Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Startni sastav protiv novosadskog Proletera:

Popović – Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević – Zdjelar, Natho – F. Stevanović, Suma, Asano – Sadik.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Izvinjavam se zbog posta u vreme utakmice, za sve one koji bi da gledaju Partizan, a nemaju Arenu preporučujem aplikaciju Sportzone, sjajna je, preko nje se može gledati sijaset utakmica širom sveta. Preko nje trenutno gledam prenos bez komentatora, uživanje.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Lijepo i motivisano izgledamo. Ovako od prvog kola, nema biranja utakmica. Ajmo mi!
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
22
Reaction score
42
Локација
Beograd
Lazara markovica treba ustrojiti ako ne odigra ovako svaku utakmicu lepo je izgkedako danas sve ali opet je pripremna.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvo poluvreme dosta slabo, bez ideje, mucenje... da ne bese sjajnog slobodnjaka Natha bilo bi bas bas lose jer su ovi imali i najbolju sansu kad je Popovic odbranio onaj njihov sut.

Drugo poluvreme vec mnogo mnogo bolje. I napokon dobra partija Lazara Markovica (gol + 2 asistencije). Sadik nije dao gol, opet propustio cistu sansu na dodavanje Lazara Markovica ali boljeg od njega nemamo i uvek moze da napravi probleme protivniku cak i kad ne da gol-golove... Suma dosta petljao, uvek kontra resenja ali ne sumnjam da ce biti bolji kada krene liga... Banjak za pola sata sasvim ok ali pravi sud sledi kad pocnu takmicarske utakmice... Popovic siguran, odbranio onaj jedan dobar sut njihov, bitno je da dobro vidi i nema problem sa ocima... Zdjelar puno znaci i lepo zakucavanje gola, zasluzio gol danas... Denis Stojkovic mi se svidja kako igra.

To nam je sto nam je... idemo u napad na titulu sa ovim timom pa sta nam Bog da.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Najbolji tim u ovoj zemlji - Partizan.

Prvo poluvreme solidno, drugo odlicno. Lazar Markovic, ako bi Savo uspeo da ga "povrati", bi predstavljao nase najvece pojacanje. Danas je bio odlican, pokazao da mu se igra fudbala, neka nastavi. Zdjelar kapiten, najspremniji igrac i medju najboljima u ekipi, Natho, Asano, Sadik, Suma vec standardno. Takodje mi se svidja sto Djole Ivanovic (nadam se) vise nece zauzimati mesto ovoj deci koja su danas bila u protokolu. Veoma mi se svidjaju Denis Stojkovic i Colic.

Ovako i u ligi da igramo od prvog pa do poslednjeg kola, pametno, motivisano i bice dobro.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Najavio sam Lazara, tek ćemo ga videti. Bravo za pristup! Odlično, efikasno u stilu PFC.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo možda nema veze sa Partizanom ali da formulišem ovako pošto ne znamgde da ga postavim.
Kako gledati Partizan u sezoni 2020/21 na Areni u HD rezoluciji .
Ne mislim besplatno,mislim bilo kako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Колико пута смо (и то с правом) критиковали Маркеца, али данас је заслужио да га похвалимо, игра, гол, две асистенције - свака част! :clap
Е, али, 'ајмо сад од почетка...

А почетак је овакав:
У прва 4 минута утакмице, Партизан већ прави три катастрофалне грешке...два пута смо лопту предали противнику испред наших 16м, и да они знају мало више, већ би нам тада дали гол (или два)...трећа наша грешка је што Асано напред себично вуче лопту и не да је никоме док не упропасти акцију, иако има бар два саиграча слободна у одличним позицијама да они дају гол!
Дакле, типичан курцобољски и потцењивачки улазак у утакмицу, где не поштујеш ни ривала мислећи да нема појма, нити саиграче мислећи да не треба да им даш лопту, нити си концентрисан на одбрану, нити на напад...
До петог минута још две битне ситуације - дискутабилно је да ли је Садик у офсајду, али није дискутабилно да је над њим затим направљен прекршај у 16м, а судија наравно не свира пенал - показна вежба шта ће нас чекати у првенству...наше грешке, деконцентрације, лоши уласци у утакмице и неблагонаклоне судије...

Наставак:
Играмо као да смо пали с Марса, знате оно ,,тешке ноге,, и...ја пиздим јер ми ово личи на наш стари ,,добри,, обичај да прво полувреме скоро обавезно ,,бацимо у воду,,...а мо'ш мислити колико смо пута управо на тај начин ,,просипали,, бодове...јер...у првом ,,не уђемо како треба,, а у другом онда ,,уђемо,, али ,,лопта неће,, и...одоше бодови, оде титула...већ у октобру...
Хоћемо ли овако да играмо и у првим колима где имамо можда и незгодније утакмице на гостовањима, него што је то ова ,,пријатељска,, са Сланом Баром?

Крај полувремена:
Слободњак за Натха у 44 минуту. Натхо показује да је Татко, даје гол.
Ја се питам а ко нама гарантује да ће увек бити слободњак за нас у том неком 44.-ом минуту и да ће Татко баш увек да га смести тамо где треба, и да ћемо на одмор отићи са позитивним резултатом?

