Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Црвена Звезда Телеком :D

Поента моје приче је да не видим добру страну тога што не играмо евролигу ове сезоне.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Kada je u pitanju roster, svakako je da smo slabiji od fmp i Cedevite, ali smatram da razlika u kvalitetu nije toliko velika.Fali nam igrac ili na jedan ili na cetiri kako bi igrali ravnopravno sa njima. Medjutim, ne treba samo posmatrati pocetne pozicije, nego i mogucnost napretka pojedinih igraca. Svi ovi momci ce jako napredovati, jer predano rade i imaju mogucnost da saradjuju sa mozda i najboljim evropskim trenerom. Takodje, mislim da ovaj tim vise odgovara Duletu, nego onaj proslogodisnji. I sami znamo da Dule najbolje funkcionise kada tim podredi sebi, a ne obrnuto. Nemamo igraca sa 15 plus poena u rukama, ali imamo momke koji imaju herca i zelje, a to je najbitnije, narocito sada kada ce se igrati na tri dobijene u plej-ofu...Zvuci smjesno trenutno, ali mislim da ce ovaj tim rezultatski biti uspjesniji od prethodnog.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ne samo da smo igrački slabiji nego ikad, nego nam je i klupa užasno kratka. Kraća nego prošle sezone, kako mi se čini.
Prošle sezone smo koliko-toliko uspjeli da to anuliramo. Vidjećemo šta će biti ove.

Bilo kako bilo, ne sumnjam u to da će Dule da iz ovih momaka iscijedi ono najbolje i to u pravom trenutku, pod uslovom da nas opet neki Smit ne ukopa, kao što je to Jasmina jako lijepo objasnila u postu iznad.
Daće Bog da nas povrede zaobiđu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nisam ja postavio pitanje vec je to bio naslov na mondu, sada su promenili.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.402
Reaction score
4.639
Локација
Zemun
Plasim se da ce se mnogi razocarati u posetu ako se desi da na pola sezone budemo zakovani negde na sredini tabele, a to nazalost i nije toliko nerealno u ovom sastavu. Bez pojacanja i bez starog Milosava ce biti tesko da udjemo medju 4. Vernost i uspeh se brzo zaboravlja kada krene po zlu, cast nekom odredjenom broju ljudi koji ce i pored svega biti tu.. :respect

Nisam siguran da ce tako biti . . .
Uz svo uvazavanje, ovo je gurbetski model ponasanja(razocarenje i nedolazak na utakmice voljenog kluba).
Siguran sam da ce nas KK ove godine imati podrsku najvernijih(valjda nas ima 5000).
Stvarno mislim da je podrska nikad potrebnija , posebno zbog sastava i problema u kojim se nalazimo.
Zasto da ovi momci budu uskraceni "pakla" Pionira? Samo uz dobro poznatu sinergiju ce napredovati i ostvariti dobre rezultate.
Ja sam vec od sutra u Pioniru i ne planiram da se razocaram jer zaista ni nemam prevelika ocekivanja od ove sezone, ali ipak cu grlom i dlanovima podrzavati sveto ime i grb!:partizan_fan:
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.511
Reaction score
13.840
Локација
tamo daleko...
Kazu da je istorija uciteljica zivota. Ovo vazi za dobre djake. KKP je dobre djake naucio da se jacina i kvalitet ekipe ne cene u oktobru, je l' tako?
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Sve je to lepo i fino, djaci i skola.. Ali ove godine je doteralo do zida. I da svi pruze svoj maksimum, to tesko da ce biti dovoljno za trofej. Prosle godine smo usli sa Bogdanom koji je obecavao sezonu ranije, Bertansom, zdravim Milosavljevicem i Vestermanom, itd. Imali smo kakvu takvu osnovinu.

