Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
A ja ocekujem da se Kojic nece naigrati kod Vuka, posebno ako mu je Mitar ljubimac, posto ne vidim u kojim taktickim zamislima, a da imaju veze sa fudbalom, bilo kog trenera, Kojic moze da bude ispred Scepe, Mitar i Kojic se mogu rotirati, ali Scepa mora da igra, on je meceve sto je igrao, vise spremio sansi, nego svi nasi vezni zajedno.

Ја очекујем да ће Којић имати минималну минутажу (евентуално ће бити Митрова замјена), очекујем такође да ће Лука, Пауљевић, Станковић, Саша Марковић потпуно испасти из тима, јер су требали испасти одавно.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Само да се до дербије не повреде Лазар или још горе Стојке опет јер знамо какве смо голове примили у прошлом дербију ...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Meni se najvise dopalo ovo oko pruzanja logisticke podrske igracima od strane bureka i grubora :D! Ako sad momci ne krenu da kidaju, nikad nece :)
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Potpisujem! Pogotovo jer se Mitar i Scepa slazu tako dobro i van terena!

Ne brini ti za to, to se lako prevazidje, ako je uopste i bilo sta, Scepa nije sebican dodace Mitru sigurno, a Mitar, pa i ne mora Scepi, nek da gol sam :D

Ја очекујем да ће Којић имати минималну минутажу (евентуално ће бити Митрова замјена), очекујем такође да ће Лука, Пауљевић, Станковић, Саша Марковић потпуно испасти из тима, јер су требали испасти одавно.

Pa veoma verovatno, osim Luke, koji mozda i dobije jos koju sansu, samo bi ja toj listi pridodao i Eliomara.

Uostalom, videcemo na prvom mecu vec kakve su neke njegova zamisli, mene bi najvise obradovao kad bi video da pokusava da ubaci nekog umesto kapitena, znaci da isforsira nekog na toj poziciji, nebitno dal Brasanca, Jojica, Ninkovica ili nekog cetvrtog
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ако сте послушали овај извештај са званичног сајта, конкретно Вука, када каже ко га је звао и честитао, а ја сам сигуран да ће му итекако помоћи.
Само због тога, ја дерби дочекујем мирније главе :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Je nešto uopšte ne mogu da gledam snimke sa zvaničnog.. pravi mi SIlverlight problem, ne mogu neki update da instaliram :confused:

Hajde ako ime neko da postavi u nekom drugom formatu, pliiiiz...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Нисам сигуран, са Вуком је постављено у аудио формату, ако и то иде преко Силверлајта онда да нешто направимо... Али мислим да то иде преко Флеша...
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
I sa Murinjom bi bilo tesko..Realno ,iako je tesko priznati ovo je posle one Jesine genericaje '06 sigurno najlosija.Bez namjere da vrijedjam neki od nasih igraca,ali je tako. Nadam se da Vuk ima petlje da uradi ono sto prethodnici nisu imali ,a to je svakako zahvalnica momcima koji nisu za partizan a ima ih mnogo ! Sansa klincima ,koje je trenirao u teleoptiku. Svakako je vrijeme da ozbiljniju sansu dobiju Askovski i Zivkovic u odbrani ,za pocetak..posebno jer igraci koji igraju pre njih to ne zasluzuju.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kada bi on smeo da uradi takve drasticne srezove kao sto si ti naveo ovaj tim se ne bi zvao fk partizan i ovo ne bi bila srbija..
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Vidim svi ste zadovoljni sa Rasovicem ali ono sto mene brine je da neki drugi spoljni faktori direktno ne ucestvuju u tome da nam se titula do kraja oduzme. Vuk bi u tom slucaju verovatno takodje ispastao za nesto sto je dobio od kacketa. Djura je video neku korist u svemu ovome, to vam garantujem!
Napisao sam jedan komentar pre nekoliko nedelja o tome koliko smo golova davali u prvom delu sezone a koliko u drugom, govorio sam i koliki sebicluk vlada u nasem napadu.
Kojic - Scepovic - Mitrovic, ne zna se ko je sebicniji pri zavrsnicama, nisam mogao da verujem da Kacket trpi i gleda sve to. Sad posle ovih naslova o sukobima, bez zelje da branim Kacketa, ali on je tu samo i mogao da gleda, trpi i CUTI.
VIDEO sam neke njegove reakcije posle nekih od sebicluka pomenute trojice pa znam o cemu govorim.
Dovodjenjem Vuka, mislim da se pokusava spasiti tim, bilo je vec ovde komentara od ( kazete ) pouzdanih likova da Mitrovic na kraju sezone odlazi.
Mogu iz kluba da demantuju do prekosutra da nista nije bilo, sebicluk nasih ofansizvnih igraca je vise nego ocigledan od pocetka 2. dela prvenstva.
Podatak da smo dali 5 golova na 6 utakmica u 2. delu prvenstva, a da smo na poslednjih 6 utakmica 1. dela prvenstva dali 15 golova, ili da smo u prvih 6 utakmica prvenstva dali 18 golova, govori o tome koliko je ekipa u kanalu.
Vuce spasavaj sta mozes, pokazi autoritet tako sto ces zabusante poslati na tribine!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Je nešto uopšte ne mogu da gledam snimke sa zvaničnog.. pravi mi SIlverlight problem, ne mogu neki update da instaliram :confused:

