Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Meni se svidja sto nam sudi Hrvat a evo i zasto (osim, jelte, sto nam je zemljak :D ).

Tehnicki, Cedevita nije konkurent nikome za trece mesto jer zavise samo od svoje utakmice protiv Solnoka.Ako pobede, tada idu na pobednika duela izmedju nas i Buducnosti.Ako igraju protiv Buducnosti, tesko da ce im biti dozvoljeno da eliminisu Milov projekat iz Evrolige.

Sa druge strane, ako igraju protiv nas, Cedevita moze racunati u najmanju ruku na ravnopravan, a mozda cak i na povlascen tretman, jer je pitanje koliko ABA zeli dva srpska kluba u EL.Tako da, ako zaista hoce da kalkulisu, meni je logicnije da ce ovako da razmisljaju.
Kako si ovde malo zeznuo da ne kazem izlupetao... Pa valjda im je lakse onda da igraju protiv nas . Sto implicira da ce sudija navlaciti na milogorce ...

Brat Kanada iznad promasio temu jbt lebac od euforije silne :buhaha
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.826
Kako si ovde malo zeznuo da ne kazem izlupetao... Pa valjda im je lakse onda da igraju protiv nas . Sto implicira da ce sudija navlaciti na milogorce ...


Prijatelju, permutovao si malo.Cedevita u polufinalu igra protiv POBEDNIKA utakmice izmedju nas i Buducnosti :)

Kako god bilo, ne vidim kako Buducnost moze da nas dobije, sa sudijama ili bez njih.
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Sad vidoh na Twitteru da igramo sa Megom prijateljsku u Pioniru,hoce dule da uigra pleja jos malo:buhaha
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja uvek zamisljam kako DV objasnjava Draganu sta je prijateljska.
"Dragane, Dragane ostavi ga, ma prijateljska Dragane, o sunce ti jebem ludo"....
I onda se bespomocno okrece ka Todoricu "Jebale vase ove prijateljske te vas jebale, os da ubije nekog samo mi fali da mi ta beda padne na vrat".
 
Последња измена:

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.826
Znam Gazda, nego kazem u kontekstu prethodne diskusije oko sudjenja Hrvata u poslednjem kolu, posto je Vratonja pogresno napisao ko ide na koga.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Gledam Kls raspored, nama ne odgovara sto 11.4. nema utakmica. Odgovarala bi nam jedna utakmica nekoliko dana pred aba plej of.
Siguran sam da ce se igrati neki trening mec, zatvorenog tipa. I to treba organizovari 5-6 dana pre pocetka plej ofa. Recimo cetvrtak, 9. april...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Koja mjesta vode u EuroCup? Da li se moze Solnok plasirati pobjedom nad Cedevitom? Da li ce uopste imati motiva da pobijede?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Koja mjesta vode u EuroCup? Da li se moze Solnok plasirati pobjedom nad Cedevitom? Da li ce uopste imati motiva da pobijede?
Šesto mesto zvanično vodi u evrokup. Mada je to diskutabilno, manje-više, to može da igra ko god hoće.
Cigani su igrali dve sezone iako nisu zaslužili na parketu. Jednom su oštetili Široki, jednom Radnički. Ove sezone ja ne mislim da Krka ima ambicije da igra to takmičenje, Metalac nema halu, Zadru je preskupo. Možda Olimpija i Solnok jedini žele da igraju. Kako god, Cedevita će tamo pobediti, ako bude želela. Ako mi budemo vodili u PG, prilično sam siguran da će Jasko da izgubi namerno i odabere Cigane za protivnika. Već se ovde pisalo o tome, nije prošlo kolo Cedevita mogla da izgubi protiv Budućnosti. Oni pre svega žele Budućnost za protivnika. Ako vide da je to nemoguće, onda pri izboru između nas i Cigana, sigurno je da biraju Cigane. Nemam nikakav pouzdan info, ali se ovo može čuti ovih dana po kafićima u Čapljini :) Jbg, imam insajdere tamo :) Ubačene elemente...
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
nisi mogao bolju izjavu da das dobri moj jovovicu…. dule vragolan jedan, najvise voli ulogu autsajdera a ti maskiraj svoj strah ovakvim izjavama. hvala.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ako dobijemo u PG, smatrajte me za ludog, ali ja sam ubedjen da cemo u polufinalu niz pobeda produziti za jos 3! Dakle, kao 2. na tabeli cistimo protivnika sa 3:0. Ova nasa ekipa ove godine je u tolikom naletu i naboju da je meni to fascinantno, moral nam je toliko jak da bi se komotno klali i sa EL zverkama.

I sam ne mogu po nekad da poverujem koliko smo se promenili kao ekipa... znaci iz situavije u kojoj sam.i sam sumnjao da cemo uci u 4, dosli smo u situaciju da biramo protivnika u polufinalu.

Inace, moja prognoza za PG je +15 za nas. Jebacemo im nanu naninu.
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Nisam toliko ubedjen u nasu ubedljivu pobedu. U pobedu, svakako, jesam.

U kosarci je dovoljno svirati dva sumnjiva faula, dok je ekipa u bonusu, da se protivnik vrati u igru. Ukoliko nam sude, vec u ranijim postovima, navedene sudije, imam razloga da se nadam da nas u nedelju ceka korektno sudjenje.

Nadam se da ce biti i nasih navijaca, kako bi, pored Duleta, skinuli pritisak sa igraca, a i podelili pritisak koji ce se vrsiti na sudije.

Iako mozemo da pretpostavimo kakvo gostoprimstvo ceka sudije i kakav pritisak im preti, nadam se da ce profesionalizam doneti ravnopravan kriterijum, jer u tom slucaju nasa pobeda nece doci u pitanje.

Nasa forma je ono sto me svake godine ubedjuje da cemo osvojiti sve sto se osvojiti treba. I da cemo sledece godine, ponovo igrati ligu kojoj zasluzeno pripadamo i koja definitivno pripada nama, kao kosarkaskoj avangardi.

A u nedelju svim srcem uz KK Partizan! Donesite nam pobedu, pa da se polako spremamo da slavimo povratak u Evroligu.

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top