Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Šest, posle poraza u derbiju 2:1 četiri zaredom do kraja sezone i prve dve u prošloj sezoni. Niz je bio prekinut remijem protiv Napretka 2:2.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ovde pise drugacije.

Ako se gledaju sva takmicenja:
1598083227808.png

Samo Superliga:

Serija od 4 pobeda:
1598083283597.png

Serija od 6 pobeda:
1598083302171.png
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.725
Aj u 20 dinara da ce nam danas pri rezultatu 3:0 za nas svirati neki smešan penal samo da bi opravdali one kradje protiv Proletera:D

Ma oce zabole ih pa oni se niti kriju niti imaju nameru na bilo koji nacin da se pravdaju. Prevazisli su oni sudjenje mnogo jacim metodama tako da cak i ako nam sudjenje bude idealno do kraja prvenstva tesko cemo mi do titule osim ako ne planiramo da napravimo neki niz od 30 pobeda....oni mogu da kiksnu samo ako se odlepe od nas vise od 6 bodova....u svim ostalim slucajevima jedino derbi moze da im dodje glave. Nema kluba u ligi koji nece da im zalegne ako im prigusti. To nikako ne moze da opravda Sava i njegova duznost je da ucini da ih Partizan prati u stopu ako nista drugo....tako da po meni mislim da on ima neko normalno, ljudsko, sportsko pravo na jos maksimum 3-4(5) kiksa do kraja sezone ne racunajuci da ti kiksevi budu porazi i ne racunajuci derbije u kojima moramo da ostvarimo pobede. Znamo da nam je za titulu potrebno vise od 99 bodova ali to je tesko ocekivati od bilo koga......ako pratimo cigane u stopu ja ne verujem da ce oni osim derbija bilo gde kiksnuti, a da li mozemo da pratimo cele sezone klub koji nema dozvolu da izgubi i jedan bod procenite sami.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Savo najavljuje danas Stojkovića na golu, baš me zanima kako će da uklopi dva bonusa.
Stevanović i verovatno Denis (što me raduje) od prvog minuta. Po tome znači levo Asano, desno Fića, Sadik, iza njega Denis, dva zadnja vezna Zdjelar i Bibro (on je takođe najavljen u 11).
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa cigani jedino mogu kiksnuti protiv Spartaka, Mladost Lučani, TSK, Inđiju, Javor,Napredak i u derbiju.I Pazar ih tamo neće puštati sigurno.To je 14 utakmica, pošto su igrali protiv Pazara i Spartaka..Ostalo možemo da im upišemo 3 boda, pošto su to prijateljske utakmice.
Onaj "pošteni" čukarički poslednji put pobedio aprila 2016 kada je rešena titula.Kurva iz Novog Sada takodje aprila 2016 odigrala x i pre toga 2014 jednom.
Po ovome se vidi da neke klubove treba ugasiti odmah.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Svi klubovi koje sam naveo igraju prvenstvene utakmice protiv njih.Pa uz pomoć sudija su dobili prošle sezone Napredak tamo.Prvo nepostojeći penal, pa onda nepostojeći faul isto kao juče protiv Proletera i igrač ciganke stoji u živom zidu, što je indirekt.To je bilo u oktobru prošle sezone, pre toga im Napredak uzima bodove i 2018 i 2017 u martu i oktobru.I gledao sam utakmice i tvrdim da im se ne sklanjaju.
Javor ih je ubio u igri prošle jeseni i bilo je nerešeno.Indjiju su dobili krađom sa ona dva penala i igrali su x ovog proleća.Lučani uvek igra odlično protiv njih i gusta utakmica bude, jesu sve izgubili osim u kupu al sam gledao većinu utakmica i ne mogu zameriti borbu.
Inače ovo su sve klubovi koji su u sredini tabele, postavlja se pitanje kako ovi što su u gornjem gube zadnje 5,6 sezone sve utakmice?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Za Spartak si u pravu, tu sam verovatno pogrešio.Nekako dobro i lepo za oko odigraju a uvek izgube kao prošle nedelje i zato sam ih stavio na listu i zbog trenera koji je po meni jedan od najboljih u Srbiji.Oktobra 2016 su poslednji put uzeli bod.A imali su 2-2 prošle sezone desetak minuta pred kraj, pa u sledećem napadu odma 2-3.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
"povratak otpisanih"
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Danas igra Partizan, danas je sve moguce!
Volio bih u nekom momentu danas opet gledati D. Stojkovica da vidim ima li tu stofa.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
PARTIZAN: Popović – Miletić, Vitas, Banjak, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Stevanović, Natho, Asano – Sadik

Opet celavi na beku... Zasto se u ovakvim utakmicama ne da sansa Matketu?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dopada mi se napad jako. Natho na svojoj poziciji. Žao mi je samo zbog Ćelavog na beku, opet. Odbrana nije primila gol 2 meča zaredom, nema valjda razloga da se menja. Ali ajde.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top