Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Napravili smo odličan odgovor na jučerašnju utakmicu, pokazalo se koliko znači centar kao Milutinov za ekipu, nismo trebali da im dopustimo povratak, ali je možda ovako bolje za sledeći put.

Ništa nije gotovo, biće pakleni vikend, još kad bi pred našim navijačima imali suđenje kao cigani pred njihovim. Strašno kako ništa nisu svirali na prodorima naših igrača, a toliko kontakta je bilo.

Oni koji posle poraza Partizana imaju potrebu da bace šlajmaricu, neka to urade gde i priliči, u klonji. Ne pljuje se na ulici i na javnim mestima kao što je ovo, osim ako neko ovaj forum ne doživljava kao nus prostoriju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.794
Локација
Beograd
Nervozan sam ovih dana, jer me posao sprečava da gledam utakmice, ali nekako stižem bar na poslednjih nekoliko minuta u prvu kladionicu do posla...
Juče me ubi onaj poraz, večeras umalo srčka posle burne završnice, ali, hvala Grobari na pobedi, pa ako može to i dalje, i to sa nekom mirnijom završnicom...
Hvala, hvala, hvala za ovo večeras, baš se radujem, srećan sam!!!:šal

:basketball :celebrate :rolling lough
:ziveli :clap:D:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Bravo crno-beli, bravoooooooooo :napred Partizan

Kako sam samo srećan, ne mogu da se smirim nikako :pfc: :D: :partizan_fan: :BB :napred Partizan
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.317
Reaction score
10.931
Локација
Beograd
Au, leptejebo, NIKOLA MILUTINOV, zbog ovolikih m... veceras prvi među jednakima!!! BORBA, BRE!!!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Juce sam ga kritikovao ali Milenko mora i moze bolje... Ne znam gde se on izgubio posle Vojvodine i Partizana ali otkako je otisao u PAO i Ritas on nije onaj igrac od pre, ne mora on da postigne 20+ poena ali mora biti bolji nego sto je bio u prvom mecu...

Veceras je dokazao da moze da bude puno korisniji za ekipu samo to mora odvaznije, hrabrije, pa necemo valjda da se plasimo od mutiranih goveda...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Jednom prilikom sam (pre par godina) igrao neku online strategiju, naleteo na nekog prekaljenog ubicu, ni sam ne znam kako sam stekao nekakvu prednost u pocetku igre, on je polako sustizao i kad me je stigao rekao (napisao) mi je recenicu koju cu pamtiti do kraja zivota :
Sad si moj, sad cu da ti jebem mater !!!!

CIGANI, ako ne shvatate sta sam hteo da napisem, da vam objasnim : milione, pokradene od sirotih Srba, ste ubacili u privatni klub, dobili ste nas dva derbija, mi smo se mucili, mucili, i mucili cele sezone, zahvaljujuci ljubavi prema klubu smo nekako skupili tim, dosli od polufinala, dobili ste nas prvu, stigli smo vas, A SAD CEMO DA VAM JEBEMO MAMICU !!!!!

Sledeci put, a to je za par dana, kad dodjemo na +15, necemo vas vracati u zivot, vec u proslost !!!!!

Pored svih, vec spomenutih igraca i njihovih momenata na tekmi, dodao bih i potez Macvana, kad nije dao onom celavom nemcu da se raduje nakon kucanja, vec je stao ispred njega i "smirio ga"....

Koja smo mi INSTITUCIJA !
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
slika_dana.png
:buhaha:buhaha:buhaha
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ону Евролигу моментално расформирати кад им Бобишка МВП жари и пали тамо.
И одмах затим још једном кад им овакав Тим не игра то усрано такмичење.
И Аба лигу расформирати кад им је Радоња најбољи тренер.
И још једном кад им овакав Тим има онакво суђење у том усраном такмичењу.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nije mi dobro majke mi.
Aiiiiiui koliko važna pobeda!
Inače ona situacija kada je Pavlović krenuo u prodor pa se sapleo i do lopte stigao Joshua, kad je šutirao Lazić ga je sa obe ruke gurnuo u stomak. Sudija stoji i gleda! Odmah se videlo a posle i na usporenom baš lepo.
Dobili smo ali je sudjenje bilo katastrofa. Oni su na 7:33 do kraja treće četvrtine izašli iz bonusa i do kraja nisu napravili faul? Ma ajde bre...

Pozdrav za pavijana sa konferencije što traži sliku nazad. :D
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Hrabra igra za brejk i izjednačenje u seriji 15.04.2015.

1949.jpg


Košarkaši Partizana pokazali su jak karakter i na gostujućem terenu savladali Crvenu zvezdu, izjednačivši u seriji. U drugom polufinalnom susretu crno-beli tim bio je bolji i zasluženo pobedio rezultatom 70:68 (22:17, 20:18, 16:13, 12:20).

Čvrsto su u utakmicu ušli i jedni i drugi, egal početak, u kom se istakao Pavlović kako u napadu tako i u defanzivi, ali je zbog dva brza faula, izašao na kratko iz igre 5:5. Tepić je dodao novu trojku za svoj tim, potom odlično reagovao u odbrani. Na drugoj strani Vilijams je imao uspešan prodor, ali i lošu realizaciju spolja. Tepić je promenio ritam igre i odličnom rolom doneo vođstvo klubu iz Humske 9:14. Seriju crno-belih krunisao je Milutinov sa kapice i u reketu za 9:18. Jović je posle mnogo vremena postigao koš iz igre za Zvezdu, ali je i Milutinov nastavio sa odličnom partijom. U finišu prvog perioda nisu crno-beli uspeli da odbrane Kalinićevu trojku za 17:22.

