Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Žao mi je što smo izgubili. Nadam se da će se momci u rekordnom roku osvijestiti i podići na traženi nivo.
Iskreno se nadam da Gaša ni u kom svojstvu neće biti glavni trener kada, jednog dana, Dule to više ne bude.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Kako smo uopste dosli u situaciju da nam pred kraj godine jedna utakmica prakticno resava "opstanak"i golu egzistenciju.A sve je bilo "mnogo lepse"krajem leta kad smo imali vec formiran tim i obezbedzen budzet(necu vise navodnike,jasno vam je da sam sarkastican),ali se sudbina(citaj ciganin)opet poigrala sa nama.Ali ako nek se on igra samo,sad je pun ko brod moze mu se,jedna citava dekada i kusur u Srbiji i 6 na jadranu ostavljaju dubok trag u svesti malih ljudi,tome nema leka.
Mozda i ne uspemo ovoga puta mnoge su prepreke i jos ce ih vise biti kako dolazi vreme cvetanja,ali NEMA PREDAJE NIKAD JE NECE I BITI PARTIZAN JE POSTAO STANDARD,IDEMO SAMI PROTIV SVIH , NO PASARAN.:šal
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Nervira i mene Gašić,ali stvarno nije juče kriv za poraz. Da ,imao je neke nebuloznepoteze,ali ima ih i Dule.
Da smo juče pobedili ,niko te detalje ne bi ni primetio .
Jebiga,mnogo se kockamo ove sezone.
Nemamo pleja, Pavlović i minut do 12 ,očekuje se od Milosavljevića čuda ...

Ono što ja i dalje zameram Duletu je selekcija igrača za klupu . Bogdanović,Milutinović ,Bezbradicaa,Dalo... sve promašaji.
Nisam veliki poznavaoc košarke,ali me užasno nervira ta saga oko pleja. Nemoguće da nema nekog prosečnog pleja na tržištu već 5 meseci ?!
Ova sezona je veliko kockanje ,a u kocki nekad dobiješ,ali češće gubiš .
Muka mi je bila juče,gledajući kako lupaju banane Pavloviću, kako Milosavljević isprobava šut i kad treba i kad ne treba ,kako Dalo sam pod košem ,a neće da skoči i postigne lak poen ,već vraća loptu nazad...

Svi mi znamo da ova ekipa ima potencijal za F4 ,ali da se okupila u septembru ,ovako ,dal će Dule i momci da se izdignu i opet nas obraduju ,videćemo vrlo brzo .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.494
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ima plejeva na trzistu kolko hoces, ali mi pipamo ko pijan picku, sto bih i razumeo da svojevremeno nismo doveli Dominika Dzejmsa i Tori Tomasa. Mi smo pleja trebali dovesti kada se Leo povredio. Onda je Gasa gledao vhsove, Siki primao faxove, spominjalo se brdo imena i na kraju smo napravili burgiju s Bogdanom i tu nesto iskombinovali s Tepicem.
Tako da iskren da budem ni ne ocekujem pleja, tj ocekujem ako nesto izleti iznenada, nista planirano.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Smirio sam se posle Zadra i sada mogu da pišem mirne glave.

Jako sam razočaran sramotnom predstavom naših košarkaša i stručnog štaba !
Lično, mislim da će mi sada biti potrebno nekoliko nedelja off od KK !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@Stojance - Upravu si, ima dosta plejeva, ali nema dosta novca za put u Rumuniju kamo li za pleja. Na pleja slobodno možemo da zaboravimo. Marić je, ako me ne lažu, raskinuo ugovor sa Makabijem. Njegov prvi pik je Partizan, makar i za DŽ, osim ako neko ne ponudi veliku kintu. On bi nam legao ko budali šamar.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma nije Buducnost CSK-a pa da pitamo kako cemo?Macvan ce pod kosem odraditi posao a ja pre svega ocekujem Pavlovica na manje nonsalantnom nivou,mislim ne sme da popija banane od nekih indijanaca i prave glupe faulove i da se zalece ko da ga cuvaju nepokretni balvani.Mislim cuvace ga balvani ali se oni ipak krecu.

