Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sa ovim govnima iz uprave i nazovi trenerom Vermezom mi slobodno mozemo da se oprostimo od prvog mesta. Zna se vec odavno, a pokazuje svake sezone, mi zaseremo svaki prelazni rok. Ova agonija ce da traje dok god klub vode mafijasi, i "nazovi" trener.
Danas me je prijatno odusevio Radnicki. Mi nismo igrali ni 30% od toga.
Uzas zivi...
Napretka nece biti dok god se ne dese KORENITE promene.
Mars bagro napolje iz Partizana
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
I nemojte molim vas da pisete kako su cigani jaci od nas,smesni su kao i mi,a da nam je bolji trener na klupi bili bi i jaci od njih!UPRAVA NAPOLJE,VERMEZE ODLAZI!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Једино што је важно је да смо успели да победимо. Игра криминал, поново грубе грешке, гол примамо као пацери, нико бре честито да избије лопту не уме.
После тешке утакмице против Тромса нисам очекивао ултра-квалитетну партију нашег тима, али нисам ни очекивао да играмо овако лоше.
Сале опет орао по терену, трудио се као неко ко је тек на прагу првог тима, греота је да то опет не поменем. Иванов, Стојке, Камара Ок, остали морају много боље.
Има у нашем тиму материјала за неке добре ствари, али то са овим идиотом на клупи ће тешко да иде.

Иначе данас је она смрдљива сподоба од генералног секретара, говедо које се презива Грубор, после јебања мајке драгој нам управи од стране нас који смо били у непосредној близини ложе, био чак и толико дрзак да нам узврати псовком.
Тада је цео тај део експлодирао, и они најмирнији међу нама су запенили и најебали му се целе фамилије. Говно је одмах село назад и више до краја није промолио смрдљиву њушку напоље.
Млађани Друг Ратомир, наш плејбој, је био миран као бубица.
И њему је "адекватно" поздрављена фамилија.
Тада је резултат био 0:1, сви смо били на ивици нерава, да усрани Грубор није сео, имам утисак да би смо сви јурнули на њих и да би та говна завршила своју лоповску каријеру.
Нема те силе која може да заштити говна ако једног дана успемо да будемо сложни и решимо да их скинемо. Плашим се да ће то можда бити касно.

Следи пауза, има времена да се тим опорави, да се колико-толико игра унапреди, дошао је Сретеновић који ће надам се ојачати одбрану, остали ће бити без претерано великог притиска и имају сада услове да се припреме за наставак кампање.

Наша је игра као она мушка ствар, неким играчима није место ни у другој лиги, тренер нам је смрдљиви полтрон, спортски директор такође, управа је издајничка лоповска багра, али због оних неколико поштених људи који сваки меч играју свим срцем за наш клуб, због нас који живимо за Партизан, због повампирене циганске гамади која као што смо вечерас видели игра и по 110 минута док не дође до победе, Браћо и Сестре Гробари, треба да подржавамо наш тим.
Ако им и ми окренемо леђа, онда смо стварно угасили.
И ја често не могу да поднесем много тога што приказује наш тим, не могу да смислим тренера, и комплетну управу, али нећу да посустанем и престанем да идем на утакмице.
То је оно што сви наши душмани, и ови из клуба и комшијска говна желе, да нас буде што мање, да нас лакше сруше.
Не смемо да посустанемо, није лако све ово издржати, али морамо успети.
Идемо сви заједно до коначног циља, да наш Сале дигне пехар шампиона у мају.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Приступ- срамотно, игра- срамотно, жеља- срамотно, дисциплина- КРИМИНАЛНА!!! 7 жутих картона. за шта? Макар да су се борили...

Какав је био интензитет утакмице, помислио би човек да се ради о пријатељској која је без резултатског значаја.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nonsalancija volkova kod primljenog gola bukvalno za kresanje tromesecne plate.
setkanje tomica po terenu i ono udaranje sa ledja za sestomesecno uzimanje plate.
ninkovic mora da prestane da kenja kod sudija pod hitno.
od zabije bi ja posle mesec dana treninga odigrao bolje.
ostojic sve cesce podlece pod loptu.
ljudi da nije bilo crvenog kartona mi ne bi sutnuli u okvir gola.
pod hitna smena trenera i uvodjenje discipline u ekipu, u suprotnom ode titula.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Прво полувреме за заборав, друго много много боље... Три бода најбитнија!
Види се мали напредак у игри, али не могу да се отмем утиску да би са неким нормалнијим тренером били бар за класу боља екипа...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Bodovi su osvojeni,idemo dalje,da spašavamo titulu...
Do nove uprave i srećnijih vremena...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.753
Локација
Beograd
Pre svega moram da kažem da je danas bilo teško preživeti ovu našu toplu i sunčanu klimu, i samo sedeći na ,,Istoku,, - mogu da mislim kako je igračima koji treba da jure za loptom i protivnikom...
Zato, ako fudbalerima uputimo neki ,,minus,, za današnju igru, ipak moramo uzeti u obzir sve ,,faktore,, i, moramo im dati i neki ,,plus,,!