Atraktivnim zakucavanjem Milosavljevića i poentiranjem Murića nastavljen je dobar momenat aktuelnog šampiona. Ali razigrao se i Cirbes, kao i Jović za povratak crveno-belih u igru i pola koša zaostatak 25:26 u 15. minutu. Mitrović je nakon skoka u napadu vratio vođstvo svojoj ekipi, isto je učinio i Tepić za 27:28. Akojon je doneo potrebnu energiju vezavši pet poena za povratak na plus 6, 29:35. Usledila je razmena trojki, pa Murićev efektan prodor u poslednjoj sekundi poluvremena za 35:42.

Odlično su počeli treću četvrtinu izabranici trenera Vujoševića, skok, ukradene lopte, pa trojka Akojona i realizacija Mačvana iz reketa za dvocifrenu prednost 35:47 u 22. minutu. I posle tajm-auta klupe domaćina crno-beli su bili ti koji su materijalizovali dobar posao u odbrani. Nisu dozvolili lake poene protivniku, svaki je morao teško da se zaradi 41:53. Pavlović je bio nerešiva prepreka domaćoj ekipi, takođe i Mačvan za 43:58. Dženkins je jedini bio raspoložen na drugoj strani u tim trenucima, a grešku u napadu crno-beli kaznio je Vilijams brzom trojkom za 48:58.

Produžio je Vilijams dobar ritam sa kraja trećeg kvartala i u odlučujuću deonicu za 54:60. Cirbes i Marjanović su bili sigurni iz reketa, Vilijams van linije 6,75 i istopljena je prednost kluba iz Humske 61:62. Usledio je veoma bitan i efektan odgovor Akojona, koji je vezao pet poena 61:67. Milosavljević je obavljao odličan posao i u odbrani i u napadu 62:69. Ali Dženkins je još jednom pogodio kada je bilo važno za tri poena. Strpljivom igrom u odbrani, skokovima u napadu, crno-beli su osigurali veoma važnu pobedu na gostujućem terenu 68:70. Serija je izjednačena i Partizan je obezbedio dve utakmice pred svojim navijačima.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Mi ako dobijemo u subotu njima nema povratka, 90% su naši i u nedelju i tu je kraj. Zato sve snage usmeriti na treći meč, ciganšture nemaju ni snage za dva meča u dva dana, niti psihu...Videlo se i večeras...
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Više čitam forum nego što pišem ali večeras imam potrebu da momcima čestitam na jakoj i čvrstoj igri koja nas je dovela do pobede. I da napomenen nešto što je Milutinov zasenio svojom blokadom, a to je blokada Bože Đumića sa početka meča. Ups izvinjavam se nije bila blokada pre bih opisao u odbojkaškom stilu PENAL U METAR!!! Crkni govedo zuto ustaško, mi smo gospoda i kad vraćamo dugove kojim si nas zadužio ove sezone, večeras za Milutinova a u subotu za Edu.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
NEMA EUFORIJE !
samo jako, muski i odlucno kao sto su momci bili reseni veceras i sve ce biti u redu...
Mi zadnih 2,5 minuta nismo dali kos ako se ne varam, osim jedno sl bacanje Tepica, Dzoss sjebao 3 napada zaredom, dvaput loptu u bunar i jedno promasio za 3...
sada sam nesredjen i mozda gresim...
mislim da gnjide bolje od ovoga veceras ne mogu...
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Жив нисам... Ау' како нам је ово требало!

Браво момци! Тако се бори за за свети црно-бели дрес!

Осврнуо бих се на онај цигански гној на трибинама... Болесници који навијају за туђи клуб су готово целу утакмицу посветили Павловићу и Мачвану... Каква жгадија! Надам се да ће до суботе добро проветрити Пионир од тог мандовског смрада... Једно је сигурно, свих ових година КК Партизан им је тотално сјебао ионако већ озбиљно оштећену психу.

Какав је Никола буразер! :respectЈеби подмуклог коњушара! Космичка правда!!!

Ето, синоћ сам призивао овај сценарио, тј. Николу на паркету, већу жељу и борбу целе екипе, као и продужење серије на недељу! :šal

Само да Милутинов буде спреман за сутра...

Искрено верујем да можемо боље од овога вечерас, очекујем далеко већу и жељу и борбу с наше стране.

Оно у шта можемо бити сигурни је да ове љигаве ФМП-гурбете у суботу чека прави пакао..., а и у недељу!

Паклени котао ће у суботу да прокључа! Биће то најстрашнија вулканска ерупција, ерупција среће и радости, неизмерне љубави према једином клубу на свету целом, чиста емоција... и енергија (и кинетичка и топлотна и електромагнетна и хемијска и нуклеарна... и гробарска... и свака друга)... али исто тако и инат, бунт и револт према свакојакој поганштини и злу који су се у овој гурбетској травестији од државе острвили на КК Партизан. Јебем ли им фамилију!

Напред Партизан!
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Au, jebote, od ovoga moze da se rikne! :pfc:


Naklon do poda za Milutinova i Macvana!

Sad samo hrabro za vikend.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
bravo za pobedu...

samo bez euforije, u naredne dve utakmice mora bar duplo jaca odbrana i bolji sut sa nase strane...

bice veoma tesko, pritisak sad pada na nas....
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
MVP Eurolige dao je 6 ( šest ) koseva u dva susreta. Prica se po carsiji da ce posle ove sezone krenuti stopama Gheorghe Mureºana i snimiti rvacki film sa patuljcima. Ukoliko mu angazman propadne, uvek ce ga primiti neki cirkus.

Samo napred momci! Gazitie mutante, sanse su im nikakve!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top