Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Осећaње које делим сa остaлим људимa које повезује једнa идејa пaртизaнствa, гробaрствa или борбе против реaлности је еквивaлентно породичном и нaдaсве родитељском поносу, снaзи којa урaњa у срце све оштрије, громкије и бучније јер имa упориште у хиљaдaмa других мозговa и срцa чијa снaгa нaдвлaдaвa бројније и моћније супaрнике, толико смо вреднији од њих кaдa је овa игрa у питaњу дa свaкa степеницa Хaле одише зaхвaлношћу што и дaље ходимо ходницимa Пионирa с огромном енергијом, пркосом, поносом и стрaшћу зa победaмa, или порaзимa, који ће нaдогрaдити и обогaтити историју клубa, историју којa је у прaвом смислу те речи тешкa деценијaмa, историју чије се поглaвље пише и ове године, писaло се и прошле, и 2010. и 2007. и 2001. и 1998. и 1995. и 1992. и 1989. и.. вредност ствaрaњa производи дaне и месеце слaвљa поменутих, a и многих других годинa...

Овa ће сезонa бити лудa, рекоше многи aвгустa месецa 2014. године, призивaјући лудило из сопствених искустaвa, или искустaвa из споменуте историје кошaркaшког колективa, гигaнтa и ствaрaоцa успехa и успешних.. Лудило је почело, шири се срaзмерно кaлендaрским обaвезaмa, a ускоро ће новa мудa нaрaсти до подa код Вaње, Михaјлa, Николе, код Едa... Поред нaс тaквих, сa дебелим стрaницaмa историје, знaњa, трaдиције и квaлитетa, овде немa тих што ће победу, слaву и успех освојити, нити преотети, овде то не може поред нaс! Негде, нa другим местимa, у другим земљaмa би новaц, моћ, похлепa, aмбицијa и мржњa могли довести нaше супaрнике до њихових циљевa, aли овде не може бре! Не може поред нaс! Не може преко нaс! Ово је нaше! Ово ми зaслужујемо! Слaвa, трофеји, квaлитет и победa остaју нa истом месту!

Много смо јaки!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.770
Reaction score
6.397
Jel zna neko koja se to pesmica pevala gagicu na utakmici? Nisam bio u prilici da gledam ni na tvu.

Malo mi to dodje ciganski.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Trajalao kratko jedva se culo i nije se primilo sve u svemu nije vredno pomena. A teorije nema da se setim reci :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.546
Локација
Kej Republika
Rutinska pobeda, taman da svi umoce pomalo.
Poseta nestvarno dobra, bravo braćo.

Idemo dalje, nek se spreme cibosi.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.770
Reaction score
6.397
Jel se zna satnica nasih meceva?
Kada igramo u cetvrtak i u kom terminu igramo polufinale? Cujem da je doslo do nekog pomeranja.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima na pobjedi. Kako je neko već napisao - malo jači trening. Dobrodošla situacija pred naredni meč. Doduše, svima su nam oči uprte u naredna pojačanja. Daće Bog da ih uopšte i bude.

Iskren da budem, mene najviše plaši naredna sezona i finansijski aspekt, bilo da uzmemo / plasiramo se u finale ABA ili ne. Dok je pičkousti tu gdje jeste, nemamo razloga za optimizam za strane sponzora, ali barem stojimo zajedno.
 
Последња измена:

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
Opustena utakmica, za uzivanje dok gledas. Konacno i od Daloa nesto da vidim a i Grk je imao svoje minute, ocekujem vecu minutazu KLS za njih i Aranitovica. Nego, da li propustih slucajno ili niko ne pise o njihovom igracu Angelovu #7 koji je zamolio najvijaca da mu pokloni sal, slikao se sa istim i na kraju sa salom oko vrata otisao u tunel. :respect
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel se zna satnica nasih meceva?
Kada igramo u cetvrtak i u kom terminu igramo polufinale? Cujem da je doslo do nekog pomeranja.
Polako, prvo da vidimo da li ćemo putovati u Niš. Konačna odluka će biti doneta odmah po povratku iz Zagreba.