Naravno, sindrom ,,Evropa,, da se utakmice pre i posle Evro-takmičenja igraju nešto slabije, uhvatio nas je i danas, počeli smo prilično slabo (opet podvlačim, teško da po ovakvoj vrućini i može nešto bolje!), primili smo i nepotreban gol (Vlado, bolje šutni loptu ,,u kukuruze,, nego da je daš protivniku kod našeg gola), ali...
Imali smo snage i moći za preokret, učinili smo ga, dali tri gola, uzeli tri boda, malo li je?!

Nije malo!

Utakmica je bila ,,prava prvenstvena,, - što će reći, malo ružna za oko, ali ,,tvrda,, uz prilično fudbalske atmosfere na tribinama: Nezabranjeni u malim čarkama sa policijom, Zabranjeni koji svojim navijanjem teraju Nezabranjene da navijaju jače nego što bi inače, i Simpatizeri, koji su, još malo, pa bili došli na ideju da linčuju delove Uprave koji su se nalazili u njihovoj neposrednoj blizini...
Bilo je tu i par čikica koji su navijali za OFK, pa smo se podsetili starih dobrih dana, kada se, sa protivničkim navijačima, moglo lepo razgovarati i zezati, protivurečiti im i smejati se, a da nikome zbog svega toga ne mora da fali ni dlaka s glave...
Ljudi, to je ipak samo sport...

Mislim i da se preteruje sa onim ,,Vermeze odlazi,,...
Nijedan trener ne može sam da uradi sve, niti igrači baš mogu sve bez trenera...odgovornost, uspesi, neuspesi, pobede, porazi, nerešene...ipak su zajedničko delo!
Vermez ima jedan od lošijih timova Partizana u poslednjih ko zna koliko godina, a ipak su taj tim i taj Vermez ušli u ,,Evropu,, pobeđuju i u prvenstvu...

Partizan ima lošu upravu, ima mnogo onih koji bi da ga ,,svrgnu sa prestola,, i koji mu žele sve najgore...
Daj da bar naši navijači budu malo više pozitivni prema Partizanu!

Ni meni se ne sviđa mnogo toga, ali daj da izguramo polusezonu sa onim što imamo...
I sezonu, naravno...

Ako sam hvalio Džigijeve predispozicije na početku njegove profi karijere, sad moram malo i da ga grdim!
Imali smo nekoliko puta prilike za kontre sa viškom igrača, jednom je i Sale upropastio jednu...
Ali, ako Sale u poznim fudbalskim godinama nije imao snage da to finišira kako treba, Džigi bi morao!
Nećemo imati 5 ili 10 takvih situacija u ,,Evropi,, po utakmici, nego možda samo jednu!
I tu ne sme biti greške!
A Džigi, nekoliko puta...k'o na poljančetu...za svoju dušu!
A igra za svoju dušu, nije u korist Kluba!
Dečko je mlad, ali kad nemamo iskusnijeg na njegovoj poziciji - onda on mora da igra ,,k'o mator,,!
Nema nam druge!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Traljava igra, ali tri boda su upisana... Čisto da se ode hladne glave na dvonedeljnu pauzu.

Posle toga su tri domaće utakmice (računajući i Nefči), pa ako zabeležimo 100 % učinak onda ćemo u Novom Sadu ubrati i prvi vesnik nove titule!

Napred Partizan!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Prvo da budemo jasni, 3 boda su 3 boda. Drugo igra nam je kriminalna. Meni je upecatljiv jedan detalj u dosadasnjem delu seone i okrenucu se njemu. Mohamed Zabija? Jebo mater ja onom ko ga dovodio vec 3-4godine i ko ga na kraju doveo! Lolin cale,Branko Smiljanic koliko znam ga preporucio? Boze sacuvaj da li je taj covek normalan? Na osnovu kog parametra je Zabija zasluzio da igra spica FK Partizan umesto bilo kog ali ponovicu bilo kog naseg deteta sa 17-18godina iz Teleoptika? Kome bre ovaj zauzima mesto. Pa ovaj nema kvcalitet za Srpsku ligu! Oterati ga odmah...ali odmah da ne trepnemo! Ja razumem i prilagodjavanje...i nova zemlja...i nova kultura...sve razumem i sve znam ali znam da Mohamed Zabija nije profesionalni fudbaler! Laku noc!