Ove godine ulazimo sa Milutinovim koji je daleko od nekog oslonca za ekipu, Gagicem koji bljesne 2 utakmice i usere narednih 5, Tepic za nijansu bolji od Gagica, Muricem koji je dosao juce i koji je kao takav najveca uzdanica, sto dovoljno govori sa kakvim rosterom raspolazemo, kada nam je mladi novajlija bez 2 meseca treninga u KKP uzdanica i nada. Sa Bratom Milosavom za koga ne znamo koliko se oporavio i koliko moze da pruzi, itd. Uprava u jos vecem rasulu nego ranije. 100 znakova pitanja a nigde odgovora.. I ono sto je najbitnije, mi na klupi ove godine maltene nemamo nista konkretno da ponudimo, kao sto je Zillgian vec obrazlozio, ove godine je to jos gore nego ranije, dok Diva moze da ubaci 2 petorke koje se ne razlikuju jednu od druge u toj meri kao kod ostalih. Sve je otislo stepenicu ili vise na dole, jedino je Dule zdraviji nego lani, ovo ostalo mozemo da upakujemo kako god hocemo, i sa skolom i sa djacima, ali to mi vise lici na zatvaranje ociju od problema kojih je sve vise iz godine u godinu..
 
Последња измена:

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
Сваки пут кад погледам ону усрану тројку која нас је коштала играња у усраној евролиги, понадам се да ће курва да изађе из коша али се сваки пут врати јебем јој матер...

Иначе, Андрић и Јокић гости код Тегија вечерас.

Da znas da si u pravu. Ja sam cekao da se srusi krov arene kada je prosla kroz obruc :banghead… Ali, mozda je to put, mozda je EK put za borisa, aranitovica, milutinova, vanju da postanu top klasa…. njihova minutaza ce biti dramaticno veca nego u EL i mozda kroz ovo takmicenje dodju na nivo potreban za znacajniju ulogu u EL a mislim da je to poenta price, mislim da je na "duze staze" EK znacajniji za nas KK, nije iskljuceno da se ispostavi da je tako. uzdravlje!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Krstajić@
Diva da ubaci dve petorke, a mi ništa nemamo. :) To su sve zvezde evropske košarke, Danga, Kalina, Jović, Mitrović, Blažič...Shvati da su ti igrači bez dobrog trenera teški prosek.
Shvati da kod Radonjića igrači ne napreduju, mogu samo da lagano ili ubrzano stagniraju...
Plus, posle evroligaškog fijaska sledi otkaz za jednog ili dva igrača...
Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali...
Nadam se da pratiš košarku bar sezonu, dve...
Znaš kako stvari izgledaju u oktobru a kako završe u junu...

Razlika između nas i ostalih ekipa je u tome što mi imamo čarobnjaka na klupi, pa tokom sezone igrači napreduju i izgledaju sve bolje i bolje.
Onda dođu najvažnije utakmice i budemo nepobedivi. Ništa se tu promeniti ne može. Odgovore na pitanja koja sada pominješ ćeš dobiti tokom proleća i leta...

Kakvi god da smo u organizaciono-finansijskom segmentu, na treningu smo mnogo jaki...I taj trening i ta taktika i ta psihologija igre donese slatke plodove na leto.
To su ciklusi. Jednogodišnji, a nekada i višegodišnji ciklusi. Dovodiš igrače na jesen, to je kao neka sadnja, jezikom poljoprivrede. Onda sledi mukotrpni proces uzgajanja i obrade tokom jeseni i zime. Trening, razgovor, trening, utakmica, trening, razgovor. I onda, na proleće taj izbor igrača i taj čarobni rad daju svoje rezultate. Leto je vreme berbe, berbe trofeja i uspeha. Džaba najbolje sadnice, ako nema pravilne obrade. A za obradu se zna ko je neprikosnoveni mađioničar u Evropi.
 
Последња измена:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Докле год играмо било какво првенство, куп, турнир - то значи да постојимо и да смо и даље институција са свим трофејима, играчима, историјом.