Takodje ocekujem minutazu i lopte za Marinkovica.Vujosevic neka vice sa tribina ako treba...

Takodje ako se napalimo mi mozemo da deklasiramo tu Olimpiju e sad ne bih da se kurcim da mozemo da prestignemo razliku ali uz publiku,na silu na juris mozemo da ugrozimo to...
 
Последња измена:

TariboW

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2
Reaction score
2
Malo neozbiljno pitanje za prvi post... Da li moze da u toku tekme s podgoricanima Dule sedne u prvi red,odmah iza klupe,i da mu igraci prilaze tokom svakog time-outa?! Cini mi se da imamo pravo da se motamo oko nase klupe,ne bi doslo do formalne povrede pravila da tako nazovem to... Em bi se posprdali s ovom smejurinom od lige em bi nam koristilo poprilicno... Pozdrav svima!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Znači meč protiv Budućnosti nam je biti il' ne biti, il' pukovnici il' pokojnici! Nadam se da će nam se vratiti svi oni porazi iz EK i Zadra ako zatreba!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.085
Локација
ante portas
@Stojance - Upravu si, ima dosta plejeva, ali nema dosta novca za put u Rumuniju kamo li za pleja. Na pleja slobodno možemo da zaboravimo. Marić je, ako me ne lažu, raskinuo ugovor sa Makabijem. Njegov prvi pik je Partizan, makar i za DŽ, osim ako neko ne ponudi veliku kintu. On bi nam legao ko budali šamar.

Legao bi nama i pijani Varda/jeste da bi ga bušili u odbrani,ali bi makar u napadu pogodio neku tricu iz pika/ da se skine mesto ova dva da ne kažem šta.Dobro ajde da Gagiću progledam kroz prste za odbranu jer je igra svako bolje od Milutinova i da mu oprostim na konto kredita za finale domaćice kada je odradio stvarno dobar posao,ali Milutinovu nikako ne mogu.Čovek je posle dve sezone sticanja iskustva i učenja svojevrsne škole u Evroligi i u KKP ostao na, pa skoro istom nivou gde je bio.Za mene neshvatljivo.
Otkad se Dule vratio centri katastrofalno napreduju odnosno ne napreduju uopšte.To prosto postaje upadljivo koliko oni nemaju smisla za ovaj prelepi sport i koliko iz sezone u sezonu tapkaju u mestu.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.


dalo-1.png


Nemoguće da nema nekog prosečnog pleja na tržištu već 5 meseci ?!

dalo-2.png


Ova sezona je veliko kockanje ,a u kocki nekad dobiješ,ali češće gubiš .

dalo-3.png


Dalo sam pod košem ,a neće da skoči i postigne lak poen ,već vraća loptu nazad...

dalo-4.png


Ostavite ih bar malo da stoje bar 10 minuta :) Deluju umirujuce
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
@Stojance - Upravu si, ima dosta plejeva, ali nema dosta novca za put u Rumuniju kamo li za pleja. Na pleja slobodno možemo da zaboravimo. Marić je, ako me ne lažu, raskinuo ugovor sa Makabijem. Njegov prvi pik je Partizan, makar i za DŽ, osim ako neko ne ponudi veliku kintu. On bi nam legao ko budali šamar.

https://www.youtube.com/watch?v=1JjdPwy4OnU
https://www.youtube.com/watch?v=vMLMeWnhaDg
Kome jos ne moze da legne ovakva zverina ispod kosa? Ja ne znam u kakvoj je formi, ali ako je priblizno forme iz 2010, mi bi sa njim bili puno puno jaci i ozbiljniji.

