Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Da li toliko potcenjujemo sebe kad kazemo da smo izvukli bod protiv opasnog i dobro organizovanog protivnika, ili smo mi odigrali daleko od onoga sto mozemo? Citam silne hvalospeve na racun igre domacina kojima se trazi alibi za vrlo lose izdanje nase ekipe. Mislim, dajte da se ne zajebavamo. Ako su nam reper ekipe sa dna tabele, sta cemo kukavci na leto? Ovakve utakmice su kao stvorene da pojedinci pokazu da li su sa pravom na klupi ili nezasluzeno nisu medju 11. Meni samo nije jasno gde nestade Volkov i sta je toliko zgresio da mu se ne pruza ni najmanja sansa. Kapiram da je u defanzivi promaja, kapiram da cesto ispada i ostavlja rupu iza sebe, ali tehniku i centarsut ima na sasvim zadovoljavajucem nivou. Ne znam, sve mi se vise cini da je usao u neku frku sa crnim, posto je poznat kao prgavac, te da ga je ovaj odjebao i zatvorio mu vrata povratka na teren.
I jos nesto. Da li je moguce da vi strepite zbog 2 izgubljena boda i povratka na +9? Ako mediji svesno pokusavaju da od necega sto je i vise nego izvesno naprave dramu sa 3 uzvicnika, ne moramo mi da padamo na takve baljezgarije. Mislim, niko ne garantuje da cemo biti prvaci ali ako smo u stanju da prokockamo toliku prednost, ne treba ni da uzmemo trofej. Sem toga, sumnjam da ce dzin iz Tome palcica sa cizmama od 7 milja dozvoliti iznenadjenje...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Ишчитах доста постова , и хтедох да реплицирам члану са ником Вук 23
- поставио си питање ко ће тим да повуче ? За почетак могли би да га повучемо ми својим присуством на трибинама тако што ће храм бити пун сваку следећу . Људи , Партизановци , браћо моја Гробарска схватите важност тренутка . На прагу смо да остваримо нешто што је остао недосањани сан већине Гробара који више нису са нама .На прагу смо исто тако да остваримо дуго очекивани сан наших дедова и очева . Зато сви у храм, сваку од сад . Ово су страховито важни тренуци .Морамо увек да будемо ту и да просто не дозволимо да титула скрене било где , да не дозволимо било коме да нас лиши нашег сна . Можда сам луд и психо и лудак али брате много желим ову титулу , ма желим је више од свега, а верујем да је желите и ви . Е зато драги мој Вуче нема шта ту да се поставља питање ко ће да вуче тим . А о Лиги шампиона драги мој Газда има времена , дуго је лето :D Дај да помогнемо овим нашим играчима да остваре наше снове .
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Dobro,izgubljena dva boda,sta da radimo.Hajduk je bio odlican danas,bolje usli u utakmicu imali sanse a nas Stojke spasavao i posle naseg gola bilo bi nezasluzeno da se nije sa izjednacenjem otislo na odmor.U nastavku,pljusak,blato,munje i gromovi i opet nas u nadoknadi Stojke spasavao.Sva sreca pa imamo lepu bodovnu zalihu,prosuta su dva boda ali je jos pristojno odstojanje.U cetvrtak vec ne bi smeli da kiksamo,da ne bismo bespotrebno ulazili u neku nervozu u nastavku,tim pre jer nam slanina dolazi za vikend.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Samo pod pritiskom da ne smijemo izgubiti i prosuti bodove mi mozamo dobro igrati i gristi za vrijeme utakmice. Moja prognoza je da cemo opet dobivati u seriji kada nam bodovni saldo padne na +7 ili +5 sto ocekujem da se dogodi vec ove sedmice.

Medjutim ne sumnjam da cemo uzeti titulu, ali mora biti pritiska bar jos 2-3 sedmice, drugacije ne umijemo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koliko se sećam ti si isticao par puta da si profesionalno igrao fudbal.
Da li si ikada imao priliku da igraš po ovakvom terenu? Ako jesi, da li ste bili u stanju da pravite akcije kao po normalnoj podlozi?

Nikad nisam rekao da sam igrao profesionalno nego na visokom nivou, mada jesam dobijao neku kintu da igram. Igrao sam i na gorim terenima od ovoga. Naravno da nije lako, ali nije nemoguće.

Jebiga, naši ne mogu na ovom terenu, a Hajduk se ubi od igre. Mislim stvarno...

