Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
624
Reaction score
2.299
Локација
Beograd
Ali nisu se još setili da oni igraju sa 11, a svi ostali sa 7 igrača.
A i VAR bi mogli da ukinu.
Stoka!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Pregovori izmedju Partizana i ruskog Himkija usli su u zavesnu fazu i realizacija transfera Nikole Antica ocekuje se vec tokom sutrasnjeg dana.Partizan je na radaru imao i Bojana Nastica,ali je poslije negativnih preporuka iz Poljske Antic iskocio u prvi plan.Nekadisnji kapiten omladinaca Partizana se vraca kuci-instagram pbg.news
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Mislim da je on bio kapiten u generaciji '94 gdje su bili Lazar, Ninkovic i ta ekipa.
Onda je otisao u zvezdu i mislim da je tad nesto kenjao "o nasem najvecem klubu"...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pre 15 godina su igrači poput Antića dolazili u neki Borac Čačak, sad smrdljivko Vazura dovodi polutane da nas “pojačaju” ka daljem slobodnom padu na tabeli.

Ako se ne dozovemo u pamet i počnemo da dolazimo na stadion u cilju teranja bagre mi postajemo novi rapid bukurest uskoro.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Odlazi Rikardo,otišao je Urke još ako ode Diabate.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Jbg, nema više prostora u ugovoru da se banda dodatno ugradi ili je sam postao "alav" pa traži više za sebe.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nikola Antic je potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom-instagram pbg.news
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Defanzivni vezista Franck Kanoute ce narednih dana doputovati u Beograd i potpisace ugovor sa Partizanom-instagram pbg.news
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
400
Reaction score
714
Deluje interesantno..ima snagu i visinu...za razliku od traorea koji je imao snagu ,ali nije imao kontrolu lopte i slicno ovaj deluje da ima te neke karakteristike.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Vanju Vlahovica dali Atalanti za 500.000, momak resetao u omladinskoj ligi. Ko zna koliko su pokrali od ovog transfera. Ja ne znam da li postoji ispravan tuzilac ili policajac u ovoj drzavi pocrkali svi od reda majku im jebem
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Dokle god su ovi na čelu kluba, bićemo sve lošiji. Što neko gore pomenu, Antić je za Borac iz Čačka. Pa, kod nas neće da dođu ni Čumić ni Pantović, a obojica bi bila top pojačanja. Ovako, Kanute za siromašne, čeka se transfer bomba iz Gvineje Bisao, Zelenoortskih ostrva, Namibije, Zambije i ostalih fudbalskih sila. Ej, Ivica Kralj, visoko intelektualno biće sa osmehom teleta koje je tek prohodalo. I takav da o nečemu odlučuje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top