Друго полувреме:
Маркец показује да је још увек фудбалски жив, барем против оваквог противника, игра по крилима, у маневру, у завршници, прави 200%-тни зицер Садику, али Скаламерија и бог фудбала не само да га промашује, него се умало није скршио упадајући у мрежу, чак се и голман Пролетера озбиљно забринуо за његово здравље, када га је видео колико се скрљао...
Маркец затим даје гол, па онда асистира мом љубимцу Суми да и он да гол (а пре и после тога ми је љубимац Сума је био најгори на терену), па затим Маркец асистира и Здјелару за његов гол!
Дакле, друже Маркец, ово данас видесмо шта можеш, ал' 'ајд' сад настави у том стилу, немој да стајеш само на овоме!
А ја и даље нешто мислим, видели смо крило Бамбија повратника, сад гледамо крило Маркеца повратника, па 'ајде вратите нам и тог Сулејманија (такође крило), чисто да видимо у чему су разлике измешу њих тројице...

Новајлије:
Денис Враголан Стојковић је опак фудбалер, само нека то преточи у корист за Партизан на терену (па тако и тиме и за себе и за своју каријеру и финансије)...
Бањак је играо ,,на сигурно,, није имао нека велика посла, није нешто вукао напред...види се да је ,,мртав ладан,, на терену...

На крају крајева:
Још једном се показало да о утиску неког тима или утакмице може да се говори тек када се утакмица заврши - ако у првом, осим Татка нико није знао да да гол, у другом се показало да смо за Слану Бару ипак ,,класа,,...али, и било би трагично да није тако...
'Ајде сад да се сви одморимо, а онда уозбиљимо, и схватимо да је сваки минут утакмице, свако полувреме, врло битно ако желимо ту титулу!
Није сваки противник Слана Бара нити ће се играти ,,пријатељски,, - Партизане, схвати коначно да ти је свака утакмица к'о финале - али не оно прошлосезонско са Војводином!
Памет у главу, озбиљност, трчање и вољу на терен!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja verujem da imamo bolju statistiku sa sektašima nego sa pola timova Superlige.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pohvale za igru Lazara Markovića, ovakav Lazar je perjanica ekipe. Neka nastavi ovako.

Da bismo nadoknadili lošu realizaciju Sadika mora Lazar imati ovakve utakmice, poželjno bi bilo kad bi na drugom krilu bio doveden Sulejmani. Onda uopšte ne bi imali fokus na Sadika, sa takvom vrstom špica jednostavno moraš imati krila koja će igrati na ovom nivou na kom je igrao danas Lazar. Da ga ne hvalim previše, neka nastavi sa ovim partijama.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Uzivao! Gledao sam mog Partizana, te dresove, taj teren, na momente i tu igru!
Sta zapazih..
Mladi Popovic, ili Stevanovic.. zasto ne ljudi? zasto ne?
Svaka cast golmanu Stojkovicu, ali majstor je dobar onoliko koliko ne ostane rupa iza njega. Sad je (po meni) trenutak da ne ostane rupa. Neka “pravi” naslednike, nek bude najjaci rezervni golman na svetu.

Vitas, pismen! Ima intelekt, ima fizicke predispozicike ima faktor “moram” i “konkurencija” svakako na ovoj utakmici se vidi da je napredovao i da ide ka formi.
Ostoja - uramiti mu fotografiju negde u prostorijama stadiona, i dati mu procenat na buduce transfere parnjaka.
Banjak - kao sto rekoh ranije, putaBarca pecatic se vidi! u nekim jos slabijim ligama/ekipama od nase moze da igra veznjaka! Problem je sto je nasa liga ipak malo jaca od konjusarske a nije se tamo nesto proslavio. Mora da se radi sa njim jos, i ako ima 25 ima tu prostora da raste. Ako dostigne maksimum koncentracije i forme bice dobro pojacanje! Ima voljni momenat, kao i Vitas zna da mu je ovo poslednji voz u karijeri.
Cela brat - konstantna, ne moze mnogo bolje, ne moze ni mnogo losije, ja bi ga ipak na stoperu, ali Savo ipak zna bolje.
Urosevic - jos raste! poceo vezba centarsut iz punog trka ko Lomic nekada! Jos zilaviji, sajla, bice dobar a ima i zamenika! Ima!
Zdjelar - ooooozbiljan ce problem biti svakom veznom redu protiv koga bude igrao! Naspanovao se, zategao kao i Urosevic jos 10% bolji i jaci nego lane. Skapirao je sta mora da uradi da bi Natho igrao fudbal.
Natho - ledeni profesionalac! Defanzivno ne moze nista, vise puta sam o tome pricao, to pokazuje i statistika, ali kad Zdjelar potegne vise i Suma da sebe nazad, Natho je rasterecen i fokusiran na pas unapred! To nam treba, tad je najopasniji!
Suma - konacno, tek sad ulazi u sezonu gde je izgradjena vedeta tima, oko koga se vrti, i oko koga se vrte! Videcete drugari sta ce Suma da im radi ove sezone, zapamtite sta pisem sad, a jos jedan igrac je spreman na to.. jedan nas ljubimac, jedan sjajan momak pre svega koji je imao mnogo nesrece sa povredama tako da je dosao u situaciju da ne bude prva postava ni u svom Partizanu.
E izlazak iz povrede (potpuni, sportisti znaju o cemu pricam - psiha), to i donose! Rec je o Markovicu! Jebace ih Markec ove sezone!

Asano - uhvatio zenit pred kraj sezone ali sa druge strane tek sad se vidi da se opustio, da ima drugare u ekipi (ne samo kolege), stranac je, treba ga prodati, ali ako ostane, bice jos bolji, siguran sam!

Sadik - Blenta nas, bog fudbala iz Kadene!

Klinci - Filip Denis Lazar - ocekujem od njih kao nekada davno od Ivic Ilic Vukic price.

Optimisticno sam ovo napisao, jer mi Partizanovci Grobari, mi smo optimisti!

Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top