У тешким временима то је једино и битно - опстати до неких бољих дана.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Gde sam ja rekao da nemamo nista? Ne izmisljaj fraze, pricamo o klupi koja je u ovom trenutku maltene "prazna".. Znam ja da tu ima igraca za obradu, ali se plasim da imamo vise onih tipa Andjusic i Cakarevic nego istinskih talenata koji ce jos U TOKU OVE SEZONE da preuzmu uloge jednog Bogdana, Pavlovica, Lovernja.. Pocetak ove sezone sa datim igrackim kadrom se ni sa kojom prethodnom ne moze porediti. I ne boj se ti za mene i to koliko godina pratim kosarku (ako hoces, mogu i da ti prodam dres Pere Bozica koji trazis :D ), nisi prvi koji je primetio da 13 godina unazad bolje izgledamo na prolece nego sada. Iskreno se nadam da si u pravu i da cemo osvojiti nesto, ali ja nisam preveliki optimista, posebno sto mi je nedoumica kako ce Kapiten izgledati na terenu nakon gotovo citave propustene sezone, od njega ce dosta zavisiti. Ja prethodne godine nisam video razlog za mracenje, barem ne sto se tice razlike izmedju nas i limenkara, posebno ne na pocetku sezone kada smo bili koliko toliko kompletni, tako da ova prosla i ova sadasnja sezona bez EL, sa jos manje para nemaju nista zajednicko, plus dodajmo sektu koja za novce ne pita, malo je jedan Mrco da sve te njihove prednosti upropasti, posebno sto smo mi iz godine u godinu u jos vecem cabru. Uostalom, nisu tu samo cigani, meni se iskreno jebe ako cemo jednu titulu preskociti, bitno je uci u finale ABA i obezbediti uslove za igranje EL, sto pre to bolje, a za to nam nece samo cigani stajati na putu..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.186
Džaba najbolje sadnice, ako nema pravilne obrade. A za obradu se zna ko je neprikosnoveni mađioničar u Evropi.

Ima valjda nesto i do sjemena? A da ne pricamo o nasoj i njihovoj mehanizaciji...
Jeste, mi imamo boljeg ratara, ali oremo drvenim plugom...A psenicu jos nismo ni posijali, nemamo za sjeme... Samo repu i lukac.
Ipak, nema predaje, mi se na realnost, jelte, ne obaziremo :DMozda njihovu njivu poplavi, pa mi ipak uberemo vise plodova...

meni se iskreno jebe ako cemo jednu titulu preskociti, bitno je uci u finale ABA i obezbediti uslove za igranje EL, sto pre to bolje, a za to nam nece samo cigani stajati na putu..

Meni se jebe i za jedno i za drugo, ako ne rjesimo osnovni problem. Dule nas je drzao na vrhunskom nivou sve ove godine i iskljucivo on nas sada drzi iznad vode. Sta bi bilo sa nama da se nije vratio? Sta ce biti kada opet ode?