Zamislite ekipu koja ima:

Pavlovica, Kapitena, Marica, Macvana, Tepica, Murica, Milutinova, pa jos jednim adekvatnim igracem na poziciji crnca....sa ovim "klincima" bi jeli zivu decu kad se uigraju! Potencijalno bi bila jedna od nasih najjacih ekipa..
Eh, lepo je za trenutak pustiti masti na volju i uzivati!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sinoćnu lakrdiju samo slep čovek nije video.

Todorić o meču u Zadru: Zašto je delegiran sudija Obradović?


Đ. Matić | 14. decembar 2014. 20:45 | Komentara: 15
Čak deset puta je isti arbitar donosio odluke na našu štetu. Sudio nam je arbitar koji ima hrvatski pasoš i čija sestra je udata za bivšeg igrača Zadra - priča sportski direktor Partizana






Dragan Todorić i Duško Vujošević Foto: Arhiva VN

Srodne vesti






PROMENIO je Zadar halu pre nekoliko godina. Iz „Jazina“ se preselio u dvoranu „Krešimir Ćosić“, ali je u subotu uveče nastavio tradiciju najneugodnijeg regionalnog domaćina za Partizan (69:68). U bitki iz koje je pobeda više značila crno-belima nego domaćinu, Zadrani su sazidali trijumf više na greškama srpskog šampiona, nego na sopstvenom kvalitetu.

- Nažalost, potvrdila se istorija da uvek igramo teško u Zadru, iz kog možemo pobednički da odemo samo ako odigramo na visokom nivou, ili bar kao je bilo u dva prethodna meča. Ali, nismo uspeli. Očigledno je da još treba vremena da Pavlović i Milosavljević uđu u ritam. Na sve to nadovezao se i očajan procenat uspešnosti iza linije slobodnih bacanja (20-7). Dugo sam u Partizanu, ne pamtim da smo ovako loše šutirali penale, koji su pokazalo se bili i presudan elemenat za pobedu - realno analizira Dragan Todorić, sportski direktor Partizana.
Uzroke poraza Todorić prvo vidi u svom timu, ne želeći da traži alibi na drugoj strani...
- Uvek gledamo koje su naše greške i kako da ih ispravimo, i kad pobeđujemo i kad gubimo. Ali, ovog puta ne mogu da prećutim greške sudije Obradovića. U povratku u Beograd gledali smo snimak, na kome se jasno vidi da je deset puta presudio na našu štetu, još od prvog faula u napadu Pavlovića - objašnjava prvi operativac crno-belih, koji su prošle godine pismenim putem tražili izuzeće ovog sudije iz BiH. - Ne znam zašto ga je Aleš Kramnikar, komesar za delegiranje sudija, imenovao za jednog od arbitara meča u Zadru. Pa, poznato je da Obradović, iako rodom iz BiH, poseduje i hrvatski pasoš, njegova sestra je udata za bivšeg igrača Zadra...
Prvi put, a dugo je u Partizanu, Todorić pominje dvojna državljanstva sudija...
- Uvek smo se trudili da dostojanstveno pričamo o svemu. Ovog puta nam je nejasno, zašto je on delegiran i to za meč izuzetno važan za nas da bismo nastavili napredak ka poziciji koja vodi u plej-of. Pa, bilo je još dvadesetak slobodnih sudija. Mislim da bi bilo koji arbitar iz Hrvatske bolje sudio nego Obradović. Očigledno je da na sve probleme koji prate Partizan poslednjih godinu dana i s kojima se borimo, neko smatra da smo uspesima dosadili i da je došao trenutak da nas „skinu“.
Partizan se porazom od Zadra udaljio korak od plej-ofa. Ali do kraja ligaškog dela ima još 16 kola.
- Napravili smo nekoliko kikseva, za šta postoje i olakšavajuće okolnosti, jer dobro se zna koliko je igrača otišlo tokom leta, kakva je finansijska situacija i da se kompletiramo u hodu. Ali imamo šanse, nastavićemo vredno da treniramo i uradimo sve što je do nas da se izborimo za jedno od prva četiri mesta. Međutim, mečevi sa Mega Leksom i u Zadru pokazali su da su počele razne igre, što nas brine. Partizan je uvek bio i biće klub koji se bori za pobedu na terenu - završava Todorić.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...u-u-Zadru-Zasto-je-delegiran-sudija-Obradovic
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
MA daj Tošo, tim promaši 25 slobodnih, meč se izgubi sa 1 razlike, ostaneš bez dva igrača jedan ti se ušine na zakucavanju, drugi zbog nezagrejanosti, Dule podivlja i ostavi ekipu na cedilu 3 meča(svi znamo da čekaju svaku priliku da ga kazne), u timu imaš Bezbradicu, Daloa, dva centra koji su potpuno nejasni, na klupi Gašića, rad medik i skauting stafa vrlo upitnog kvaliteta, predsednik se ne pojavljuje na mečevima godinu ipo dana....Večno o drugima, daj zajebi priču više. Jeste nas sudija jebao ali igra je bila SRAMOTNA!!!! Jebeni zadar ima pleja a ti nemaš!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Tačno kada nabrojiš sve to sudije i treba da nas jebu, ništa bolje nismo zaslužili, da slučajno ne pobedimo pored cele te katastrofe.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Pa iskreno , takvi smo organizaciono da svaki miš šilji kurac na timu Partizana, neću da kažem KK Partizan, jer on kao organizacija izgleda da uopšte ne postoji.

