Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
skok jbt.

zaboraviti danas, misliti na sutra. nista nije gotovo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
"Kalina" postao jordan.. Sada sam sve video. Mogu sutra da umrem. Kada ti lik koji ne zna da hoda a kamoli vodi loptu ubaci 25p znas kakvu si odbranu igrao.

Ocajna nasa igra. Primiti skoro 100p od fmp-a je sramno.

Iako fmp generalno ima bolji tim ovo nisam ocekivao..

Spremati se za domacu ligu,makar da tu nastavimo niz titula.

Koliko me zaboleo stomak posle prvih 13,14min morao sam da ugasim tv da se ne bih srusio.. Upalio sam ga tek u poslednjoj cetvrtini. :(

Edit: ispostavilo se tacno ono sto sam napisao,fmp mnogo bolje igra u gostima bitne meceve.
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Kakva je to ljuta publika pred kojom veciti rival zabije 100 poena? Bolje da ste ostali doma. Dodjite na Evro kup.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Auuuu kakva odbrana :pop
Da nam Kalinic da 25 poena :prekrsti sacuvaj me boze.Mrtvog Jenkinsa vec trecu utakmicu ne moze niko da cuva.Sramota
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Obuce nam se o glavu ono sto je Gazda rekao.Zvezda je dobila trecu utakmicu,vodice u cetvrtoj a ko zna da li ce se i zavrsiti ta utakmica. ;)

Sramotna igra i zasluzen poraz svakako.Pavlovic i Akojon u vise navrata smesni i destruktivni po tim,Pavlovic nas je unakazio.

Ne mogu da verujem da pravimo seriju,stignemo ih i umesto da smirimo igru,dopustimo seriju 12:0.Sacuvaj Boze.

Nismo imali nimalo energije,nije bilo energije na tribinama uopste,tome su igraci doprineli svojim pristupom...

Mozete vi da me banujete a mogu i sam da se banujem,ali,ubili su nas u skokovima,u zelji za pobedom.Zalosno!

Razocaran sam sto nemamo srca,mada su svakako iskusniji tim od nas. :(
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Momcima svaka čast na borbi. Ovo je bila nemoguća misija. FMP odlično "pripremio" meč.

I samo da iskoristim priliku da se najebem majke onom "Grobaru" sa SportKluba. Ljiga jedna obična.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Baš ono što sam i rekao, Pavlović je opet dozvolio da ga isprovociraju i kreće sa 3 lične u utakmicu.

Kako je mogao da dozvoli sebi da ga isprovocira mrtvi Lazić doduše njega je najlakše isprovocirati, tek sad se sjetih da je imao sudar i sa Kalinićem :banghead
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Ja ne pamtim goru odbranu urnisali su nas ofanzivnim skokovima.Uzasno lose pripremljen mec deo krivice svakako snosi Dule.Ne znam sta je sa Pavlovicem stvarno je sramotno njegovo ponasanje na terenu i uopste odnos prema utakmici.Definitvno tu nesto ne stima ja sam iskreno njim veoma razocaran nakon vecerasnje utakmice.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Kad igraš prvih 15 minuta prijateljsku, a individualno najkvalitetniji igrač na Balkanu igra kao ispred zgrade, ovakva lakrdija je zagarantovana.

Ne znam gde je volja sa drugog meča nestala, od prvog sekunda su igrali angažovanije od nas, od prve odbrane i napada. Bezmudo i bezvoljno. Nešto što se nije dešavalo nikada u zadnjih 13 godina.

Dragan Milosavljević = const. :respect

Saša, alal vera na 27,6 sezona u NBA, ali svaki meč je nova priča. Jadno je bilo gledati kako ti Kalinić prolazi iza leđa, kako se primaš kao mentol na Lazića. Neko sa tolikom odgovornošću za uspeh ovog tima ne sme ovako da se ponaša. Oni imaju 3-4 džukca koje mogu da ispucaju tako, ti si majstore samo jedan i nemaš zamenu u ovom timu.

