF1-4F55-9D58-F425E68CE54A.jpeg
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
sve sve ali postovi, videcemo kako ce proci prelazni rok, ozbiljna rekonstrukcija tima, ako dodje onaj ili ovaj...

vecinu bih vas zamolio da poslusate cvijetina milivojevica a u vezi naseg predsednika...

covek je u 2 minuta rekao sustinu svega...

i ne,nije problem sto je tako,tako je pa je tako jer je ovo jadna zemlja, jedan od retkih sto se bunio je ostavljen od svih i izgubio zdravlje, a drugi koji je psihy drmao kavez je shvatio sve a evo sad vodi jedan od vecih klubova u Rusiji...

veci problem od surove realnosti je stvaranje osecaja da je to sve normalno, da oni u jednom danu zavrsavaju odlicne igrace sa ko zna kakvim platama, a FKP se pominje kao steciste ljudi koji kolju,ubijaju i melju, i niko ispred kluba nije stao u zastitu istog a od njega svi uzimaju tolike pare...

nije problem da u narednih 10 godina uzimaju titule i igraju CL al dajte da se ne pretvaramo da je to normalno... i moju jedinu podrsku ce imati onaj koji stvari nazove pravim imenom i kaze igramo sa kadetima... bio 2 ili 10 je potpuno svejedno...

da ponovim, poslusajte cvijetina...

44:00

 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
ne brate mogu da udjem na isti u gotovo svaku kancelariju osim vuceline kad hocu, na kuc kuc dobardan ja dosao, oterao sam ih sve u kurac!

I da na kraju cu sam da idem da pevam uprava napolje!

Prvo, niko nije sekao glave na stadionu batali snsmedije!
Drugo, negde mora da se zakuva da bi ljudi uopste imali ideji da izadju na te izbore i glasaju za? Partizan? nema tamo Partizana brate! Partizan je u Humskoj 1, gde i imi treba da budemo.


ja sam samo pukao vise od anemije! boli me kurac bas i za Jug i za ove druge! Ima nas 3 puta vise od njih zajedno da se skupe! Ili cemo biti bucni ili? Nova sezona sa Vucelom i Vazurom? pa jel stvarno ne mozemo ni da pokusamo?

Nisam ni rekao da su sekli glave na stadionu, vec da je stadion sluzio kao mesto za sastanke kriminalaca i to ozbiljnih. Bacena je ljaga na hram fudbala, to je valjda svima jasno.

I ne znam sta se vise trazi od navijaca Partizana? Od nas hiljadu koji idemo na utakmice? Je l' smo skandirali protiv vucica? Jesmo. Jesu li nas tukli zbog toga? Jesu. Je l' se skandiralo protiv uprave? Jeste. Sta moze vise nas stotinak simpatizera? Ne znam za druge, ali je meni savest apsolutno cista
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.777
Локација
Kipar
ne brate mogu da udjem na isti u gotovo svaku kancelariju osim vuceline kad hocu, na kuc kuc dobardan ja dosao, oterao sam ih sve u kurac!

I da na kraju cu sam da idem da pevam uprava napolje!

Prvo, niko nije sekao glave na stadionu batali snsmedije!
Drugo, negde mora da se zakuva da bi ljudi uopste imali ideji da izadju na te izbore i glasaju za? Partizan? nema tamo Partizana brate! Partizan je u Humskoj 1, gde i imi treba da budemo.


ja sam samo pukao vise od anemije! boli me kurac bas i za Jug i za ove druge! Ima nas 3 puta vise od njih zajedno da se skupe! Ili cemo biti bucni ili? Nova sezona sa Vucelom i Vazurom? pa jel stvarno ne mozemo ni da pokusamo?

Ovo stanje ne mogu da promene par stotina ljudi u najboljem slucaju. Cak i da se skupe, da pokusaju i uspeju da oteraju upravu dosla bi nova, isto tako podanicka kao i ova. Danas ne postoji jedna institucija, jedna firma, koja je u drzavnom vlasnistvu a da u njoj nije sns kadar rukovodeci. Ovo zlo se moze pobediti samo na izborima.
Da li nas ima dovoljno za promene videce se vec na sledecim izborima i to ce ti biti odgovor sta zeli narod u Srbiji. Do tada treba koristiti stadion za iskazivanje nezadovoljstva i pridobijanje ljudi. To je realan pristup ali, bojim se, da i za to nece biti volje. Daj Boze da gresim.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Da li ovi koji pišu o "sumnjivim nizovima" alaudiraju na to da Partizan namešta utakmice?

