Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Neće oni apsolutno ništa zatvoriti na proleće, nego će "NAMERNO" sejati bodove kao banatski ratar kukuruz, da bi im se vratilo na jesen!!!

Jasno je njima da je titula izgubljena već sada, a pogotovo ako izgube derbi. U tom slučaju bi proleće dočekali sigurno sa -15 bodova (3 bi sigurno dali vojvodini, namerno malo v).

Znači, pobeda na derbiju, pa na proleće da spremamo tim za napad na Ligu šampiona, sa novim trenerom, sportskim direktorom, predsednikom i UO!

Osim ako im mi ne izadjemo u suret, kao onomad u kupu, i vratimo ih u život na SAMO -5 (pu, pu, pu daleko bilo). Onda u tom slučaju možemo očekivati svašta.

Što se tiče poslednje rečenice, ima onaj vic: Pitaju cigu: ''Cigo, cigo, je l' voliš ti palačinke'', a mali ciga odgovara: ''Pa, voleo bih''. :D
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Neće oni apsolutno ništa zatvoriti na proleće, nego će "NAMERNO" sejati bodove kao banatski ratar kukuruz, da bi im se vratilo na jesen!!!

Jasno je njima da je titula izgubljena već sada, a pogotovo ako izgube derbi. U tom slučaju bi proleće dočekali sigurno sa -15 bodova (3 bi sigurno dali vojvodini, namerno malo v).

Znači, pobeda na derbiju, pa na proleće da spremamo tim za napad na Ligu šampiona, sa novim trenerom, sportskim direktorom, predsednikom i UO!

Gazda, pa zar ne rece ti da nema sanse da mi pobedimo u derbiju? Rekao si poraz ili nereseno u vrh glave? Kako to sad odjednom pobeda...:confused
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Znači, pobeda na derbiju, pa na proleće da spremamo tim za napad na Ligu šampiona, sa novim trenerom, sportskim direktorom, predsednikom i UO!
Надам се да је ово стварно најава неких промена.

Уверен сам да можемо да их добијемо без већих проблема, али све је то џабе док нам клубом ведри и облачи, односно само облачи, овај тумор који имају титуле председника и чланова управног одбора.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.180
Reaction score
766
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
A kad smo mi dobro prošli kad smo igrali čekalicu?

Од како је Јокан преузео тим па док Грант није дошао !

контра питање:

кад смо ту узели иједан бод кад смо одиграли лепршаво, нападачки, за око публике ?

онај један дерби са ђукићем, ал после смо фасовали хет-трик...


Realno, kod Stanoja smo par puta imali više sreće nego pameti jer su ciganski konji promašivali zicere.

Реално може да те усере једном, два пута ако си рођен под најсрећнијом звијездом васионе, ал да ти константно дељеш гурбете, мало је превише случајности...

увијек се сјетим Станоја после мечева са брагом кад смо у првом примили гол са 30 метара у саме ракље, а у другом гол главом са рогља шеснаестерца исто у саме ракље , "ништа то није случајно"...

исто ко што није случајна наша серија у дербијима, или прљећна катастрофа...



Znam da je u derbiju bitan rezultat ali ako protiv ovako bednih cigana ne možeš da imaš i igru i rezultat e onda džabe sve!

сјетих се рехагелове изјаве кад су се новинари жалили да не игра офанзивно...човјек мртав ладан вели "играћемо офанзивно кад будемо имали Ћавија, Месија и Инјесту"


јебе ми се за игру, давно је дерби престао да буде надигравање... знамо како је лепршаво играо Мурињов интер, и како је завршио !


Pa jebeni Spartak im je za pola sata dao 3 komada a mi da igramo čekalicu...

једно је спартак друго је дерби !
ми смо изгубили од реала у мадриду 1-0 нерегуларним голом, а после три дана пукли 0-3 у рупи...


они ће ући максимално напаљено, наше је да одговоримо истим или јачим интезитетом, и онда мора да буде резултата...

не могу цигани и држава да спреме, бар на терену ништа што нисмо прошли прошле године, тако да само нека изриљају тај јебени терен бод(ови) нам не могу измаћи !


ЕДИТ :

ово ме храбри !

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-...zdom-Reci-cu-vam-kada-pobedimo-Partizan-sa-20
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
E ovo što je kolega postavio TO SAM ČEKAO!! Počelo je :D

Samo kenjajte....

@Vlad tako je druže u pravu si ja sam zaboravio na karleušu i levandra... Nisam baš toliko dobar sa njihovim sastavom pa sam nešto vrteo po glavi žvalavi kasalica, milivojević, lazović ove sam zaboravio...

Oni su znači počeli da kenjaju, e sad da vidimo naše pametnice šta će da izjave...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.569
Reaction score
1.095
Наше паметнице, ако имају мало мозга - неће да изјаве баш ништа. Потпуна тишина, ако имају нешто да кажу - нека кажу на терену.

Не волим када идемо у дерби, а имамо прилику да дефинитивно сахранимо курву, јер смо знали неколико пута да пропустимо такву прилику. Све остало је на нашој страни.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Управо тако, што мање приче пред дерби, више рада... Но мене искрено плаши оволика еуфорија цигана, самопоуздање, политичари и њихова два везана пораза...

ЕДИТ: Кењам, плаши ме и Вермез.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.588
Reaction score
1.733
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nisam optimista uopste. Brine me nas trener, brine me ova ivica propast kod cigana, kidace...