Ako otputujemo, u četvrtak bi trebalo da igramo u kasnijem terminu (21h).

Ako otputujemo pa pobedimo u četvrtak, onda bi u subotu takođe trebalo da igramo u kasnijem terminu (21h).
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Senku na sinocni mec je bacio kordon zandarmerije oko terena,pokusavaju od nas da naprave nesto sto mi nismo,koliko puta treba da im objasnjavamo da NISMO ISTI,i da mi nismo cigani......
Pocetak meca malo pod pritiskom,ali cim se opustila ruka stvari su dosle na svoje mesto,pun pionir u 18h potvrdjuje koliko grobari vole svoj klub
ps poklonili smo sal na kraju meca Angelovu,toliku srecu odavno nisam video
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Nije mi jasno samo koliki debil moras da budes..pa da u onakvoj utakmici kao sto je bila sinoc ubacujes kojekakve gluposti na teren... Takvim ljudima treba zabraniti ulazak u halu...:prekrsti
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.262
sasvim solidno odigrana tekma, mada levski nije merilo...
voleo bi da vise sansi dobijaju igraci sa klupe, drago mi je sto je tako bilo juce...
bravo za svakog ko je dosao sinoc, jedno veliko bravo, jos jace jos vise i jos bolje u nastavku :napred Partizan

sledi jedan veoma tezak period, utakmica u zagrebu, pa kuci protiv mutirane kurve, pa protiv mege u gostima pa protiv zadra kuci i onda idemo milovom projektu na noge.... ove tekme ce biti pravi pokazatelj na cemu smo trenutno i cemu mozemo da se nadamo. bice veoma tesko, mnogo toga zavisi od narednog perioda, mislim da po svaku cenu moramo da izbegnemo mutiranu kurvu i ako protiv buducnosti ne znam kako cemo, ekipa koja nas je rutinski odvalila u prvom delu sezone i to na nasem terenu, tacno je da smo sad nesto bolji ali dali ce to biti dovoljno... no ima jos vremena tekma po tekma pa sta bude....

mislim da tekma u zagrebu moze mnogo toga da pokaze koliko smo i da li smo sazreli ko ekipa, bilo bi odlicno kada bi to dobili, posle toga sledi fmp prilika da vidimo da li mozemo da se nosimo sa njima mada imace u toj tekmi uticaj sta se desavalo u kupu...

maric? sta da kazem ako dodje, dobrodosao, nama je jos jedan centar neophodan ali neophodan... o pleju stvarno ne znam sta da kazem jbt pa sad ce sredina februara :banghead

ako je situacija stvarno takva kakva jeste a to je da mi nemamo para za put, onda to treba reci na konferenciji bas tim recima mi para za put nemamo i tacka kakvi centri kakvi plejevi i kupovi, samo ne znam na koji nacin mislimo da izadjemo iz ove situacije i ako izborimo el (daj boze, daj boze, daj boze) ne znam koliko ce to uticati da klub stane na noge... ne ide ovako STA DA RADIMO JBT :banghead
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Auuuuu al ce sutra da dodje inspekcija da trkeljise po papirima :prekrsti

Hotelu veliko hvala,svaka cast na potezu :respect :clap
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
- Када смо чули да је Душко Вујошевић рекао да Партизан има проблем са организацијом пута и смештаја, читаво особље се договорило да им понудимо смештај. Нажалост, пут не можемо да им организујемо. Наравно, то се односи само на екипу, играче и тренере. Једини проблем је што нисмо сигурни да ли су им кревети довољно велики – уз осмех је додала Момировићева.

Љубазне Нишлије су чак и контактирале клуб из Хумске и изнели им ову понуду.
- Звали смо их и питали. Захвалили су се и рекли нам да им за сада није потребно. Ако се предомисле, увек су добродошли.
Ko se zahvalio u ime Partizana???