Neverovatno...
Nisu to nameštene utakmice.
to su nizovi bitni kao nizovi bele rade.
Stanojević je preuzeo Partizan kada se uprava popišmanila da podrži Miloševića za sakaćenje Partizana i izbacivanje iz trke (ajde da se pravimo ludi i ne znamo zašto).
Partizan grmi na Srđana Jovanovića: Brutalna krađa i kompletan inženjering sudija i FSS-a! - Telegraf.rs
klub iz Humske se još nije oglasio po pitanju Miloševićevog odlaska
iz rublike kad će taj ponedeljak?
Bilo je minus 6.
Pobediš obe utakmice cigane i uzmeš titulu ...Prosto kao pasulj.
To je NIZ.
Koliko mi beše imamo zaostatak za ciganima na kraju ?
Kakav je to niz u ne namešteno prvenstvo?
Ajde da anketa neka?
Za šta služi forum. inače.
Da li je Prvenstvo namešteno i Partizan ima loše suđenje?

Stanojević i uprava kažu nikad pravednije i sve je inzvaredno !
Pretpostavljam da si ti i kolega koji je za banovanje pola foruma istomišljenici...ali ajde da se zabavimo malo moderacijo kad već nemamo pametnija posla i rešimo ovo mučenje više na forumu.
 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
@Grave svaka čast. Videcemo niz na pocetku ovog prvenstva ako ostane trener. Prosto je neverovatno kako su zaboravljena sakacenja Nikolica, Djukica, Mirkovica i Save. Sa takvim sudjenjem Stanojevic bi zavrsio cetvrti u LL.

sto se tice fotke Markeca i Stojkovica, samo odraz celicne ‘discipline’ i ‘partizanstine’ koja nam se konstantno namece u vezi Stanojevica.

Njemu jedan igrac place na klupi, drugi na instagramu, jedan igrac odbija da udje, drugi baca medalju na pod. Kapiten trazi da ga siluju, svlacionica podeljena na ove sa emocijom i ove bez....nezapamceno rasulo.

I u prvom mandatu je bilo isto, Moreira odbio da udje u Briselu, Kleo se ‘setkao nezadovoljan’ u Beleku, Tejgo javno izjavio da ga je Stanoje lagao, tuca sa Adijom u svlacionici, a onda smo imali ove nase sa celicnom disciplinom, npr. Babovica protiv Genka u gostima, Miljkovica protiv Genka kuci, pa zaigrase protiv i Samroka.

oduvek je imao dvostruke arsine, sikanirao najbolje igrace a forsirao stetocine jer su ‘nasa deca’, tj. deca njegovog kuma. Sa tim pristupom cemo uvek imati podeljenu svlacionicu. U tom slucaju neka samo angazuje 15-16 igraca Lian sports agencije i neka makar imamo mir u ekipi
 
Последња измена:

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Koje golove je puštao, s obzirom da smo primili jedan iz igre u poslednjih 7 derbija?



Sa kim?

Ako ćete da iznosite nešto kao tvrdnju i činjenicu potkrepite i nekim dokazom ili relevantnim izvorom.

Sa druge strane, ne vidim da je neko ovde protiv Stanojevića, bar ne lično, ali onome čemu Partizan teži da bude na terenu pod njegovim vođstvom je teško ne suprostaviti se. Ovo bi verovatno bilo dovoljno za titulu pre 10 godina, a možda i one 2017.-e da se pobijemo ali su vremena druga. I jedno je biti nezadovoljan kao što je gomila ljudi ovde, a drugo ubacivati se sa navodima da po dogovoru sabotira bitne utakmice.


Treba li ti relevantan izvor ?
Uporedi Stanojev prosli mandat sa ovim .
Posle svake utakmice na konferencijama je gorelo , a sada ?
Covek dva puta gubi od zvezde a njemu je sve kao "luk i voda" ?!
O porazu od Charloe da ne pisem kao i sklanjanju najboljih igraca iz ekipe.

Onaj ko ne zeli da vidi taj i ne vidi sta se radi , a takvi su mi veci krivci za ovo stanje nego oni sto nam rade ovo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top