Tragedija je i to sto ljudi i dalje idu na Jug, podzavaju cigane i navijace ostalih klubova, podrzavaju mutavog, i podrzavaju rusenje Partizana!

Nažalost, sve je istina, mada šta drugo očekuješ od cigana koji su došli na našu tribinu!!!

... Naime dva sata prije tekme zove me drugar (iskusni kladioničar) da dođem u kladionicu. Ja odem kad tamo se već raspravlja o tome da li je moguće da je tekma namještena?...

Ne kažem da je namešteno, ali i ja sam rekao pre utakmice na ovom forumu da se nećemo dobro provesti i da će najverovatnije biti nerešeno..

Dobro,izgubljena dva boda,sta da radimo.Hajduk je bio odlican danas,

Hajduk je bio dobar danas jer su naši jeli govna 90 minuta! Lako je Hajducima da trče, igraju, stvaraju šanse, kad naši mrse muda po terenu. Sredina čestiti faul nije napravila. Odbrana šuplja kao švajcarski sir, a u napadu Mitrović solira do bola! Normalno je da će i prosečna ekipa, a Hajduk to jeste , da nas nadigra. Sa ovim pristupom najebali smo u Evropi kao žuti u Hirošimi!
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Nažalost, sve je istina, mada šta drugo očekuješ od cigana koji su došli na našu tribinu!!!

Mene ti i takvi uopste ne zanimaju, ja se samo pitam sto je sa nasim ljudima, pravim i iskrenim Partizanovcima koji idu tamo i time ih podzavaju?
Nikakve navijacke price ne potezem, samo pitam niste za mutavog a podrzavate i bukvalno dajete platu ljudima koji ne vole Partizan i koji ga ruse, previse kontradiktorno!
Kad ukapirate da su onu na Jugu samo zato sto ih Vi podrzavate bojim se da ce biti kasno, pogledajte sta rade!!!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A i sto bi bilo ko neku grupu podrzavao, navijamo za Partizan ne za grupe koje ce se uvek prodati nekom.
Ne dajte da vas vodi bilo ko, samo ovce se vode, a zna se i gde.
Svojom glavom pa ako treba i kroz zid, bar znas da si sam to hteo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Prvo, čestitke rivalu koji je poželeo da igra fudbal, takođe, od utakmica koje sam ,,proletos, gledao i Donji Srem i Jagodina su se baš trudili onoliko koliko su mogli...(BSK nešto slabiji rival, OFK nisam gledao celu utakmicu...)

Sve u svemu, izgleda dolazi vreme kada će biti i fudbala a ne samo autobusa u 16m i previjanja po terenu...Lepo...

Što se nas tiče, mislim da sam već ranije pisao kako je verovatno da ćemo i mi negde ,,kiksnuti,, tj. da nećemo pobediti sve do kraja, to se danas desilo, pa šta, ništa, idemo dalje...

Nisam siguran ni da ćemo uzeti maksimum bodova iz svih utakmica koje su ostale do kraja, ali ne mislim ni da će rivali to moći...

Što se tiče mogućnosti i slabosti naših igrača, mislim da ih dobro poznajem, i da sam o tome više puta pisao (o mnogima pojedinačno), pa, nema potreba da se ponavljam...
Svakako su u mogućnosti da pobede svaki tim u Super ligi, ali, samo ako odigraju na najvišem nivou, u suprotnom, to baš i nije tako...

Nije mi se dopalo što se danas više puta ponavljao sebičluk, sinovi, nemam ništa protiv da šutnete čak i ako su vam drugari u boljoj poziciji, ali - samo ako taj šut bude gol!
Ako ne bude gol...e, onda zameram, itekako...
Pa ne možemo mi uvek da stvorimo 11 (ili 14) šansi po utakmici, pa da svako dobije svoju loptu i svoju priliku za šut...
Ako se na utakmici ne iskoristi jedna, dve, tri šanse - to je već ozbiljan problem za ekipu koja to promaši...

Vrlo zameram, što je, posle ulaska Eliomara (na desnu stranu), skoro svaka lopta otišla na levo, iako je Leo desno, kao svež igrač, i čini mi se solidan tehničar, bio slobodan i to više puta! Tek pri kraju je dobio poneku loptu...
Kao da su ,,domaći,, želeli da čuvaju mesto u timu za nekog svog, jer je ovaj dečko ,,samo stranac,,!
Možda ja grešim, možda ne grešim, ali tako je izgledalo!