Igra Partizana? Koja igra molicu lepo! Sta radi ovaj Vermez? Znate sta, ja ozbiljno pocinjem da sumnjam da ovde nije u pitanju to sto on ne zna jer koliko god da ne znas nije moguce da ovoliko degradiras igru. Ovde je po sredi tihi bojkot igraca...nesto ne stima na relaciji trener-igraci...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Napravili smo 7 zutih kartona,od kojih je 6 bilo apsolutno nepotrebno...cuvena Vermezova "disciplina"
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bilo koji trener iz Srbije bi do sada napravio neku igru, bar nesto prepoznatljivo. Ovo sto Vermezovic radi je Voodoo fudbal, prije utakmice baci pilece kosti da urekne protivnika.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Pre svega ipak cestitke igracima,dobro je sto idemo na mini-pauzu sa pobedom,ali za pocetak Volkovu ono nije bila prva greska kada smo primili gol,imao je dva kiksa pre toga,na istu foru,samo sto je jednom Stojke "iscupao stvar",drugi put se ne secam sta je bilo.

Vrucina definitivno jeste bila problem,ali imali smo previse kriminalnih pasova,previse nepovezanosti na terenu,a o zutim kartonima i da ne pricam,moram ponovo na Volkova da se osvrnem,sta mu znaci ono sutiranje posle sudijskog zvizduka,Scepovic se po uzoru na njegovog brata nesto dokazuje navijacima,ko da su protivnicki,a ne njegovi,takodje i on sutira posle zvizduka,verovatno ga crveni ne pogadja,Medo dobio zuti,a niko da mu pomogne u duelima sa Batiohom,ostavili ga na cedilu da rizikuje crveni,prigovaraju sudiji kako se kome cefne,a prednjace Markec,i Dzigi,'ajde da su dosli sa sela,iz neke divljine,gde je urlanje na sudiju normalna pojava,nego oni su prosli sve skole Partizana,a tek o Vermezovom kodeksu ne treba trositi reci jer je to neki fantom.

Nadam se da je Mitrovic ok,do sada nisam nista procitao o tezini povrede.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Vidim da mali Mitrović ima potres mozga :( Nisam videla kako je zaradio povredu? Zna li se nešto bliže, kako mu je?
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Šta reći za utakmicu, žalost i čemer i jad i sve najgore, et. S.Marković koga sam tako gotivio danas je bio druga osoba, Zabija koliko god se ja nadao da će da proradi (iako realno, ostatak ekipe ga ignoriše na terenu 100%) on je jednostavno prevara - ako nemaš kila da se nosiš sa štoperima, onda si sigurno brz da ih pretrčiš..on nije ni jedno ni drugo. Zonska liga, plače za njim.

Međutim niko od vas nije prokomentarisao momenat kada se Grubor raspravljao sa navijačima na istoku, i kad su ovi krenuli da mu jebu mater neki čikica sa kamerom izašao i sve nas zabilježio, naravno i njmu smo jebali mater. :)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
11l7y21.jpg

Ovo u fazonu:

Albert: Šta misliš, dal da se pojačavamo?
VV: Ma joooook, nije u interesu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Međutim niko od vas nije prokomentarisao momenat kada se Grubor raspravljao sa navijačima na istoku, i kad su ovi krenuli da mu jebu mater neki čikica sa kamerom izašao i sve nas zabilježio, naravno i njmu smo jebali mater.
Kao prvo, komentarisano je, ali ti očigledno ne čitaš šta drugi pišu... Kao drugo, baš je dobro jebati mater nekome ko i ne znaš ko je, a vrlo verovatno je na tvojoj strani...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nije samo apoel ekipa protiv koje ne možemo da dominiramo sa igračem više. Tužno, teško,obeshrabrujuće je gledati ovakav Partizan. Sale Ilić ne može ovoliko da igra u jakom ritmu. Mi smo bez Vukića 30% slabija ekipa.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
(avax)
Ovo je ispod nivoa nekadašnje SFRJ druge lige.:respect

Svi koji su stariji i sjecaju se druge i republicki liga znaju da je ovo
naj tacnija dijagnoza igre naseg Partizana od dolaska Pekmezovica
i novog SD Tumbice.
Eh kad se sjetim Ivana Tomica pa redovnog brifinga sa javnoscu sta
se radi i planira u FKP. A ovaj sadasnji SD prima za dzabe platu.:banghead
Igraci su limitirani ali je vecina igrala i kod Stanoja. Sad je prilika u
pauzi otjerat Vermezovica i SD jer nista i ne radi (svejedno Mutavi mesetari).
Ako ostane ovaj trener, ostace i ova igra i mi u LE necemo uzet ni bod.:napred Partizan
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Traljava igra, ali tri boda su upisana... Čisto da se ode hladne glave na dvonedeljnu pauzu.

Posle toga su tri domaće utakmice (računajući i Nefči), pa ako zabeležimo 100 % učinak onda ćemo u Novom Sadu ubrati i prvi vesnik nove titule!

Napred Partizan!

Ovakav Partizan nema sanse da dobije cigane 1,2. No do tada cemo vise znati po pitanju naseg napretka u igri. Mislim da ce se prvenstvo rijesiti u narednih 6-7 kola. Ako budemo u zaostatku do derbija pukli smo. U suprotnom - vidjecemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top