Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
ne vredi

koliko god pokušavam da razumem neke stvari, ne vredi

izmena Natho-Brežančić početak i kraj celog mog života kao navijač Partizana, savršen opis svega što uvek gledam

neki će pisati podrška, kako da podržavam ljude koji rade apsolutno sve kontra od zdravog razuma

Ser Miša od Pilatesa se razmahao, mi bre ne možemo pet minuta krštenog fudbala da izdržimo

dođe mi da aktivno navijam za poraze, možda će nekima dogoreti kad budemo sedmi, od čega i nismo mnogo daleko

smešni smo u svakom smislu, toliko
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Гифери, молим вас спољку Миљковића у првом полувремену да сачувам и покажем деци ко је некад носио дрес Партизана.

Ali da se spoji sa onim pokusajem unutrasnjom od pre par kola, bilo ga je ovde. Tu se ipak vidi napredak, sad je probao fudbalski, spoljnom
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Jadno, bedno, sporo, bezidejno... Stranci podbacili, Bajebek ima 10 kila viška, Asano bezidejan, Natho mnogo grešio, baš kao i Banjak. A ovi naši asovi, nemam komentar. Stanojeviću, idi i povedi sa sobom bajate bombe prelaznog roka. Đumija za prvog trenera.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
811
Eh, Sadice brate ti si bog za ove nove trubadure. Zeljko Bebek... gde si ti igrao brate!? Holander... nikad cuo... Ovi nasi legionari bas kao da su raspuštena banda. Stanoje, zasto si se vratio, da rusis uspomenu na lepa vremena. Mislio sam da ovo nikad necu da pomislim a kamoli napisem:
Savo je za tebe trenercina i ako je bez iskustva. Upravo, sta čekaš, napolje njuske sns-ovske, bo vas gazda pickousti!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Stojkovic - ajd u penziju nema smisla vise, nema smisla da zauzimas klincu mesto u trenutku u kome ne mozemo ni do kupa!
Markovic - lepo da nam se razigras pa da zaigras za gejciganikos taman kad nam budes trebao za lilijana ronketi kup
Banjak - nervoza bespotrebna, neces ni ti duze od leta
Miljkon & Obradovic vise puta u zavrsnici nego Asano, sto vise govori o Asanu nego o njima i jebo ih onaj ko ih doveo
Natko - o njemu specijal posle, samo sto pre da mu vidim ledja
Zdjelar - limitiran.
Stevanovic - nepravedno izveden napolje!
Holender - sta ti druze igras??
Baebek - nije on kriv sigurno, nije se samodoveo par meseci kasnije, izgleda “nisu znali” da ce se proda Sadik

Stanojevicu degradiran fudbal iz 2010 ne prolazi vise! a i nemas one igrace! Djumi te takticki upropastio a ti mislio o tome kako ti ekipa ne bi dala gol do nove godine da igramo sa ovima, a to cu ti reci i licno.

Upravo nije do vas, ma kakvi, do trenera do igraca do saveza, navijaca, do cigana, do sudija.. do svih jeste, do vas nije.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Гифери, молим вас спољку Миљковића у првом полувремену да сачувам и покажем деци ко је некад носио дрес Партизана.

Због кога ми кидамо живце мамицу ли им јебем свима, јави се Ивице гњидо једна да хвалиш Вазуру цркли да бог да сви из управе.

Ово је најгори Партизан у последњих 20 година.
Od jednog od najboljih Partizana u poslednjih 20 godina (i u najgorem vremenu za Partizan ikada u istoriji), od Partizana koji je bio inspiracija da se na stadionu ori sada vec legendarna "napadaj, napadaj Partizane napadaj" doslo se do jednog od najgorih, a mozda i najgoreg Partizana za nepuna 2 meseca. Da je napumpana usna licno bio i uprava i trener ne bi ovo uspeo bolje da izvede za tako kratko vreme...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Citiram samog sebe, gledao nisam zbog posla, čuo sam da smo bili bolji. Sramota velika. Ova ekipa nema kičmu, užasna selekcija i prelagana sezona za galaktikose.
Moje očekivanje je da se rasformira prvi tim jer ovo ne vredi k. Pokazuje se da nije ni do toga ko je trener, isto bi i Savo prošao izgleda.

Rasprodati sve koji su igrali prethodne tri sezone. Od svih bi ostavio jedino Sumu i Zdjelara. Sve ostalo bi oterao.

Mučno je sve gledati ove godine jer nam za svaki meč treba po tabla bensedina.