A ja mnogo dugo pratim Partizan pa znam da je tog ,,čuvanja lopte,, za ,,svoje,, itekako bilo u prošlosti!

Ako u Partizanu misle da taj dečko sa desetkom na leđima zna nešto, onda je vreme da malo više igra, da se opusti i da se ne plaši greške, da slobodno oproba dribling, ulaz šut, i da mu saigrači povere loptu...

Ako u Partizanu misle da on nema ,,štofa,, za naš tim, niti mogućnosti da s pravom nosi desetku na leđima, šta su ga onda i dovodili?!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
I mene je teren u Kuli strašno iznervirao, ali kada se setim ovakvih utakmica, jasno je da onaj ko zna, njemu ni njiva ne smeta. http://www.youtube.com/watch?v=f8-CWEQB3Lk

Brazilci od malih nogu igraju fudbal bosi po pesku, pa kada izađu na travu ne smeta im nijedna džomba.

Nadam se da je Vermezovićeva matematika o dopisivanju i prepisivanju zasnovana na čvrstim naučnim nogama.:D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
necu mnogo komentarisati igru,jer je teren bio ocajan. steta sto mitar nije uvalio jos 1 gol,mogao je..
kao sto sam pljunuo brkica i rekao da je sramota da golman primi gol iz peterca,isto cu reci i za stojkovica...
bekovi ocaj, sta se desava vise sa volkovim?!
a na desnom beku je situacija takva da mi miljkovic deluje kao dani alves u poredjenju sa ovim pauljevicem,decko veze nema sa fudbalom,pozadi nesto i zatvori,stigne da presece,ali decko ne zna pas da da,o necemu vise da ne pricam..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Evo i ja priznajem, Pauljević nije ništa specijalno. Slažem se da nije bek za Partizan. Predlažem da to mesto u timu bude upražnjeno svaku utakmicu.
Sa Miljkom il bez njega, isto mi se vata! :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ја бих Луку на десног бека, брз, јак, зна понешто с лоптом а не превише и сасвим солидан у дефанзиви, ди ћеш више :D
На његово место Елиомар, Јојић, Нинковић и ето још један играч за продају :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nije ni čudo što si toliko dugo u klubu. VIdi se da imaš smisla za biznis. :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Meni samo nije jasno gde nestade Volkov i sta je toliko zgresio da mu se ne pruza ni najmanja sansa.

Има суспензију Јогa Савеза Србије јер се спрдао са Пратјахаром.

Можда сам луд и психо и лудак али брате много желим ову титулу...
Moja prognoza je da cemo opet dobivati u seriji kada nam bodovni saldo padne na +7 ili +5 sto ocekujem da se dogodi vec ove sedmice.

Не шали се Макси са тих +5, треба да нам се другар Влад разболи.:wink:
Тешко је ту пронаћи праву меру. Ови наши су као Златокоса, на +11 је преудобно, на +5 је превелика пресија.
Sa ovim pristupom najebali smo u Evropi kao žuti u Hirošimi!
Оволику количину евроскептицизма нисам чуо ни код Воје Коштунице:D
Evo i ja priznajem, Pauljević nije ništa specijalno. Slažem se da nije bek za Partizan. Predlažem da to mesto u timu bude upražnjeno svaku utakmicu.
Питаш ли се да ли би противник пристао да у меч унесемо такву материјалну предност. Али ако прође треба разрадити идеју и за другог бека.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Vermezović: Bolje bod nego ništa !

Izjavilo govedo i ostalo živo.

Ako su ovo poeni, to je sevap !
 

Gauloises

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
87
Reaction score
3
Izjavljivali su drugi i gore stvari, imali mnogo lošije partije pa smo osvajali titule

Ne može SVAKA utakmica da se dobije, to se zove sport. Neki su se stvarno razmazili. + 9 deset kola pred kraj prvenstva, daj Boze da svake godine imamo ovako losu situaciju

Danas skoro krcat stadion, odlične posete protiv OFK i D.Srema, na strani punimo stadione, protiv Slobode će biti puno, a protiv vojodine pravi derbi kola. Ljudi se polako vracaju, momci na terenu daju sve od sebe, kao i košarkaši i treba uživati u pohodu na 25-u titulu.

Lš ne sme da bude prioritet, samo LE a o tome ćemo tek kada matematički obezbedimo titulu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top