Prizeljkujem pobjedu, ali bice remi u vrh glave.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Ovaj derbi je njihov kraj.Necu sad da koristim izlizane fraze o ekserima i sanducima,ali oni se nece dugo oporaviti.Samo nadam se da ce na prolece doci neka nova energija kod nas,da ce se sljam oterati i da cemo se spremiti za sledecu sezonu(daleko od toga da mislim da je kraj ove).Ta sezona je najvaznija u istoriji,ona za koju sam se onako potajno nadao da cu je doziveti.Da ih prestignemo,ako bude srece i nabijemo debelu razliku.
Zato nek ovaj derbi bude pocetak toga,valjda nasi imaju pameti za to.A vidim Gazda najavljuje bolje dane,zato igraci Partizana napunite kucku!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Bolje mi da odigramo čekalicu, polako, strpljivo i na kontru da im umuvamo gol a oni onda moraju još više da se otvore. Zajebite vi to nadigravanje, Prevagrant ih je nadigrao al mi gola ne videsmo i još ispadosmo iz kupa.. Stanoje je to majstorski radio, presing kad oni imaju loptu, svesno ih pustiš da se zalete a ne mogu dalje od 16 da ti priđu a onda iznenadni gol i ćao ciganijo.
Jebe mi se za igru, titula je u igri!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ovo nam je prilika da ih ''zakoljemo'' kako odavno nismo!

Prilika je tako dobra:
1) +8 trenutno, idemo na +11 (5. uzastopna pobeda u prvenstvu u gostima!),
2) oni padaju u još veći kanal, klanje međusobno,
3) titula je na dohvat ruke, uprkos šnajderu, ružiću...

ALI...

Ovakav raspad cigana nije realan jer u Srbiji će uvek biti cigana na vlasti koji će grebati rukam i nogama da ih izvuku iz govana.
Kad se tim ološima doda naša uprava, trener na klupi...

Nadam se da će naši da iskoriste raspad u ciganmali, to što smo bolji na terenu, to što nema prititska....
Ovakva prilika se neće skoro ukazati, ali milion puta smo dočekivali derbi sa boljim timom, ispred njih... i posle se na samo nama svojstven način sjebali.
Zato, sve sem poraza je uspeh!
 

Ljuba Kovacevic

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
83
Reaction score
0
Локација
VA
Realno bolji smo tim kako god okrenes,pa i da nisu sjebani moralo bi da ih zgazimo.Nema price stisnuti kucko od prvog minuta
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Imamo bolje igrače, bolji tim, forma nam je u usponu - a oni je nisu ni imali, psihički smo bolji, njihov trener je veći kreten od našeg, naš predsednik je veći lopov od njihovog odlazećeg...

Obrni - okreni, bolji smo, ali mene je kup proletos sjebao - tad sam očekivao da ih olešimo.

Samo da ne dođe do opuštanja naših, trenutno je dosta stvari na našoj strani.

Pametno, hrabro i bez opuštanja!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Cekalica da,ali ne sa jednim napadacem,imam fobiju od derbija u kojima smo pocinjali sa jednim spicom...
 

Grobar_Raca

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2012
Порука
44
Reaction score
0
ma bice dobro, ako nas ovi politicari ne uniste, sta koji djavo traze da prave sastanke sa mrtvom zvezdom, ceo vek da im pomazu... sto neko ne pomogne nama, za pocetak sto ne uhapse djuru
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.139
Reaction score
26.657
Локација
ante portas
Nadam se da Informer nije zabranjen na fudbalskim temama .
Kupio sam danas to djubre od novina i procitao sam , jednu vrstu intervjua koju je dao Branko Ruzic , spominjao je i derbi .
Mahinalno sam bacio novine ,pa bi bilo lepo da ako je neko citao prenese ovde taj intervju .
Aj ako neko ima informer nek iskopira tekst !

Pricao je o derbiju , kako mi ne likujemo zbog katastrofalnog stanja komsija u tom smislu .

Nisam bolesnik i ljubitelj teorija zavere , i nije ni malo cudno sto je ciganski kapiten danas prognozirao unapred njihovu pobedu . Mora da je imao jak razlog za to !

Bojim se da ne poklonimo bodove stubu srpstva , a kosa mi se na glavi dize kada znam ko je na klupi .
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Koja su to TRI fronta :D ... za par nedelja biće samo jedan.

Da, sad se setih da smo za kup vec ispusili, ali nebitno, opet je to bilo dosta utakmica na svaka 3 dana.
Ono sta sam hteo da kazem je da ako se setimo prethodnih sezona i naseg bitisanja u evropi, tada smo meceve u nasoj ligi dobijali na jedvite jade, pa kod Stanoja svi mecevi su nam isli iz X, tek u drugom uspevali da damo jedan ili dva, a par puta u zadnjim minutima se vadimo, ove sezone mora se priznati osim jednog ili dva meca ostale smo veoma lagano resili jos u prvom poluvremenu i ono za sta se Vermezu mora odati posebna pohvala a sto je retko kad je Partizan u pitanju, ekipa nam je popunjena i ima dosta rotacije, da smo igrali sa 11 igraca kao sto su neki treneri u FKP znali ne bi mi sad imali + 8

Ja sam nekako ubedjen da ih satiremo u subotu, moj tip 2-2&3+
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kao što kaže Vlad ja se samo bojim neke "više sile"...

Ako mi budemo ozbiljni, a utakmica nema nikakvu pozadinsku predigru otkinućemo ih. Čak i da lelemudaju ove naše princezice opet će nas teško dobiti. Jedino neki dogovor u pozadini može da nas sjebe, ali to nikad nećemo saznati...

Takođe se nadam da je ovo cigansianje i kurčenje glavatog mikića samo nastavak njihovog kretenluka ko i uvek pred derbi, a ne opet da se ponovim nešto iza zavese...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@SonyPFC cekaj, zar vermezinjo nije zakljucao Teleoptik, kako smo imali prilike da citamo? Ja s ovim ne bih prodavao ni orahe na pijaci...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top