Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sve sto je imalo da se kaze je vec receno, sutra mudro i mirno nikako defanzivno ko u Kupu ni za zivu glavu ali verujem u naseg Saleta izvucene su pouke tad!Pobeda znaci titulu, remi nije los ovo trece nije opcija ali treba biti mudar!

Mali Laza je kljuc imam "osecaj za feeling":D da katancimo govna vreme je !

Stanoje im je zavlalacio na KZS jedno 3-4 puta onako na finjaka:respect preko njihovih burek novinarcica koji su se sjatili!Mamba mora dobiti minutazu da ih dokusuri kako valja i trebuje ali Lazar i Scepa ce biti starteri poznajuci Stanoja!

Ko god da igra srecno sutra nasima, trebace nam i srece malo :napred Partizan
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
383666_10150383664375835_100837030834_8380869_1542286027_n.jpg
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Sa Lazevskim pre Volkova i jednim zadnjim veznim. Ma 100%...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ovakav sastav nece poceti u rupi siguran sam!

Jedan babovic da pocne i bude kapiten pre Saleta Kapitena, tesko. Plus, samo Medo na zadnjem veznom a to bi stvarno bilo veliko iznenadjenje da tako bude.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ne znam, nisam preveliki optimista. Saslusao sam celu Stanojevu izjavu i imam utisak da nekako sugerise da je ok ako se izgubi. To mi mnogo smeta. Kakav bre crni poraz od onih balvana, ne sme ni u jednom momentu da ti to padne na pamet.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovaj tim ako bude nece da valja uopste, msm da SS nije udaren da ovako postavi .
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne verujem da ce ovakav sastav izaci,Volkov mora da igra .Neca i moze i Babonja i dva zadnja kostolomca,Meda zvani ,,brebara" i Lola ,,reglaza trapa".:D

Sa Ilicem i Vukicem bi bili kreativniji ali suplji nazad,tako da je bolje da matorci odmore do zadnjih 20 minuta.

Ovi su kao i predhodnih godina nesposobni za ofanzivu,samo mi sami sebi mozemo dati gol.

Verovatno igramo na istu foru kao i pre,gol niizcega i onda da se ide na umrtvljavanje igre.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
U odbrani slabiji sa Ilicem pre Babovica? Da izvines, ali ti lud. Ilic je kidao celu jednu sezonu samo defanzivu dok je Moreira bio u sastavu, a o tome koliko bi nam bio korisniji napred da ne pricamo...
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Posto sam poslusao Stanojevu izjavu danas, ocekujem da cemo igrati sa dva zadnja vezna, Lolom i Kamarom. Ocekujem da ce pojacati vezni red, Ilic levo, Tomic desno, Vukic ispred zadnjih veznih. U napadu ne ocekujem Lazara, vec Scepovica ili Ubicu. Ocekujem 0-0, a nadam se pobedi. Srecno sutra Partizane.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Možete se vi ložiti na Stanojeve izjave koliko god hoćete, ali to je njemu i cilj. Najlakše je obmanuti protivnički tabor ako i sopstveni navijači veruju u to.

Iako sam uvek bio pesimista, za ovaj derbi sam siguran da ćemo uzeti. Biće 1:0 za nas, garantujem, Stanoje je mudar lisac, zna on odigrati na rezultat i to još protiv nešto slabijeg protivnika, takođe jako je dobar u psihološkoj pripremi igrača.

EDIT: Posle me citirajte kako sam pogodio. :D

A ja se nadam da cemo te citirati kako si pogresio. Rekao 1-0 kad ono 3-0 :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
iako mislim da smo igracki jaci,rastereceniji i iskusniji u ovakvim mecevima,potpisao bi i remi u rupi ...
videcemo kako ce se odvijati stvari na terenu,ali sve osim poraza je odlicno za nas ... naravno pobeda je BINGO u svakom smislu,i ukoliko se to desi SS i igraci bi trebali da budu ekstra nagradjeni bez obzira na rani zavrsetak u evropi.

idemo CRNO-BELI :napred Partizan
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Baš raspravljamo drugar i ja oko toga da li Lazar treba da igra ili ne i drugar kaže "Čak i da ga, ne daj bože, povrede, njihovom igraču crveni, a Diara umesto Lazara"
Ovaj sudija lako daje žute kartone. Daj bože da ga cigani dobiju po neki svaki put kada krenu da vrše pritisak na njega. Ovo možemo da dobijemo na iskustvo i smirenost a oni neka se pale i zapale. Ako čačanin krene sa 4-3-3 ima da dobije lekciju iz modernog fudbala. Neka je bio i najbolji igrač na svetu, kao trener nije ni do kolena Aleksandru.
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Derbi je derbi,kakvi i da su ganci,koliko i da su losi nikada ne mozemo ih otpisivati.
Samo borba sutra,najvaznije je da se ne izgubi,oni moraju da ide na pobedu to je veliki plus za nas tim,mozemo da ih unakazimo ,samo hrabro i pametno !!!

Srecno sampioni !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
DuVu - Lazevki nije previse atraktivan ali Volkov ne ulijeva povjerenje u defanzivi nimalo, mada tipujem da pocinje Volkov.

NakaR tvoja opcija sa 5 veznih mi se dopada, tako smo dobili proslog Oktobra.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Nema povredjenih, nema kaznjenih,koju god postavu da stavi SS bice ona prava!
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
musavi ce Markeca lomiti koliko god bude igrao, stare su to kurve to im je u krvi no da bi to radili moraju prvo da ga stignu a i ko sto neko ranije rece i mi Lolu za trku imamo :D


verujem da ce Dija igrati barem 45 minuta, obecao je covek gol a taj kad obeca.... :respect
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Много мисли ми се мота по глави . . . али само оптимистичне . . .
Око састава не лупам много главу, СТАНОЈЕВИЋ је ту БОГ, ко год буде играо, само нека стави срце на терен и не бринем . . .
ТОМИЋ - мислим да је то момак који је заслужио гол на дербију . . . некако ми се он намеће као човек одлуке!!!!!!!!!!!!!!!! :pfc:
 

Zagor

Guest
Зато што је с нама Душко Радовић!
Зато што је с нама Душан Ковачевић!
Зато што је с нама Моца Вукотић!
Зато што је с нама Цане Партибрејкер!
Зато што је с нама Дуле Вујошевић!
Е зато, ако ни због чега другог...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top