Brate nemoj biti sportski romantik, znam ja da nas sve boli nepravda ali i sam znaš kako stvari idu u modernom svetu, modernom sportu. Nema tu više ni sporta ni viteštva, počevši od samih aktera na parketu i tribinama preko sudijske organizacije, do onih u ložama. Pogledaj limenkarima kako se sudi. Pa da je Peković imao tretman koji ima Marjanović mi bi još 2008 završili na f4. Ali za to je potrebno da imaš nekoga ko ne sedi samo na klupi ili igra na terenu, već igra igre van pres konfernecija.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Onda da gasimo svetlo, ili da damo podršku Duletu?
Ovaj klub sve svoje uspehe postizao je i postiže uprkos tome što si naveo.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Naravno dati podršku Duletu, ali i taj Dule treba da shvati da je sve na njemu, ne sme sebi da dozvoli da ostavi ekipu onako kako ju je ostavio. Skandalozno je zaletanje na sudiju kao u kafani, koliko god te pokrao. Faktima, video analizama suđenja, žalbama koje se šalju ligi i ličnim kontaktima i pritiscima na organizaciju lige, može jedino da se bori protiv ovakvih stvari. Pa nije valjda da nemamo nikakvog uticaja više na takve stvari!? Ako nemamo, posle svih silnih uspeha u toj ligi, i renoea, onda GASI svetlo!

Ovo što je urađeno je bukvalno pucanje sebi u nogu. On je potencijalno ugasio svetlo nama ove godine sa tim isključenjem. Na strnu što je doveo igrače koje je doveo pa sad zaista gura kamen kao Sizif, učeći 4-5 likova da ubacuju u koš.

A ako fura filozofiju tipa ja ga gradio, ja ću ga i srušiti , jer mi se može, onda neka odjebe i on,, kako god da se zove, jer Partizan je bio i pre svih njih.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dule je upao u konflikt tek kada ga je ovaj potpuno neporavdano isključio, ne treba mešati uzorke i posledice, jasno odrađen zadatak od strane Beloševića.

Toša koji ima sve klupske trofeje jako dobro prepoznaje situacija van, kao što je znao kao odličan plej da primeti i na terenu . Protiv ovakvih stvari se mora reagovati isto kao i protiv državnog aparthejda prema Partizanu. Ako dozvolimo ćutke da nas jebu, jebaće nas još jače i strašnije, a oni koji nemaju nerve za to neka se za indikacije obrate stručnim licima.

Ko šta ruši?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top