E izvinuce me na izrazu, ali daj, majke ti, ne lupetaj vise.... Sta bre nije do trenera ?!?

Ovu utakmicu je direktno prodao trener. Ovom taktikom, formacijom i vodjenjem utakmice (izmenama), gol ne bi dali nikada.

Odjednom su bukvalno svi "Savini igraci" ili "starosedeoci" zaboravili da igraju ? Odlicna taktika da se opljuje i po Nathu, jer je "ocajan", Asana nema nigde...i njega da opljujemo, a Miljko se bori...Obradovic korektan i direktan (samo ne znam sta je danas igrao)....Novi napadaci ? Ubice !

Stanoje, ne znam da li si sebe prodao, ali Partizan si prodao sigurno !!!

u derbiju i danas.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ljudi dajte stanoju šansu, evo njegovi svedoci lepo pišu eseje kako nije dobio pojacanja i kako nije kriv

1) doveli mu samo 6 igraca
2) treba mu jos jedan prelazni rok, taman da otera Sumu, Natka i Asana
3) treba dovesti jos 6 igraca sa osecanjem emocije Partizana - Scepovic, Ninkovic, mozda i Babovic ako moze
4) protiv Rada i Backe smo super igrali! Savo bi izgubio!
5) Trci pored aut linije i pravi gestakulacije vise nego Lalatovic - famozno ‘jebanje majke igracima’

Pruzimo sansu Stanoju - SARKAZAM OFF

Vrati se u OFK-u Stanoje, ljubim te...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Od jednog od najboljih Partizana u poslednjih 20 godina, od Partizana koji je bio inspiracija da se na stadionu ori sada vec legendarna "napadaj, napadaj Partizane napadaj" doslo se do jednog od najgorih, a mozda i najgoreg za nepuna 2 meseca. Da je napumpana usna licno bio i uprava i trener ne bi ovo uspeo bolje da izvede za tako kratko vreme....
Svakako izgledamo gore posle promene trenera, ali tim koji je zavrsio na drugom mestu ne moze nikako da bude jedan od najboljih u poslednjih 20 godina. Nismo mi vojvodina i radnicki da "slavimo" drugo mesto.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Uprava je najveci krivac za sve ovo sto se desava. Bolesni retardi su zajahali i ne misle da odu. Majku im jebem svima. Mijenjaju jednog trenera koji je imao lose rezultate u ligi, ali igrao Evropu, dovode drugog koji nastavlja istim putem, ali bez Evrope, a uz sve to mijenjaju i nanose nam isluzene igrace lopatom. Stanoju zamjeram samo sto je pristao na sve ovo. Igracima nista ne zamjeram, jer pojedini i nisu igraci. Gledam Miljkona i fudbalsku neinteligenciju, mi gubimo, golman hvata loptu on se zalijece kao razjareni bik i sudara se s njim, a valjda bi trebao znati da ce da koriste svaku priliku da ukradu svaku jebenu stotinjku.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ali da nam u prilike ulaze Miljkon, Brezancic I Obradovic(koji je najmanje loš), jezivo...
Gde je ostatak ekipe? Kakva je to postavka?
Odlepicu!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Pre nismo imali uprave ali nas je vadila struka.
Sad nam samo ostaje da čekamo da ga psiho izvadi i bar dođe neko sa manjim.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Teofiluse , teofiluse, vrati se sve ti je oprosteno.
Upravo, mars u picku materinu.Mnoooogo sam besan:gaah:...i lud
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Људи можда је Саво боље изгледо давало више примали више, сада дајемо мање примамо мање, а исто је срање. Сем у сезони Марка Николића ми 6 година гледамо исто. Није ово до тренера него до управе. Свјесно се ради ово све.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Svakako izgledamo gore posle promene trenera, ali tim koji je zavrsio na drugom mestu ne moze nikako da bude jedan od najboljih u poslednjih 20 godina. Nismo mi vojvodina i radnicki da "slavimo" drugo mesto.
Niko ne velica drugo mesto. Mi smo u momentu kad je citav drzavni aparat ukljucen da nas satre (kao sto nikad ovim intenzitetom nije bio slucaj u istoriji) igrali najbolji fudbal u ovoj zemlji i na evro sceni i gazili cigane.....drugo mesto je svakako ogroman minus za tu generaciju ali za mene je jedna od najboljih za ovih 20 godina i to je to slozio se neko ili ne i ta generacija je razjebana u rekordnom roku.....za ginisa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top