Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Samo da pozdravim upravu i zahvalim im se za dovođenje pojačanja na vrijeme. Ovdje ću prekinuti da ne dobijem ban.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ј.б.м вам мајку свима првенство свима из управе на -8 смо пред дерби и вјероватно - 11 после тога. 4 године заредом а 5 од задњих 6 гледамо ово. Не могу судије и циганске крађе бити оправдање за ово. Колико је тренере играча прошло кроз клуб а једна је управа сво ово вријеме.
УПРАВА НАПОЉЕ!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Kriminal! Za ovo danasnje djubre od igre bukvalno nema izgovora. Ne mozes tako nonsalantno da igras kad imas igraca vise i vodis samo 1-0, znaci ne mozes. Prvo im uvaljas jos 2 komada, pa onda mozes sebi da dopustis da se zajebavas...Au sto sam besan.
 
  • Like
Reactions: BaX

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Ne znam cemu nezadovoljstvo. Sacekajte malo da dodju pojacanja i da se uigraju sa Markecom, Miljkonom i ekipom. Mislim da nema opasnosti da FK Rekreativo ne uzme drugo mesto.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.381
Локација
Kipar
Na primeru Markovica se moze pretpostaviti sta ocekivati od Obradovica. Markovic ne moze Evropu a ne moze ni linglong. Gledajuci njegov sprint covek se pita da li igra povredjen.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Spasa nam nema, propasti nećemo.

Al Metalac, sa igracem manje...

Stanoje, upravo, malo odgovornosti?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
KO I DOKLE ĆE da forsira VITASA???
Ajde, baci i prodaj sve, svi za 10k evra nek ti igraju...
Sad Natcho ne valja, jbt jedini fudbaler veznjak!
koji kurac bre!!!!!!!
treba desni bek pet godina, i ti isladnes mulac u evropi par puta zbog toga, i sad kao oćeš da rešiš problem i dovedes obrasovicz i jbt tozu markovica od kog sam ja visekrvan!!!!
jbt dajte 11bate mirkovića i gubicemo od svakog 1-6 niko rec nece da kaze!!!
Kakav kurac Vitas bre, Miljkovic vrati loptu nazad, dva zadnja vezna igrac vise protiv jebenog MILANOVCA, Bojan Matic ej... REMKNT.
Stanoje, podrška, govna, mrš!!!
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Problem je u sredini loši i defanzivno i ofanzivno,Matić nije fudbaler
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Lutovac ako ne das gol zapamti kada ces igrati!

Zadnjjih 10 min mi prolazi kroz glavu pesma, tj. stih "Zaboga, zaljubi se u bogalja i saznaj što ga voliš". Pfc nas luzerski:banghead::pfc:


Sale Stanojevic je lgenda svih nas. Ali narocito mladjih gneracija odraslih na nasoj dominiciji.
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top