Moramo se konsolidovati i poceti da radimo kao ozbiljan klub, inace nam se ne pise dobro.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Znam ja da tu ima igraca za obradu, ali se plasim da imamo vise onih tipa Andjusic i Cakarevic nego istinskih talenata koji ce jos U TOKU OVE SEZONE da preuzmu uloge jednog Bogdana, Pavlovica, Lovernja.. Pocetak ove sezone sa datim igrackim kadrom se ni sa kojom prethodnom ne moze porediti. I ne boj se ti za mene i to koliko godina pratim kosarku. Iskreno se nadam da si u pravu i da cemo osvojiti nesto, ali ja nisam preveliki optimista, posebno sto mi je nedoumica kako ce Kapiten izgledati na terenu nakon gotovo citave propustene sezone, od njega ce dosta zavisiti. Ja prethodne godine nisam video razlog za mracenje, barem ne sto se tice razlike izmedju nas i limenkara, posebno ne na pocetku sezone kada smo bili koliko toliko kompletni, tako da ova prosla i ova sadasnja sezona bez EL, sa jos manje para nemaju nista zajednicko, plus dodajmo sektu koja za novce ne pita, malo je jedan Mrco da sve te njihove prednosti upropasti, posebno sto smo mi iz godine u godinu u jos vecem cabru. Uostalom, nisu tu samo cigani, meni se iskreno jebe ako cemo jednu titulu preskociti, bitno je uci u finale ABA i obezbediti uslove za igranje EL, sto pre to bolje, a za to nam nece samo cigani stajati na putu..
Ovako...Nabacao si dosta stvari u ovaj post, zbrda- zdola, ali ajmo polako...
Prvo, moraš znati kada je koji košarkaš igrao za Partizan. Dule dve sezone nije bio u Partizanu. To su sezone 2010/11 i 2011/12. Tada je ekipu vodio Vlade Jovanović. To je period Čakarevića, Klobučara, Anđušića, Katića, Raduljica i ostalih. Čim se Dule vratio, on je to raščistio i rasterao.
Nije bez razloga što sam ti naglasio u prvom postu da treba znati osnovne stvari iz bliže istorije KK Partizan, za neki ozbiljniji razgovor. Kažeš da se ova sezona ne može porediti ni sa jednom od prethodnih. Treba da negde pročitaš o sezoni 2004/05, tadašnjem našem rosteru. Ili recimo možeš da vidiš šta su članovi ovog foruma predviđali početkom sezone 2008/09 kada se Dule odlučio da košarci kao sportu podari novi patent, igru bez centra. Da bez klasične petice, Lazme, Novica i to je to. Ne znam da li znaš, te sezone smo osvojili i Jadran i prvenstvo i bili među 8 najboljih evropskih timova. Mogao bih ovako do sutra, ali ne znam ima li koristi ? Shvataš li ?

Tada smo ostali bez tima, a najveća pojačanja su bili Milojević, Šuput i Pera. Imali smo juniore Tepića, Bogdanovića, Tripkovića.
Reći ćeš Pera je legenda i kapiten. Jeste sada, ali nije bio tada. Jesu sada i ovi ostali dokazani igrači, ali su tada bili nešto sasvim drugo.Čime garantuješ da i Dallo, Miha Andrić ili Bezbradica neće postati takav kvalitet?
Odakle znaš da Murić neće biti bolji od Bertansa ili LOvernja ?
Kako znaš šta mogu Milutinov ili Gagić ?
Iz tvog posta štrči nepoznavanje našeg sistema rada. Vidi se da ne razumeš koliko se stvari mogu i hoće okrenuti tokom sezone u našu korist. Vidi se da ne znaš kakav je Dule trener i koliko njegovo prisustvo na klupi vredi.

Obrisan deo poruke koji vredja legendu Partizana i iznosi cinjenice koje su na nivou informera.

Obrati paznju na izrazavanje!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Kecmane :respect za gore napisano.Poenta.Ovo je bre Partizan nemojte se kladiti protiv njega.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Meni se jebe i za jedno i za drugo, ako ne rjesimo osnovni problem. Dule nas je drzao na vrhunskom nivou sve ove godine i iskljucivo on nas sada drzi iznad vode. Sta bi bilo sa nama da se nije vratio? Sta ce biti kada opet ode?

Moramo se konsolidovati i poceti da radimo kao ozbiljan klub, inace nam se ne pise dobro.

Poenta je u tome da bez Evrolige dugorocno nema zivota, ali ovde se sve mora u sitinicu objasniti da te ne bi prvi sledeci korigovao i napisao ono sto je vec svima odavno jasno, barem na ovom forumu. Bez Evrolige nece biti ni domacih ni regionalnih titula, o tome se radi, i ako se desi jednom, to nece biti pravilo. Jedino ako i njima neko konacno zavrne slavinu, onda mozemo da se trkamo ko ce biti prvi u selu. Zato je manje bitno osvojiti KLS ove godine. A to za konsolidaciju sam takodje dodao, jedino ako "stvaranje uslova za igranje EL" po tebi znaci nesto trece..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top