Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Ljudi ajde recite mi samo jel ce se danas igrati pa ko pobedi,ili danas mora biti nereseno kao sto spominje gazda. Dajte bre nemojte da mi kazete da zbog sutrasnjih izbora danas ne sme niko da pobedi radi mira i srece u kuci??? Ja verujem u nasu pobedu i tako i samo tako idem uvek na jna!!

Pregazite ih !!!!!!!!!!!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Od fudbalera koji danas istrče na teren očekujem da daju svoj maksimum (ako ne zbog nas, ono bar zbog menadžera koji ih gledaju). Ako budu odigrali pametno, uz malo sreće mi pobeđujemo.

Od Granta ne očekujem ništa posebno. Ako zasere i ovaj treba ga, ne otpustiti, već zapaliti!

Pomozi Bože!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Идемо Шампиони ! Покажите данас како се кида и ломи !
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Uvalimo im veceras jednu veliku kurcinu!:kur.Ajmo crno-beli:D::napred Partizan
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Zaista sto rekose ljudi nemam neki osecaj,bar ne jos,evidentno da to vlada kod vecine,ali ne usudjuje se svako da to i napise.

Sto se zelenog terena tice ocekujem da pogazimo ciganiju jer smo mnogo bolji.Ocekujem Dzigija mada od toga nista nece biti najverovatnije.

Samo Rnic da ne igra i to je vec pola posla odradjeno.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.235
Reaction score
1.604
Nas igrac ne trpi trenera lelemuda, na naseg igraca covek mora da se dere jer to je jednostavno srpski mentalitet. Uzmimo za primer svakog radnika u Srbiji, kada sefa nema boli ga kurac da radi a cim je sef tu on radi kako treba. Uzmimo za primer Stanoja "Bogunovicu ako ne das gol zapamti kad ces da igras" a kod Granta toga nema i ubedjen sam da nista mi sa Grantom u buducem periodu necemo postici, mrtvaci imaju vise energije od njega. Jebote kada se setim Stanoja na derbijima, covek skace i divlja pored klupe, ma mozes biti 100 puta mrtvo puvalo nesto u tebi proradi, neka energija u picku materinu.

Jedino je dobro sto su cigani mnogo lajali kako su bolji posle kup meceva iako smo mi promasili 10 stopostotnih sansi pa verujem da je to sasvim dovoljan razlog da ih dobiju danas jer mrtvak sa klupe tesko da moze da im kaze neku dodatnu rec koja ce im jos vise podici adrenalin. Sva sreca pa je derbi i motivacija je na nivou i bez njega. E sto nisam muva samo da vidim kako Avram drzi govor u svlacionici pred izlazak na teren. Osecam da pola ekipe zaspi tada.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
ja mislim da dobijamo danas...ali vise bi volio da makar danas grobari na jugu pokazu jedinstvo i da se cigani necuju ni minut....ali tesko...posebno kad se sjetim, da su se prosli put i redari radovali sa ciganima :banghead...valjda se nece ponoviti
:napred Partizan
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa drali su ih zato sto ih je vodio Stanoje koji je znao da to jesu i znao je sa njima i izvlacio od njih najvise uz dozu srece koju je imao, eto zato.

Dok Grant to ne zna, i zato sam mnogo puta istakao da je Stanojevic mnogo bolji trener za "Partizan" od Granta, sto ne znaci da je on bolji trener sveukupno gledano.
Grant ne zna gde je dosao i ne zna sta ga je snaslo to stoji, ali ne iz razloga sto vi tvrdite, vec iz razloga sto se njemu u Engleskoji nije desavalo sigurno da ekipa stvori 6 sansi u jednom mecu i da 0 golova a pritom stoper te ekipe odigra jedno 5 dodavanja protivniku u noge i iz koga normalno primimo golove, a druga utakmica ista prica, isti igraci, iste gluposti.

I danasnju utakmicu mozemo da izgubimo ne zbog Zvezde, ne zbog Granta, vec iskljucivo kao prosle 2 zbog nasih gluposti


Grant je uspeo da Partizan primi dva puta po dva gola protiv cigana. Pišam mu se u taktiku kada te cigani tako buše. Nagledao sam se ja takbih derbija, mi smo kao bolji, mašimo šanse, oni nam spakuju bez problema i ćao.

Nema taj čovek pojma šta je to derbi, inače ne bi dozvolio nešto što nam se odavno nije desilo, da primimo četiri gola u dve utakmice i to u sezoni kada smo bodovno dvocifreno bolji od njih.

U derbiju moraš prvi da daš gol i ne smeš nikako prvi da primiš, to je cela filozofija.

Što se tiče odluke murije za dodelu pehara, pitam se da li sme Partizan da pobedi zbog reakcije cigana? Ne sme niko da uznemirava cigansku populaciju dan pre izbora i tačka.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Što se tiče titule ova pobjeda nam ništa ne znači, ali ona je još jedan ekser na ciganskom sanduku.
Nadam se da ćemo ih zgaziti i konačno im začepiti usta. Takođe volio bih da klinci dobiju priliku, nije što će njima nešto značiti utakmica protiv raspale zvezde, već da upišu još koji meč do kraje sezone.
 

Zagor

Guest
Rece dusko karleusic da su mnogo bolji. Ne znam za vas, ja upravo palim svece za remi...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Moje misljenje je da ce biti nereseno 0-0 ili 1-1 ali daj Boze da gresim i voleo bih da ih otresemo sa jedno 2-3 gola razlike.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
@Zagor
Da on zna nešta ne bi oženio trandžu.
 

Zagor

Guest
Ma kurac, brate. Da nema super moci, kako bi oplodio pomenutog trandzu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top