Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Bravo za nase ledene Grobare! Bravo za hokejasku instituciju Balkana!:partizan_fan:
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.977
Локација
Подгорица
Добили смо свака част момци само тако наставите. Поправка и Црногорац у 2/3 нас раставили, али 3/3 момци показали снагу.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.657
Reaction score
13.904
Локација
Yaoundé
... a na sajtu HSS još uvek ne znaju koji je rezultat!... :buhaha

qVv5SVz.jpg
 
Последња измена:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ne znam da li je Blic zabranjen ili ne, ali sam tek iz petog puta uspio da pronađem ovu vijest, koje nema čak ni u rubrici "ostali sportovi", već sam je našao preko taga "HK Partizan".

http://sport.blic.rs/ostali-sportov...oveli-protiv-zvezde-u-finalu-plej-ofa/v31tw70

Ne tako davno je pobjeda SHKL "kakogoddasezove" bila na naslovnoj strani istih novina.

...bitno je da kurdi pišu "Blic laže ljude" i da se nešto k'o bune...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Priča se da HK Partizan planira da sledeće sezone igra u Višoj ligi, druga najbolja u Rusiji, što me posebno raduje. Takođe se planira izlazak u KHL. To su odlične vesti ne samo za Partizan nego i za celu Srbiju. Možda neko konačno primeti da se i ovde igra hokej. Možda država baci koji dinar, ko zna...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Hoće, baciće koji dinar.... pogotovo za Partizan... Big pizza je trenutni spoznor, sledeci je Burek... ps burek je samo s mesom da se zna
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Big pizza je vlasništvo Marka Milovanovića, našeg dugogodišnjeg igrača, kapitena, reprezentativca. Marko, pored što igra za Partizan, sada je i predsednik hokejaškog saveza Srbije. Odatle Big pizza na dresovima. Markov otac, takođe naš bivši hokejaš, je ranije bio vlasnik Marba, koji je takođe bio naš sponzor.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ne može se mnogo više ni očekivati s obzirom da je u poslednjih nekoliko godina hokej kod nas neprimetan još više nego pre. Igramo neku našu ligu, par klubova, par hala i svake godine je Partizan šampion. U takvoj atmosferi se ne može napredovati ni privući pažnja na sebe.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kako Čokoladni privuku pažnju, pa im je Telekom sponzor?
Mi se izdržavamo zahvaljujući porodici Milovanović i GZN, a njima Telekom sponzor...
 
Последња измена:

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Priča se da HK Partizan planira da sledeće sezone igra u Višoj ligi, druga najbolja u Rusiji, što me posebno raduje. Takođe se planira izlazak u KHL. To su odlične vesti ne samo za Partizan nego i za celu Srbiju. Možda neko konačno primeti da se i ovde igra hokej. Možda država baci koji dinar, ko zna...

Ko priča i ko planira?

Budžet Medveščaka, ispodprosječnog KHL kluba je ove godine smanjen i iznosi 10 miliona eura. Privatnih kompanija koje će dati taj novac nema. Političke volje da se da taj novac nema, i bolje da je nema jer svaki politički projekat kratko traje i po meno je to pogrešan put.KHL je na staklenim nogama, jedan Jokerit koji vrijedi više nego 5 instant klubova iz ruskih vukojebina je veoma nezadovoljan i ne zna se hoće produžiti saradnju. Pun pogodak bi bio ulazak u EBEL i veliko ulaganje u mlađe kategorije i uslove u kojima treniraju. Za tako nešto bi trebalo 1.5-2 miliona eura godišnje. Malo je smiješno pričati o ovom novcu iznad gledajući npr stanje u KK. Simbol hokeja ovog dijela Evrope (Jesenice) se od naredne godine vraćaju u EBEL, sa budžetom od 900 000 eura.

Cigani su jači, imaju na papiru bolji sastav, izdašnijeg sponzora i ovo je pravi podvig. Brži su, treba dobro paziti na krila i sutra u drugoj utakmici strpljivo čekati svoje prilike. Na njima je pritisak.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.422
Локација
Žrnov
Prica jedan od nasih trenera, strelac pobedonosnog gola..
Procitajte intervju na mozzartsportu..
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.657
Reaction score
13.904
Локација
Yaoundé
Ideja o Višoj hokejaškoj ligi nije novijeg datuma, pominjali smo to i ranije

http://www.juznatribina.net/vbforum/showthread.php?t=144&page=59

ali pitanje je koliko je to ostvarivo... Iskreno, ni ja ne vidim ko bi se to kod nas odvažio na sponzorstvo u tom pravcu, tim pre što u VHL igraju i neki timovi iz srednje Azije, pa bi gostovanja tamo bila prava logistička i finansijska noćna mora... Jedino možda uz neku rusku kompaniju kao sponzora, ali kako pronaći nekog bi iz Rusije ulagao u klub u Srbiji?
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Da, biće teško pronaći novac ali mislim da vredi potruditi se.

Nije mi baš jasno zašto država ne ulaže u ovaj sport. Znaju ljudi samo za fudbal, ogroman novac se baci na večite a oni nikada ne uzvrate. Zašto su fudbal i košarka tako privilegovani dok uz mnogo manje ulaganja hokej u Srbiji može mnogo da napreduje? Uz malo ulaganja, izlazak u drugu najjaču ligu sveta je potpuno realan. Neki od najboljih timova sveta bi dolazili u Beograd, sa njima i navijači i, naravno, novac.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.422
Локација
Žrnov
.....

Nije mi baš jasno zašto država ne ulaže u ovaj sport. .....

Država je počela da ulaže ali u još jednog mutanta... i to što ulaže u fudbalu i košarci - ulaže u samo jedan klub.

Vrlo je tendenciozno reće: ulaže u večite- NE, ULAŽE U CZ. i to je ono što treba naglašavati, Ako to ne radimo mi, koji volimo Partizan, cigani neće sigurno.

ideja i jeste da se stvori privid da se ulaže podjednako, ili što bi premijer rekao u košarci je Partizan više od zvezde dobio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.422
Локација
Žrnov
Oseća se nestašica lekova za psihozna stanja
 
Top