Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Jos uvek nece. A i ne izbacuje mi obavestenje ako je potreban neki update ili programcic tako da stvarno ne znam o cemu se radi.

Da preko explorera radi, preko mozzile nece.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
otvarajte sa Internet Exploreom MIP radio,nece ni meni u firefoxu,a u IE hoce...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
2011. godina ja slušam radio prenos iz Beograda!!!I još kao da prenosi preko mobilnog telefona koliko zuji!!! :pop
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
@Bandit
Bilo koga od njih samo ne Šćepović.

Po čemu to Eduardo ne može da se sastavi?
Po kom to kriterijumu je on lošiji od Šćepovića?
Dijara van forme u odnosu na Šćepovića?


I kad je ono Šćepović dao gol???
Koliko ih je dao ove sezone protiv prejakih timova iz naše lige?

Ako ćemo iskreno i Šćepović je van forme i ne zaslužuje da igra.

Bolje i Jovanča da igra, bar će da drži na leđima dvojcu dok mali Lazar daje golove...

Шћеповић је дао гол у можда и најбитнијем мечу ове сезоне у ЈСЛ против Војводине. И ако ћемо искрено пола нашег тима не заслужује да игра.
Извињавам се за коментарисање у току утакмице, мада и онако нема преноса...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Da ne pišem u temi superlige... Nadam se da je gesta od MŠ zadnja te vrste i da njega više nikada neću gledati u Partizanu. Ovakvu dozu bezobrazluka ne pamtim....
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Mario, o kakvom bezobrazluku se sad radi?

Edit: hvala za odgovor.. nista cudno od njega, uostalom prezidentu ce se svideti kako je mladi centarfor proslavio pogodak. Kazu stariji ljudi u mom kraju, "Bog budalama ne oskudeva". ps:admini nije uvreda, narodna izreka tako kaze!
 
Последња измена:

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ Ivano

Lik poptuno neisprovociran od strane publike, posle postignutog gola, trči prema istoku i učutkuje publiku prstom na ustima, uz naravno standardno pokazivanje leđa i svog prezimena. IQ na nivou žabe. Naravno smenjen je na poluvremenu.
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Scepovic svojim bezobraznim ponasanjem izazvao gnev kod navijaca na istoku i zapadu. Pokazivanjem i ucutkivanjem navijaca, zasluzio je sporazumni(oterati) raskid ugovora i odlazak u slovacku ligu koja bi mu najvise i prijala.
Utakmica bolja nego sa metalcem, odradjivanje posla s obzirom da se i pre pocetka znao ishod. Navijaca na Jugu oko 300, sramota. U jednom trenutku tokom pevanja cula se cika devojki, sramota. Vise nanose stete klubu, daj Boze da se ova depresija na JNA zavrsi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
3:1,taman!
Jasmina kod 2:0 malerisala al na kraju sve se završi dobro. :D

Večeras je debitovao novi fudbaler,Edvardo,poznat samo dečku sa MiP-a. :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Scepovic svojim bezobraznim ponasanjem izazvao gnev kod navijaca na istoku i zapadu. Pokazivanjem i ucutkivanjem navijaca, zasluzio je sporazumni(oterati) raskid ugovora i odlazak u slovacku ligu koja bi mu najvise i prijala.
Utakmica bolja nego sa metalcem, odradjivanje posla s obzirom da se i pre pocetka znao ishod. Navijaca na Jugu oko 300, sramota. U jednom trenutku tokom pevanja cula se cika devojki, sramota. Vise nanose stete klubu, daj Boze da se ova depresija na JNA zavrsi.

A treba da ostanemo na vrsnom golgeteru koji sa 5 metara ne moze da pogodi okvir gola :clap Drago mi je da je i Babovic napusio onog u sredu a o ovome kad se vidi snimak. A svaki navijac koji je u stanju da zvizdi posle postignutog gola je (cenzurisano jer za takve reci sledi ban :D)

Prema radio prenosu prvo poluvreme odlicno a drugo nesto slabije jbg otaljavanje posla. Nova 3 boda i idemo dalje
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
ČESTITAM NA POBEDI ! ! !

3:1, moglo je i mnogo ubjedljivije. Opet ista scena, vodimo 2:0, primimo gol i trta. Samo razlika je u tome što smo imali dosta šansi poslije tog našeg drugog gola, ali neki su mašili i sa 5 metara. Imali smo izgleda i dobrih šansi i poslije 3. gola.

Po prenošenju komentatora izgleda da je Markec OPET bio najbolji na meču. Posebno me zabrinjava ona rečenica: "Markovića nema ko da isprati".

Vukić OPET dao gol. U ovakvoj golgeterskoj formi nije bio ni 2002-2003 :D

Takođe čujem da je Šćepović OPET pokazao nedisciplinu i (ne)mozak. Dao si gol, u pravu si, ali koji ti je kurac da kenjaš okolo, posebno sa takvim "pedigreom".

Žao mi je bilo slušajući Sašu Markovića, sigurno mu je teško pratiti kolege sa tribina. On i Babić, posebno ovaj drugi, nisu se naigrali baš ove sezone.

Još samo da cigani popuše sutra (ma dovoljan je i remi :D ) i na konju smo!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Nemoj da se lazemo. Da su izasli kadeti i omladinci mi bi dobili.Zato se i desava Samrok i ostali amateri.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Све је на свом месту, низ се наставља. са задовољством честитам.
Вукић се изгледа дефинитивно сморио од прозивки за игру са почетка сезоне.
Била једном Плава Чигра, сада имамо црно-белу чигру Лазара Марковића.
О Шћеповићу нећу ни речи.
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
Ajde nemojte da nipodastavate nase pobede ako vec to cigani rade.Dobili smo ih jer smo jaci od njih i kraj price.Jednom cemo se tako spotaci kad najmanje budemo ocekivali na utakmici gde su nam vec upisana 3 boda.Lepa serija je nastavljena ,svaka cast igracima i treneru na tome.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Kakav god odnos da imali sa Smederevom, to je ekipa koja je dubokom kanalu i osvojili su celih 9 bodova. Nije potrebno da nam se umanjuje značaj ove pobede.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Dobro je, dobili smo rutinski, idemo dalje da podizemo formu do kljucne bitke u podbanjickom kanalizacionom kolektoru!

Vukic se popravlja i treba ga pohvaliti kad je zasluzio, Scepakadabra ga taman da i onda sve zasere ludom glavom, Manga odigrao 15-tak minuta i po radio prenosu nije bilo lose za tako kratko vreme, fala Bogu Jovanca nije dobio sansu vec Eduardo da podigne formu do rupe koliko moze ako Scepakadabra opet udje u budalastine.

Sve u svemu guramo, sutra idem da skandiram "lopovi, lopovi" za spas "fudbalskih centara" :D dolazi mi "stub srBijanstva" i cetnik iz Jezevice u Uzice. Dace Bog da Sloboda odigra posteno, a mislim da hoce pa uz malo srece da se odlepimo od gamadi koja ce se raspasti u tom slucaju!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top