Čak i da imamo odakle, ovo gostoprimstvo ne treba tek tako lako odbiti, jer malo je onih koji otvoreno podrže naš klub.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hvala ovim ljudima, ali ako odemo u Niš na kup - bićemo smešteni tamo gde smo godinama bili smešteni, kad kod je tamo bio kup (a mi boravili u Nišu više dana)...s tim što ako se uzme kup treba ove ljude pozvati na proslavu u nedelju uveče...pa da snimamo DVD svi zajedno. :D
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
@Gazda

Pa kako ko se zahvalio, to je uradio Silobad, verovatno misli da do kupa ima jos 3-4 meseca pa nam smestaj jos uvek nije potreban...
:ziveli
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..

Znam ovo mesto, prolazim cesto, nije ne znam ni ja sta, ali sasvim fino mesto. Od hale Cair, u kojoj se kup igra, pesaka 5-6 minuta. Ako se, recomo, stvarno desilo ovo ato pisu, i da su zvali da ponude za dz, i da je neko iz kliba to odbio, onda to definitivno podrzava onu pricu oko toga da se ozbiljno razmislja da se ne dodje na kup.

Inace, u sezoni F4 Pariz, ekipa je za kup odsedala u 'Regent club' koji je sve samo nije jeftini smestaj..poprilicno fensi i ni malo jeftino...
nikada necu da zaboracim vece pred polufinale, gde smo se vratili sa -15 ili -20 ne secam se vise... jbt dan pre sam tugovao ceo dan sto nisam dosao do karte, uvece, totalno ubedacen i deprimiran prolazim tom glavnom ulicom gde je pomenuti hitel, nikog zivog nema, kasno bilo, negde oko ponoci valjda...kad ispred mene staje niotkuda Lastin autobus (valjda bese lasta ne secam se toga), otvaraju se vrata, i izlaze jedan po jedan, Dule, Vranes, Bo i svi ostali... a ja iz deprimiranog stanja u skamenjeno stanje..ne mogu da vwrujem sta se desava, gledam oko sebe nikog na vidiko nigde, ni saobracaja na ulici ni nicega..samo ja i ceo KK Partizan... dok sam ja dosao sebi oni su vec krenuli kroz haustor koji vodi do hotela, a ja dotrcavam da se javim, pozdravim... tu progovorio rec dve, a onda zadnji iza svih ostaje Bo, koji pokusava nesto da digne na bankomatu koji fala bogu ne radi..psuje covek, cak ga lupio i rukom, iznervirao se..a ja prisao da se pozdravim...zamolim ga da se slikamo, tu sliku cuvam kao ikonu i dan danas! Nikada necu zaboraviti to vece...

Da sreca bude jos veca, sutradan me niotkuda pozove drug da mi kaze da ima kartu za mene ako sam voljan, pa smo uvece zajedno sa tribina pevali i vldili klub kada se vracao sa velikog zaostatka..koja je to ludnica bila...
nezaboravno!

izvinite za off, podserila me.ova prica oko hotela pa rekoh da ispricam.jednu svoju pricu!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ne verujem šta čitam !
Ja mislio za tu ponudu oko ovog švalerskog motela ,da je ciganska provokacija ,a vi je još i razmatrate . Bravo za Duleta .

Znam ja da je besparica ,ali vi stvarno mislite da klub nema pare za 2 noći u Nišu ?
Šta je sledeće ?Akcija "donesi sendvič za košarkaše " !

Kao i mnogo puta do sada ,Dule šalje skrivene poruke ciganima i ciganskim medijima .
Na svaku njihovu laž da mi pregovaramo sa skupim crncem, Dule ima spremnu žalopojku o parama . Tako je i ovog puta .
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Ljudi se lepo dosetili da izreklamiraju hotel po novinama...to je bar jasno.. Naravno da su naduvani...ako su uopste i kontaktirali bilo koga...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top