Naš uspeh će najviše zavisiti od igara Pavlovića, Murića i Akojona. Ako Dule uspe da to ušteli, bijemo ih. Oni su definitivno najosećtljivije karike u našoj igri. pre svega zbog TOTALNE mentalne nestabilnosti, a ovaj treći i neprilagođenosti.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.262
primili smo 41 poen za 15 min :banghead:banghead:banghead

opet sve pojedinacno pokusavamo, nema akcije, nema igre... odbrana katastrofa..... iskreno ni ovo sto smo dali ne znam kako smo
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Covjek koji je igrao jako uspjesno NBA ligu, klasa od igraca, nam je vise nanio stete u ovoj seriji nego bilo koji igrac protivnika. Pali ae na provokacije Lazica kome je vrhunac karijere fmp i odnarodjena zvezda, i na krivoustog Kalinica.
Utakmicu smo takodje odigrali bez strucnog staba, jer ovo je ispod svakog nivoa, bez borbe, bez zara, bez skoka u odbrani, u napadu, bez tajm auta...
U ovoj seriji nijedna ekipa nije mogla da poveze 2 pobjede, tako ce i biti.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Ne mogu da verujem da pravimo seriju,stignemo ih i umesto da smirimo igru,dopustimo seriju 12:0.

Upravo OVO nas je dotuklo večeras... prosto NEVJEROVATNO... Eeej bre... imaš 10:0 seriju i umjesto da DOKRAJČIŠ totalno GROGIRANOG protivnika... :banghead... ma ajde...

Meni se još jedna stvar nije svidjela: ono «opipavanje atmosvere» njihovog #11 (ponos mi ne da da napišem njegovo ime)! Ja mislim da je on otišao u svlačionicu pišajući se od smijeha... SRAMOTA jedna VELIKA!!! PITANJE je koliko ćemo se oporaviti od ovoga u 24h...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Bravo,ucinili smo nemoguce.......

Publika nije trebala ni da dolazi sa ovim smesnim navijanjem kao i vecina igraca cast izuzecima.

Da li je JEBENO moguce da spustis na 1 razlike sa 16 na 7 minuta pre kraja i izgubis lagano do kraja!!!Alooooooooooooo

Iskrivljenom mutantu nije sviran peti faul u vreme naseg najveceg naleta,cak 2 u jednom napadu i dobija pomilovanje a onda nam daje trojku....

Neverovatno,dobijen mec tehnicki,na 7 minuta ovi ne mogu loptu da izvedu.

Sasa Pavlovic,bolje da cutim.

Do kurca nam glava!
 

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
ono kad pridjes na -1 sedam minuta do kraja i znas da nema teorije da dobijes…. ne mogu da shvatim da jedan dzenkins izgleda kao lebron dzejms protiv nas od pocetka serije. covek bukvalno ide na ulaz i da kos kad god mu se digne kurac…. jbg idemo dalje, momcima podrska do kraja pa sta bude!!!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Oni imaju kvalitetniju ekipu, vecu mogucnost za rotaciju i to je to. Rutinski su nas dobili veceras.
Veliki problem ce biti motivisati igrace na pravi nacin za sutra, plus sto ce ganfuri biti mnogo opusteniji. Pavlovic ne sme da naseda na provokacije. Ako ih sutra dobijemo, dobijamo i petu, pritisak ce biti na njima.
Ipak, mislim da smo mi nasu sansu za EL propustili na onih +7 u Moraci.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Razočaran sam, ne toliko porazom, ipak je ovo serija u 3 dobijene, koliko našom mrljavošću, imamo 1:1, prvu u svojoj kući i onako trapavo da se odigra je stvarno bezveze. Dođeš na minus 1, 7 minuta, beše, pred kraj, i umesto da stanemo, polako, mi srljamo, ma idi bre... Ne može FMP da se dobije sa jednim i po igračem...Koliko smo bili bliži finalu pre ove utakmice sada smo duplo dalje posle ove. Ostaje nada, videćemo...:D:
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Nema sta da se kaze,zasluzena pobeda fmp-a.Veoma smo fizicki i psihicki iscrpljeni sto govori veliki broj koseva.Radonja je vrlo pametno odigrao u startu sa Dangubicem,mi smo vrlo tanki u rotaciji kvalitetnih igraca.Kad smo prisli na pola kosa to je bio vrh,nismo mogli vise da im pariramo.
:napred Partizan
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Bez energije na terenu, bez energije na tribinama. Ubili nas pod oba kosa u skakanju, odbrana kriminalna, kao i Pavlovicev odnos prema vecerasnjoj utakmici (nazalost, igrac manje u rotaciji. Cast svakome ali svaka utakmica je nova stranica u karijeri).
Nada i dalje postoji ali sanse su i matematicki i na svaki drugi nacin manje.
I vrlo cudan osjecaj kad pridjes na -1 na 7 min do kraja i osjecas da je to maksimum....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top