Hajde ako ime neko da postavi u nekom drugom formatu, pliiiiz...
Evo konferencija za štampu
Otvori u WMP - Windows Media Player, File / open URL........

http://62.240.13.114/pres/vuk_294.wmv

Trening
http://62.240.13.114/aktuelnosti/trening_vuk_304.wmv

Audio VUK
http://62.240.13.114/audio/vuk_304.mp3

Audio Lazar M.
http://62.240.13.114/audio/makec_304.mp3
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Konacno da prodje ovaj usrani april.Uvek baksuzan.To sam zapamtio.Svake godine mi zagorca zivot,bar sto se tice fuce.
Maja sve dobijamo do kraja.
Duse valja,malo sam vise sujeverniji...ali tako je!DOKAZANO!
Vuce brate ne demantuj me!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Vidim svi ste zadovoljni sa Rasovicem ali ono sto mene brine je da neki drugi spoljni faktori direktno ne ucestvuju u tome da nam se titula do kraja oduzme.

Баш због оваквих ствари ми је драго да је Вук дошао. Да будем кратак, упали смо у ситуацију да дерби решава првенство. Дерби се не може наместити, ја верујем да је то једина утакмица која не може да се намести, без да у ту аферу буду умешани готово сви или бар већина играча, тренер итд. Како верујем у Вука, скоро па као у Станоја, јасно је да о томе нема говора! А за све остало време је најбољи показатељ!
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@grobar032 brate zaboravljas da zivimo u dobu kada mafija i kriminal na svim poljima cvetaju, pogotovo u Srbiji gde svako svasta moze da namesti, a da narod veruje da nema toga. Danas sve moze da se namesti, pa i derbi, samo treba da se izabere pravi trenutak i da se to dobro odradi. Gazda i mnogi drugi su pricali ranije o tome, ima bezbroj opcija kako i sta.

Nadam se samo da Radnicki nece da nas namuci kao sto su namucili cigane na cmarakani. Imali su tu sjajnu formu od nekoliko utakmica za redom bez poraza, a sa pobedama, ali u zadnje vreme lose igraju, tako da sam ipak na kraju siguran da nece predstavljati problem. Jovanovic, Binic, Skuletic su im barem po meni opasni igraci. Znaju i oni da im se ova tekma pogodila u losem trenutku jer je Partizan doveo novog trenera, plus je titula drasticno ugrozena, pa ce crno beli da grizu, a oni su obezbedili opstanak, sto im je primarni cilj tako da...

jedino ce derbi biti problem, ali sa Vukom sam siguran. Inekcija morala je ubrizgana!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Наравно, ја се слажем за то време мафије и тако даље, али и за време Станоја је било тако слично, ако не и горе... Спремљен је био линч на наше играче. Каква су све дешавања била у тунелу, на помоћном терену, која количина злобе. Али само захваљујући Станоју, Крстајићу и нашим играчима ми добијамо дерби и то у рупи.
Направио сам паралелу између тог и овог дербија, и верујем да сам донекле у праву... Верујем да ће им то далеко теже проћи сада и са Вуком на клупи.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa uvek su to radili, znam i starije neke igrace koji su pricali sta su im radili od svlacionice do tunela i kakvih je pritisaka bila, to decu u nasoj skoli treba od malena uciti, obavezan predmet: Hladjenje jaja na ciganske pretnje.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Secam se, ono je bilo prava Apokalipsa Danas, sreca pa smo imali prave ljude na terenu, na licu mesta, koji su kasnije sav taj bes i ogorcenje, pretvorili u pobedu. Sad kad je bezvez otisao, konacno smo, uveren sam dobili jednog takvog andjela cuvara, koji to nece sebi da dozvoli,ali i igracima, pogotovo sto je grobar do koske, a i igra se na nasoj Pozornici, tako da, bezbrizan sam. nece moci to da se ponovi naravno, samo je pitanje da li ce se njima nesto desiti :D (ako volimo osvetu hladnu i na stolu (terenu) :D )

A i stvarno treba neko da spusti onog njihovog sugavog trenera, koji se popalio i vaskrsao kad je video da trokiramo u zadnje vreme, strasno mi ide na onu stvar, kao i mediji koji samo sto nisu poceli da stavljaju lovorove vence ciganima na glavu. Nadam se da smo dosli do te tacke prekretnice.

Slusam Generala, i kaze da obozava 4-4-2 formaciju. Kao i ja hehe, a i Partizanu odgovara ta formacija, sa Scepovicem i Mitrovicem. Plus sa vise tecnih pasova, i trcanja. Valjda smo po tome i bili prepoznatljivi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top