Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kaze Dule da misli da nije nista ozbiljno, da je doslo do istegnuca misica... Daj Boze da je tako !
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Neke od izjava generala:


Dule: mislim da nije nista ozboljno sa Nikolom, doslo je do istegnuca misica, nije ni koleno ni zglob mada nije trebalo ni to da se desi


Dule: kosarka je usla u krizu kada su talenti poceli akontaciono da se proglasavaju igracima

Dule: zizic i Zubac imaju veliki potencijal, odlicne radne navike i oni su veliko bogatstvo Cibone

Dule: na F4 ABA je svejedno tesko sa kim cemo igrati. I CZT i Cedevita i Buducnost imaju odlicne ekipe a mi jurimo da ne budemo cetvrti
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Kakvi smo mi raspadi, kad nismo mogli raspalu Cibonu da dobijemo sa više od 35 razlike na raspalom gostujućem terenu. Srećom pa će se cigani raspasti do plej ofa, jer mi možemo da dobijemo jedino raspale ekipe.

Pozdrav za sve raspale goste i novinare iz raspalih medija.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Još jedan trening Partizana :D

Nadam se da je Milutinov OK. A Božo.... prva je utakmica, uhvatila ga trema. Sačekajmo sa komentarima mada...:confused
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Bravo momci... :D: Nadam se da će sve biti u redu, da povreda nije ozbiljna..

Đumić... :confusedAli treba imati i malo razumjevanja, debi, nervoza, vrtoglavi skok u karijeri.. pogledati još par utakmica pa tek onda donijeti neko mišljenje.. vidjećemo.. :confusedI naravno pozdrav gostima, stotinama njih koji trenutno čitaju forum. :ziveli


Marin Rozić denied by Božo Đumić (Cibona - Partizan NIS, 14.2.2015)
https://www.youtube.com/watch?v=CDCxjfcJHD0


 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Vau, voditi tamo 31 razlike u jednom momentu:respect
@monSi sta li ce sad da pevaju? Ja znam sta bi mi trebali:D
Ne zaboravite da su oni u proslom kolu izgubili u zadnjem minutu od cedevite.
To je to oko plasmana u plej of i cetvrtog mesta.
Sa Milutinovim sve u redu, rece general.
Opusteno, idemo dalje...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ja nisam nesto siguran da je sa Milutinovim sve ok , bas se plasim :( JeNeA daj neki info ako imas :/
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Девета у низу! :šal

Како смо кренули у трећој четвртини, очекивао сам и +40.

Надам се да повреда Милутинова није озбиљније природе, иако се у тв преносу видело да има болну гримасу на лицу, прилазили су му и Дуле и Тоша и физиотерапеут Шапина у више наврата, а по завршетку текме је једва ходао.

Ал' опет, радује ова Дулетова изјава да вероватно није ништа озбиљно и да је истегнуће мишића у питању.

Божо Ђумић... Јак је као бик, али спор, изузетно непокретљиве ноге... Ипак, тек је дошао, треба времена да се мало ухода, а и трема је учинила своје. Видећемо...
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
boza burazer se iseko, vise lici na izbacivaca nego na basketbaliju, demantuj me bozidare i postani igracina!!! momcima svaka cast tekma je bila za uzivati. poenta price je da postajemo jako jako zajebana ekipa…. borise dallo-e NIKADA necu odustati od tebe!!! :)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Игра мачке и миша.
Ово са Милутиновим ме подсети како корачамо по ивици провалије и како би ненадана повреда неког од неопходних играча претворила ове наше околности из тешких у неподношљиве. Надам се да ћемо овога пута остати поштеђени таквог искуства. Прошла сезона је била довољна за читаву деценију.
Божа у земљи чуда, али тако то мора бити.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Svaka čast na ubedljivoj pobedi i to u gostima:ziveli Uvek je lepo drati ustaše u kakvom god bili oni stanju:clap
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Тачно је да је Цибона никад слабија али ми то ни најмање не квари утисак. Драженов дом завијен у црно, шампион протутњао. :clap
Добро је што се нисмо много уморили и што се сад већ осетно види слободнија и размоврснија игра. Најважније је да Никола буде добро.
Од Ђумића сам видео шта сам и очекивао. Надам се да може боље.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ni ovaj gradski derbi nije ono sto je nekad bio.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam za vas, ali ja još ne mogu da se opasuljim. Odavno nismo ovako razmontirali Cibonu u Zegrebu. Jebote, da nam je trebalo 50 razlike verovatno bi i to dostigli.

Vujošević pustio sve da igraju, pa i ne čudi pad pred kraj susreta.

Đumić... previše slab. Imaće Vujošević tu dosta posla da od njega napravi solidnog košarkaša.

Milutinov počeo da izgleda kao dominantan centar. Ako ostane i sledeće sezone biće on jedan od najboljih u Evropi.

Mačvan, malo poena, ali je delio lopte kao na tacni.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Doš'o je i taj dan, umro je Partizan?
Umro je on, neće biti šampion?
Gde si zagrebačka građanštino?

Ma baš je dobro vidjeti te opet!

Velika kritika pre svega Duletu na obaranju rezultata.
Na humanitarnom meču za decu Tiršove bih igrao sa njima na +40. Ista su to ''gospoda'' kao i limenkari.
!
Mislim da ovo ne stoji, a ni ne priliči nama nego ovima preko. Da si bio večeras i hali ne bi ovakve stvari pisao. Dočekani i ispraceni aplauzima. Publika prisna sa Duletom, dobacuju mu u fazonu
"Dule, ne igra ti ovaj mali obranu" :D
Drugim rečima bidi se postovanje prema instituciji kod svakog gledaoca.
EDIT:
Hvala kolegi Je-ne-Ja što me je najavio i navodio da ne završim u maksimirskoj šumi, a ja sam mu to vratio indajderskim informacijama:D
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Prva utakmica da dobijemo bez muke i ja naravno nisam gledao,prvo zbog slave a drugo jel realno da derbi bivse ex-yu pocinje u 17h umjesto 21h...
Cekacu upload od strane Aba lige pa cu pogledati mec,ali realno ova cibona je krs od ekipe,pa jebote jedan kuridza je glavni igrac.
Da neko ne bi uzimao mec sa cedevitom kao reper njihove kvaltete, treba istaci da je cedevita dobila u produzetku u spaniji nekoliko dana pred mec pa je zbog toga egal mec bio sa cibosima(onoliko losig poteza ced nije realno ni u snu).
Zizic mi je u tom mecu upao u oko a koliko vidim i protiv nas je odigrao dobro.
Neko pitao za andrica sto nije vise igrao imao temperaturu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Bravo! Utakmica za uzivanje. Puno lijepih poteza, zakucavanja, trojke. Milutinov dominirao do one povrede. Nadam se da je samo neki grc.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top